Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

meruska
6. júl 2010

@lenkaaninka ked nevieme co s casom...dame rande? 😀 aspon odkukam ako spozorovat prichadzajuci porod

miki060707
6. júl 2010

@sunnygirl hej idem rodiť zajtra, plánovaný cisársky....

lenkaaninka
6. júl 2010

@meruska hej no máme to na skok 😀

@luminkasp no teraz schvatol šeky a že ide aj do banky že ja nemusím a hovorí že už je ti lepšie a ja že nooo hej ako sa tovezme a on že dobre a išiel preč... 😒

miki060707
6. júl 2010

@luminkasp tak to je supeeer, to je dosť, aj môj mm bude skoro mesiac doma, 10 dni očr a 2týždne povinej dovolenky, takže až v auguste nastupuje a otec je na dôchodku, som aj rada, ja som taká zvedavá, ako bude Soňa reagovať na malého???

mojalili
6. júl 2010

MIKI - akurat pozeram na tabulku, vyplestila som oci...a.z potom som si uvedomila, ze az zajtra je 7.7., ale krasny datum. Budem drzat palceky, aby vsetko dopadlo co najepsie 😉 😉 😉

Ahojte kočky, tak sme sa vratili z NEUROLOGIE, bola so na vysetreni s rukami a DG: ZAPAL KARPALNEHO TUNELU....ale neda sa zatial s tym robit nic, treba pockat na sestonedelie, vraj hormony to dokazu zmenit aj bez zasahu...
@sunny - PORADIL MI MAGNE B6 ked porodis a budes mat bolesti, tak to ber stale...neuskodi to babatku, masiruj si to a nahrievaj bud biolampou alebo niecim teplym nasucho (nie mokre zabaly)..da sa to natieraz aj gelami,Lioton a take blbosti, co predavaju......tak skus po porode, lebo sa zblaznis ako ja... 😉

My konecne lepsie spime, tudam, ze to nezakriknem, ale ajtak som nevyspata a neznasam horka...nieto moj maly... 😒

leanax
6. júl 2010

Už od včera večera sa cítim zle. Cez deň ešte ako tak sa dá vydržať v dome v chládku, ale večer sa mi stále prihorší. Začnú silnejšie bolesti v krížoch, tvrdnutie bruška, bolesti nôh, panvy a také zvláštne pocity v bruchu ťahanie, tvrdnutie akoby malá chcela von cez brucho. A pridal sa k tomu ešte aj žalúdok béééééééééé..... O pálení záhy ani nehovorím - otras. No katastrofa, zajtra idem do poradne tak uvidím čo povie lekár. Snáď aspoň nálada sa mi zlepší, keby aspoň tak horúco nebolo.
Dúfam, že vám nepokazím náladu. Všetkým prajem oveľa oveľa krajší deň...

maxara
6. júl 2010

@lenkaaninka 😀 😀 no ja som tiez kvoli tomu nad nou vahala, ale som si povedala, ze som s Ninkou dohodnuta az na zajtra a dovtedy vypachnem a keby nie, tak az teda na svoje meninky sa pekne narodi 😀 cize v pondelok 😵

@miki060707 no mohlo by sa zadarit, by bola sranda.. mozno by sme nakoniec vybrali ine meno 😀 😀 😀

@meruska @lenkaaninka dobehnite k nam.. u nas je co robit 😀 😀 😀 spolu vam to pojde lepsie 😀

@leanax presne take pocity sme mali vsetky v 37tt, ale teraz ked sa k terminu schyluje sa vsetky zrazu citime dobre, sviezo 😀 😀 😀

@mojalili a to opatovne krvacanie? na to co povedal? to je normal?

bambola
6. júl 2010

ahojte,
vonka je krasna burka 😵 konecne sa opat vycisti vzduch, den ako stvoreny na rodenie 😀

ja som tiez od 20tt na rizikovom, napchavali ma magneziom, polezala som si aj v nemocke vo stvrtok mi povedali, ze do utorka urcite porodim a aha..... nic 😀

uz mam vypulirovanu kuchynu, povysavany cely bytik a aj vytrety mopom 🙂 a nic 🙂

poobede kontrola a je mozne, ze budeme vyvolavat. este sa dohodneme s porodnickou, ze co si o tom mysli a ak by sa nam zdalo, ze babulke nie je dobre tak vyvolame ale inak by som chcela spontanne. a navyse sa citim velmi dobre.

idem si teraz asi zdriemnut lebo som od 6 hore, vybavila som policajtov a upratala..... no a ak by som mala dnes rodit tak nech som aspon oddychnuta lebo to neufucim 😀

meruska
6. júl 2010

@maxara dobehnut? uff to by mi trvalo...skor by som zvolila auto alebo vlak 😀

mojalili
6. júl 2010

@maxara no vraj do 6. tyzdnoch - sestonedelie je to normalne, ze sa stale cistim, ale uz mi to ide na nervy..

maxara
6. júl 2010

@leanax to preto, ze mas babo este vysoko 😉 uvidis, zachvilu bude dobre

@meruska 😀 aj mi to pride smiesne, ked mi mama povie, ze sak dobehni.. hlavne ked chodim rychlostou 1m za hodinu 😀 tak mozno beh by bol 2 m za hodinu.. 😀

@mojalili no len ja som myslela, ze vtedy si pisala, ze uz nekrvacas a ze to znova zacalo.. tak preto.. ja som si myslela, ze to ma akoze nejako plynulo pokracovat a postupne slabnut a slabnut az do vytoku.. a tak.. ale nie, ze prestane, zacne a prestane a zacne.. tak preto sa pytam

tinka349
6. júl 2010

@maxara no tak taki hajzli su na svete viaceri....ale tak pevne verim, ze tvoja sestra je zu teraz spokojnejsia a stastnejsia s niekym inym...

tinka349
6. júl 2010

@cigaretka5 no ved ten prispevok co budem dostavat je nejakych 164 eur....akoze pokail som u rodicov a oni ma stravuju, tak je to oki, len si newem predstavit zit sama niekde v byte a z toho vyzit....

denisse
6. júl 2010

@mojalili
tak predsa tunely 😒
tak ti drzim palce, nech to boli a trpne co najmenej, hormony su neuveritelne, ako na vsetko posobia ... mne osobne riadia vyskyt atopickeho ekzemu a tiez tie tunely .. som fakt zvedava ci sa mi to po porode znova objavi ...

prosim ta, mozes mi este raz napisat ako sa davkuju tie homeo na podporu mlieka?

a este vas chcem poprosit o link na tu biolampu ... diiiky 😉

meruska
6. júl 2010

@tinka349 mas stastie ze mas takych rodicov

denisse
6. júl 2010

@tinka349
a ten tvoj muz byva kde?

cigaretka5
6. júl 2010

@tinka349 No aj to je dovod preco sa rozviest aby ti platil a nielwn na malu ale aj na teba. Z toho co tu citam je chlapec slusne na prachy a toto ho minimalne nasere

tinka349
6. júl 2010

ahojte kinderka 🙂

ja som dnes ceeely den v posteli, nic sa mi nechce....a este aj to pocasi e o nicom 😖 rodicov som poslala do mesta nech mi vymenia zavinovacku co som nedavno kupila, nepacila sa mi nejak farba tak som zvedava aku donesu, dufam ze nie modru 😀

oooo a manzel sa ozval dnes rano: ''ublizujeme si navzajom a neberieme ohlad na malu. Nebolo uz toho dost? prestanme byt sebecki a dajme jej sancu prist na svet do normalnej rodiny. Prosim ta o to v jej mene.''

tak som mu na tie pekne reci odpisala, ze na to mal mysliet celych 9 mesiacov a nieposledny tyzden pred porodom, nech sa radsej venuje tej, s ktorou travil vsetky vikendya volne chvilky a nech to vynahradi jej 😠

tinka349
6. júl 2010

@meruska no to ja viem, ja na nich nedam dopustit 🙂

tinka349
6. júl 2010

@denisse no ja neviem kde byva, u rodicov nie je...spolocny byt sme zacali rekonstruovat zaciatkom juna, asi spava kade tade po kamaratoch...vacsinou u brata na chate pri jazere

tinka349
6. júl 2010

@cigaretka5 on nema problem s peniazmi, ma ich az az....ale nie na mna....ja som z nich nikdy nic nemala, ani z toh oze ma dve restauracie...

tinka349
6. júl 2010

no uz prsiiiii . . . idem si ja pospat, som ako mechom prastenaa 🙄 🙄 🙄 pekne piste, potom si vas precitam

izira
6. júl 2010

@denisse ohladom tych homeopatik na podporu mlieka - ja mam predpisane brat 3 krat denne 3 gulicky 🙂

merikac
6. júl 2010

ahojte babulky,,,ta julova tabulecka sa ozaj riadne zaplna,,,len v julovciatkach je akosi malo fotiek,,tak sup smelo ich tam maminky co mate deticky popridavajte,,,,,

@maxara zajtra asi do tabulecky pribudne dalsie babatko nununky,,,,,,,

A chcem sa opytat mamiciek co maju dievcatka, kedy im planujete,,alebo uz ste im dali prepichnut usska?????????..a volite radsej prepichnut ihlou, alebo dat nastrelit???
@mojalili takze musis tu bolest pretrpiet,,,,,teda nech tie hormony posobia co napozitivnejsie 😵

izira
6. júl 2010

@tinka349 citam pravidelne, co pises o svojom vztahu a taaaak. Kazdopadne ti nechcem nic radit, akokolvek sa ale rozhodnes ti budem drzat prsty, aby si bola stastna a aby ti malicka robila len samu radost 🙂
Myslim, ze miuly tyzden si pisala, ze vo stvrtok mas poradnu na rastislavke...? Mna si tam uz v piatok nechaju asi, tak mi daj vediet ako si dopadla, ci sa tam nahodou nestretneme... 😉

denisse
6. júl 2010

@merikac
nasa nela ma tri roky a nausnice stale nema .... detska doktorka usi dievcatku prepichne tak cca do 3 - 4 mesiaca, potom uz (aspon ta nasa) neodporucala, lebo babetko sa uz dost hybe a hrozi, ze mu ihlou ublizi, tak nam odporucila vyckat kym este viac narastie a dat jej potom nastrelit ... a k tomu sme sa stale nedostali ... 😀
ale to nastrelovanie je vraj super, rychlovka ... takze my to asi aj teraz nechame tak, bude bez nausnic a neskor dame nastrelit ...
a urcite by som nenechala prepichnut uplne malinkemu dievcatku ... myslim, ze okolo 3.mesiaca je to snad uz rozumne

luminkasp
6. júl 2010

@merikac , my sme dali v 3 mesiacoch

merikac
6. júl 2010

@denisse ved nazory na prepichuntie usiek su tak rozne, ze mam z toho uz chaoz,,dokonca niekto neodporuca ani nastrelovanie, zevraj sa stava, ze sa nausnicka zabori do celeho uska.......iny zas tvrdi, ze by sa mali dat nausnicky cim skor, lebo dieta az tak neciti bolest a hlavne ked a uska hoja,,tak si do nich nejde rucickou,,,,,,,,,asi si necham poradit od detskej lekarky,,,,,,,,,,,,,
A vy este neviete pohlavie babatka?????

merikac
6. júl 2010

@luminkas prepichnut, ci nastrelit?

mirka285
6. júl 2010

ahojte..tak som bola u gyndosa,porozpravala moju story s prsnikmi,dokina obkukala ohmatala a nakoniec zahlasila ze proste nie kazdej zene sa podari kojit....pichla mi oxitocin a ked sa to nespusti mam si pri pre tabletky na uplne zastavenie ☹ a dnes bola u nas aj detska lekarka pozriet malu,tak aj tej som to musela porozpravat,tak a ta mi zase povedala ze nemam z toho robit tragediu,ze nebude to prve ani posledne dieta na nutrilone a ze ved Tomas je zivy priklad toho ze napriek tomu ze bol odchovany na UM nikdy nebol chory a ze jej obe vnucata boli do dvoch rokov kojene a vkuse im nieco je....no takze takto som dopadla....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre