Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katarina7777
14. mar 2010

idem chrapkat, zajtra ma caka busy den v praci a v utorok idem domoooov... budem vam pisat z blizka - blizucka 😅

sunnygirl
15. mar 2010

Bré ránko bábiky,

tak v noci som mala čoro-moro saxafóno v brušku. To maličké si tam lozilo a škvrkotalo asi hodinku. Bolo to milučké 😅 .

nevidím, ale počujem, že u nás momentálne prší, ale včra bol taký vetrisko, že si musím dať preventívne medík do hrdielka, som sa nadýchala studeného vzduchu.

Takže sa dobre oblečte, aby vás už žiadne pliaga nechytila a aby sme do pôrodu boli viac menej FIT. 😉

Prajem pekné písanie 😎 😎 😎

radulka77
15. mar 2010

ahojte, no je to beznádejné vás prečítať čo ste vy tu vykúzlili cez víkend 😉 inak ja som tiež nemohla spať do cca 1,00 čo ma tak malý futbalista kopal 😒 takže cez obed si určite lahnem s malou..
inak včera som bola so segrou v kine na 3D Alica v krajine zázrakov.. celkom pekné to bolo..J.Depp je tam neuveriteľný, riadne ho zamaskovali za klobučníka 🙂 no idem vymyslieť dáky program na dnes aj keď čas je hnusný, raz sneží chumelica, potom zase sviet slnko.. šibnuté počasie.. nech je už jar! 😕

alllexa
15. mar 2010

K tomu Taliansku - ja som tam bola cca 7 krat, na roznych miestach, a velmi s ami pacilo. V Rime som bola najdlhsie, aj som mala moznost spoznat mladych na univerzite. Mne prisli sympaticki, pacilo sa mi, ze su vsimavi k zenam. Niektori su sice trochu povrchni a prelietavi, ale mam kamaratov, ktori mali zaujem len o seriozny vztah - sli si na Slovensko hladat manzelku, jeden sa tu aj ozenil.

drievko
15. mar 2010

Ahojte! Dúfam že nieje neskoro sa k vám pridať!

jaruska8
15. mar 2010

Ahojte, prajem Vám pekný dník, dúfam, že budete mať pekné počasie a keď nie, tak Vám to snáď náladu nepokazí!! 😉

mima89
15. mar 2010

ahojte babule dnes ma caka poradna tak som zvedava a uz sa neviem dockat kedy znova uvidim malicke a ze konecne sa nam ukaze co skryva... 😉
no idem najst recept na dusenu pecienku fuu to zas bude....ja taky antitalent....no skusime uvidime ci sa podari... 🙂

pepppe
15. mar 2010

ahojte babiky,,,,aj vam opuchaju clenky,alebo len mne z dlheho statia v praci??uz si pripadam potom ako balon taky 😠

mirka285
15. mar 2010

ja som nic zle nemyslela tym,ze talianov nemusim...len som vyjadrila svoje skusenosti a nazor..mne sa Taliansko tak isto velmi paci,mne sa iba nepacil ich pristup k turistom...ja pracujem cely zivot s cudzincami takze uz celkom dobre poznam ako tak mentalitu roznych narodov..ja nemusim ani anglicanov,arabov,izraelcanov...ale tiez nemozem vsetkych hadzat do jedneho vreca 😉 naopak mam rada holandanov,nemcov...mozno je to z mojej stran len profesionalna deformacia 🙂 Drievka vitaj,kde si bola doteraz?

meruska
15. mar 2010

ahojte...chcem sa opytat, ake plachty kupujete do postielok? Obycajne napinacie alebo neaku novinku tohoto typu? http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7210985&tab=3

alllexa
15. mar 2010

Mne zatial neopuchaju, i ked zistujem, ze mam niekedy problem zapnut cizmy, takze asi v tom nieco bude... Co ma ale stve - v tehotenstve sa nejako viac potim...

meruska
15. mar 2010

alebo som nasdla este takuto co sa da prat pri vyssej teplote http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4751808&tab=0

karinnka
15. mar 2010

Ahojte🙂Meruska zatial asi obycajnu napinaciu a ked bude drobec vecsi tak potom taku nepremokavu...🙂

jaruska8
15. mar 2010

Mne neopúchajú, tak ale ja stojím minimálne, ale to potenie sa týka aj mňa. 😠 😠

jaruska8
15. mar 2010

Dievčatá, kde ste???? 😀 😀

lenkaaninka
15. mar 2010

ahojte babule cez víkend som tu nebola ...včera som bola so svokrom a mm v BA ale ako to stálo za to mm že šak si niečo pokupiš pre male a tak tak dobre som sa tešila ...ale svokor ako keby mu j....o v hlave total že nikde sa nejde mam na to hodinu som mu nadala dobre stihla som kupiť jedny normál plienky a body troje a toť vsjo som mm povedala že diky za výlet 😠 😖

pôjdem za dva týždne do tn tak tam popozerám...ale aj mama že pôjdeme spolu....ako som myslela že včera už niekoho pokušem ...

pridala som fotku kotlíka...rastiem zo dna na den...

carrie84
15. mar 2010

Dobre raaaaano 🙂
Dnes som si trochu prispala - vikend som mala total vycerpavajuci. Same vystavy - heh. V pia Beauty v trencine, sob -na navsteve kamosky a v nedelu hura do nitry na nabytok 😉 Tak ma to zmohlo, ze konecna!

Lenka - tak to je na vrazdu, sak naco ste sa tam trepali, nie? Ja by som tiez vrazdila ....

Vcera som kupila v nitre 3 take mile obrazky do kuchyne, tak to volam drahemu (som tam bola s kamosmi) a tesila som sa ako bude zurit a vypytovat sa, ze naco a za kolko... a on nic - len: Dobre, zlatko. To som rad. - Hned mi to bolo podozrive! Jasne, fesak bol nakupovat v baumaxe a kupil si (zase) nejaku pilku 😀 Sa mi z neho stava kutil normalne! 😀 😀

lenkaaninka
15. mar 2010

carrie presne tak aj u nás ked niečo chce on niečo také ako šrobovaky alebo niečo také tak ma povozí pokupi a potom že miláčik ja potrebujem to a to 😉 😀

carrie84
15. mar 2010

Heh - sak nech si kupi. Ved on na nic nemina - len mi prislo vtipne ako to cele vyriesil 😉

lenkaaninka
15. mar 2010

no jasné len ten môj ma už taku vybavu v tomto smere že môže samostantnú dielnu založiť 😀
a nechápem stále mu niečo chyba.... 😉

emanuel22
15. mar 2010

Ahojte. Ako sa máte?
Dosť ste toho popísali cez víkend. My sme víkendovali doma, ale taká pohoda, s manželom. V sobotu upratovanie (hlavne manžel 🙂 ) v nedeľu sme varili a leňošili a večer upiekli štrúdľu, mňam.
Písali ste o pôrodniciach, tak my ešte nevieme kam pôjdeme. Rozmýšľame nad Šacou alebo Novou nemocnicou. Uvidíme, času je ešte dosť.. dúfam.
Inak mi trochu tvrdlo brucho ešte vo štvrtok, piatok.. aj vám sa to stáva? No oddýchli sme si doma cez víkend, beriem magnézium a je to lepšie. To sme dosť behali po obchodoch minulý týždeň, zariaďujeme si totiž byt, ešte po lekároch, myslím, že aj z toho mohlo. Bábätko kope ako divé, včera napr. kopalo takmer celý deň, hádam ani nespalo. Tak pokiaľ kope, malo by byť všetko v poriadku.
Pre bábätko ešte nemáme kúpené takmer nič, jednu súpravu malinkú, v ktorej pôjdeme z pôrodnice a jeden cumlík, to je všetko...

aalexis007
15. mar 2010

Ahojte, ja idem zajtra na ten glukózový test. A vám Dr. robil aj ultrazvuk? Lebo ja vraj prídem len na tú sladkú vodu a ultrazvuk až zase o mesiac a to bude až 13.4. Akoooooo to vydržím nevidieť malinkého? Neviem, či to má Dr. nejako určené kedy má robiť UTZ alebo to má robiť na každej prehliadke? Ja sa k nemu vlastne zajtra ani nedostanem. Všetko vybaví sestrička - sa mi to zdá trošku čudné! 😒

katkaking
15. mar 2010

ahojte,
tak vidim ze ste pekny vikend mali vacsinou...aj my, len mi bolo strasne zle, aj som si este povrackala ☹ ale uz je to lepsie...
s tymi nakupmi...aj mm si nieco objedna a az potom mi to povie,asi to zacnem aj ja tak robit,lebo ja ked si chcem potom objednat, tak on ze naco mi to bude, to je blbost...a pod...

Mirka, este sa vratim k tym aventackym flaskam...v poslednej dobe sa mi stavalo, ze sa mala cela obliala, myslela som si ze som to len ja zle zatiahla, ale houby...cumle uz boli starsie a dobre netesnili, tak sme ich vecer vymenili - hned po tom, ako sa chudatko moje krasne cistucke a okupkane ceeeeeeela obliala mlieckom...take som mala nervy, ze co stym je ale odvtedy, ako su tam nove, je vsetko ok, ani nemusim tak velmi zatahovat. Takze asi tam je problem, ze tie cumle treba raz za cas vymenit... 😉

emanuel22
15. mar 2010

Mne o glukózovom teste sestrička ešte nevravela nič, som zvedavá kedy. O 3 týždne idem len na ďalšiu poradňu.
Aalexis, ultrazvuk sa robí okolo 20. týždňa a potom až okolo 30. týždňa. Pomedzi to nič. Ja som bola na ultrazvuku v 13. týždni a potom až v 21. A idem až v 30. Je to dlhá doba, no čo už...
Dievčatá, ako je to vlastne so zubárom? Je povinné ísť dvakrát na prehliadku počas tehu??? Boli ste už?

bellablonde
15. mar 2010

ahojte 🙂 malý spí, hurá, trocha s vami popíšem, kým zase pôjdem dačo robiť

Aalexis, ja som mala naposledy riadny ultrazvuk asi v 13tt, teraz som ho uprosila pred 2týždňami na poradni, aby kukol pohlavie - aj tak nebolo nič vidno... a najbližšie idem tento štvrtok - 22tt. Čiže mi nerobí na každej poradni.

Na glukózu sa tuším dá chodiť aj v takom 27,28tt.
Ja na zubára kašlem, som rada, že ho nevidím, aj tak by som si tú prehliadku u neho cvakla sama - pretože som samplatca a platím aj za to, že sa tam u neho nadýchnem 😝

Lenkaaninka, mňa by asi šlak trafil, kebyže sa trepeme do blavy kvôli trom veciam. Chlapi... no comment 🙄

Meruška, DÍk za tip, hneď si idem objednať tú nepremokavú plachtu, ktorá sa dá prať na 90tke. Však za tú cenu sa predávajú aj úplne obyčajné plachty. 40stupňov pranie sa mi zdá málo na posteľnú bielizeň.
Ja dávam malému od narodenia medzi matrac a plachtu takú nepremokavú tenkú podložku...ale musím to stále naprávať... táto plachta bude určite o moc praktickejšia 😉

bellablonde
15. mar 2010

Drievko ahoj 🙂

Zrzulka ešte ku včerajšej debate, my radi chodíme do vinohradov okolo Rače, na kopce okolo Železnej studienky (na tie preliezky nie, lebo tam chytáme davovú psychózu) 😀 , tiež Koliba a okolie, Harmónia, Sad JK + preliezky za auparkom ideálne v nedeľu doobeda medzi 8,00-10, (to chodím s ním ja, vtedy býva máličko detí),
Braunsberg - kopec nad Hainburgom, Konigswarte - vyhliadka, samotný hrad Hainburg - celý ten areál je suuuper, bývajú tam aj koncerty pod holým nebom, Rusovský park, jazero, Čunovo,
už ma teraz moc nenapadá - to sú také najčastejšie výlety

veľa ľudí hlavne tých, čo v živote do BA nevkročili, si myslí, že sa tu nedá kam ísť, ale opak je pravdou. Je tu kopa pekných miest 🙂

stanka33
15. mar 2010

Ahojte.....

no aj ja mam taku plachtu po Jurkovi ale prat sa da iba na 40 tke, ale posluzila nam....na prve mesiace, no asi idem aj ja objednat....

inak aj ja neznasam tieto davove psychozy...ale cez tyzden alebo rano sa to este da....

maxi no my sme tak skladali pred rokom o takomto case kuchynu..namiesto dvoch dni vyse 2 tyzdne....ale som zvedava posli potom foto----

a tie ultrazvuky sa robia CCA v 10,20 a 30 tyzdni....ale ked ukecas doktora urobi ti mozno aj pomimo..teda mne tentokrat vzdy urobil ked som chcela....

strasska
15. mar 2010

Ahojte,
ja mam taku nepremokavu plachtu do postielky, ale asi len tu, ktora sa da prat na 40. Uz ju sice mam batikovanu, lebo popustala farbu, ale inak super. Aj ked sme ju az tak nevyuzili, kedze este v noci spime s plienkou. Ale ked sa pogrckal, tak som aspon neprala aj matrac.
🙂

kukucka26
15. mar 2010

ahojte zienky ja cakam druhe babo a zatail citim slabe pohyby nie stale ☹ je vsetko oki?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre