Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

janatt23
18. feb 2010

baby no vy tu dobre nakladate 😀 😀 😀

kafoditka
18. feb 2010

ja som si to az teraz vsimla 😀 To je v poho oacka, napr. pre mojalili som vzdy KAFRODITKA, tak sa na tom zabavam vzdy 😉

maxara
18. feb 2010

oacka staciiiii 😀 😀 😀 😀 😀 fuuuuj... az ma moj vlastny pupok nejako omina... najradsej by som si ho odtrhla, keby sa to dalo nejako bezdotykovo a bezbolestne... 😀 😀 😀
kafo... knihy mam aj ja tak a aj chladnicku riesim obdobne, ale len raz za cas... neviem, nedokazem sa donutit...

oacka
18. feb 2010

ja si pamätám,kedy som najviac revalla:1, keď zomrel Leon alias jean Reno v Leonovi a 2. keď zomrel frajer kráľovnej Margot v Kráľovnej Margot. no a pre de Peyraca,, to už ani nehovorím... ja revem dosť často ale v poslednej dobe sa zasda naopak veľa smejem, je nemôžem pozerať Panelák,lebo sa tak rehocem,až sa ma muž bojí!

kafoditka
18. feb 2010

Ja by som panelakovu Ivanu tak prefackala!!!!!!!!!!!!

liluu
18. feb 2010

kafoditka: aj ja by som ju prefackala a póóóriadne

maxara
18. feb 2010

no ale panelak je ina kategoria... ja pozeravam, a nakazila som nim nasho podnajomnika... vcera prisiel drahy dole aj s nim akurat ked zacal panelak. a michal zapotil, ze "no tusim si idem hore zacvicit, Sido ides aj ty?" akoze sido nikdy cvicit nesiel, ale urcite by sa zasili do sidovej izby a pozerali nejake scifi... a sido, ze nejde... vravim michalovi, ze sido chodi uz tyzden na panelak, takze ... scifi nebude... hned sa zaksichtil, ze nejako som ho prekukla a neostalo mu ine len ist cvicit 😀 😀

kkubekova
18. feb 2010

oacka, staska - mne vychadza chlapec - ale este neviem potvrdit a ani vyvratit pravdivost 🙂
hadam sa to myli 😉

maxara - posielam do IP moj datum narodenia - pls kukni aj mne, co mi tam vychadza - diky

PS: ja som panna (bordelar) 😅 nie uplny, v podstate len potrebujem, aby veci boli vzdy na svojom mieste, vecer musi byt umyty riad a cista odkladacia plocha a v kupelni musi byt cisto a v skriny kominiky 😅
OK som cista panna - ale napr. prach mi nevadi (neznasam ho utierat)

maxara
18. feb 2010

baby Ivanku aj ja nemusiiiim... chuda, taku cuzu hra ta Morka 😉 (myslim Dianu) mali by sme napisat Andymu, nech raz konecne spravodlivo tu Ivanu nejako vytresta... ved to nie je mozne aby takymto sviniam vsetko vychadzalo...

oacka
18. feb 2010

ale tak je to aj v živote,také harpie si zoberú najlepších chlapcov a potom s nimi zametajú. A tí chudáci to ani nevidia! ja som sa skoro pocikala od smiechu,keď jakubova mama vlepila pusu Emilovi Blichárovi!

lenkaaninka
18. feb 2010

dobre baby idem urobiť parené buchty nech som niečo činna aj ked kašlem ako tuberak a ozaj už mám od smrkania zodratý nos čim si to mám natrieť jáááj už som 4 krát chorá ....

alivederči 🙂

kafoditka
18. feb 2010

a ta hlaska od Imriska, ked bola Angelicka v porodnici, ze cisarsky rez je druh kolaca!! 😲 🙂

maxara
18. feb 2010

inaaak, Blicharovcov nieeeee... mi Turzic tak leze na nervy, ze bleee

maxara
18. feb 2010

lenkaaninka, ja som si frnacik natrela tou hrozienkovou mastickou na pery, vecer pred spanim a super, dnes ma iba boli, ale je to o dost lepsie...

Imrisko je najlepsiiiii, akoze za muza by som ho nechcela, pekne by ma drblo, ale on je fakt super... ci moze od Angelicky chytit sestonedelie... 😀

kafoditka
18. feb 2010

uplne najtupejsie to podla mna hra Karol. La tragedia!

maxara
18. feb 2010

kofo to je pravda, Karol a Agata su herci... asi cez postel, ci jak sa to hovori 😀 😀 Jakab bol trapny aj v particke...

oacka
18. feb 2010

mňa by zaujímalo, čo to má Karol s tou koženou bundou! on sa nikdy neprezlieka? inak celkom pekný chlap,ale v paneláku je hnusný.

janatt23
18. feb 2010

no baby tak s tou ivanou mate pravdu. chudak jakub ☹ a imrisko je najlepsi 🙂 taky truhlik. mam podobneho kamarata 😀

oacka
18. feb 2010

a mne sa Božidara páči, hlavne keď sa ma manžel s hrôzou v očiach pýta,či to každá stará manželka je taká. 😀 😀 😀

kafoditka
18. feb 2010

Jaaj, Agatu nemusim uz od susedov! Uplne by ju mohli skrtnut aj s Karolom...

oacka
18. feb 2010

a mne sa páči Boris, lebo sa podobá na mojho muža a nepáči sa mi tá lesbická Luciina frajerka. a postavu Agáty nechápem,akoby ju tam nasilu držali...

oacka
18. feb 2010

a minule Zdenka dostala dobré zaucho,to som si zgustla, aj ivane by dakto mohol také uštedriť!

kafoditka
18. feb 2010

od koho dostala zdena? to som nevidela..skoda, to by som si vychutnala!! 😝

janatt23
18. feb 2010

no ta zdenka dostala fajnovo. a ten boris je z trnavskeho divadla. si ho pamatam, ze tu hraval. este asi aj hra. no a tu luciinu frajerku nemusim ani ja a drahy ked ju vidi, tak by ju najradsej zaskrtil 😲

oacka
18. feb 2010

no od toho Janča. ten je podarený,neviem, načo si s ňou vobec začínal.

kafoditka
18. feb 2010

babyyy, manzel mi prave doniesol pod nos fajnove jahodky!!!! 😉 mnam

oacka
18. feb 2010

jaaaj, aj ja som minulý týždeň papkala jahodky,daj si aj za nás! aj so šľahačkou! 🙂

kkubekova
18. feb 2010

Panelak?
ja neznasam Ivanku, by som jej taku jednu tresla - podvadza to chudatko co ma doma a este je na neho zla, ked sa mu nieco nepodari, alebo ked na nieco zabudne - trupka

no a Agata? to je kapitola sama o sebe - des 😉

kafoditka
18. feb 2010

ee slahacku nelubim , len take si ich davam..

oacka
18. feb 2010

tak bez šľahačky! zdravšie! 😀 inač kafoditka, pozeraám tvoj album a ty sa mi na tých dvoch fotkách vobec nepodobáš,akoby to boli dve ženy! dve segry! ddúfam, že ťa to neurazí, to nie je nič v zlom, len taká zvláštnosť. 😲

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre