Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

karinnka
16. jún 2010

Ahojte,tak drzim palce Kafkovi 🙂 Tak ma to nejako vystrasilo,ze kompletizujem taasku do porodniceeee 🙂
Premyslam nad zupanom.ze ho mam nejaky teply a ked bude horuco tak v nom umriem 😒 skusim pozriet v obchode ci nemaju nejaky tenky,lebo jeden tensi mam,ale ten je hraskovo zeleny a nehodi sa mi k nocnym koseliam 😀 ale aj tak by ma potesilo,keby nam dale erarne oblecko v porodnici aspon na prve dni 🙂
Inak ta Saca ma potesila v tom rebricku 😉 HNed sa mi bude lepsie rodit🙂))...Zajtra tam idem prvy krat do poradne tak uvidim...
Inak mne brucho tvrdne uz take 2 tyzdne minimalne a niekolko krat denne a o inych bolestiach ani nevravim 😀 Len jojkam a vzdycham🙂))
Inak dievcata vecsich velkosti co mate tie poporodne nohavicky je ta najvecsia velkost L-XL dost velka?MNe je normal trapne pytat si ich v zdravotnickych potrebach aby som nevyzerala jak blbec 🤐

petzi
16. jún 2010

@alllexa dobre ranko, ten moj nastastie na ciklomaratony nechodi, ved to uz by domov neprisiel vobec 😀
On ma bycik len do porace, aj to len ked neprsi....Velice je pohodlny v poslednej dobe, ako by bol tehu on.... 😕
Inak ako sa mate? Ja som sa vecer tak rozculila, ked prisiel drahy,az som plakala a celu noc ma brucho bolelo aj boli stale,no snad sa mi maly neotocil naopak, to by nebolo moc fajn....
A tu prsi ako sproste a je zima.... 🙂 zase dobry vzduch...

tutifruti
16. jún 2010

@oacka mne asi 5 min.... ale zazila som babu, prvorodičku, ktorá bývala od nemocky asi 15 min... isla podla pokynov, že ked odchádzala z bytu, tak mala kontrakcie kde tu.... a uz len na vozícku ju viezli a doktor tak utekal, že sa ani obuť nestihol /akurát mi vyberal štichy po sekcii/.... No celkom sranda.... Do 15 min odrodil.... zašil.... všetko OK 😀

ericica
16. jún 2010

a to kedy pisala kafko ze ide rodit ...ja tu hladam ten prispevok a neviem ho najst 😒

mirka285
16. jún 2010

kocky takze Kafko prelozili na rizikove a ostava v namocnici kym neporodi....tak vsetky drzte palce nech je to cim skor a nech tam nemusi strasit dva tyzdne ☹

lela1809
16. jún 2010

bre ranko 🙂
ake krasne uprsane pocasie... ani sa mi nechcelo vyliezt z postele.... prvy krat co som nepocula budik 😀

tutifruti
16. jún 2010

@ericica mirka vecer písala, že je kafko v nemocke, poslala jej sms, ze má nejaký vyšší tlak....

ericica
16. jún 2010

jejda uz som to nasla.....pisala to mirka 🙂

tutifruti
16. jún 2010

@mirka285 a tlak uz má v pohode? Pozdrav ju a ze drzim palce....

ericica
16. jún 2010

@mirka285 tak ju od nas pozdrav a budeme na nu mysliet..... drziiiiiiiiiiime silno palce 😵 😵 😵

petzi
16. jún 2010

@karinnka Ahojky, ja len k tym nohavickam.....
Ke dsom si ich bola pytat ja, tak na mna pozrela a dala mi podla nej tusim aj L to mam a
povedala radsej väcsie, nech vas potom nerezu....Tak si nepripadaj ako blbec,hlavne nech sa v nich citis
pohodlne.Inak nevyzeraju zle a dost sa veru natiahnu...Ale XL maju tiez, teda ako kde, ale urcite zozenies,
ak potrebujes.... 🙂

mirka285
16. jún 2010

a stale je otvorena len na jeden prst,takze bude sa cakat kym sa malemu neuraci,tak som kazala Kafkovi nech malemu dohovara 😉

oacka
16. jún 2010

@karinnka ona na teba v zdravotníckych potrebách pozrie a ťa odhadne! 😀 mňa odhadla na L, zdali sa mi malé,ale som ich vyskúšala a sú dobré. vy tam máte také milé zdravotnícke potreby,určite ti poradia. inak ja mám presne ten istý problém so županom, je hrubý a tenký nemám a ani sa mi nechce kupovať,lebo to nikdy nenosím.... asi zoberiem nejakú mikinu.
@tutifruti nestraš! ja sa chystám,že sa tam budem ešte aspoň 5 hodín moriť s kontrakciami,kým porodím.. my to máme asi 30 min z domu...

oacka
16. jún 2010

@mirka285 odkáž jej, že na ňu nenormálne silno myslíme!!!!!!!!! a držíme palce!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mirka285
16. jún 2010

tlak uz ma asi v poriadku,porod sa vcera nerozbehol,takze budu cakat,no najhorsie na tom je ze maly sa moze pytat aj za dva tyzdne ☹

tutifruti
16. jún 2010

@oacka vsak ako sa nachystáš tak bude.... 😉

mirka285
16. jún 2010

jasne uz som jej odkazala ze myslime na nu 🙂

sunnygirl
16. jún 2010

@mirka285 pozdravujem Kafíčko, nech sa pekne držká a nech to má ozaj čím skôr za sebou 😉

tutifruti
16. jún 2010

chúda no ak tam má čakat dva týždne dakujem pekne... to mohla byt spokojne doma.... a v nemocke ani okná umyt, ani sexíkom pohnút.... 😅

sunnygirl
16. jún 2010

@karinnka
@petzi hoďte najaký obrázok ako tie nohavičky vyzerajú 🙂

alllexa
16. jún 2010

@mirka285 - tak to je sila, ze tam Kafko musi ostat:( ved ked uz ma tlak ok a je otvorena tak malicko, tak nechapem, preco musi byt v nemocnici...

@oacka - ja som si tenky zupan kupila u Cinanov na Mileticke, za cca 10 EUR.

karinnka
16. jún 2010

sunnygirl http://www.detsky-svet.sk/jednorazove-poporodne...

DAkujem dievcence,tak tam dnes naskocim a budem sa tvarit ze mam o 15kil menej xixixi 🙂

mirka285
16. jún 2010

ved prave,to je na prd ze tam musi byt i ked na druhej strane aspon je pod dohladom lekarov keby daco...Oacka to je dobry napad s tou mikinou,ja si tiez veru zoberiem mikinu,a nebudem trepat zupan,ved aj tak si ju obleciem len ked pride navsteva...baby idem sa do sprchy zclovecit,nech som oholena keby to na mna prislo uz 😀

lela1809
16. jún 2010

@mirka285 jaj chuda tak dva tyzdne je dost ☹ no hadam sa maly vychysta skor..... a v ktorej nemocnici je ?

zrzulka
16. jún 2010

@mirka285 miri pozdravujeme kafko, nech sa s Filipkom drzia ale tiez nechapem preco ju nemozu pustit domov ked je uz v poriadku s tlakom... ved na 1 prst som ja otvorena uz dva mesiace... Porodnicu maju blizko keby nieco....Ako sa to vlastne prejavilo ze utekala do porodnice.... ja tiez mam niekedy take cudne stavy ale mne to vzdy prejde

oacka
16. jún 2010

@karinnka ja nemám také papierové,ja mám také prateľné, no keď ich nechcem prať,tak môžem vyhodiť, vraj je to príjemnejší materiál...

zrzulka
16. jún 2010

@lela1809 ona sa chysta na antolsku rodit tak predpokladam ze tam....

lela1809
16. jún 2010

@zrzulka to ti lekar povedal ze si otvorena??? ja sa niekedy stracam v tom co mi hovori... musim si asi brat debilnik...lebo ked vydem von ako by mi vsetko vyfuklo z hlavy 😖

oacka
16. jún 2010

jedny mám troje a druhé dvoje:

oacka
16. jún 2010

Bratislavčanky,nepresuniete stretko ku kafoditke na izbu? isto by sa vám potešili,keby vás tam toľko brušiek došlo! 😀 😀 😀 😀

zrzulka
16. jún 2010

@lela1809 hej hej... ale nepostupuje to dalej, stale len ten jeden prst .... uvidime zajtra...
ja inak skor zabudnem co sa chcem opytat lebo vacsinou maju fofry tak rychlo rychlo. Tiez si budem pisat nech nezabudnem....
A ty si z PK ???Kde budes rodit?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre