Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

zuzik1983
2. júl 2010

@lela1809 ja na chrbte ani spat neviem,lebo potom sa mi vobec neda dychat...a na bokoch to je tiez na figu,lebo ma malicka strasne tlaci a pretacat sa alebo posadit sa v noci,tak to uz mam ine bolestiale cez den je vsetko ok

luminkasp
2. júl 2010

ja spim dobre, len keby sme nemali v noci cez 20 stupnov 😉

meruska
2. júl 2010

dobre ranko 🙂
aj ja som mala vcera poslednu poradnu u mojho Dr. moc i tak oki....ale zospodu som ulpne uplne uzavreta..porod v nedohladne 😀

baby ..ja mam kazde rano total mokre nohavicky...nemoze mi po trosku odtekat plodova voda? cez den take nemavam

denisse
2. júl 2010

ahojte ...
tak ja som sa dnes rano zobudila na bolest v bruchu .. ale boli to skor take krce v crevach ... bola som na WC, potom som este zaspala a teraz sa zda, ze to preslo, tak dufam, ze to nic neznamena ...
kedze mam to babetko priecne, tak musim vsetko sledovat, lebo mam okamzite prist do nemocnice, keby NIECO ... tak neviem, co vsetko sa do toho pocita 😕

@fanka33
vcera som nahodou zistila, ze si medialna hviezda 😉 si sa nepochvalila 😀 alebo pochvalila a ja som to nezaregistrovala ... je to super 😅

janulienocka
2. júl 2010

ahojte dievcata,ja som mala teda divoku noc, vecer o siestej ma chytili bolesti, brucho mi tvrdlo kazdych 15 minut,, mala som krce, o polnoci hovorim mojmu ze do rana urcite pojdeme, vobec to neprechadzalo, spala som dokopy asi dve hodinky, co som sa stale budila na tie silne stahy, no a rano okolo siedmej to ustupilo a teraz celkom klud, len trosku bolest ako pri menzese, no nechapem 😕 co to malo byt, obcas mavam poslov, ale toto bolo akoby naostro ale zas nechapem ze to takto preslo ... uvidime co bude dnes, ale ak takto budem strasit kazdu noc ma porazi, som unavena ako kon ... 😒 @alllexa, zuzik1983 stale nic? prave mi vcera mama mojho draheho vravela ze u nej sa to zvrtlo behom pol dna, rano bola u lekara, povedal jej ze o tyzden sa uvidia, ze porod nehrozi, a v noci bol maly na svete 🙂

meruska
2. júl 2010

ozaj..karinnka sa neozvala? mala dva dni teploty a problemy a chcela ist na pohotovost resp. do porodnice....neviete co s nou je?

booklover
2. júl 2010

@meruska mne sa to stavalo pocas skoro dvoch tyzdnov - musela som menit aj 3-4 nohavicky denne. mala som zachvaty kasla a potom mi aj povedali na sone, ze mam menej plodovej vody. tak neviem, ci to mohla byt PV, ale vcera mi zas povedali, ze jej je dost, tak asi to nebola ona.

meruska
2. júl 2010

@booklover stvrtok mam poradnu, tak to tam spomeniem, mozno by mi mohli urobit sono a skontrolovat to

zuzik1983
2. júl 2010

@janulienocka zatial nic,malickej sa nechce 🙂 ale to brusko mi tvrdne strasne casto,aj kazdych 10 minut,mam taky pocit,ze navecer je tvrde nonstop...

fanka33
2. júl 2010

@denisse Este som sa nepochvalila, mozte si to aspon pozriet

zuzik1983
2. júl 2010

@meruska ja som tiez vcera doktorke spomenula,ze mi po troskach odchadza plodova voda,ale ona ze je to len taky vytok,ze to je normalne...

meruska
2. júl 2010

@fanka33 @denisse co si mozme pozriet?

meruska
2. júl 2010

@zuzik1983 tak ak je tzo normalne tak oki 🙂 vdaka

fanka33
2. júl 2010

@meruska som v projekte tehulka live na starnke http://baby-web.topky.sk/

zuzik1983
2. júl 2010

@meruska aspon mne tak doktorka povedala,ale tusim sunnygirl hovorila,ze moze vytekat aj po troske

meruska
2. júl 2010

@fanka33 jeeej ja si to obcas citam 😉

booklover
2. júl 2010

dievcata, ten caj, co sa moze pit pred porodom sa vola "ostruzina malinova"? lebo taky som kupila a neviem ci je to ten. nepisu na nom, ze by bol pre tehotne, len pri hnackach a menstruacnych bolestiach 😨

lenkaaninka
2. júl 2010

ahojte dobré ránko

@maxara tak na tebe som sa zasa narehnila zo včera večera 😀

@janulienocka no jasné aj za dve tri hodinky sa to môže zmeniť možno ty aj dnes 😉

dnesný plán mám konečne nachystať kabele do nemocnice a skrine 😉

booklover
2. júl 2010

@lenkaaninka fiha, tak prijemne pripravy na velky den 🙂

mojalili
2. júl 2010

@maxi -tak dvor mas krasny, a uces tiez 😉 😉 😉

Dnes mame 1 MESIAC, NO PEKNE SME HO ZACALI.....Manzel ma chripku, maleho som uspala po 2 hod bdenia a ja ze idem do sprchy, ,,,,,,v tom pocujem krik...maly bol hore, a mala vracala vedla zachoda a do zachoda......no co si len zacat, ze? Paradny den...

Kocky, ale vam sa tie datumy pekne priblizuju, nikto nechce rodit? Budete to mat za sebou 😉 😉 😉

lenkaaninka
2. júl 2010

@booklover no už sa musím dokopať ako všetko mam nakupené len skompletizovať a dať do tašky tak idem na to

inak sa idem zblázniť ked nič nerobím mi to pomaly ubieha aj ked sa povie že dve deti ale ked ma všetko bolí pri pohybe a už vobec nemôžem si ani len predstaviť niečo ako prechádzku tak ma štipe až v stehnách len z toho pomyslenia...tak moje chudiatka musia byť doma ked som aj ja...

adelaine
2. júl 2010

dobre rano koceny 🙂
co je tu nove? musim vas precitat 😕
ja som tu vcera poobede ani nenakukla,
vcera som riesila dilemu, ci ist na hospitalizaciu alebo nie 😠
sa mi vcera totiz stalo, taka sprostost....
som zhucala zo stolicky na zem, na dlazbu...
nic sa nedialo..az potom, nemohla som chodit, chytili ma bolesti
ako svina, cely podvozok...este teraz nemozem poriadne chodit,
ale je to trooosilinku lepsie ako vcera..

volala som s dokim, ze co mam robit, a on, ze kebyze krvacam, ide o
prasknutie placenty, hrozi mi vykrvacanie, ak by sa maly nehybal, treba ist
do nemocky na ctg....je nutna hospitalizacia 😢
a co sa tyka mna, ze hadam nemam puknutu lonovu kost, ale to by som sa
ani nemohla hybat...
tak dufam, ze to mam len tak dobre narazene, celu kostrc a prenieslo
sa mi to dopredu cele....
aaach jaj...clovek si dava pozor cele tehu a dva dni pred porodom
so sebou flakne o zem 😀

tak som sa vam musela postazovat ☹ ☹ ☹ ☹

booklover
2. júl 2010

@adelaine tak to mi je luto. uplne Ta chapem, mne sa stalo to iste asi 2 mesiace dozadu. jednoducho som spadla zo stolicky. rovno na zem, tiez sa cudujem - ale hned sa ma svokricka pytala, ci je babo v poriadku. nuz, ako sa to da vediet, ci je? asi ano, ked aj ja som. snad je to tak - ak by mu daco bolo, tak by si to snad dr vsimol, alebo by sa clovek fakt zle citil. tak dufam, ze tie nase pady nase deti prezili bez ujmy 🙂

krish
2. júl 2010

Ahojte bambulky.

v prvom rade gratulujem vsetkym uz maminkam a miminkam 😉

kocky co tu nove? pekne sa nam to uz krati, sa tesim 🙂
inak toto neskutocne teplo ma zabiiija ☹ neskutocne zo mna tecie, potim sa ako slon, cela som opuchnuta a nic sa mi nechce. moj najlepsi kamos sa stal ventilator 😀 . vcera sme mali dokonca poplach doma. ten moj krpcek v brusku sa nehybal. naposledy som citila pohyby okolo 4 v noci, potom mal okolo 15tej stikutku a ja som sa mohla aj na usi postavit a nic-ziadny pohyb dokonca ked som ho stuchala v brusku tak sa len prevalil z boka na bok ako daka mrtvolka a nic viac. strasne som sa zlakla ☹ k tomu sa pridali menstruacne bolesti a tvrdnutie bruska a bola som jasna. pockala som na MM kym sa dovali z roboty a bezali sme na pohotovost. a co? samozrejme ze vsetko v poriadku. robili mi sono, prietoky aj vysetrenie, tlak atd a vsetko ze ukazkove-no do prdelky tak som tam bola za blbu ze si vymyslam-nevadi, hlavne ze je vsetko v poriadku. doky mi akurat povedal ze si mam sledovat pohyby ze za 12 hodin ma byt minimalne 10 pohybov. a dnes ani v noci sa krpcek nepohol. co mu je teplo ze sa mu ani pohnut nechce? ma picne z toho cakania na den D kedy sa nam uz ukaze. 🙂

ozaj aj ja pijem ten cajik z ostruziny malinikovej a je celkom fajn podla mna 🙂

krish
2. júl 2010

@adelaine jeeejda no snad je vsetko v poriadku, ale pokym sa drobcek hybe a ty nekrvacas tak sa podla mna nemusis bat 🙂

krish
2. júl 2010

a som este zabudla ze podla dokyho na pohotovosti uz mozem ist rodit ze od 37+0 som v termine a ja na neho ze nie nie nie 😀 to este nie je potrebne 😀 akurat ja koza som sa zabudla spytat na drobcovu vahu, naposledy mi ho vazili v 32tt a to mal okolo 2300g a odvtedy neviem. 😒

fanka33
2. júl 2010

@adelaine Tak to je hrozne, dufam ze to mas fakt len narazene a vsetko bude v poriadku

fanka33
2. júl 2010

@krish Tie pohyby aj ja sledujem, niekedy sa mi zda ze sa moc nehybe, tiez ho stucham

krish
2. júl 2010

@fanka33 to moje trdielko bolo take zive ze sa isiel z bruska vykopat a potom z nicoho nic prestal. stuchala som ho, menila som polohy presla som sa po schodoch a nic. som sa az zlakla. ale ako som pisala nastastie je vsetko v poriadku-aspon dufam a mozno sa drobec len inak otocil a uz nema tolko miesta.

krish
2. júl 2010

babule? chodite niektora k Prochazkovi na kramare?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre