Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tutifruti
3. máj 2010

Oacka: UF..... No to sa mi zdá dosť.... Mne sa páči Jane, tá trojkolka, amazon, taká sivo zelená....
Je tá teutonka širšia ako Jane....?

sunnygirl
3. máj 2010

maxi: kujém za pochvalu 😀

robika
3. máj 2010

Ahojte, takze tie podprdy uz mam aj ja, ked boli take lacne, tak som ich kupila a budem dufat, ze mi sadnu 🙂 lebo ja som si ani obvod nezmerala, minule v obchodoch som kupovala tehotenske tie co som si skusala a sadli mi... takze mozno budem predavat, ked nebudu dobre 🙂
dnes rano som bola v nemocnici na sone, vsetko je ok, az na to ze maly je dole nozickami co nie som velmi rada, lebo doteraz bol dobre ☹
no a sestricka mi kazala ze mam prist 15.6. zase ale ze uz na prijem, urobia mi zaznam a pojdem za svojim gynekologom a potom spat do nemocnice.. neviete naco? oni su tam taky rychly, ze sa clovek boji aj nieco spytat, ze nerozumie... mna zaskocilo to, ze mam ist na prijem...

mirka285
3. máj 2010

fuha tu sa to uz hemzi vybavami 🙂 Sunny nemaju tie nohavicky vlozku vnutri,ale su priedusne nech sa vetras,inak normalne sa v nemocke lezi bez nohaviciek,ale ked ti pride navsteva tak nech ma co tu vlozku drzat 🙂 tie 12 dielne sady su uplne zbytocne,podla mna je zbytocny aj baldachyn,lapac prachu,a ako sa paznam mne by sa to nechcelo stale prat,a asi by mi to aj zavadzalo,ale je to vec nazoru,ono to pekne vyzera ale same zistite ze je to zbytocna raroha 😀 a ked budem davat malu do perinky tak v podstate aj paplonik mi bude nanic,teda pokial bude mala v tej perinke..a uz mi niekto napiste ci tie Lidl podprdy naju kostice?

oacka
3. máj 2010

tuti, rozmerovo sú podľa mňa na tom rovnako, ja som merala v šporťáku ten vnútorný sed tak v strede, a bolo to to isté. tá farba je pekná, čo si vybrala. mne sa jane viac páčilo ako teutonia,ale naživo sa mi páčili obidve rovnako....a ja som toľko vymýšľala s vaničkou,že nakoniec som ju ani nekúpila... 😅

mirka285
3. máj 2010

Oacka ja som za moju Teutonku dala 830 eur a to este nemam fusak,takze si este dobre obisla..

oacka
3. máj 2010

nemajú mirka,nie sú ničím vystužené, do mesta by som v tom nešla....

oacka
3. máj 2010

mirka, ale ty máš vaničku nie? a aj autosedačku?

oacka
3. máj 2010

joj, neodrádzajte ma od baldachýnu... ☹ ale máte pravdu,aj švagriná kúpila a pri druhom synovi ho už ani nevytiahla, je to nanič...len na parádu... a ešte v našej malej spálni... no uvidím...

miki060707
3. máj 2010

no ja som mala pri dcére požičaný baldachyn, ale prvé dni som ho nedala, lebo som chcela vidieť malu ani hniezdo, až po pár dňoch, baldachyn je tak na parádu, aby to bolo také peknučké s postielkou, teraz som dostala zase baldachyn, tak ho dám kôli tomu, že ho mám.....
tie podprdy su také obyčajné, ale mne stačia, mi bývame na dedine 😉 , tak ja som rada, že mali takú cenu, lepšie než u činana kupiť

mirka285
3. máj 2010

oacka dik,tak serem na ne,na tie moje lopty potrebujem kostice ☹ ja mam vanicku,tak asi preto som platila o nieco viac...a autosedacku mam maxi cosi,ale nekupovala som,poskytli dobre kamosky a da sa nakliknut aj na teutonku tak som spokojna...

miki060707
3. máj 2010

normálne sa mi nechce veriť, že mam už všetko pozhánané, ešte idem pre lehátko a stajan na vaničku tento týžden a to by som mala mať všetko, rozmýšlam o tých nohavičkách, ale asi mi budu stačiť obyčajné, alebo sa skusim spýtať v lekárni, aké maju najvačšie....
ja si myslim, že mi ešte niečo chýba, ale čo???? fakt ma teraz nenapadá, že čo....hmm
malej som dala mlieko a dala do postele, inak nespáva poobede už dlhooo, ale bola taká unavená, tak sme teraz u našich hore, a ona, že ide do dedovej postele spať, tak som zvedava, ale mohla by zaspať, potom by sme išli von a nebola by taká upišťaná...

oacka
3. máj 2010

ja mám autosedačku jane, nebudem naklikávať na kočík, hádam to prežijem aj bez toho. ja autom nechodím, tak ju sama ani tak nevyužijem.

kristip
3. máj 2010

ja som mala dnes kontrolu. trochu sa to zlepsilo, drobec tlaci na krcok menej, lezat ale musim stale. hlavickou je dole a podla ultrazvuku je o tyzden a 2 dni vacsi, aj ked u mnaje ten termin porodu vyratany podla nepravidelnej menstruacie, takze nikdy som nevedela kedy mam plodne dni. Moj muz sa vtedy vratil po troch mesiacoch z USA na 2 tyzdne 😝 , takze u mna je to skutocne plus minus 2 tyzdne 😀 .tehotenska demencia dnes zafungovala v plnom prude: najprv som si pred doktorkou obliekala rifle na traky - uplne opacne, potom som zalarmovala sestricku, ze som si vo vnutri zabudla tasku, kedze tam uz bola druha pacientka, tak tam vosla ona, skoro zobrala jej tasku, moja taska bola v cakarni na stolicke, a ked mi brala sestricka krv, tak sa stazovala na pacientku, ze ju presviedcala, ze karticku poistenca jej davala a ona ju tam nemala, ze to je hrozne niektore tie zeny a ja som jej pritakavala - pridem domov a z nohavic mi vypadla cudzia karta poistenca... v mobile uz 3 zmeskane hovory od doktorky, ja samozrejme tichy rezim a to som este medzitym bola aj v Lidli, tak si mila pani musela na svoju karticku chvilu pockat, kym jej ju moj muz odniesol, samozrejme, ze mu to bolo strasne trapne... potom som si este zablokovala pristup na internet banking, ale vobec som po prvom nespravnom zadani hesiel nenasla chybu... 😎
inak neviem ako to ta moja doktorka rata, ze kedy sa ide na matersku, lebo sme riesili, ze si vyberiem aj dovolenku, aby mi ukoncila PN. Mam termin 18. jula a ona pocitala dozadu tyzdne, ale uz na 18. povedala 1 tyzden - takze jej 8 tyzdnov vyslo na 30. maja, co je podla mojho ratania 7 tyzdnov. Ale to asi neprekaza, vsak musim ist 6 az 8 tyzdnov pred porodom, nie?idem si dat obed - pstruh na masielku a zemiacky, mnam

mirka285
3. máj 2010

Oacik jasne ze vydrzis,ako sa poznam ja ju naklikavat urcite tiez nebudem 🙂 Maxi cakam na tvoje dnesne prihody 🙂 a chcem vidiet novy uces lenkaninka 😉

mirka285
3. máj 2010

kristip tak super blaznivy den 🙂 🙂

mirka285
3. máj 2010

miki tie nohavicky sa uplne daju natiahnut,podla mna ich oblecies ved chod ich mrknut do lekarne...

miki060707
3. máj 2010

kristi, hej tak sa ma odchádzať na matersku....
ja mam tiež autosedačku vajičko naklikávaciu aj vaničku, kt. sa da použiť v aute....no ja som z toho happy, lebo ja som mala po Sone obyčajný kočiar, ale na zimu bude suprový, tam sa zmesti fusak aj dieťa a ešte je aj miesto, do tohoto naklikávacieho sa nezmesti v zime.....ale to som nekupovala, ale zohnala som si, ..tak som uplne rada.....

oacka
3. máj 2010

miki,ty máš ináč riadnu výbavisko! ty by si aj predávať mohla! 🙂 páči sa mi Sonkina postieľka. a malý bude spať v nej? či kupujete inú? mirka,ja z tej teutonky nemôžem, teraz som ju šupla do inej izby,a ona snáď ide sama! jednou rukou úplne ľahúčko sa otáča,no paráda! asi to stojí za tie prachy...

kristip
3. máj 2010

Baby, my sme objednali kocik Concord fusion - trojkombinaciu z Nemecka. Je to tam lacnejsie skoro o 200 Eur, aj s ich poplatkami...

adka1311
3. máj 2010

kristip - dnes sa ti teda dari 😀 😀 😀 😀 😀
ale super, ze ti kontrola dopadla dobre...este cakame spravu od drievka...snad bude OK aj ona....
A kristip, kedy mas teraz najblizsiu kontrolu????

strasska
3. máj 2010

concord fusion je podla mna dobra volba, brat ju ma a to tiez ide jednou rukou, je velmi lahky 😉
Len by som chcela vediet, ze ci ma aj iny nanoznik, okrem toho, ktory je schovany v tej rucke?

vierkaha
3. máj 2010

Ahojte, kristip nie si sama čo má tehu demenciu.
Minule sa tu baby bavili o lístkoch na peniaze čo musia nosiť do SP a ja som sa vééééľmi čudovala, že ja nemusím. A dnes mi volala pani zo SP, že musím a že nemám tam odovzdn ani za marec a ani za apríl a že keĎ jej ich nedonesiem že mi nepošlú pnku - tak som letela k dr. a modlila sa oby som stihla aspoň sestričku, tá ma samozrejme zdžubala, že mi to hovorila, že si ich mám pýtať 😕
Inak dnešný deň má asi nejakú divnú karmu- dali sme si s mm zamerať pozemok, lebo chceme robiť plot. Tak som volala geodetovi čo nám všetko robil, ale ten nemal čas tak nám dal číslo na kolegyňu a tá mi za 30 min roboty a za zatlčenie 6 kolíkov do zeme zahlásila že 150 € a pritom keď nám to robil geodet minule tak sme platil 70 - no skoro ma vystrelo. A aby to nebolo všetko mm prišiel od zubárky, že mu vytrhla 2 zuby- nervavý tak mi ešte vynadal, že koľko to stálo tak máme tichú domácnosť. 😠

mirka285
3. máj 2010

oacka tak tomu ver,lebo ja som fakt narocna a mne sa extra dizajnom nepacila ale jednoducho je to jeden z najlepsich kocikov na trhu a ja si chcem to kocikovanie uzivat a nie riesit trampoty s kocikom..urcite budeme spokojne,nepoznam nikoho kto ma teutonku zeby sa na nieco stazoval 🙂 segra ma peg perego a je to jeden rozhejgany hrkotavy kocik...tymto nechcem nikoho urazit kto ma taky ale ja sa namakam s tym kocikom ked vozim maleho ☹

strasska
3. máj 2010

inak kristi aj ja idem na MD 30.05 a to mam termin o tyzden skor 😉
Ste ma tu nalakali s tym podprdami, tak som vyslala kupit mamku a aby kupila babu aj ponozky.
Inak moja prva vec, pre druhe babo 😀

kafoditka
3. máj 2010

strasska, iny nanoznik concord nema... informovala som sa, lebo pred tym som bola donho fest zalubena.. 😉

janka256
3. máj 2010

ahojte kocky 🙂 no konecne mam aj ja po poradni vsetko je oki aj prietoky mi robila tak je vsetko ako ma byt ale ma normalne sokla s tym ze mala je otocena hlavickou dolu to som vobec nezvyknuta kedze moje deti si furt v brusku sedeli 😀 ale tak vedela som ze je dajak inak lebo po par krokoch uz nevladzem chodit a furt ma tlaci na vecko aj vcera ma tak kopla do rebra ze som sa zlakla co to je 😅 a pytala som sa na vahu tak vraj jej sa to neda vyratat ale ze v 32 tt by mala mat tak okolo 900-1000 g to sa mi zda dajak malo ked minule mojalili pisala ze aky macko je jej maly aj citam ze vase deti su vecsie ale to neriesim hlavne ze je v poriadku a je to na 100% baba 😉

strasska
3. máj 2010

Ja som mala take sietkovane poporodne nohavicky zo zdravitnickych potrieb a bola som velmi spokojna a dali sa aj riadne natiahnut, vzdy som si ich vecer preprala a do rana vyschli 🙂

miki060707
3. máj 2010

oacka, no tá postielka je pre malého, Soňa mala ešte po mne, ale tú sme dali svokre a ja som si za smiešnu sumu odkupila od kamošky jej skoro novú, tak ju mala len skúšala, ona ma´takú postel, čo sa da zložiť na gauč kôli miestu.....
a to mam veci také najmenšie, no okrem tých overalov, tie su na zimu, na skrine v boxe mam na jesen, a toho je veela, tričká, body, rifle a všeličo taká 68,...ale to som kupila minimum, jedna kamoška mi dala po svojom synovi, no v tomto mam šťastie, tak som rada, že sa našli taký ludia, že nemusim kupovať,
no idem niečo porobiť

adka1311
3. máj 2010

janka - to ti povedala blbo...teda tu vahu babatka - tu je tabulka - takze ma uz poriadne vyse kila 🙂

29. tyzden - 38.6cm - 1150g
30. tyzden - 40cm - 1320g
31. tyzden - 41cm - 1500g
32. tyzden - 42.5cm - 1700g
33. tyzden - 43.7cm - 1920g
34. tyzden - 45cm - 2145g
35. tyzden - 46.2cm - 2380g
36. tyzden - 47.4cm - 2622g
37. tyzden - 48.6cm - 2860g
38. tyzden - 49.8cm - 3083g
39. tyzden - 50.7cm - 3288g
40. tyzden - 51.2cm - 3460g
41. tyzden - 51.7cm - 3600g
42. tyzden - 51.3cm - 3717g

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre