Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

agika1982
6. máj 2010

dobre ranko kocky.....konecne som sa vyborne vyspala....vy tu pisete o podprsenkach a ja este nemam ani jednu...musim ist najblizsie kuknut niekde.....maxarka valent je vysoky tusim ciernovlasy mierne presedively,35-40r,vysoky s okuliarmi...teda co si pametam....a je velmi dobry takze gratulujem k vyberu..... 🙂
baby dneska sa mi nic nechce...mala som najprv plan,ze budem varit dake mesko s ryzou, ale nakoniec to vyriesili spagety a mesko bude zajtra...takze dneska sa mozem venovat zehleniu drobnych veciciek 😉

silvia.vesela
6. máj 2010

ahojte kocky

tinka, pekne oddychuj, setri sa....a to je fajn, ze sa manzel stara o teba. Na nieco to asi malo byt, aby si uvedomil, co vo vas ma. 😉

inac kocky, ja som tiez bola v tom obchodiku MAMA na Bajzovej, a mam odtial dvoje rifle, cierne nohavice, biele leginy, tuniku, svetrik, saty a aj pyzamko. A som VELMI spokojna. Urcite si tam nieco vyberiete. 🙂

drievko
6. máj 2010

Maxi ja som si kupila na zaciatok uplne obyčajne podprdky ,lebo pri prvom babu som mala drahu a kojila som ani nie mesiac! A ak teraz budem kojit aj po mesiaci tak si kupim krajsiu a kvalitnejsiu!

kika53
6. máj 2010

ahojte, jej krasne satocky aj ja take chceem,ale tu su nejake drahsie nie?
🙂

maxara
6. máj 2010

agi - 🙂 si ma potesila.. dufam, ze nie je Valent pekny, lebo odpadnem.. ja sa budem hanbit.. 😔 ja som tiez na neho pocula len samu chvalu, tak dufam, ze som pocula dostatocnu vzorku tehul a nie len tie s dobrymi zazitkami..
silvi - ja by som si tam asi tiez toho nasla viac, ale bola som s mm, cize ten stepoval.. inak si myslim, ze oblecenie maju kvalitne, take pevne materialy..

maxara
6. máj 2010

drievko - ved to.. ale zas ja by som ju v pohode vynosila.. mne by nevadilo, ze je kojacia, kedze to na nej hadam ani nie je vidno.. a mm sa velmi tesi z kojacich podprseniek, lebo mu nemozem vynadat, ked ma obtazuje, ze mi dviha kosik a ze to boli.. 🙂
kika vitaj, veru su, treba zbehnut na bajzovu..

drievko
6. máj 2010

maxi 😀 😀 😀 😀 😀
aj moj mm sa vytesoval ze to je super vynalez a ze by sme mali nosit stale take podprsenky! 😀 😀

silvia.vesela
6. máj 2010

maxi, ja som tam isla bez manzelika, ten ma tam odviezol a ja som si tam v klude skusala...a potom po mna prisiel...bola som este v kabinke a skusala som si este saty a pekne si tam sadol a cakal ma...aj ked sa ponahlal....tak bol "poslusny".... aspon pred predavackou. 😀 Ale nie, on je super, venuje sa mi ako len moze. 🙂 Dokonca mi velakrat kupil oblecko len tak, ako prekvapenie...a sranda, ze sa trafil a sedelo mi to.

agika1982
6. máj 2010

maxarka neboj,dobre si si vybrala...vazne.....
tie saty su pekne,len skoda ze ja som jednak mohutna a jednak saty ani sukne neznasam
ako pozeram tu stranku mama,su tam dost drahe veci.....

kika53
6. máj 2010

maxara, ako to ze jedny saty stali len polovicu, na tej stranke su este raz tak drahsie

silvia.vesela
6. máj 2010

maxi, tie satky som si chcela aj ja kupit...modre, ale mne nesedeli, keby som mala aspon o 10cm viac., tak mozno aj hej....
mam len 165....
ale inac su kraaasne. Aj zlata predavacka tam bola.

maxara
6. máj 2010

drievko 😀 trosku som pindala, ze tam nemaju ten terminal, ze som si ju nemohla uz kupit a vies co mi zahnojil? Ze: "Aaaale súdok, aj tak bola draha.. kup si radsej taku, co sa rozopina vpredu, ze len pridem, stlacim a praaaask.." 😒 Akozeee uz len ten sudok ma nasral.. a vecer, ked som sa s funenim vyvalila do postele, mi moj AJTIK zase dal novy privlastok, ze: "Vies, ty si taka 3D tlaciaren, len nevies, co si zadefinovala, tak to dlho spracovavas, az 9 mesiacov..." No uz som bola aj mobilna inkubacna stanica, takze cakam kazdy den, co nove mi vypoti..
silvi - ja som bola vcera az v soku, ze so mnou isiel, lebo on to nenavidi... a cele sa to zaobislo BEZ pindania, len krutil bulvami.. ale inak sa dal zniest. No a potom vonku mi povedal, ze ved to mas kusok z roboty, ked pojdes auto, tak sa tam zastav a pokukaj.. No toto? 😕
agi - dobre, tak som teda kludna.. a inak ja som dost tucna, podla tvojej fotky som tucnejsia ako ty, takze nieco by si tam nasla
kika - neviem si to vysvetlit.. na stranke su zlacnene z 32,90 na 23,XY a v tom obchode boli este z toho zlacnenejsie na 16,50, takze mozno mali posledne kusy.. Viem, ze som brala posledne dve Lka

luminkasp
6. máj 2010

maxi a ake saty si si kupila?

maxara
6. máj 2010

silvi aj ja mam len 165, ale ja mam rada taku dlzku, mne to vyslo tesne pod kolena.. teraz tam boli dve, asi sa striedali, alebo len prisla cosi poriesit ta jedna, ale obe boli velmi mile a ochotne, to sa im musi nechat

maxara
6. máj 2010

lumi na predoslej strane som dala link, kuk

luminkasp
6. máj 2010

maxi, uz som nasla, nadherne

babulky, musim bezat, este chcem nieco stihnut, kym pojdem s malou na prechadzku, vecer sa mozno stavim 😉

cigaretka5
6. máj 2010

maxi dakujem za info

agika1982
6. máj 2010

maxi,mozem sa spytat kolko vazis? vies,poviem ti jednu vec...pokial som nestretla toho mojho,ja som si strasne neverila prave pre moju postavu...a lubko mi ukazal,ze zivot nie je o postave...teraz je zo mna taka gula,ze ked ideme po meste tak vsetci na mna zízajú......lebo pri mojom vyzeram aj o desat rokov starsie hehe

maxara
6. máj 2010

cigi inak keby si chcela, tak mozem s tebou zbehnut do wenice, na hranicnu, tam kupis asi vsetku tu zakladnu vybavicku, za celkom dobre ceny a mas to na jednom mieste (ja neznasam chodit kupovat po viacerych obchodoch), hm? kludne aj dnes alebo zajtra, len su tam len do 15:30..AK CHCES

maxara
6. máj 2010

agi - toto ti nemozem prezradit 😀 toto odo mna nechci fakt.. mm som moju hmotnost prezradila az vtedy, ked mal ist so mnou do poradne, aby neskolaboval.. 😀 toto je moje "male - velke" tajomstvo.. ale myslim, ze som tu z vas vsetkych najtazsia, takze pokoooj

maxara
6. máj 2010

Idem teraz cvicit, tak sa lucim, nech moze pisat aj niekto iny 😅 ale urcite sa k vam este dostanem tak okolo pol druhej.

agika1982
6. máj 2010

maxi tak nie si sama..sme tu dve najtazsie 🙂))

luminkasp
6. máj 2010

baby 😀 😎

cigaretka5
6. máj 2010

Maxi dakujem za ponuku , ale tento tyzden nejak nestiham a buduci sa chystam k svagrinnej omrknut co ma po drobcovi a potom pripadne dokupim. Snad ma prepadne shopping mud

kafoditka
6. máj 2010

pekny dnik sa praje 🙂 Dnes som sa krasne vyspala 🙂

alllexa
6. máj 2010

Maxi, tie saty vyzeraju dobre!
Ja som bola vcera v GATE a mali take strihy siat, ze by to tehotna kludne mohla nosit - cena 10-14 EUR. Len ten material sa mi zdal byt taky prilis tenky, papierovy.

kristip
6. máj 2010

Ahojte, prosim vas, kolko ste si kupili tych poporodnych vloziek? Ja idem nato hned zhurta s otazkou... 😀

alllexa
6. máj 2010

Ja som si kupila 2 baliky...

noemarta
6. máj 2010

caute baby,
tiez cakame babo v july, cize termin porodu sa blizi, preto sa chcem spytat, ci uz mate vybratu porodnicu v BA, neviem sa stale nejak rozhodnut kam. ale asi najskor do ruzinova, poculi ste nejake odozvy , aky lekar, lekarka je tam naj, aky pristup atd... niekto mi hovori ze super, niekto ze do ruzinova nikdy.... nevieeem.

agika1982
6. máj 2010

kristip,ja mam dve balenia...kupila som ich v lekarni...uplne obycajne vlozky a ze sa velmi predavaju....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre