Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tutulka12
13. júl 2011

@robika aj ja som bola s Teom po očkovaní vonku, ale tiež iba v chládku

tutulka12
13. júl 2011

tak my sme dnes doma, decká sa počvachtali v bazéne na balkóne, ja som ešte obliekla periny hosťom čo budú u nás nocovať, zajtra ešte vydrhnem kúpelku a wcko a kaderníčku som presunula až na piatok, lebo chcem vlasy nejako radikálne ostrihať. už ma dlhé vôbec nebavia 😖 a mám strašnú chuť na niečo, ale ani sama neviem na čo 😀 len chodím furt do chladničky a po kúskoch vyjedám

tutulka12
13. júl 2011

@tinaki1275 toto aj moji robia obaja, vtedy ich len zoberiem poriadne sa s nimi vymojkám aby sa ukľudnili a až potom šup do postele. Teodor mi začal takto brutálne revať približne 1-2x do týždňa pred večerným spánkom a to ani nemusí mať úraz. jednoducho sa chce len mojkať. o 10 min ho dám do postieľky a zaspí v pohode 🙂
už si volala aupairke že ako Leia keď sa zobudila? dúfam že je v poriadku slniečko 🙂

kafoditka
13. júl 2011

V tomto fore som s vami VSETKYMI prezivala svoje tehotenstvo, moj aj vase porody, mesiac za mesiacom zivoty nasich deti, radili ste mi, ked som bola zufala a velakrat podali pomocnu ruku. A ked som si dnes zapla kona - nestacim sa cudovat a normalne ma rozbolel zaludok ☹
@maxara Peti prosim ta, ked si uz nacala temu, mozes napisat, co konkretne ta tak nasralo? Neviem - spominam- bolo to porovnavanie Mirkinych siat a tvojej sestry? Alebo to, ze dovolenka autom do Grecka je chujovina??Ja tomu nejak nerozumirm. Ved kolkokrat ste sa tu dotahovali za hovadiny a vzdy to bola velka sranda a zrazu je to problem? Ja nechcem ziadne nove sukromne temy!!!! Chcem si vas tu citat obe - aj tvoje story Peti napisane originalnym sposobom, aj tvoje vystizne a priame prispevky Miri. Patrite medzi skalne baby tu na koni a bola by to velka skoda 😔 a cele mi je to nejak divne. Peti ty riesis problemy s Mirkou cez IPcky s babami?? Lebo na fore som tu nic nepostrehla 😕 Nerozumiem tomu co si napisala, ze koli Mirke odislo viac ako 14bab odtialto 😕 😕
Ja si spominam, ze mala konflikt s Ninou88 a nejak sa nezhodla so sunnygirl, ale ani jedna konikarka sa nevyjadrila na fore, ze konci, lebo jej Mirka nejak ublizila alebo co...Hlavne, ze ked mala obdobie, ked neprispievala, tak tu baby vo velkom pisali ako im chyba, aby sa vratila a podobne.. A zrazu je im trnom v oku? Ved kazda mame svoje nazory, ktore sa tej druhej nemusia pacit, ale to neznamena, ze porad odidem uplne z kona. Vsetko sa da riesit. A ked mi konkretna osoba nevonia, tak na nu nebudem reagovat a hotovo. Baby prosim vas, neblaznite! Cele ma to velmi mrzi 😔

kafoditka
13. júl 2011

@merikac Mery nestavili sme sa, snad mi prepackas 😅 Ked budeme mat najblizsie cestu do Malych Bedzian k mm tete, tak svoj tazky cin odcinim, oki? 😉

minizu
13. júl 2011

@ywett nemusis stale vymyslat nejake nove recepty. Deti to este tak nevnimaju, ci maju dva alebo tri dni to iste. Ja napriklad davam malej jedno jedlo aj tri dni po sebe. Aspon nemusim varit a vymyslat kazdy den. Aj dr.mi povedal, zepokojne mozem malej spravoit zeleninove rizoto a dat jej to aj tri krat za den (ranajky,obed,vecera) a druhy den to zase zopakovat. 😉

tinaki1275
13. júl 2011

@tutulka12 no ked som volala tak uz bola hore,ale pravda je ze bola cele popoludnie nervozna a teraz vecer ani nehovorim ..ona sa ani mojkat nechce,to je ten problem..nikdy nechcela..vyslovene sa nam vzdy pokusa vymanit z narucia..aj dnes ona mi proste len brutalne revala v naruci ...a nepomohklo ani hladkanie a ani mojkanie a ani spev ..no proste des..som sa citila ako taky idiot,ze si neviem utisit vlastne dieta.. 😒

ywett
13. júl 2011

@minizu to fakt? to si ma potesila..ja mam traumu, ze jej kazde rano davam chleba a kazdy vecer kasu a ze to neobmienam...ako sa inak mavate? mohli by sme sa niekedy vidiet v ba?

ywett
13. júl 2011

Baby...ja este nespim...ani sa mi nechce..pospala som si poobede 1,5 s malou a tak som svieza...
Kolko VAM este deticky spia cez den? Mne 2x a niekedy aj 3, ked je unavena...

tutulka12
14. júl 2011

@tinaki1275 uf tak to ti teda nezávidím, hádam sa to časom upraví, aby ste si mohli jedna druhú užívať a neprežívať také šoky. a neboj, nie si zlá mamina, iba máš veľmi náročné dieťatko

minizu
14. júl 2011

@ywett rady vas uvidime. 🙂 ja davam na ranajky ovsenu alebo kukuricnu kasu, na desiatu uvyknem kojit este alebo jej dam ovocie, obed vacsinou taka ryzova kasa so zeleninou ( doma urobena ryzova kasa a nie so sacku urobena) - v podstate to je take zeleninove rizoto rozmixovane. Toto ma aj ako olovrant a veceru. Niekedy dam na obed polievku alebo masko s ryzou. Najnovsie sa chystam zacat robit strukoviny- sosovicovu alebo haskovu kasu, tak uvidime 😉 a co satyka spanku, tak najnovsie vacsinou 1x denne, ked sa podari ju unavit tak aj 2x. Ale spi tak max 1,5hodiny v priebehu dna. Je to mala ziva zvedava baba 😀

tutulka12
14. júl 2011

@minizu ja robím šošovicu dnes, tak som tiež zvedavá či to vôbec zje vymyšľanko malý 😀

alllexa
14. júl 2011

No, som trosku mimo obrazu - neviem, co sa medzi Petou a Mirkou stalo, ale podobne, ako tu pisali aj ostatne dievcata, mrzi ma, ze sa to tak medzi nimi vyhrotilo a myslim si, ze je skoda odchadzat, tvorit nove temy a nejako to tu delit. Kafko to pekne napisala - ze sme tu boli vsetky na jednej lodi - ako sme to takto pred rokom prezivali a podporovali sa a radili si - bolo to fajn...

@tinaki1275 - chudatko, snad to nebude nic vazne, skus sledovat, ci nevracia... Mne maly vcera padol z trojkolky - robil akrobaciu, stal si na sedadlo a prevratil ju dozadu...

@bambola - skus ho zalakovat lakom na nechty, to by mohlo pomoct proti paraniu...

@minizu - ahoj, nechystas sa dnes nahodou na Strkovec?

Moj Misko ma dnes rok!🙂 A predstavte si, toto je prva noc, co ma nechal spat a zobudil sa az rano!

tutulka12
14. júl 2011

@alllexa Miškovi prajem všetko najlepšie 🙂 no vidíš aký zlatý chlapček, nechal maminku vyspať 🙂

minizu
14. júl 2011

@alllexa vsetko najlepsie prajeme 🙂 maly krasne oslavil narodeniny, hadam aj zuzka oslavi celonocnym spankom 😀 chystam, chystam...len sa este dohadujem s kamaratkou a neviem ci pojdeme dopoludnia alebo popoludni. Urcite pojdem s malou von 2x lebo doma by mi nevydrzala a ani nepospala. Tak ked zistim, ci s kamoskou pojdeme dopoludnia, mozeme ist popoludni a naopak, hm?

minizu
14. júl 2011

@alllexa tak nakoniec nam to padlo a sme volne cely den 😉

katty17
14. júl 2011

ahojte kocky. tak my sme mali fajn noc. zaspala okolo osmej a zobudila sa az o siedmej 🙂 cize pohodicka. idem chytro porobit nejake faktury a platby a sup sa niekam von.
baby, vy este mixujete jedlo pre deti? sandra mi odmieta uz davno mixovane. vypluvala to. som nechapala co sa deje. tak som jej jedneho dna nic nexmixovala dala som jej normalne cele cestoviny, masko na kocky a na to zeleninovu omacku a cele to spraskala. odvtedy si pekne kuse papanie 🙂
@allexa - sasi vsetko naj miskovi nech vam obom robi len a len radosti 🙂 cmuk

ericica
14. júl 2011

AHOJTEm kocky zelam krasny letny den......ako si uzivate leto???urcite ste poniektore na dovolenkach nas to caka koncom jula uz sa tesim.....nasa mala je teraz taka dost placliva v noci asi jej pojdu zas zubky a kazde rano mam budicek uz o pol siedmej....ockovanie sa nam odklada z tyzdna na tyzden ,v pondelok som s nou uz isla naisto ale zas ju nezaockovali lebo ma vraj zapalene hrdlo takze az buduci tyzden piatok....este stale sa kojime aj ked uz hryzie ako maly upir 😀 jaaj a aby som nezabudla pustila sa sama chodit akurat na rebecine narodky,rebi sa sice pustila skorej ale nie kazde dieta je rovnake no nie.....idem si vas trochu prestudovat lebo nestava sa tak dost casto ze by mi malu zobrala svokra 😀 😝
@alllexa Miskovi vsetko najlepsie k narodeninam......

alllexa
14. júl 2011

@minizu - oki, tak ja tam budem asi tak okolo desiatej... poslem Ti do IP moje cislo

bambola
14. júl 2011

dobre ranko 🙂
@alllexa miskovi vsetko najlepsie k narodeninam 🙂
@katty17 kati mne uz mala tiez vacsinou papa nemixovane, hlavne ovocie rada kuse ked mi jeme 🙂 ale masko jej este mixujem a tak primiesam do zvysku jedla, lebo ho nevedela pozut poriadne a cele ho prehltala a vobec ho nestravila, tak to ako keby som jej ho nedavala 😕
@ywett ja tiez malej varim v podstate to iste s malymi obmenami, deti este nemaju poriadne vyvinute chutove pohariky, navyse ked jej chutia zemiaky tak co by som jej nedala 😉 (moja mama hovori, ze zo zemiakov rastie hlava 😀 )

bambola
14. júl 2011

@alllexa dakujem za radu, lak na nechty som mala v zalohe 😉 len som chcela vediet ci niekto nevie aj iny sposob 😉

katty17
14. júl 2011

sandricka uz spinka na terase. 🙂 idem si ja urobit hraskovu polievku. mnam strasne ju milujem. s cerstvej zeleninky. tatinko siel na cely den do martina s my na dnes nemame program. baby ako je u vas? myslim pocasie. lebo tu dost fuka a nezda sa mi nejako teplo. aspon zatial.

bambola
14. júl 2011

@katty17 kati aj tu fuka, ale aj vcera fukalo a bol to velmi prijemny vietor, o nieco chladnejsi ako vonkajsia teplota tak nebolo tak horuco 🙂 aj dnes to tak vyzera 😉

ywett
14. júl 2011

@bambola@minizu
tak odteraz aj nasa mala bude jest viac dni to iste...to len ja som mala take vycitky...a ako casto davate masko

@katty17
poobede budem v ba, este netusim kde, ale ideme sa flakat, ked bude moc teplo, tak sad janka krala, ked nie tak mozno tcom...aleob stare mesto...tiez aj u nas fuka, ale chvala bohu, vsak som sa zobudila upotena, ze strach..

ywett
14. júl 2011

@alllexa
Vela stastia, zdravia MISKOVI a nech mu tie noci vydrzia

bambola
14. júl 2011

@ywett vsak ked jej chuti tak jej to asi nevadi 😉 ja davam masko kazdy den

katty17
14. júl 2011

@bambola, @ywett - ja nedavam masko kazdy den. tak dva dni v tyzdni ma aj zeleninove. napr. spenat, alebo cukinu s inymi zeleninami....
Ywett - ja tiez davam niekedy aj dva dni to iste na obed. navarim si na dva dni pre malu a nemusim to riesti druhy den 🙂

zuzik1983
14. júl 2011

dobre ranko,
@alllexa miskovi vsetko naj
ja tiez malej nevarim kazdy den,vacsinou si navarim na 2 dni a mam pokoj.a masko ma mozno 5x do tyzdna.
@mirka285 @maxara baby neblbnite,ved sa nemusite navzajom komentovat,ja si rada citam obidve,kazda z vas vie napisat k veci a ked odide ktorakokvek,tak mi to bude luto,uz som si na vas zvykla

katty17
14. júl 2011

obedik navareny. dnes som sa rozhodla pre hraskovu polievku, ryzu na cibulke a parmezane a k tomu zapecene kuracia prsia s ananasom a syrom 🙂 sandricka este spinka . ale predpokladam ze do desiatich minut uz bude hore 🙂
baby z ba a okolia. neplanujete dat niekedy kupko s krpcami? nechodite napr. na delfin?

kristip
14. júl 2011

@alllexa vsetko najlepsie Misko, nech si zdravy a stastny chlapcek 🙂

ja davam masko asi 5x do tyzdna, jeden den zltko a jeden cisto zeleninku, ale nie je to pravidlo. strukoviny davam uz dost dlho a Petinovi velmi chutia, potom prdka ako nik a ten smrad...juuuuuuj

prave nasa "umyvacka" umyla riad, takze som spotena ako prasa... 😝 😝 😝
peto mi dnes nariadil kupit pohare na nealko, lebo v tomto smere stale fungujeme internatne, nuz tesim sa, aj nejaku misu na ovocie kupim.
Baby a poradte mi, potrebujem kupit buducemu krsniatku nejaky darcek, ale netusim co. Chcela som aj tak, ze len k narodeniu a potom aj ku krstu. Je to chlapec (esteze som dar nekupovala skor ako sa narodil, vsetci sme totiz cakali malu Saru...) 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre