Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

krish
15. júl 2010

@tinka349 mojko ale teba by si tam uz mohli nechat, nie? sak termin si mala uz vcera 😉 ja som bola vcera vybavovat EPI a pytala som sa sestricky ze dokedy ma nechaju prenasat keby sa malemu neuracilo samemu a ona ze na 7.den po termine cize 28-29 najneskor nastupujem do nemocnice asi- aspon tak som to pochopila. aj u mna funguje ventilator, ale my mame taky sprosty byt ze tu prazi slnko a je to tu ako v saune, niekolkokrat za den sa sprchujem ale to zase mame vanu taku blbu vysoku a kym sa z nej vytrepem bez toho aby sa mi smyklo to tiez potrvaaa - jejda stale sa len na nieco stazujem 😀 😀 😀

tinka349
15. júl 2010

no idem si ja este lahnut, pokial nie je tak horuco . . . v noci som naspala asi 2 hodinky len ☹

tak pekny dnik

krish
15. júl 2010

@tinka349 dobry napad 😉

tinka349
15. júl 2010

@krish mna si nikto nikde nechce nechat ☹ no ja som pocula, ze niekedy nechaju prenasat aj 2 tyzdne,a to by som bola nerada 😖 😖 😖 😖 takze potom by to vychadzalo ze 21.7. by si ma mali nechat v nemocnici, a 22.7. na narodky by som si odrodila svoj darcek 😀

a ja mam izbu orientovanu na zapad, takze teraz tu mam prima chladok 😎 ale poobede to je iny masakeeer 🙄

krish
15. júl 2010

@tinka349 ja som sa otvorene spytala ze kedy ked nic.

maxi este vazne nic? joooj snad ju tam velmi netrapia ☹

krish
15. júl 2010

taaakze, kuchyna upratana, riad umyty, pracka pustena, cokolala spapana 😀 😀 😀 a teraz idem na ranajky 😀

kibuk
15. júl 2010

@nina88 blahoželam k Riškovi 🙂 prajem rychle zotavenie a vela mliečka 🙂

sunnygirl
15. júl 2010

@tinka349 tiež si myslím že to kontrakcie ani nič také nebolo, možno sa len maličké posúva nižšie, tak ma to tak bolí, lebo nožičkami teda riadne kopkalo, nedalo sa ani na pravý a ani na ľavý bok ľahnúť, bo som len sedela a surfovala na nete 😅

zrzulka
15. júl 2010

maxinka sa este neozvala????, furt na nu myslim ze ci uz aj som len tak narychlo nakukla ci uz je Ninka na svete

zrzulka
15. júl 2010

@oacka na temene ma tri stichy. Udajne ju sotilo nejake dievca na beton taky ten draplavy... Ach jo moj muz nie je opatrnny. vsak jasne ze aj mne sa to mohlo stat ale ja ked vidim vacsie dieta tak hned spozorniem. hlavne ked to dieta nema pri sebe rodicov. vacsie deti si dovoluju na deti ktore sa nevedia branit a Miska je take dievcatko jemnulinke. ona sa nebije, nesace... ja teraz neviem ci ju to mam ucit ci co....fakt neviem ale uz ma to takto nebavi ....

merikac
15. júl 2010

@nina88 ninka, gratulky k malemu, hlavna vec, ze to mas za sebou a ste uz konecne spolu,,,,,,,,,,,,, 😵

janka_michal
15. júl 2010

ahoojte tak som doma z mesta..aj v praci som bola a tak..milion ludi ma v meste zastavilo,ze mi nezavidia nosit taky batoztek v tomto teple...a niektorých som ani nepoznala 🙂 isla som kuknut ventilatori a ze vsetky sa predali mozno v utorok :D :D :D supeeeer...no baby len tak na rychlo som kukla co pisete..ja som sa teiz na sono pytala a povedala mi dr ze vsak v 36tt sme robili a ze uz potom netreba..ale ze nabuduce mi spravi, aby sme vedeli vahu babatka..no a mojej kamoske robili stale kvoli tomu ci je placenta este dobra..tak to nechapem..uz je nas tu viac tak sa este raz spytam to CS 5 co mam v 38tt to je dobre ci zle??nejak sa do toho nerozumiem..umieraaaaaaaaaaam...@tinka349 ja som tiez pocula,ze nastrihnutie necitis..najprv som sa toho moc moc bala..ale tak ze asi maju pravdu,ked som kukala aj rozne videa a so zenou to ani nepohlo ked ju nastrihli..ale vraj to sitie boli ako slak..no ze ani nie tak to nastrihnute, ale to ked ta babo potrha aj zvnutra..ale ako vravis zvladneme to 🙂

janka_michal
15. júl 2010

babule chcem sa este spytat na pupocnikovu krv...idete si ju dat odobrat??no my sme nad tym uvazovali,ale je to dost korun a myslim,ze ked sa ma nieco stat tak sa to stane bez ohladu na to ci mam tu pupocnikovu krv odlozenu alebo nie..ako je to isto super mat nieco v zalohe..ale berem to tak ze ked nieco sudene tak ani taka pupocnikova krv nepomoze... a hlavne musime zaplatit moju vs no vsak ved to isto poznate co to tu budem rozobrat..no jedna mi pisala ze sa da tato krv aj darovat ze je to bezplatne idete niektora darovat???a vsak to je len pre moje dieta a napr surodenca ineho to nezachrani ci????idem skusit o tom nieco precitat,...len ma napadlo,ze ci nemate s tym skusenost

janka_michal
15. júl 2010

@nina88 graulujem k malemu a prajem vela,vela radosti, zdravicka a veeeela mliecka 🙂

merikac
15. júl 2010

@janka_michal ja som pupocnikovu aspom darovala

petulka_1
15. júl 2010

Ahojte, tak uz zase zacina byt pekelne horuco. Asi budem iba pri ventilatore sediet... Ale treba mi varit a upratovat...@tinka349 Mne robieva sono, ale uz ho nevazi len pozrie neviem co asi prietoky a potom vysetrenie a vcera uz aj tie pasy.

petulka_1
15. júl 2010

no tak idem ja uz varit a riadit

kristip
15. júl 2010

ahojte, po dnesnej poradni - termin mam v nedelu, ale este to vraj na porod nevyzera, takze ak nic, tak mam prist o tyzden do poradne. super, hlavne, ze som od marca lezala, lebo som mohla predcasne porodit. no nic, vydrzime... 🙂

zrzulka
15. júl 2010

....mne prisla materska 😀 😀 😀 konecne trosku viac peniazkov ako rodicak... normalne sa tesim :O))) no vsak aj bude na co davat tento mesiac. bola som nutena vyrazit dvere, nejako to nevydrzali tak bude treba asik nove kupit. teda zarubnu. dvere su len trosku znicene....ach jo... ked sa dari tak sa dari ... ja uz fakt nezvladam tuto situaciu. maly len predchvilkou zaspinkal a to bol zase klasika od 6tej hore. mala chrni tiez tak chvilu mam klud...

zrzulka
15. júl 2010

@kristip kikus chlapci sa von neponahlaju, im jed dobre v bruskach. vid alexa nasa rekordmanka 😀 A ako ste sa dohodli ak do nedele nic? budu ti vyvolavat?

leanax
15. júl 2010

Ahojte. Všetkým novým mamičkám gratulujem a prajem im aj bábätkám všetko NAJ-...
Jaj ale je horúco, ja som v noci nespala. Každú hodinu na záchod už ma to nebaví a ešte aj horúco bolo v noci v izbe a okno otvorené. Môj muž spal sladko odkrytí ako na pláži rozvalený na deke. Tak som mu závidela. Ale nech sa aspoň on vyspí do práce. Teraz doma pobehujem v spodnom prádle, ale aj tak idem skapať od tepla. Nič nepomáha. Fujjj najhoršie leto v mojom živote 🙄 ale len do pôrodu, potom už bude najkrajšie lebo už budem mať svoju malú v náručí 😵 😵 😵

leanax
15. júl 2010

@kristip Toto presne mala aj moja sestra. Tiež jej hrozil predčasný pôrod, lebo sa skoro začala otvárať a nakoniec porodila normálne v termíne v 40 týždni a všetko dobre dopadlo. Už malá má tri mesiace a je plná života a krásy... 🙂

lenkaaninka
15. júl 2010

ahojte baby inak idem sa vám zveriť s drobnosťou čo zažila kamoška rodila včera a celých 9 mesiacov jej trvrdili že je to dievčatko ako lusk a včera sa jej chlapec narodil ako dobré???? 😀 myslela že odpadne .

malý je hore cez den dve hodinky a okolo druhej do štyroch ale tie cez den su jasné ok ale to v noci no až si oči musím podopierať ale ved je malinky a ešte nevie kedy je noc kedy den ale je kludnučky a pekne papká aj ked ho kupem a natieram a pod vobec neplačká si to vychutnáva no úplne super babatko..

lenkaaninka
15. júl 2010

inak ja som sa nevážila ešte že kolko som dala dole ale rátam okolo 5. alebo 6 kilečiek ked sa mi bude chcieť 😀 dneska som si bola odsávačku kupiť lebo máme tolko mliečka až no ...idem mäsko uvariť kým drobec drieme a baby sa hrajú v detskej izbe mám tu klud a tichučko..

leanax
15. júl 2010

@lenkaaninka Tak to je bomba 🙂 s tým chlapčekom. No nič ani prístroje niesu dokonalé. Hlavne že sú v poriadku a že malí je v zdraví. Tak im prajem skorý návrat domov z nemocnice a veľa zdravíčka... 😵

petrap001
15. júl 2010

@lenkaaninka to sa stalo mojej tete tiez.jej maly ma teraz 2 mesiace a cele tehu jej tvrdili,ze bude dievcatko 😅 no co uz 🙂 aspon,ze su deticky zdravucke,to je hlavne

luminkasp
15. júl 2010

@stanka33 , stani ved to mas este dobre, mne uz dalsie dat nemozu 😉

luminkasp
15. júl 2010

@kristip , kristi, poho, nemozes ma predsa predbehnut 😀 , ja som mala rodit o tyzden skor ako ty a este stale som tu 😎

luminkasp
15. júl 2010

@zrzulka , zrzi, ja uz som skoro ako alexa, na porod to u mna nevyzera 😉

kristip
15. júl 2010

@zrzulka ak do nedele nic, tak potom mam prist normalne vo stvrtok do poradne - teda ak ani do stvrtku nic...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre