Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

luminkasp
11. máj 2010

bru

petrap001
11. máj 2010

no ani nehovor ze september lebo uz teraz mam z toho sive vlasy 😀 😀 vcera som mu povedla ze keby ze nebudem robit tak asi sa zo mna zasa stane panna 😀 😀 😀 tak on sa asi nezamysla nad tym ze co sa odohrava v mojej hlave,ze sa len nafukujem,teda to moje brusisko,clovek pribera,citi sa ako stara babka koli tym krizom,chodim pomaly ako kacka a este ani chlap s vami nechce sexovat,no tak to fakt nedodava sebavedomie 😀 😀 ale tvarim sa ze chapem,hoci nechapem.nechcem nanho tlacit,lebo fakt to nema zmysel.jaj uz mi je lepsie ked niesom v tom sama 😀

luminkasp
11. máj 2010

petrap, to bol pekny opis 😉

petrap001
11. máj 2010

vy uz pomaly idete spat zienky,ale ja som si pospala po robote trocha,nooo vlastne 2 hodinky tak som zasa svieza.a zasa tu stravim cely vecer,zozeriem urcite celu zmrzlinu co je v mrazaku a nic telke...no super,ved ako kazdy vecer 🙂

rybaanka
11. máj 2010

Caute babule

nestiham vas precitat a nemam na to momentalne ani energiu ☹
chcela som vas len poprosit, aby ste na mna zajtra mysleli, prezivam okrem beznych tehu problemov, ktore tu vy spominate jednu velmi tazku zivotnu situaciu - zajtra pochovavam otca ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ zomrel v sobotu a hrozne to boli a je to velmi tazke, ale nechcem vas tym nejako zatazovat, uzivajte si tehu a nebojte sa, kazda z vas donosi zdrave babatko 😵
tak sa tu majte pekne 😵

petrap001
11. máj 2010

uprimnu sustrast ☹ ☹ strasne..hlavne vela sil prajem..

luminkasp
11. máj 2010

rybanka uprimnu sustrast

luminkasp
11. máj 2010

stanka tak ako?

janulienocka
11. máj 2010

vyhraliii sme 🙂 hura ...
Rybankaa, uprimnu sustrast ☹ .nam umrel ocino pre piatimi rokmi a nebolo to jednoduche, drzkaj sa, hlavne aby ste boli s malickym v poriadku ...
Idem do hajan, dobru nocku, papa

luminkasp
11. máj 2010

dobru noc, aj ja idem do hajan

drievko
12. máj 2010

Dobreee raanko:!Ako sa spinkalo?

robika
12. máj 2010

Dobre ranko dievcata,

rybankaa uprimnu sustrast, je mi to luto, ze mas take takze obdobie

ja uz chodim kazde 2 tyzdne doktorovi, je pravda, ze som si nasla naozaj fajn doktora, ako vas citam... pozeram ma zo spodu stale, aby vedel, ci je vsetko ok, ultrazvuky mi robi tiez stale uplne od zaciatku, na vsetko sa ho pytam a on vysvetluje, aj keby som tam sedela hodinu, nevadi mu to...
aj ked mi opuchali tak skoro tie clenky, vsade ma poposielal, ako hovori: mozno je to unahlene, vas s tym poslat, ale radsej akokeby sme mohli nieco zanedbat... mam u neho pocit, ze ho to naozaj zaujima a asi v polke tehu mi dal na seba mobilny kontakt, ze pre surne pripady volat hocikedy aj cez vikendy... ale dufam ze nebude vobec treba...

sunnygirl
12. máj 2010

Dobré ránko dievčatá 🙂

Stal sa zo mňa normálne spachtoš 😀 (asi si prerobím nick na sunrise 😀 ) a noc bola príšernáááááááá, ta moja chyba. Včera som hočo nahádzala do bruška a potom mi skrúcalo črievkom 😅 😒 , uf, že jablkový džús, zmrzlinu, karfiol, ......no a potom sa divím, že mi krúti črievka 😖

Robika: drž sa, úprimnú sústrasť 😨 Držte sa.

sunnygirl
12. máj 2010

Robika, prepáč 😒 , pomýlila som si meno, to patrilo rybaanke

kristip
12. máj 2010

rybaanka, myslim na teba. Vela sil.

luminka dakujem za info, vies, chceme ist uz niekedy v auguste na mesiac do Namestova, chceme tam aj krstit a tak si to chcem nejako tak priblizne premysliet, ze kedy a tak. Ale asi to nema vyznam takto dopredu riesit. Vsetko sa bude vyvijat podla toho, ako to bude s malym...

baby, ja mam toho streptokoka, robila mi kultivaciu uz skor, takze sa to zistilo. Pocas tehotenstva sa to nelieci, ale v prvej dobe porodnej mi budu davat antibiotika - hovori sa tomu, ze budem rodit pod antibiotickou clonou, aby sa dietatko nenakazilo. Poznam vela zien, co to mali. Je to asi dost bezne.
vsetkym pekny den zelam - dnes cakam balik s kojenecke obleceni.cz 🙂 🙂 🙂

drievko
12. máj 2010

No konecne som vas docitala!
Rybaanka úprimnú sústrasť! 😖
Mojali neboj este prenasat budes! To si sa pravdepodobne zacala otvarat koli tomu svrbeniu aj ja som to mala v prvom tehu ale neboj preliecis sa a vsetko bude o.k. Ale najviac sa stran sedeniu! 😉
Mna doktor vysetruje 1x za 2tyzdne aj zospodu a aj sono mam zakazdym!

vierkaha
12. máj 2010

Dobré ráno brušká 😀

Rybanka, je mi to veľmi ľúto, úprimnú sústrasť.

mojalili
12. máj 2010

Rybaanka, uprimnú sústrasť ☹

Drievko, bodaj by si mala pravdu, vazne mna sere, ked chodim a citim sa previnilo.
Dnes este mam vybavovacky a som v skole, ale poobede idem lezat a ani sa nehnem. 😉
Drievko, ved ty takto drzis dobre dlho co viem, ze? Tiez mas take tlaky odspodu a akoby uz islo z teba vypadnut?

vierkaha
12. máj 2010

Baby kuk sem to už ani neviem či sa toto dá nazvať ľudská blbosť 😀 😀 😀

http://www.cas.sk/clanok/163943/tehotna-sokuje-...

denisse
12. máj 2010

Ahojte dievcata ...
ja len rychlo z prace ...

Rybaanka, uprimnu sustrast, vela sil 😔

mojalili, neboj sa, urcite to vydrzis a vsetko bude OK ... ja verim, ze to je pre teba strasne pohybovat sa s vycitkami, ale ty si strasne akcna a asi tvoj anjel strazny rozhodol, ze potrebujes trosku odpocinku, tak ti trosku pohrozil ... 🙂

denisse
12. máj 2010

inak vcera som bola na kurze viazania babysatky, tak musim povedat , ze sa to neda porovnat s tym, ked som to skusala sama podla navodu ... konecne chapem, ako je mozne, ze si to zena/chlap zaviaze sama a netreba na to 3 ludi 😀

mirka285
12. máj 2010

ranko 🙂 Rybanka drz sa ☹ moja dnesna noc zase priserna,zaspala som rano o tretej...je to otrasne ze teraz kym neni mala na svete by som sa mohla este vyspat,ale ja nie...budem buntosit a celu noc chodit na zachod ☹ co budete dnes rbit?ja uvarim dnes francuzske zemiaky a inak nemamv plane asi nic...mozno pojdem pozriet poobede tu policku di Ikei...ked uz bude doma,tak predsalen ju uz niekto namontuje 😉

adelaine
12. máj 2010

ahojte kocky,
ja tiez idem dnes do poradne, som zvedava co sa dozviem za tie 2 minuty co som vnutri,
mne este nebral ziadny ster, krv mi brali naposledy v 24 tt na krvny obraz, odvtedy nic.....
ale CS skore pozera kazdu poradnu, inak co sa tyka castosti, chodim teraz kazde 3 tyzdne,
budem kazde dva o chvilku.

..a dnes musim skocit aj za obvodnou lekarkou, posediet si medzi chrchlajucimi dochodcami,
pekne si tam pokaslem spolu s nimi, nieco na mna toztiz skocilo,
je mi zle, mam teploty, strasny kasel, boli ma hrdlo, v noci sa mi neda vobec spat,
to uz nie je na babske recepty, som presvedcena ze skoncim na nejakych ATB....ach jaj 😖

rybanka, aj ja sa pripajam k uprimnej sustrasti, je to sok,
uplne ta chapem, ja som sa stala polosirotou v 16r. a uplnou v 19 r,
skoro som umrela od zialu....ale ty mysli na babo, nech sa aj ono chudatko nestresuje ☹

mojallili, noo, to CS 8 neznie dobre, davaj si fakt pozor na kludovy rezim,
musis lezat aj keby traktory padali, ziadne vyvaranie a upratovanie,lebo porodit
mozes naozaj hocikedy. To CS skore je tusim do 10. Drz sa.

Tak ja idem, popoludni nakuknem, ak neumriem niekde u lekara,
alebo na polceste domov 😒

merikac
12. máj 2010

Dobre ranko divecata,,,,,,,vie mi niektora poradit, co vsetko potrebujem vybavit pri nastupe na Matersku?...ja som len mzdovej odovzdala od lekara vypisany doklad,,,inac som nikde nebola,,,,Netreba sa ist niekde zahlasit, na socialku, alebo zdravotnu,,alebo nieco podobne?? aby som potom nemala niekde resty?!........... 🙂

adelaine
12. máj 2010

merikac,
ziadost o materske ti musi potvrdit tvoj zamestnavatel,
a aspon u mna je to tak, ze musim ist na socialku osobne, musis
to stihnut pred datumom nastupu ..nie neskor, co sa tyka zdravotneho,
mal by ta odhlasit zamestnavatel,a po pol roku, ked chces poberat rod. prispevok,
tak ta tam musi opat zahlasit....dufam, ze sa nemylim.

drievko
12. máj 2010

Mojali ano lebo je babo nizko a niekedy ma dost boli v podbrusku a vystreluje to do bokov! ale ked lezim a uvolnim sa tak to prejde! a hlavne na to nemysli!!!!!
ja ked som isla do nemocnice som mala hrdlo na1 cm a 2cm otvorena a ked som isla domov tak bolo hrdlo na 2 cm vonkajsia branka na prst a vnutorna zatvorena! Neviem komu sa da veriť lebo ked sa raz otvoris tak sa to uz neuraví!
A si uz 35tt vobec sa nestresuj a neboj!!!! co by som dala ja za to aby som uz bola v 35tt

merikac
12. máj 2010

Dakujem adelaine,,,,no ja som uz na materskej od 08.05- ale mzdova mi nic nehovorila,,tak aby som asi zasla do prace sa spytat,,,,,,,,,,☹

oacka
12. máj 2010

ahojte, kočky! ja som sa dnes pozrela do zrkadla a mám pocit,že mám nižšie brucho. je to možné? neni to niečo zlé? nič ma dole netlačí,inú zmenu necítim,len mám také iné brucho. a akoby aj menšie...

lenkaaninka
12. máj 2010

Ahojte

rybanka uprimnú sústrasť, veľa veľa sil 😔

mojalili lepšie hned podla mna ked ti dal tie antb. ja neviem či ma bolia žili odspodu či mi tlačí bruch už tak vela alebo čo mám divný pocit totiž to takéto ťažkosti som ani raz nemala....tak sobotu ideme kupiť kočík a na druhý piatokidem n aporadnu
a už chcem mať všetko nakúpené keby náhodou...všetko ma bolí od šušky po žalúdok

síce môj doktor nič nepokladá za kritické ibaže by mi zvýšil dávku mg... 😒

merikac ak si zamestnaná a maroduješ tak aj na sociálku podla mna ak nemaroduješ tak nie na sociálku to pošle zamestnávatel ale je to individuálne spýtaj sa v práci...niekde to posielajú zo mzdového niekde si musíš sama odniesť..

oacka
12. máj 2010

Rybaanka, úprimnú sústrasť. ☹ je to veľká bolesť, drž sa!
mne tiež mzdová nič nehovorila, napísala mi,že mi stačí doniesť k nej papier od lekára v deň nástupu na materskú,že ona má 8 dní na to,aby to zahlásila na poisťovňu... tak neviem...ja to plánujem vybavovať až v deň nástupu...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre