Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

macik27
26. máj 2011

ahojte kočeny... tak prvá noc necicíkovania je za nami 😀 dopadlo to celkom dobre kojila som ju tri krát a vodičku som jej ponúkla asi 5krát...ani neboli veľké plače len sa trošku pojedovala a ráno dokonca ani neprotestovala ...som celkom rada lebo neviem či by som vydržala počúvať ju plakať ☹
@dugyna nechcem odstaviť len potrebujem trošku zredukovať počet dojčení v noci aby som ráno nepadala dole nosom 😀

maxara
26. máj 2011

@macik27 sikulka 😉 asi to ozaj je nutne, ked sa tak casto budi

bellablonde
26. máj 2011

ahojte, dobre rano,,,, teda nie ze by som vstavala az teraz, budik bol o 6, ale Saska uz opat uspesne spinka a Peto momentalne vystraja na balkone...takze po ocku ho sledujem a trochu citam

dakujem este za gratulku @robika

@macik27 fiha, uspesna prva noc, to som rada, Kajka je uz velka slecna a aj ty sa potrebujes aspon trochu vyspat 🙂 dobre si sa rozhodla

a co este mame nove? jaaj melony 😀 ja nejem ani cervene ani zlte, v cervenom mi vadia jadierka a zlty smrdi 😀 😀
plafky nemam, musim kupit, len ja to musim vsetko skusat, lebo s vrchom mam sakra problem, aby mi dobre sadli, nech nevyzeram ako chlapec 😠
takze nakup online nehrozi, hoci na tej stranke halens maju fakt pekne kusky 😎 😎

nasa vcerajsia oslava dopadla super truper, len ja som to uz nezvladla, vecer o 9 som sa 4x vygrcala a lahla spat 😢 🤐 navsteva aj deti sa veselili este hodne dlhsie potom
bud som pozrala kopu blbin cez den
alebo ma dorazil poharik portskeho
alebo to bola kombinacia stresu, unavy,
no proste bleeee

bellablonde
26. máj 2011

foto 🙂

bellablonde
26. máj 2011

a este pripajam tip na darcek pre starsie deticky...
peto dostal ikea tabulu - z jednej strany normalka na kriedy, z druhej je biela na fixky, plus rolka velkeho papiera, ktora sa da vyhodit hore na stojan a cmarat,
nemohli sme ho odtial odtrhnut

este dostal aj plastove kolky, tiez sa s nimi vyzabaval...

takze kocky, ak nahodou neviete co kupit 3rocnym gangstrom... 😉

maxara
26. máj 2011

@bellablonde jeeej Juli, tak super, ze to dopadlo truper 😉 az na tu stvorgrcku na zaver 😔 no ale aspon vies, ze sa nemas prepinat a miesat piate cez deviate 🙂
a inak tu tabulu maju zrovna v ikey v akcii, resp budu mat na den deti zlavy az 50%

bellablonde
26. máj 2011

@maxara heej? dobre vediet, popozeram, co by sa nam zislo... tak akcia bude zrejme na detsky sortiment, ze?
my sme ju kupili tusim za 20cku...? neviem presne, peto to riesil, takze za polovicu sa to super oplati a normalne rozmyslam, ze by som ju isla kupit a bude mat nachystany darcek pre neter na november 😀 😀

bellablonde
26. máj 2011

no inak, krpec uz zobudil sasu, takze asi ideme rovno von,

ku braniku chodi ujo predavat balkonove kvetinky, tak sme sa s petkom dohodli, ze si pojde vybrat jednu kvetinku, zasadime ju a bude sa o nu kazdy den starat... to je cooo? 😎 montessori ako vysita 😀

bellablonde
26. máj 2011

a este v rychlosti popisem, ze sa nenormalne tesim na den deti, lebo peto ide od 1.6. opat do skolky ... teda do inej ako chodil, tentokrat ho budem vodit do rusoviec, ale uz sa fakt neviem dockat, kedy sa ho cez den zbavim 😅

bellablonde
26. máj 2011

caute 😀 😀 😀

p.s.
@kristip tesim sa, ze sa vidime na stretku 😵 😵 😵 drzim palce tvojmu malemu Petkovi, co sa tyka atb a celeho ochorenia,,, inak moja neter mala v 9 mesiacoch (marec) operovanu (plastika) jednu mocovu cestu a druha operacia ju caka teraz v juni, tiez to zvladla vyborne, chvalabohu

katarina7777
26. máj 2011

caute , my sme dneska spali celkom dobre, budicek o 6 a potom spal este od 7 do 9 takze bol vyspaty do ruzova 🙂

@bellablonde vyzera ze ste sa dobre zabavili na oslave, Petko je uz riadny chlapina 🙂 a citam ze ty si potom oslavovala so zachodovou misou 😕 ☹ mixovala si 5 cez 9 ? 😀

katka55
26. máj 2011

ahojte. patrik tiez nechcel velmi pit vodu, ale najnovsie je strasna zabava pit pocal prebalovania. včera tak stiahol 150 naraz 😕 sisi 😀 a aspon sa mi pri prebalovani netoci a nevymysla 😉 ja sa chystam na odstavovanie po dovolenke, takze uz len mesiac... 😕
@bellablonde super oslava, super foto 😉 pekne si to zakoncila ☹

katarina7777
26. máj 2011

My sa hrame vonku a leovi som prave z ust vytahovala 30tu margaretku... Zeby naznacoval ze je hladny ? ;)

bellablonde
26. máj 2011

tak sme uz doma, chystam obed, saska opat zaspala, dufam, ze nadlhsie ako ranajsia polhodina
@katarina7777
@katka55
katky, fakt neviem, co sa mi to pritrafilo, asi som bola uz brutal unavena a vynervovana, cely den som vyjedala same blbosti,,,, samotnu slahacku, majonezu, krabie tycinky, zelerovu polievku (podarila sa mi trosku zaprazenejsia ako zvycajne) asi liter kavy, nejaky majo salat, octove chipsy, atd ... potom dosiel peto, nalial mi maly poharik portskeho... a konecna 😀

katka55
26. máj 2011

@bellablonde pekne menu si mala vcera 😀 😉

to co robi moje dieta? od vcera hadze hracky do kosa... normalne si otvori kos, hodi tam hracku, zatvori a ide dalej... ktovie, kolko nam uz chyba 😀

bellablonde
26. máj 2011

@katka55 😀 😀 upratuje

maxara
26. máj 2011

@bellablonde veru pokukaj.. ano na detsky sortiment, hracky az 50% a to je 1.6. a potom 16.6. je nejaky velky vypredaj a dovtedy su nejake akcie

dugyna
26. máj 2011

@robika jaj ja uz ze ho chce odstavit..aj ked je to kazdeho vec ale aspon do roka a pol by sa malo kojit. mne Miska tiez nepije z flasky .skus ten poharik babylove z DMky ..ale mu mu dat cisto priamo z poharika. Miska uz teraz ani z poharika babylove nehce ona pije vodiku len z pohara klacikeho.
to pken kojis. u nas je to tak ze ked ju ulozim a potom ked si idem ja lahnut,a potom bude az rano ked sa zobudi ..obcas este skor al to este pospinka..ale cez den sa mi viac teraz hlavne kedze je taplo🙂

dugyna
26. máj 2011

@macik27 a kolkokrat sa ti dojci v noci?

maxara
26. máj 2011

@katarina7777 Katiii Leo a margaretky 😵 😵 musi byt podareny

katarina7777
26. máj 2011

@maxara akoze spal mi len pol hodinu a to mi skoro zaspal pri jedeni co bol totalne unaveny a on tak je skoro vyspaty? teraz ma solo v postielke, vyspevuje jak divy ... ani neviem akeho smajlika dat 😒

maxara
26. máj 2011

@katarina7777 😀 ja som ale skodoradostna co? ked som hned trafila tohoto zubateho smajla 😀 ale je fakt, ze Leo je taky energicky 🙂 moja Ninka teraz zaspala tak dufam, ze aspon do 17tej o nej nebudem pocut 😀 😅

kristip
26. máj 2011

baby, prosim vas, ked mame siestu chorobu, ale uz neteplotujeme, len je vyhadzany, mozem ist s nim na chvilu von?

maxara
26. máj 2011

@kristip podla mna mozes 😉

vierkaha
26. máj 2011

@ivka8255 @robika @kristip ďakujem za info.
Tak my sme nakoniec dnes pre istotu išli k dr. a nemáme šiestu chorobu ale nejakú virózu, malý má zapálené hrdlo a dostali sme atb ☹ By ma zaujímalo, kde sme to mohli chytiť, ja som už tri noci nespala, lebo Maťko dokáže spinkať len tak že mi leží na bruchu a ja s ním sedím čiže ja tým pádom nespím ....

katarina7777
26. máj 2011

@maxara to ti fakt ninka prespi 3 hodiny cez den???to sa nam este nepodarilo ☹

katarina7777
26. máj 2011

@maxara ozaj daj recept na ten makovy odvar co jej davas 😉
Z

macik27
26. máj 2011

a sme doma 🙂 ráno plávanie potom krásna dlhá prechádzka, malá zbaštila celý obed takže spokojnosť 😀
@dugyna každých 40 minút ale niekedy potiahne aj hodinu 😀
@maxara tri hodiny 😲 júúúj už by bolo navarené aj upratané 😀 tá moja spinká tak maximálne hodinku a to len dvakrát a niekedy jej stačí aj 10 minút a je vyspatá 😒

vierkaha
26. máj 2011

@macik27
@katarina7777 mne Maťko spí doobeda tak 2-2,5 hoď keď le spí v noci tak potihne aj 3 hoďky.

Mm urobil ďalšiu skúšku 😵 tak mám zase prístup k pc a tým pádom aj na koňa 😅

maxara
26. máj 2011

@katarina7777 @macik27 no po plavani zvykne spat dlho, lebo uz na plavani ma svoj cas a tym, ze ju ukladam az o dalsiu asi hodinu neskor, tak je este unavenejsia a vtedy taha aj tri, inak spi iba dve hodiny.. ale zrovna dnes mi ju mm zobudil po hodine 😠 😠 a tak strasi..
na obed sme mali dnes bravcove na stavicke a cestoviny 🙂 a chutilo az sa za usami olizovala

@vierkaha ☹ chuuudatko, to ja by som uz bola totalne aut ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre