Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kristip
26. apr 2010

mima, prave vcera som hovorila muzovi, ze prve dietatko a ani centimeter nemam na meranie bruska... ☹ takze ani netusim kolko mam

baby, odštavila som si grep a tri pomarance a tak mi je z toho zle -uz nikdy viac

zuzik1983
26. apr 2010

mima89 ja uz mam cez brusko 105cm a na vahe mam 11kg 🙂

dugyna
26. apr 2010

meruska ani ja nemam problem so zapschiu ..aj ked uzivam zelezo..pijem dost tekutina a papam aj ovocie

tatianka.g
26. apr 2010

ahojte tak aj ja mam za sebou poradnu, vsetko je v poriadku opat mi robili odbery a v piatok som objednana na cukor
len nase male babo sa velmi nechce ukazat a tak este stale nie je iste ci to bude naozaj chlapcek 🙂
neviem si rady s vybavickou

dugyna
26. apr 2010

tatianka tak super ze je vsetko ok 😉 tak kup neutralne

tatianka.g
26. apr 2010

no budem musiet volit neutralnu farbu ale uz by som si chcela by naistom, ze co cakame ale na 3D ultrazvuku som nebola a ani sanechystam, takzemozno tobude aj prekvapenie, urcite si este mesiac pockame, dalsia poradna az koncom maja

tatianka.g
26. apr 2010

baby ktore chodite do prace robia vam v praci nejake ulavy?

meruska
26. apr 2010

tatianka.g...moja jedina ulavy v praci je, ze uz nemam od aprila dozory na chodbach, ale na druhej strane ma davaju stale zastupovat 🙂 takze asi tak

tatianka.g
26. apr 2010

u mna je to presne naopak, dozory musim robit stale 😒 a suplovat ma nedavaju lebo mi chcu takto asi vycerpat dovolenku, urcite mi ju nechcu preplatit, ale najviac mi vadi ze mi to nepovedia priamo ako vysledok nejakej diskusie, clovek tolko robi pre tie deti v skole a ja mam pocit ze tam ani nikomu nebudem chybat, okrem mojho manzelika s ktorym spolu pracujeme.
A to sa snazim posuvat si termin materskej ako sa len da

mima89
26. apr 2010

zuzik som rada ze nie som sama s tym bruskom...ale ja som pribrala 6kg...

mima89
26. apr 2010

baby do akej velkosti kupujete oblecko??

oacka
26. apr 2010

čaute! dugy,ja nemám slov na tvoju story.... a na tú pani pedagogičku,čo si myslí,že je žennského pohlavia,tak to už nehovorím.....to je neuveriteľné,nechápem,prečo sa k tomu tak postavila. možno sa im stalo,že už ich niekto tak oklamal, tak teraz hádžu všetkých do jedného vreca... veľmi ti držím palce,aby si sa udržala v psychickom zdraví,lebo toto je už fakt priveľa aj na kkoňa...
baby,ja beriem raz denne sorbifer - železo, dávam si po jedle a zápchu rozhodne nemám. mám len úplne tmavú stolicu,ale doki povedal,že to je po železe normál...
dnes bol v KE jeden nádherný deň! ddúfam,že aj u vás.
meruska,dal ti poradňu už skôr? ja idem 6. mája. kedy ideš na MD? Ja 20.5.
noo tak ja mám cez brucho nejakách 115 cm a cez boky 122cm. a to mi moja teta povedala,že na á.mesiac nemám veľké brucho!!!!!!! to bude tým,že som všade tučnejšia,tak to brucho tak nevytrča.

oacka
26. apr 2010

na 8.mesiac...

meruska
26. apr 2010

tatianka.g ....mne povedali co sa tyka dovolenky ze mi ju ani nepreplatia, ani nedovolia vopred vycerpat, lebo...kto by vraj za mna ucil?

a teda si ju mam vycerpat medzi materskou a rodicovskym prispevkom

katty17
26. apr 2010

ahojte babulky. tak uz som doma po celom dnicku. konecne som si sadla a chytro som si vas precitala. dnes som pobehala lekarov, nakupila skalky na terasku, ruzicky do hrantikov, nejake oblecko pre sandricku 🙂 . dnes mi doki povedal ze mozno budeme rodit skor.
babule, dnes ma priatel normalne vystrasil, ze jeho znamym este nevedeli povedat ci budu mat chlapceka ci slecinku. vraj im to na 3D nevedeli povedat. a este mi povedal, ze to moze byt nakoniec aj chlapec ... hovorim , ze cozeeeeeee??? co ma tu strasis. ja uz nakupenu celu vybavu pre dievcatko a on mi dnes povie ze ved sa neda hned spolahnut na jeden 3D UTZ. jooooj, vazne ze ma vyplasil. chodim po byte ako oplasena ☹. na daslsi UTZ ideme az o dva tyzdne.
ale ked mne doki v 20 tyzdni hned povedal ze to bude princeznicka. z fleku. ani nezavahal. tak budem pevne verit ze cakame malu Sandricku 🙂 chichichi.

oacka
26. apr 2010

meruska, ty máš foto!!!!!!! si sa odhalila!!!!!! taká pekná mamička! 🙂 🙂
mne dnes konečne zastavilo auto na prechode. ale teda brucho som riadne vypúčala,aj som sa držala za chrbát! 😀 😀

oacka
26. apr 2010

katty, mňa takto bežne všetci strašia... že ultrazvuk nemusí byť 100%. tak budeme mať malého gaya v ružovom! 😀 😀 😀 😀

katty17
26. apr 2010

babule, s tymi pribudajucimi kileckami mozete byt v klidku. ja uz mam + 13, cez brusko mam 98 cm. 🙂 a to mi dnes povedali ze brusko nemam take velke. takze tych 13 kg mi pekne slo do riťky a stehienok 🙂)))))
Mima, ja mam nakupene oblecko na prve tri mesiace a cosi jesenne a zateplene na 3 - 6 mesiacov.

meruska
26. apr 2010

oacka...ja mam poradnu az 20.5. a na matersku idem, teda podla knizky az 4.6

oacka
26. apr 2010

aha,ty si v 28.tt,tak to máš ešte čas... 🙂 ja teraz ťahám info o porode od mojej bývalej žiačky!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 porodila pred pár týždňami. sranda,aký je ten život!

meruska
26. apr 2010

jeeej od ziacky 🙂 aj u nas jedna toho roku rodila....

meruska
26. apr 2010

oacka...dakujem za pochvalu foto 😝

katty17
26. apr 2010

oacka, si presne ako moj priatel. ten tiez povedal, ze no a co. tak budeme mat par mesiacov maleho gaya 😀 .
chichichi. tak dva tyzdne budem trosku v napati az to dalsieho UTZ. od dnes uz nekupujeme nic ruzovucke 🙂

zuzik1983
26. apr 2010

katty17 ja mam tiez tie kila kde tade,si pridem uz ako taka slonica 🙂
mima oblecenie mam nakupene tie len tak na prve mesiace,cosi este mam dostat,tak uvidim,co budem este musiet dokupit...

zuzik1983
26. apr 2010

a uz som tiez prestala kupovat ruzove vecicky,lebo sa mi snivalo,ze sa mi narodil chlapcek

ivanka85
26. apr 2010

tatianka.g: ani ja nemam dozor, od polrocnej porady ale takisto chodim dost zastupovat..

oacka
26. apr 2010

moja žiačka má už našťastie okolo 24 rokov a je vydatá,takže je to ok. jeddna už má dokonca dvojročného lapaja! ale aj u nás na škole sme už prijali jednu prváčku,čo mala hneď individuálny,lebo bola tehu...

mima89
26. apr 2010

no baby nelakajte ma s tym 3d!! ja som si ista ze mame dcerenku aj sa uistujem pomaly kazdy den si pozeram fotky a video 😀

katty17
26. apr 2010

baby, ja by som si mohla kukat videjko aj sto krat dokola. ja tam nevidim ani pisinku ani pisuliaka 😀

zuzik1983
26. apr 2010

ja som na 3d ani nebola 🙂 ja to viem z normalneho ultrazvuku,takze ja to nejake iste nemam...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre