Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

luminkasp
11. feb 2010

meruska, vysli ti lepsie ako mne, hlavu hore, vsetko bude dobre 😉

katarina7777
11. feb 2010

No tak som sa vratila pred chvilou od lekara kvoli tomu tvrdnutiu bruska, moj gyndos dneska nakoniec neordinoval tak ma sestricka poslala do nemocnice. Vysetrili ma a vsetko vyzera v poriadku, krcok uzavrety, ziadne krvacanie, maternica v poriadku, mam viac lezat a predpisali mi buscopan co je liek proti kontrakciam. V pondelok som objednana mojmu gyndosovi tak uvidim co mi povie on... ale dusu mam na poriadku lebo som sa bala aby som nemala nieco s krckom.... a malicke mi s radostou kopkalo do mechura.
Lekar sa ma pytal ci som nezacala citit pohyby mimina ze by to mohlo s tym suvisiet a veru vcera vecer som citila nieco podozrive...

oacka
11. feb 2010

Meruska,čítala som, že tie prvé výsledky sú oveľa presnejšie ako potom tie triple testy, tak sa upokoj, hocičo tam mohli zle namerať a s bábom to nijako nesúvisí, všetky držíme palce! Pohlavie ešte nevieš?

janatt23
11. feb 2010

katarina7777
to tvrdnutie bruska moze mat az take nasledky??? mne tvrdne dost casto poslednu dobu. niekedy nemozem sediet ani za stolom ako ma to tlaci ☹ idem za tyzden k doktorovi, tak sa ho to musim opytat...

meruska
11. feb 2010

oacka..ultrazvuk mi nerobil az 26 idem

katarina7777
11. feb 2010

janatt ja citim aj kontakcie vo vagine ked mi stvrdne brucho, ako ked si musis zadrziavat moc, aj mi hovorili ze mam chodit casto na zachod a svaly zbytocne nestahovat.

janatt23
11. feb 2010

no take nutkanie pri tom mam. len neviem ci to je ozaj prave tvrdnutie bruska. citim to tak, ze mam od pupka az dole brusko ako skala ☹ a ked sedim napr. za stolom a chcem sa zhrbit, tak to ani za svet, pretoze to dost je neprijemne. najlepsie mi je, ak ho vypucim tak, ze si sadnem a chrbat si podopriem vela poduskami. je to ono??? 😲

ericica
11. feb 2010

no vy sa teda cinite...miki urcite budu dobre vysledky 😉
lumi sa tesim ze je vsetko ok 🙂
meruska neboj bude vsetko ok 😉
janat aj my sme mali svadbu 15 jula a mala sa narodila 7.... 😵

dugyna
11. feb 2010

ahojte dievcata idem vas docitat co ste dnes pisali

Mirka dneska doobeda pisala ze im volali z nemocnice ze maju okamzite prist...ai pred dvoma hodinka pisala ze vsetko sa obracia na zle..ze malinka ma krvacanie do mozgu ☹ nic blizsie nenapisala ☹

kkubekova
11. feb 2010

meruska - vitaj v klube - ja som tiez plakala, stresovala sa a nakoniec nic z toho nebolo - mne vysli zle vysledky so zvysenym rizikom na razstep chrbtice - moj doktor ma poslal do nemocnice, kde mi spravili kontrolny ultrazvuk a podla toho doktora tam nic nie je - pre istotu mi ale odobrali krv na opakovane testy
doktor v nemocnici mi posunul tyzden tehotenstva z 19tt na 18tt - podla velkosti, vahy a neviem coho este a podla neho aj preto mi mohli vyst zle testy - kazdy tyzden ma zena v tehotenstve ine hodnoty AFP

vobec sa neboj - ja om sa zapojila aj do temy amniocenteza a tam kazdaej babe co mala zle vysledky triple testov, amnio ukazala, ze je vsetko v poriadku

vidim, ze aj ty cakas prve babo - neboj sa - ja viem, ze si myslis, ze sa to lahko hovori a viem aj to, ze sa to tazko robi, ale neboj, vsetko bude OK 😉

ericica
11. feb 2010

dugy to je smutne ☹ ☹ ☹ akurat si idem o nich nieco precitat,akurat minule som hovorila muzovi ako pekne sa mala drzi 😒 😒 😒
silno drzime palce 😝

kkubekova
11. feb 2010

maxara - krasny kocik, mne sa velmi pacia kociky so zelenou

paci sa mi tento:

http://www.bubu-babo.sk/index.php?ID=3501

tento:

http://www.leviroo.cz/

a tento:

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6194567

len neviem, ci su dobre a ci maju spravne vanicky - aby sa mi male v zime zmestilo - a to som este nepobehala ziadne obchody - nie je cas 😒

kkubekova
11. feb 2010

dugyna - Mirke drzim palce

maxara
11. feb 2010

kubka - znacku tako mala aj moja sestra pred 4 rokmi, takze starsi typ bez otocnych prednych koliesok a vadilo jej, ze je strasne tazky... pozerala som ten rozmer vanicky tohto tvojho, ten je 75 x 32, je o trosku mensi ako ten moj (asi o 3 cm)... ale oproti tym "nepolskym" je to este v pohode rozmer 🙂 ta hmotnost... ona ho vlacila na poschodie v panelaku a aj do autobusu, ale ak nebudes, tak je to potom asi jedno, ked ma tie kolieska otocne

dugyna
11. feb 2010

miki super ze to dobre dopadlo a drzim palceky

mirka tak gratulujem k dievcatku 😉 a ty si omu dr nieco hovorila ked ti povedal ze nemas studovat net? ale vies oni vedia ze v dnesnej dobe je vsetko na webe a ze si ludia hladaju..asi ho manzelka vecer neposluchala 😀

kubekova ja mam v albume plienky latkove ..najviac som nakupila babyllucy su slovenske a najlacnejsie..a su super..urcite budem pouzivat teito..iba do porodnice jenorazovky

valetina ja mam zatial pohladnicku.. 😉

maxara
11. feb 2010

kubka - ten leviroo je krasny, tusim som ho uz niekomu tu aj obdivovala... a ma aj vanicku velku, aj lahku konstrukciu

maxara
11. feb 2010

kubka a ten prampol je straaasne zlaty a ko tak zbezne pozeram aj velmi skladny do maleho kufra, lahucky a aj vanicka je asi v pohode

katarina7777
11. feb 2010

janatt urcite sa o tom porozpravaj s tvojim lekarom na buducej prehliadke, podla tvojho opisu to vyzera na tvrdnutie, dolezite je aby ta to preslo do par minut... ja som isla hned k lekarovi lebo som mesiac a pol po gynekologickej operacii tak ma viac sleduju... ale keby sa mas zbytocne stresovat skus zavolat tvojmu lekarovi co ti na to povie.

Mirke e jej slniecku drzim palce . Dufam ze nasa pozitivna energia pomoze malickej bojovat ☹

kkubekova
11. feb 2010

dugyna - pocuj, ta uz mas toho riadne nakupeneho 😀 pekna vybavicka - tie plienky pozriem

maxara - si mi teda poradila 😝 myslim, ze sme na tom rovnako - vsade je vela kocikov a vsetky su krasne - len najst ten jeden ktory kupis je tazke - trosku ti aj zavidim, ze ste sa uz rozhodli
akurat som citala tu na MK v teme tako o tom prvom kociku a bolo tak 50 na 50 - ale ze ho maju v avione v alltoys na zivo, tak ho pojdem kuknut a aj tie ostatne 😉

dugyna
11. feb 2010

zrzulka a ty si si neodlozial plienocky ked hovoris ze budes musiet nakupit novu vybavicku?a chodis aj do temy latkove plienky? 😉

DENISSE mozno ti to pride smiesne ale na atopicky ekzem skus oriflame intime kozmetilu mydlo/to co obsahuje viac kyseliny mliecnej/ a aj ten krem..jedna kocka ma 4 deti kazde strasne ekzemy anvedeli sa toho zbavit..a skusali vsetko..zacal ich umyvat a kremovat tymto a ekzemy su fuc..

baby nic v zlom ale mne ta kozmetika sebamed nevodi...skor opacne 😒

inak nakonice som nakupila v lidli..a krasne to vonia 😉 tak sa tesim..nieco este dokupim z dmky znacku babylove..a z orifu..a hotovo.. 😉

MOJALILI pozeram ze sa tiez citala o mirkinej malinkej..

yoda vyberal som podla ceny a podla savosti..a mne sa aj tak vlastne tie babylucy pacili najviac mam aj popolino doma..ale viac s mi pacia babylucy..v albume mam pofotene jednotlive typy co mam kupene..a pocat ked budes chciet tie tiez mozem napisat..no cez den ti stacia organic plienky..alebo frote..frote mozu byt aj na noc..ale na to som kupila bamboo maju najlepsiu savost..takze mam asi 20ks plienok bamboo mam zatial 2, ale mam zase popoliny tencel a tie su vraj tie vyborne na noc..kupujem viac menej jednovelkostne..ale BL mam aj velkosti XS/S..vrchne nohavicky mam BL fix sa myslim volaju na suchy zips..ak chces v klude mi napis IP a popytaj sa co ta konkretne zaujima

kenan super ze sa citis lepsie..a tvoja mamina by nemohla prist za vami?

dugyna
11. feb 2010

mirka tu rybiu mast este vyrabaju..urcite..lebo veim ze jedna mamicka ju v praci pouzivala..a nebolo to tak davno..ta je naovaj dobra..alebo ta jekorisova mast z lekarne
a este by som chcela kupit tenobycajny avril olejcek 😉
a hovor mi o tom zehleni mam tu taku kopa a robi sa mi druha..a dnes asi fakt budem uz zehlit 😒

liminiska gratukujem
MERUSKA prestan plakat a okamzite to malinkemu skodi..neboj sa urcite to bude ok..oni sa rychlo skreslia tie vysledky..uvidis vsetko bude odbre.drzim ti palce

maxara
11. feb 2010

kubka - 🙂 no pre mna nocna mora... tie kociky... ale z tych troch by som bola asi najviac zvedava na ten prampol a potom ten druhy, ten leviroo... ale rozhodne by som sla do nejakeho obchodu vyskusat nazivo a dala by som si ho predviest, zlozit, vymenit vanicku za sportiak, vajicko... asi vsetko... ten nas ma este take skryte ficurinky, akoze sa da aj vo vanicke podopriet to lehatko (alebo ako to mam nazvat), akoze v pripade refluxu... da sa odpojena vanicka polozena na zem hojdat (ale ma aj vysuvne nozicky, kebyze ju hojdat nechcem) a aj sportiak ma take kovove "nohy", tiez sa da hojdat (vajicko len tak standardne)... to som ani netusila, ze sa to hojda az ked sme povedali, ze ho vezmeme, tak to toho uja napadlo, ze nam ukaze...

dugyna
11. feb 2010

kubka asi som ti zabudla pogratulovat k vysledkom..z toho sona tak prepac a dodatocne gratulujem 😉 vidis dr sa chcel len poradit. a vklude pokukaj plienky ak chces tak sa aj na ne popytaj 😉 babylucy su najlacnejsie na www.plienka.sk , ja som tieto pokupila tu v bazare na konikovi..bude neboli vobec pouzivane alebo ze 6 krat ,max.mesiac..cize ma to vyslo o dost lacnesjie 😉
a dakujem za pochvalu vybavicky..este dneska pridam dalsie foto 😉

verim ze to ze na malinku Harmony myslime jej velmi pomoze

mojalili
11. feb 2010

Dugynka - tak mas raidnu vybavicku uz 😉 PEkne si to uzivaj🙂) A vidim, ze mas dobrych pomocnikov, ten skrecok je super🙂

MEruska, to sa poriesi, vazne neplac a uvidis, ze dalsie vysledky budu dobre...ja na tieto triple testy vazne neverim 😠 len narobia zle.... 😒

mojalili
11. feb 2010

Jej kočky, malička mi spinka 😵 😵 😵 JA mam uzasne dieta, o 19 hod je kazdy den v posteli a spi bez prestavky do 7hod rana cez tyzden a sobotu nedelu do 8.hod...super 🙂 🙂 🙂

janatt23
11. feb 2010

mojalili, tak to mas ozaj anjelika 🙂 si lubi pospinkat 😉

dugyna
11. feb 2010

mojalili tak to mas super malu ze je taka posriadna v spanku 😉 a dakujem za pochvalu vybavicky..este dnes pridam dalsie foto..skrecka sme kupili len teraz v nedelu..ale je super a hafan ho stale chodi kontrolovat 😀

mojalili
11. feb 2010

Aby ho nezjedol🙂 JA som chovala tiez skreckov, ked som bola mladsia🙂 Aj sa nam narodili, takze sme s mojou Mišelou rodili 😀 😀 😀

No kočky to ona spi 12 hodin vecer a 3 hod v skolke, takze 15 hod denne...ale ved musi, ked nespi je ziva ako cert. 😀

mojalili
11. feb 2010

Tak tomuto neoddolaaaam. http://www.nipa.sk/e-shop/product_info.php?cPat...
Boze, ja by som tam minula plno penazi...keby to bolo lacnejsie.----aj toto je krasne http://www.nipa.sk/e-shop/product_info.php?cPat... a toto kupim ako darcek pre muzicka... http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4171064

maxara
11. feb 2010

babule, ja sa nemozem dockat pondelka... idem na 3D ultrazvuk a mozno mi uz povie aj pohlavie, ak sa babtko natoci... vy co uz mate potvrdene nieco ine, co ste si zelali mat, aky to bol pocit? neboli ste sklamane? ja viem, ze sa tesim, nech je to chlapcek aj dievcatko, ale moc moc by som chcela dievca... a bojim sa mojej hlupej reakcie, ked mi povie chlapceka ... ci? 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre