Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
7. jún 2011

@kristip Kristi, super, tak sa realizujes 😉 ja zial zajtra nemozem, ale sla by som sa kuknut, taketo ma baviiii 😵

@denisse 😀 to sa da len tak stratit koleso? parada.. no skus pohladat.. ved to by ani nemal kto zobrat 😉

no a k obliekaniu.. ked je taky hic, tak na von nosime kratasky a bodyno, resp tricko s kratkym alebo az tielkovym.. alebo len opalovacky.. ponozticky a topanocky.. spavame pri otvorenom okne a v overale.. dokonca sa ninka sama zakryva paplonom a ked zaspi, tak sa z neho vysmykne a lezi na nom alebo vedla neho.. najviac sa spoti, ked spi naobed, to jej nechavam len bodyno a zakryje sa paplonom, s pod ktoreho zachvilku vylezie.. ale aj tak je mokra ako mys, vlasky spotene.. rano nezvykne byt spotena a ma toho viac na sebe v noci.

katty17
7. jún 2011

@maxara - ja my spavame pri otvorenom okne a dnes sme uz mali aj terasove dvere otvorene. neskutocny hic je u nas . okna mame otocene tak ze od rana az do vecera tam svieti rovno slnko....
cez den ked spinka tak ma tiez len bodinko... aj tak ju vyberam so spotenymi vlaskami 🙂

Baby, boli ste uz niektora v dunakility? ideme tam vo stvrtok na 50 tku risiho sestre.

vierkaha
7. jún 2011

No skončilo mi voľno, niečo mi tu šteboce vo vysielačke a vrabci to nie sú 😀 😀 tak čafte zatiaľ snáď vás večer dočítam

medved
7. jún 2011

ahojte, aj my spavame pri otvorenom okne len v kratkej bodynke a tenkom vaku a celkom v pohode, uz sa nepoti 🙂
@maxara maxi vdaka za prijemne popoludnie 😉

denisse
7. jún 2011

@maxara
neviem, ci sa len tak da, ale ja som to dokazala 😀

alllexa
7. jún 2011

@denisse - no teda, to je tiez blbe... Kazde babatko ma asi nieco, na co je haklive...

katty17
7. jún 2011

@alllexa - sasi a to ma jednu vasiu vyrazku alebo sa obsypal na ritke? ci?

alllexa
7. jún 2011

@katty17 - on mal len jednu vyrazku na boku na pase, a teraz tam ma okolo toho viacero mensich, lozisko cca 2x2 cm... To z toho Mobika:(

fadriana
7. jún 2011

@denisse ahoj no to je super ja si ju tiez niekedy beriem k sebe do postele ked uz fakt nevladzem ale potom sa nevyspim lebo vzdy striehnem ci nepride medzi nas starsi syncek🙂tak ma to vyjde najedno co uz ale je tommile ked sa rano budime 4v posteli 😀 🙂

kristip
7. jún 2011

@maxara to je v pohode, ja som len tak, ze ak niekto ma prave zajtra chut na divadlo..., este to budeme hrat asi aj v dalsej sezone 😉

ja petkovi obliekam tiez len nejake body s kratkym rukavom alebo tricko, ponozky na spanie mu nedavam uz poriadne dlho a aj teraz je bez ponoziek, no asi mu ich idem dat, predsa len bol operovany na mocovod...asi dost riskujem, co?
pred chvilou brutalne plakal, nechapala som preco, bola som si ista, ze ma bolesti kvoli zapalu obliciek...strasen som sa zlakla, ale prestal, tak neviem. vcera sme boli odniest moc na rozbor, uz nech je zajtra a viem vysledky. Zajtra sa ukaze, ci 19. vysadime antibiotika alebo nie. Nas Petko papa lieciky cely skolsky rok, BOZE...

gabika41
7. jún 2011

....pokial ide potenie,mala to je extrem....rano,ked vypije flasku uz je mokra doslova ako mys....ked nahodou spi medzi nami,tak na plachte je po nej len mokra skrvna....mam pocit,ze to ma po mm lebo on je detto to iste....ja si neviem predstavit,ze by som ju neokupala kazdy vecer....a inak tiez spime iba vo vaku..... 🙂

maxara
7. jún 2011

@kristip tak mne daj urcite vediet, tak trosku vopred ak by sa dalo.. ja by som sa prisla pozriet rada 🙂

@medved 😉 nemas zac, aj ja som si supis pokecala.. dnes asi nejdes von, co? u nas leje jak z riti

katarina7777
7. jún 2011

caute bambulky, aj tu je dneska na rit den ...leje jak z krhly... mlady panko si tu chrni vedla mna v posteli, lebo zaspat v postielke cez den nehrozi, cize som tu k nemu "priputana" lebo on sa aj v spanku prevaluje, tak davam pozor aby nespadol z postele.... a to mam tolko roboty ze az... ale vsak neucetie 😀
Leo spava tiez len v bodynku, bud s kratkym alebo dlhym rukavom a prikryty je tenkou deckou ktoru si za dve sekundy zo seba skopne.... aj ja ho prezliekam viac krat denne ked je spoteny a aj ho ovlazujem v umyvadle, hlavne pod krkom aby sa mu nespravili potnicky.
@denisse to je doslova umenie stratit koleso z kocika a ani to nepocitit 😉

medved
7. jún 2011

@maxara ako teraz som sa nachystala ze idem a zacalo brutal liat 😒 porazi ma, mne lucka doma nezaspi, tak hadam skoro prestane ☹

katarina7777
7. jún 2011

Inak leo zboznuje dusenu sunku, dam mu ju natrhanu spolu s chlebom a vzdy ma chleba nazvys a ta sunka chyba 😀
to ma teraz najnovsiu zalubu, sam papat.... aj mu to celkom dobre ide.

maxara
7. jún 2011

@medved no u nas leje vlastne od jednej az do teraz, takmer v kuse s troma prestavkami 5 minutovymi

@katarina7777 ja som skusala ninke dat sunku, len tak ze co a ako a nechce.. najprv ochutnala a potom to zahodila.. a to iste s hranolkou urobila.. jej take slane veci nechutia vobec

katarina7777
7. jún 2011

@maxara praveze tu dobra dusena sunka nie je vobec slana... dneska som mu kupila cerstvo nakrajanu a bola az sladka... ale samozrejme ze som mu kupila tu najlepsiu... skoro 30 eur za kilo...ale bez konzervacnych latok a pod...co uz za kvalitu sa musi zacvakat 😒 ale objavila som nie daleko od nas takych farmarov co predavaju svoju zeleninu tak nam budem chodit kupovat domacu zeleninku a nie z obchodu.... som kupila rajciny a boli neskutocne 🙂

vierkaha
7. jún 2011

kočky zabudla som vám napísať, že ešte dnes a zajtra má BIPA 25% zľavy na všetok detský tovar 😉 😉 😉

kristip
7. jún 2011

@vierkaha som mimo, ale co je BIPA? 😝

maxara
7. jún 2011

@kristip obchod v rakusku.. nieco ako DM

zrzulka
7. jún 2011

vieri diiiiiiiik... inak aj woow toys ma zlavu 25% na vsetok tovar v sobotu...ja len ak este nemate kupeny narodeninovy darcek pre drobcov 😉
@vierkaha

@alllexa sakra vy teda mate smolu. a ako to zistila dr ze to ma z bazena? to by si potom mala upovedomit aj mobika. ostatne deti su v pohode? hmmm
@kristip jeeeeeej ty si herecka? vdaka za pozvanie ale u nas su vecery zabite, nema kto dat pozor na detiska 😒 😒

my spime len v opalovackach. nase detiska sa hrozne potia. aj cez den len v bodynku behaju. nedavam im pancuchy 😕 😕 😕 ani leginy...sak aj ja len v spodnom pradle povacsinou lebo v byte mame hic

luminkasp
7. jún 2011

@alllexa alex, pocuj, on bude mat citlivu pokozku, nepytala si sa dr, aby ti poradila nejaku znacku detsku? my sme mavali velke problemy s tereskou, v lete hruza, ked sme sli na kupko, vzdy cela vysypana, no a odkedy pouzivam pravidelne babe na atopicku pokozku sme v poho. albertik ju tiez pouziva, kedze aj on ma problem 😉

luminkasp
7. jún 2011

@kristip skoda, ze sme tak deleko, hned by som sla kuk. a uz sa tesim na oravu 😉

adelaine
7. jún 2011

kocky, nam tu na baraku robia uz 4 rok nadstavbu v kadejakych intervaloch...vcera nabehli z lesenim a dnes mi uz behaju robosi po balkone....ma je...e z takej roboty :'( buchot riadny, von sa neda ist lebo lialo, uspat maleho bola makacka...chudak bol unaveny a nedalo sa mu zaspat pri tom hurhaji, plackal mi tu...tak som ho uspala na nasej posteli, teraz musim byt pri nom, aby nespadol...on inak straaaasne putuje v spanku a zo zasady spi na bruchu a kolenach. prikryty on nikdy nebyval, uz ako novorodenec nesmel mat na sebe ani gram prikryvky, nie to este zavinovacku..alebo spaci vak.

adelaine
7. jún 2011

...a este som zabudla napisat, ze aj mne sa minule stalo, ze som stratila predne koleso na teutonke a kedze ma len tri kolesa, tak som si to vsimla 😀😀 horsie bolo, ze sa mi to stalo na prechode pre chodcov a veru do smiechu mi nebolo.

aalexis007
7. jún 2011

@zrzulka a to kde má takú zľavu woow toys ???? cez internet, alebo to je niekde taký obchodík?

kristip
7. jún 2011

@maxara no ja som riadna trapka, ze to nepoznam, ale nevadi....snad sa tam niekedy vyberieme
@zrzulka ja to chapem, tiez musim organizovat opatrovanie a obidve babky su na Orave, takze je to niekedy zabava a kedze aj kojim - juuuuuj. tak niekedy nabuduce alebo ked budeme hrat pre deti 🙂
@luminkasp uz sa ti to blizi, na bytovke mate lesenie, tak si uzijete pravej oravskej atmosfery 😀. Luby este kojis Alberta?

no, Petko zaspal, tak idem rychlo upratat a ked sa zobudi, pojdeme do Tesca - asi. Prsi este?
Petko sa strasne poti, on ma v kuse mokru plachtu a aj ked je hore - vlasky total mokre, ale on ma po operacii aj slabsiu krvicku a zda sa mi, ze to je aj tym...no v tomto teple je to asi jedno. Ja sa tiez potim ako prasa - fuj

sunnygirl
7. jún 2011

Ahojte
opäť len tak narýchlo, ja som tu asi najzriedkavejší hosť 😒
@maxara
@aalexis007
@bambola Ďakujeme za gratulácie 🙂

A postrehla som, že tu máme aj prvý rôčik, GRATULUJEM 🙂 , no gratulujem všetkým oslávencom 😀 😀 😀
Čítam, že bola opäť nejaká žúrka, čo dobre dopadla 🙂

Lenka je ešte stále bezzubá slečna, už chodíme popri nábytku a robíme pokroky, tešíme sa 😉

kristip
7. jún 2011

@maxara minule som ti chcela poslat udaje do tabulky a uz som sa tam nenasla 😝 nuz, co, mala som byt poriadnejsia. Ale teraz tam vidim aj staru tabulku... to uz by bola aka drzost, keby som ti poslala udaje do starej tabulky, co? 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre