Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

petzi
4. júl 2010

@mavion
no nastudovala som to na nete a moze byt aj ako smotana,no ja to mam uz par dni,tak uvidime,ci sa nieco bude diat alebo nie...ale dievcata mabaju ruzovkastu skor s primesou teda tej krvicky, no uvidime,ja sa nechavam prekvapit,ale tesim sa velmi ....tak to snad nie je plany poplach aj nohy mi trosku opuchli a krize pobolievaju ale malinko...

stanka33
4. júl 2010

Ahojte,
@petzi ja mam taky smotanovy vytok uz vyse tyzdna neviem co to je hneda ani cervrna v tom nebola, pri malom mi zatka neodisla tak neviem....inak som mala asi prvych poslickov bolela ma cela panva, mala som take slabe bolesti ako pri menzes, uvidime ci sa to bude stupnovat
maly je asi v pohode, boli sme na tcom plazi, prehral sa v piesku aj s kamoskou, ja som si dala mochito,potom sa prehrali s legom v auparku tak bolo fajn, pojdeme aj zajtra, potom uz asi nebude kedy, nech sa maly este potesi
a zabudla som pogratulovat novym mamickam....
mirka chudiatko nevzdavaj to este skusaj, popripade si chod dat picnut oxytocin a uvidis ci sa ti to nerozbehne drzim palce.....

sunnygirl
4. júl 2010

@johanka331 gratulujem! Maminke rýchle zotavenie a maličkej Eliške veľa mliečka 🙂

@mirka285 gratulujem! Rýchlo sa zotav, maličká Linduška je zlatá. Si to zvládla 😉

stanka33
4. júl 2010

baby nestraste s tym kojenim ja mam panicky strach ze aj mne sa to bude opakovat co som mala pri Jurkovi 😢

petzi
4. júl 2010

@alllexa NO Alex, tak to nakoniec dobre dopadlo,ja som aj na teba myslela a dufala som ,ze vypadnu co najrychlejsie,lebo ja by som tiez v tomto stadiu tehu asi moc ludi obskakovat nechcela....ale tak si to
zvladla v pohodke...
Ake je babulky u vas pocasie,tu sprchlo,je tu super dnes, pofukuje, no radost zit 😀

sunnygirl
4. júl 2010

@montinka gratulujem

petzi
4. júl 2010

@tinka349 Noo tinus, nezaoberaj sa s nim, asi to vyznam nema ani mat nebude...
Mne tiez nozky napuchli ,ale nie moc,ale zatka ide aspon si to myslim,ze je to ona...
bolesti mam trosilinku teraz len, nie ako pred tym,ale aj krize uz pocitujem,ale nie
privelmi...takze som zvedava,ako to vsetko skonci...
Zajtra mam kontrolku, tak sa tesim, jupi,jupi... 😀 snad nepobezim hned na salu a ak
ano,no ved nevadi,radsej zhurta,ako pomalinky..... 😅

petzi
4. júl 2010

@stanka33 nooo ja mam taky isty, tak si myslim,ze to zatka...mna v noci bolela velmi panva
cely podvozok, svali, ale tak moc som si to nevsimala,iba som sa na to zobudila a opät som
zaspala....ale poslikov teda zase nemam,ako som ich mala v kuse, tak teraz na mna kaslu,
a to som si na nich tak pekne zvykla.... 😀
Je dobre,ze je malunky v poriadku.... 😉

kkubekova
4. júl 2010

@katarina7777 najskor mi o 20tej odtiekla plodova voda - tak som isla do nemocky - uz si ma tam nechali, aj ked som nemala kontrakcie - trvalo do 2hej rano kym som mala prvu slabu kontrakciu a otovrena som bola na 1cm - do rana sa to zmenilo - o 7mej 3cm a o 9 tej 5 cm - kedze kontrakcie boli nepravidelne, ja som sa tam prechadzalo ako keby nic a mala bola KP (teda zadockom dole), tak mi o 11tej dali infuziu a o 12.50 uz bola na svete - takze v podstate super porod za hodinu 50 som mala kontrakcie, bolesti a aj porod za sebou - najhorsie bolo sitie - to bol humus, ale inak OK

kkubekova
4. júl 2010

@sunnygirl Dakujem 🙂

petzi
4. júl 2010

Jeee a zase prsi 😀

stanka33
4. júl 2010

@petzi no mne dnes bolo cudne doteraz som to nemala,tak sa asi nieco zacina diat pomaly, ten vytok mam asi tyzden vzdy je nieco na toaletaku , a brucho mi islo za posledny tyzden dole, ale v piatok bolo vsetko ok porod v nedoladne ale ved sa to velmi rychlo moze zmenit 😉

kkubekova
4. júl 2010

@maxara no na materskej som bola cca mesiac, ale nevadi, hlavne ze mala je zdravucka 😉

inak baby vsetkym dakujem za gratulacie - drzim palce ostatnym tehulkam a maminkam prajem veeela mliecka a spanku 😀

petzi
4. júl 2010

@kkubekova Gratulujem 😵

petzi
4. júl 2010

@stanka33
no ved to ,ze sa to rychlo moze zvrtnut.ja mam tiez brusko dole spadnute, ale teda lekar mi pred 2 tyznami povedal,ze som otvorena a ze keby daco rychlo volat zachranku,ze to uz pojde rychlo a zajtra mam dalsiu kontrolu,tak ja uz ozaj neviem...vsetci mi tipovali porod najneskor okolo 25juna a ja taham dalej do terminu,ako som aj povedala,ze ja to zvladnem s malym 😀 , nie sme ziadne Bcka a vydrzime 😀 ....takze sa vsetci mylili a to ma tesi.,ze sme to dotiahli az potialto.... 😀

petzi
4. júl 2010

@stanka33 A ja som sa dnes tak smiala ze mi ten smotanovy vytok vysiel az na nohavicky 😀 este ze som bola sama doma...ale teda malo ho nebolo.... 😅

kkubekova
4. júl 2010

@petzi dakujem, velmi sa z malej tesim 😉 je super, ze uz je "vonku"

petzi
4. júl 2010

@kkubekova jeee a aka je peknucka, drobunka, no princeznicka....velmi je chutna 😵

kkubekova
4. júl 2010

@petzi je drobna - teda chuda ale dlha - 54cm, lebo sa narodila predcasne - 37tt+2 ale postupne to dobehne - je to maly pazrosko a papa casto a vela 😝

stanka33
4. júl 2010

@petzi no ja ho nemam az tolko ja som otvorena uz vyse 2tt a nic krcok drzi

adka1311
4. júl 2010

vsetkym maminkam aj babtkam gratulujem...je vas tolko, ze sa v tom stracam...ale naozaj som rada,z e su zatial vsetky julovciatka /aj tie narodene v juni 😀 / v poriadku...
ja idem na poradnu az v piatok, to bude tyzden do terminu, ale nemam pocit, ze by sa nieco dialo...nic mi nie je - fakt akoby som ani tehulka nebola....
cely den sa venujem synovi a kedze ma strasili od 20teho tyzdna prdcasny porodom mam pocit, ze uz prenasam.... 😀 😀
ale aspon si este naplno uzivam leto...cely den na zahradke a v bazene...aj s brudkom...ked pride babo, na toto uz cas nebude....tak sa aspon rychlo opalujem a vychutnavam vodu teraz 😀 😀 😀

@stanka33 - ako sa citis, v pohode??? a maly je OK? som citala o tom vasom nestastnom uraze...

stanka33
4. júl 2010

@adka1311 asi bude v pohode nic mu nebolo poobede aj vecer nechcel zaspat, aj ja sa opalujem na terase, sice iba nohy, ruky, brusko nie, aj d bazena by som sla ale nie na kupko ale ten nemame ☹ , ani mne nic nie je iba brucho mi zavadzia, az dneska som mala take menzes bolesti no uvidime...
aj ja mam pocit ze tu budu druhorodicky s malymi deckami prenasat, co sas nimi nadrapuju a vlacia ich no co uz...

petzi
4. júl 2010

@kkubekova no tak stihla a vysoka teda to ma remeslo uz vopred iste... 😉
jasne ze dobehne, hlavne ze jej chutna,len tak dalej a nech je zdravunka a tebe mamina, vela mliecka prajem...

petzi
4. júl 2010

@stanka33 aj ja som otvorena vyse 2 tyzdnov, ale sa nic nedeje...tak uvidime,
no ale ty mas este cas, najprv pusti pekne mna 😀

adka1311
4. júl 2010

@stanka33 stani, tak som rada, ze maly je OK...ten nas si tiez vzdy nieco rozbije..ale vsak chlapci, ze ano....
inak nepocula si nic o tom porodnickom gele, co Tinak pisala, Dianatal sa vola....ma ulahcovat porod, tak ci nieco o tom nevies, ked si od fachu 😀

alllexa
4. júl 2010

@petzi - drzim palce na zajtrajsiu kontrolu! Aj ja sa chystam...

@saperlipopette - gratulujem! a mohla by si pridat miery, nech ich dame do tabulky? A bol to cisarsky, ci normalny?

adka1311
4. júl 2010

@alllexa drzime palce na kontrole zajtra...nech sa dozvies nieco nove...napriklad by ta mohli konecne poslat na ultrazvuk a zmerat babatko....hned po kontrole sa nam ozvi, budeme cakat....

alllexa
4. júl 2010

@adka1311 - dakujem! Tiez som zvedava a budem informovat...

alllexa
4. júl 2010

@adka1311 - fiha, to tak v pohode fungujes? Ja by som na slnku asi zomrela🙂 To Ti ani nohy neopuchaju?
Inak tiez sa cudujem, ze ako druhorodicka este "drzis pokope", podobne ako stanka33...

No, idem do sprchy (uz asi 5. raz) a potom sa pokusim o spanok🙂

adka1311
4. júl 2010

@alllexa dobru noc...
tiez mi je to divne, ale ani sa nepotim,ani teplo mi nie je....a nohy neopuchaju...fakt sa citim najlepsie za cele tehotenstvo....
no a jedno dieta sice uz doma mam, ale ako druhorodicka sa necitim...syn sa narodil predcasne - o vyse 5 tyzdnov skor a hned ako mi odtiekla voda robili cisarsky, takze kontrakcie nepoznam 😀 ...v tomto som na tom rovnako ako vy prvorodicky..... 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre