Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kristip
27. apr 2010

tak z nasho tohtotyzdnoveho stahovania nic nebude.... 😒 byvali majitelia bytu nestihaju. Co nestihaju? dokelu, aby som ja stihla... No co uz, hlavne, ze skoro vsetko je zbalene v skutuliach ... A majitelka tohto bytu dala uz inzerat, ze od soboty je to volne. aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

oacka
27. apr 2010

áno,vedela som to,ale som netušila,že za takú dobrú cenu! ale kašlem na to, aj tak nemám istotu,či bude dačo vidieť. minule sme na uzv. už nič dobre neviideli.....

oacka
27. apr 2010

kristip, pekne.... držím palce,nech sda stihnete presťahovať čo najskôr a v pohodke.

kristip
27. apr 2010

Dakujem oacka. Urcite to nakoniec dopadne dobre, len to cloveka tak rozhodi.
Mas krasne fotky 🙂

kristip
27. apr 2010

aj my by sme mali Kristinku, keby to bolo dievcatko. Rozhodli sme sa, ze dame mena sebe. No a bude to Petko. 😉

mirka285
27. apr 2010

tak uz som doma...no takze ja uz mam uplne vsetko 🙂 v tych zdravotnickych potrebach som dokupila drobnosti do porodnice,aj odsavacku na vysavac,aj sudokrem,aj sebamed kozmetiku,podlozky pod pacienta,poporodne vlozky ,jednorazove nohavicky,tycinky do ucha ,nastrihanu gazu a v tej predajni Pre deti som kupila teplomer do uska,kojacu podprdu,vyskusala som ich asi 5,ale nakoniec mi fakt najlepsie sadla ta Anita a nebudem vam hovorit ze stala 52 eur 😠 ,potom aj tampony do podprdy som kupila,a aj take tie co sa daju prat,vyskusam celkom sa mi pozdavali a kupila som si na bradavky avent krem,ten sa nemusi umyvat je jedly,tak mi to prislo prakticke no a neodolala som a kupila som si trojstvrtove nohavice,celkom pekne akurat ze uz si vo vsetkom pripadam jak slon,velka rit mi narastla 😢 a na zaver som sa zastavila v Tescu tam som kupila mokre obrusky,pampersky aj domov aj do porodnica,lieh na pupok a napraskala som sa v MC donalde 🙂 Baby ja som cela stastna ze uz mam vsetko kupene a mozem ist rodit 🙂 🙂 🙂

oacka
27. apr 2010

Mirka, no to vyzerá na ideálny deň budúcej mamičky! super nákup.
tak baby,vy už máte všetko, tak raďte: koľko by mali stáť tie baby vysielačky? akú značku kúpiť?
podľa čoho ste vyberali postieľku?
máte ergonomický nosič na nosenie bábätka? ktoré sú dobré a koľko by to malo stáť?
ďalšie otázky neskôr. 😀 😀 😀 😀
kristip,moj mm neznáša,keď sa dávajú mená po rodičoch,bohužiaľ...lebo sa mi páči aj Roman aj Romana...

kristip
27. apr 2010

mirka - super 🙂 kolko stal ten teplomer do uska?

oacka
27. apr 2010

aj vaše deti kopkajú,keď sa najete?

kristip
27. apr 2010

ja som tiez nikdy nebola zato, aby sa deti volali po rodicoch, ani v mojej rodine sa to velmi nevyskytovalo, ale asi ma to tehotenstvo zblblo... hoci Peter som vybrala ja a Kristinku manzel a to mi bolo take divne, ze by sa volala ako ja... Ale kedze cakame chlapceka, tak sa nadtym uz nezamyslam. To budeme zase riesit pri druhom 🙂

mirka285
27. apr 2010

ten stal 38 eur.a to som ho kupovala v tych zdrav.potrebach..inak mam pocit ze vetko je drahe,za ten nakup co som tu napisala sme nechali okolo 200 eur ak neratam tie tehu nohavice...a ked si to zoberiete su to vsetko veci co treba 😒 a na Kosickej je inak fakt vsetko drahe,ale uz som to chcela mat z krku vsetko naraz...

mirka285
27. apr 2010

oacka vysielacky nemame,tie by nam boli na nic kedze byvame v panelaku,nosit dieta tiez nebudem v nosici,ale s tym by ti Dugy vedela poradit,ona ma prehlad a podla mna toto vsetko bude na tej ystave kde dufam bude skoleni pracovnici,tak pekne sa popytas 😉

oacka
27. apr 2010

to je ináč dobrý postreh,mirka s tým bytom...bohvie,či mi tie vysielačky vobec treba,ale pre istotu kúpim,našla som akciu na značku brondi - to sú už ako normálne vysielačky, tak ak sa k tomu viete vyjadriť,tak sa vyjadrite....
takže návštevu na Košickej ruším.....keď je tam ddraho..

mirka285
27. apr 2010

oacka ja stale verim tomu ze co maju na Kosickej bude aj na vystave,a urcite o volaco lacnejsie 🙂

mirka285
27. apr 2010

v byte tie vysielacky urcite nepotrebujes,my sme to skor vyuzivali na dome u nasich,ked maly spal a ny sme trebars grilovali na zahrade

kristip
27. apr 2010

myslite, ze na tej vystave to bude vyhodne? aby to nebolo este drahsie ako v obchodoch... ja som muzovi este nepovedala, ze tam tuzim ist. asi mi to zatrhne, pekne budem lezat a kukat na nase plne skatule... ☹

kocik objednavame z nemecka, volali sme tam a vraj sa im dost minaju... najradsej by som ho objednala hned, len neviem dokelu, aku adresu mam dat. jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj...
musim si tu inchebu vydobyt, aspon ponozticky by som kupila

oacka
27. apr 2010

podľa mňa tam budú mať nejaké výstavné zľavy,len aby bolo čo pozerať....
mirka, a koľko si tohoo kupovala? koľko tých nohavičiek, podložiek a tak?

mojalili
27. apr 2010

Luminka, Dugy - tak som prisla od lekara a mam tlak 107/70 - takze nizky, to moze byt aj z toho, inak krcok drzi riadne ako ma....
Potim sa aj v noci, strasne, 2x za noc prezliekam pyzamo.. 😒 NO uz to nejako musime vydrzat.... 🙂

zrzulka
27. apr 2010

Pozeram ze riesite akurat veci do porodky. ja mam akurat tie nohavicky jednorazove kupene. 2 balicky, ostatne az z buducej vyplaty 😝
Chcela som sa opytat aku kozmetiku kupujete drobcom na zaciatok????ja som kupila len mydlo a telove mlieko... treba aj sampon na vlasky&??? ked ja si to uz vobec nepamatam co som kupila malej. Akurat viem ze mi to vydrzalo strasne dlho lebo my sme ju nekupali kazdy den ale len raz ci dva razy do tyzdna.... a ona ani nemala nejake problemy s pokozkou tak som ju ani casto nenatierala....

oacka
27. apr 2010

je pravda,že úplne mini miminko treba kúpať len čistou vodou a natierať len detským olejíčkom? a na pupok čo? gázu a lieh?

zrzulka
27. apr 2010

oacka olejcekom nieeeeeeeeeeeee... to uz sa nenatieralo vtedy ked sa narodila mala. mala mala pupcek uz zahojeny ked sme prisli z porodky takze ja som jej ho uz neliecila....Ale myslim ze lieh a gazicky sa pouzivali... pocula som uz aj take ze teraz sa to inak robi tak som zvedava co nam povedia v porodnici....Si budem pripadat ako prvorodicka 😀

lydus
27. apr 2010

ahoj mojali..vcera si pisala ze si mala nejaky problem..tak ja to iste Wc -krce..zima-teplo,zle sa mi dýcha,a ruky sa mi trasu...a to z nicoho nic..ja som mala minulý týžden na poradni tlak 90/60..velmi nizky...aj ti nieco poradil doktor? ja tam zavolam zajtra,alebo pojdem..inak hroza ☹

zrzulka
27. apr 2010

Ked ste tu preberali temu o dojceni nechystate sa zajtra niektora na prednasku o dojceni do horskeho parku???? Rozmyslam ci ist zajtra alebo az o mesiac a zobrat aj malu (pri prilezitosti MDD tam bude divadielko pre deticky ))))

zrzulka
27. apr 2010

ja len keby niektoru zaujalo tak kopirujem program mama centra:

28. 04. 2010 15ºº hod. Všetko o dojčení (poradenstvo a príprava pre budúce mamičky).
16ºº hod. Detský ušno - nosno - krčný lekár porozpráva o najčastejších
ochoreniach uší, nosa a hrdla. Vybrať nosné či krčné mandle
a ako?

26. 05. 2010 15˚˚ hod. Všetko o dojčení (poradenstvo a príprava pre budúce mamičky).
16˚˚ hod. MEDZINÁRODNÝ DEŇ DETÍ
Divadelné predstavenie : Jeden rok s vílou.

30. 06. 2010 15˚˚ hod. Všetko o dojčení (poradenstvo a príprava pre budúce mamičky).
16˚˚ hod. Kurz prvej pomoci - najnovšie princípy záchrany života -
príde skúsený lekár - záchranár. Povie Vám, čo aká je prvá
pomoc pri topení, popálení, dusení, otrave a poštípaní.

oacka
27. apr 2010

ja som stopro voľakde čítala,že olejček...no dobre,že hovoríš....

oacka
27. apr 2010

prednášky o dojčení budú aj v inchebe,uvidím,či dajakú stihnem. a ak nie,tak by mala byť aj v tom kurze predporodnej prípravy..

zrzulka
27. apr 2010

oacka nam v porodnici povedali k olejceku len tolko ze vraj upchava pory ale viem ze mnohe maminy ho pouzivaju tak co ti ja viem? ono asi co pediater to iny nazor 😝 ja som ho nepouzivala. pre malu som mala Sebamed telove mliecko a speci krem na tvaricku a teraz malemu som kupila prirodne mliecko... A tym vlastne budem natierat cele telo... len ten sampon si nepamatam ci som pri malej pouzivala hned od narodenia .... Uplne som zabudla ako to bolo....

oacka
27. apr 2010

aj mne kamoška hovorila,že olejček upcháva póry,ale to keď ja som si kúpila olej Eucerin prooti striám.. tak u bábätiek je to asi to isté... Sebamed si pochvaľujú,nie? a na riťku Sudocrem,ale to neviem,čo je.

zrzulka
27. apr 2010

oacka ono zavisi od dietata, nasa mala nemala problem so ziadnou kozmetikou. Striedali sme sebamad, Niveu, Avent, Weledu... Istu dobu mala suchsiu pokozku tak to som jej prilievala do kupela olej co nam predpisala lekarka (ale inak je volnopredajny) vidis teraz som si spomenula ze hovorili v porodnici nieco v tom zmysle ze ked olejcek tak priliat do kupela (potom uz nemusis natierat nicim lebo ten olej sa na pokozku prilepi) myslim ze tak som to aj parkrat urobila lebo jasne ze som mala aj ja kupeny olivovy olej podla zoznamu z netu 😀 😀 😀

Pekne brusko si pridala do albumu.... ja musim tiez tu moju "futbalku" odfotit nech mam nejaku pamiatku aj na toto tehu....

oacka
27. apr 2010

Dosedla je na STV 2. pri ňom chcem rodiť!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre