Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

jaruska8
16. mar 2010

Ja som sa rozhodla pre Teutoniu, ešte bol v hre Casualplay s4 alebo Peg perego gt3, aj Jane 2009 sú pekné a u nás aj za dobré ceny, lebo je to dopredaj. Tak ale ideme do Teutonie, aj keď je to dosť, ale manžel povedal, že on si na kočík nasporil a že ho chce. 😉 😉 Tak sa nebránim. 😀

zrzulka
16. mar 2010

katy tak daj vediet potom co napisu .o))) my by sme chceli bledomodry. Pri malej som mala tmavomodry so sivou, zdal sa mi smutny 😀 😀 😀

Ericica super kupa...:o))) CP sa aj mne pacil, je to velmi pekny kocik ale nakoniec sme sa opat rozhodli pre jane. mame s nim dobre skusenosti tak nechceme vymyslat :o)))) ja som mala tiez z druhej ruky pri malej (iba autosedacku novu) a vyzeral ako novy) len par skrabancov na koste ale tomu sa vyhnut neda pri nakladani a vykladani z auta....

katkaking
16. mar 2010

dobre ranko...teda uz dnik 🙂
ja uz mam za sebou poradnu, mala som ist sice az v piatok, ale dnes mi to lepsie vyhovovalo, tak som sla... a malinke sa neukazalo, takze stale nevieme co sa sryva v brusku 😉 a ani na fotocku nepozovalo, bolo este take rozospate asi... inak vsetko ok, placenta sa uz zodvihla o 2 cm, tak je to lepsie, ale este stale mam mat kludovy rezim...hahaha, pri malej sa to nejako neda... 😒
ale som rada, ze je vsetko v poriadku. Zajtra budem pit sladku vodu, tak sa tesim ze to budem mat za sebou. Dufam, ze mi aj to dopadne dobre...
Inak aj u nas nasnezilo poriadne, ja uz chcem slnieckooooooooo!!!

Tak pekny dnik vsetkym...

ericica
16. mar 2010

jaaaj a aby som nezabudla idem robit sunnygirl chute...svokra akurat vybrala z mraznicky kacaciu pecen s drobkami....je velka ako polievkovy tanier.....uz sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 😝
a vcera sme robili huspeninu tak som sa na ranajky napraskala..
no a k tym kocikom ja som mala pri malej novy ale polsky a rychlo sa kazila a ani som ho nevedela dobre predat 🙄
takze teraz som sa rozhodla pre lepsi 🙂 sice pouzivany ale vyzera akoby bol novy a tieto kociky sa tak rochlo nekazia a ani zodrat ich tak velmi nevies 😉
a cena neni sice nizka ale zas ani vysoka ako keby som kupovala novy casual 😝 😵

liluu
16. mar 2010

Jééj dievčatá, vy aspoň viete ake kočáre chcete, ale ja ešte ani to neviem. V pp máme asi 4 obchody, z toho v jednom boli až 2 kočiare.A samé napodobeniny. Tak zízam na kočiare po meste.

Už som aspoň týždeň poradne nespala, lebo som bola zvyknutá na bruchu, ale dobré časy skončili. Tak sa každú polhodinku zobudím a prehodím na druhý bok. Totálne nevládzem a vyzerám jak vyoraná myš.Som taká unavená, že ani zaspať nevládzdem 😀

mirka285
16. mar 2010

ranko 🙂 jaj len vstanem a uz mi robite chute 😉 Katy ten fusak nema odopinanie na nozicky?lebo to by mne osobne velmi chybalo...hlavne ked uz dieta nosi topanky je to velmi prakticke 😉 a ty uz v robotke?aspon sa nenudis cely den,lebo ja strasne,,,dnes je zase pochmurny den vonku...Eri CP som videla minule prvykrat na zivo a som bola milo prekvapena,ved to je normalne krasny kocik 🙂 ja som inak doteraz bola rozhodnuta pre fusak znacky Eisbarchen,ale ako pisala Zrulka ze sa zvyknu tie fusaky suchat dole tak cim dalej som rozhodnuta ze kupim teutonku...tiez splna moje kriteria len je drahsi 😲

krish
16. mar 2010

... kočky a čo poviete na BEXU B4?

http://www.e-kociky.sk/?89,bexa-b4

jaruska8
16. mar 2010

Mirka, ja tiež asi kúpim fusak teutonku, veľmi sa mi páči ten nový zimný fusak, čo sa dá navliecť na madlo šp. kočíka. A dá sa pekne zladiť. Ja som papkala treščiu pečeň s maslom a mladú cibuľku, tak si tu teraz pekne smrdkám. 😀

mirka285
16. mar 2010

Jaruska a ma to odopinanie na nozicky ked dieta nosi topanky?lebo ja som fusaky nepozerala,ale teraz ho uz chcem lebo som pocula ze on sa pripne na kocik ci ci a nesmyka sa dolu..nevies nahodou presny nazov toho vusaku aby som si ho mohla mrknut na internete?

jaruska8
16. mar 2010

Baby, sedím pred PC a malé kopká ako divé, počujte, ja som normálne počula nejaké žblnknutie. Už mi šibe???? 😀

katkaking
16. mar 2010

mirka, ja mam ten fusak eisbarchen, a je super... ja nemam skusenost ze by sa suchal, zo spodnej strany je akoby protismykovy...a da sa odopinat na nozickach...na www.babetkovo.sk je teraz sa super cenu...

katty17
16. mar 2010

miri, ktory konkretne fusak z teutonie mas na mysli. oni ich maju celkom hodne🙂 http://www.eshopbaby.cz/katalog/kocarky/fusaky-...

zrzi, pisala som uz aj do ciech ohladne Jane. maju tam teraz nejake zlavy, tak som im napisala ze co je to vlastne zlava, lebo to tam nemali uvedene 🙂 http://www.janecz.cz/sportovni-trikolka-jane-sl...

jaruska8
16. mar 2010

Choď na Teutonia.cz a tam ho nájdeš medzi fusakmi 2010. Ako zimný fusak.

jaruska8
16. mar 2010

Viem, že sa dá predĺžiť, skrátiť, ale či sa dá aj zospodu odopnúť, to neviem.

kafoditka
16. mar 2010

ahojte kocky, pekny den prajem! 😉

MIRKA, ja som kupila v babymarkete tento fusak do teutonky, je v zlave za 39eur a ma odopinanie na nozickach, sedi perfektne do sportaku aj do korbicky.. http://www.mimibazar.sk/bazar.php?id=4438985

katkaking
16. mar 2010

jaruska, si mi narobila chute s tou treščou pečenou, idem pohladat ci nemam nahodou kupenu...mnam, dufam ze mam... 😀

jaruska8
16. mar 2010

http://www.malvik.sk/Kocarek-doplnky/fusaky-a-p... Mirka, potri sem, tu sú obrázky a vidno tam, že sa ten spodok dá odopnúť.

any23
16. mar 2010

ahojte brušká 🙂 tak my sme dnes mali poradnu-vsetko je v poriadku,tlak dobry,pribrala som dalsie 2kilecka,krcok poslucha a babatko sa nam ukazalo v plnej krase a je to naozaj dievcatkooo 😅 😵 😵 a hlavne ZDRAVUCKE 😎 moooc sa tesime,najskor sa bambulke sonovanie nepacilo a kopkala odusu do tej sondy ale nakoniec rezignovala,rozcapila nozky a ukazala sa nam 🙂 tatinko náš bol so mnou,zobral si volno-chcel vidiet babo tak robota musi pockat 😝 najblizsie idem 7.4.,mam sa objednat na ten glukoz.test tak tam idem volat...

dlho som tu nebola, tak si vás idem prečítať 😉

mirka285
16. mar 2010

Katty praveze konkretny nemam este,viem len ze teutonka ma to odopinanie co ja chcem,a ked som objednavala kocik chcela som ten Eisbarchen lebo viem ze je fakt dobry,len segra kupila novy kocik lebo to pp co mala cely vrzgal tak povedala ze fusak co mala ona /eisbarchen/ si mozem kludna nechat...tak teraz spekulujem ze si aj tak objednam orginal teutonku 😉 lebo ja som hrozna,vsetko rad radom by som kupovala uz len niaky oslik co mi bude kakat eurace mi doma chyba.. ☹

jaruska8
16. mar 2010

Katka, hm, dúfam, že nejakú nájdeš, lebo viem, aké to je mať chuť a nemať to po ruke. Tak sorry.

katty17
16. mar 2010

Miri, ta teutonka teda ma odopinanie aj dolu. cize urcite budes spokojnucka 🙂 uz len vybehnut do obchodiku a kupit ho 🙂 a kociarik mate aky? alebo aky bude? tiez teutonka?

ericica
16. mar 2010

no mirka ze je uzasny....mna sa pacil od zaciatku len manzel nebol ochotny dat tolko love za kocik 😖 ale teraz som ho zohnala komplet len za 450 a to je dobra cena na to ze bol pouzivany....
krish aj ja som pozerala tie kociky ,rozmyslala som aj nad bexou aj som si ju skusala su t pekne kociky,len ja neviem no ja som uz raz polsky kocik mala a nebola som s nim az tak spokojna,....ale to bolo pred troma rokmi mozno ze tieto novsie verzie su uz lepsie.....inac stylovo su pekne 😵 😵 😵

mirka285
16. mar 2010

noo tak ten vyzera premakany,kocik mame teutonku uz objednanu 🙂

ericica
16. mar 2010

mirka a co vbas vyjde komplet verzia???

ericica
16. mar 2010

booze akurat som pozrela von oknom a je nenormalne smutne pocasie ☹ ale cez vikedn sa otepli 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
huraaaaaaaaaaaaa konecne 🙂
jaruska aj moja bambulka kope ako diva a hlavne vecer vcera som pozerala poistovnu stesti a tak do mna dzugla ze som az vyskocila zo sedacky ze manzel sa naplasil 😀 😀 😀
inac mozno sa stretneme v porodnici....to by bola sranda co??? 😵

jaruska8
16. mar 2010

ten fusak je premakaný??? Podľa mňa je superský, aj tá cena, ale tak... 😉 Mirka, ja som presne taká istá, ja by som len kupovala a nemôžem, tak sa aspoň takto cez net kochám. 😀 A tento týždeň to pôjdeme objednať, lebo nechcem riskovať, že nebudem mať kočík mesiac po pôrode.

ericica
16. mar 2010

a uz leje ako z krhly 🙄 🙄 🙄

mirka285
16. mar 2010

Kafo aj ten kaiser ma co ja ocakavam od fusaku,a jednu vec co ma lepsiu ako je teutonka je ze ma zips v strede 😉 no vidim to tak ze ked pojdeme pre kocik,necham si poradit a poukazovat od predajcou 😒 ved mne pride kocik asi v maji takze casu dost,a mozno ze tym ze bude uz leto budu aj niake fajn zlavy 😉

zrzulka
16. mar 2010

fusaky su fakt krasne.... ten kaiser som videla aj v reali a vyzera byt super....

Katty a aky je rozdiel medzi kolekciou 2008 a 2009??? 2010 je uz celkom ina to vidiet na prvy pohlad ale ta 08 a 09 sa mi zdaju rovnake... nevies ako to je? A co citam tak vsade ze strieska ku kociku je v cene... To ma odrovnalo, ved to je hadam logicke ze je v cene nie??? 😀 To akoze predavaju aj bez striesky?

zrzulka
16. mar 2010

Inak je potrebne mat aj nanoznik ked kupim kvalitny fusak? Pri malej som ho nemala ale ona uz mala v zime rok takze to bolo celkom ine uz....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre