Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

izira
30. jún 2010

@izira pouzivam weledu alebo oleje pre miminka...bubchen, weleda nechtikova....a tak a zatial nic...🙂

izira
30. jún 2010

@petulka_1 pouzivam weledu alebo oleje pre miminka...bubchen, weleda nechtikova....a tak a zatial nic...

agika1982
30. jún 2010

@nina88 ja vahu vobec neriesim....sice polovicne plavky skoncia v skrini ale nevadi....malinka je pre mna prvorada ....kaslat na strie a vahu

nina88
30. jún 2010

A našťastie nemám ani 1 striu... Celé tehu sa natieram, do 8. mesiaca obyčajným telovým mliekom a od vtedy špeci na strie od Biodermi, je úžasný aj na už existujúce strie... http://www.docsimon.sk/tovar/bioderma-abcderm-m...

mojalili
30. jún 2010

Dakujem kočky, ze na mna tak myslite. Spala som cele doobedie, teraz som sa len vratila z poradne,maly pribral 320g za tyzden, takze mame 3920g....super..

Prsnik nemam zatvrdnuty, len ma boli. Teploty nad 37.3 som nemala, ale ja nemavam bezne teplotu vobec, pretoze sa mi vrazi do kosti a strasne ma bolia vsetky kosti tela.....
Navecer idem ku gynekologovi...zacala som aj opet krvacat, pritom som mala uz tyzden pokoj......idem si opet lahnut kocky, paaa

Este, maly z prsa v pohode pije, bradavka ma neboli, tak to je super... 😉

agika1982
30. jún 2010

a strie nema kazda holka...je o aj pre elasticitu a tak...strie sa urobia ak rapidne rychlo priberies....vecsinou chudie holky ich nemaju.....kremiky a take oleje to je na nic, pomoze to akurat aby bola koza pruznejsia...ja sm sa natierala do 8 mesiaca..a uz v piatom som mala velke strie....a je to aj tym, ze som tolko nabrala

petulka_1
30. jún 2010

@izira ved prave, ze sa aj natieram stale od zaciatku a aj tak to nepomohlo. No co uz. Utecha bude to malinke drobciatko

agika1982
30. jún 2010

strie su individualne...je to aj zivotospravou...ja osobne neverim kremikom ....vyskusala som a nic....niektorym to mozno pomaha....musim utekat, dojdu svokrovci...
@jeiny neviem ta tu zastihnut, napis pak IP...

nina88
30. jún 2010

Tak to mám potom aké šťastie... Pri malej + 30, teraz + 21 a žiadna stria na bruchu... 😕

izira
30. jún 2010

@agika1982 @petulka_1 ...je to urcite dane aj prudkymi vykyvmi na vahe...ja som priberala postupne od zac. tehu, tak preto si myslim, ze kremiky, olejceky mi vazne pomohli... ale co je urcite pravda, ze cast z nich po porode zmizne...sa akosi vstrebu, alebo co... to som videla na kamoske... 🙂

petulka_1
30. jún 2010

@nina88 tak to mas potom velke stastie a asi dobru elasticitu koze. Ja sa uz musim zmierit s tym, ze mi nejake tie strie ostanu

izira
30. jún 2010

@nina88 😎 sme dve...zatial nemam ani ja - co je zazrak aj preto, ze uz som predsa len po 30tke 🙂

petulka_1
30. jún 2010

@izira no je pravda, ze ja som od toho 4 mesiaca rychlo priberala asi po ten siedmy a potom uz len tak po 1-2 kilach

nina88
30. jún 2010

@petulka_1 ale mám pár na bokoch po prvom tehotenstve a ono to síce nezmizne vôbec, ale tak vybledne, že to ledva vidno... Kým sú červené je to des, ale potom sa dá... 😉

stanka33
30. jún 2010

@mojalili ono ta to bude chvilku boliet aj ked si uz v pohode asi si mala upchyty mliekovod to sa stava, ja som v takom stave mala s malym krstiny....neboj bude dobre ale oddychuj

ja mam hore 8kg aj to nie celych rovnako ako pri malom ale toho som uz o takomto case porodila...strije nemam chvalabohu

musim ist snad este nahliadnem maly sa mi vzdy pokaka ked spi ja neviem co to teraz ma musim ho terigat do sprchy a asi ho zobudim co uz nechala som ho aspon trochu spat

petulka_1
30. jún 2010

@nina88 A ked aj nezmiznu tak nevadi, tricka s holym pupkom ja nenosievam a plavky jesto aj cele

alllexa
30. jún 2010

@stanka33 - no presne, ani ja neviem, kolko vazi a to mam zajtra termin... Ani ctg mi nerobili...

@janulienocka - aj ja som len na spic otvorena... a tiez sa obavam, ze babo bude velke a ze ho nevytlacim...

@agika1982 - ak mas pocit, ze babo sa nejako menej pohybuje, skus si dat nieco sladke, alebo kavu/colu...

petulka_1
30. jún 2010

trosku zaslo slnko tak sa ideme vyvetrat, moj drahy sa ide korculovat a ja sa poprechadzam

lenkaaninka
30. jún 2010

ahojte žienky tak som doma z poradne stav nezmenený za dva týždne a na dalšiu poradnu idem piatok...
urobila som rezne kašu zemiakovu a maso do nálevu naložila už ozaj nevládzem ☹ 😢

merikac
30. jún 2010

@kafoditka to ma dnes napadlo a skusila som to..uvidim ake to bude vecer,,zda sa mi ze sa jej to ukludnilo...A ty sa ako citis?? uz je lepsie-teplota ustupila a bolest v prsniku tiez?

adelaine
30. jún 2010

@lela1809 ja som bola pocas tehu 2x chora, raz v prvom trimestri, a raz v tretom,
obidvakrat som musela jest ATB, aj antipyretika, su lieky, ktore sa mozu,
napr. PNC rada sa dava, to iste je aj pri dojceni...no nechas si "odhnit" prso,
ked tam mas zapal? nie na vsetko zabera babska medicina, zial 😒
a to sa cudujem, ze tvoj doki ma taky radikalny pristup k liecbe
tehotnych a dojciach, samozrejme je lepsie nejest lieky, ale ked
treba tak treba...

....a co sa tyka poradne, krcok mam spotrebovany, otvorena na 3 cm,
CS 10 😀
v sobotu rodiiiim 😀 😀
teraz neviem, ci pomohol caj alebo sex 🙂 😵

mojalili
30. jún 2010

@kafko - manzel mi siel kupit kapustu, tak to skusim....teplota vyskocila,tak som si dala paralen...

Kočky, prave mi družinárka priniesla plno kvetov a aj oblecenie pre Danka, sladkosti.....od mojich deticiek v skole.....moje zlaticka aj a som neprisla sa s nimi na zaver šk. roku ani rozlucit. ☹
Ale potesili tymi kvietkami, velmi, nachvilku mi ostalo dobre 🙂 😉 😵

lela1809
30. jún 2010

@agika1982 aj ja mam 22 kg na sebe.. a to sa neprejedam...sice opucham ale aj lieky na odvodnenie berem a uz nic nezabera... a doki minule ze uz by som nemala priberat.... a ja ze ved ja nejem viac ani nic tak a ani sa neprejedam... tak mi asi ani neveri.... strie mam riadne... a netusim ako zhodim to vsetko ☹ ale dufam ze co to necham v porodnici.. a hlavne ze krpcek je v poriadku,,, a vobec mi doki nehovori kolko vazi.....

merikac
30. jún 2010

@mojalili tak to je maly peknypapkac 😵 .......chcem sa spytat, bola si uz s malym na klbiky, co ti povedali?.
my sme sa vratili dnes a dr. skonstatoval, ze klbiky su v poriadku, jadierka este nevyvynute- a vraj na siroko balit do 2.mesiaca a ked som sa ho spytala, ci to ma zle, tak povedal, ze jer to ok, ze ziadne babo nema jadierka este v 3tyzdni.........tak som z toho teraz puk 😠

merikac
30. jún 2010

@adelaine to je dobra sprava- pomohla spravna kombinacia oboch veci 😀 .........len nech vsetko dobre dopadne

lela1809
30. jún 2010

@mojalili zlatucke dietky..... aspon an chvilku sa ti ulavilo...
mojalili kapusta by ti mala trosku pomoct...... a ak nie skus vlaznu sprchu mozno aj to pomoze... nie studenu ale taku chladnejsiu... drzim palec aby sa ti polepsilo 😉

lela1809
30. jún 2010

@adelaine no hej mne pride ze on si robil nejake skolenia cinskej medicine... tak teraz dost preferuje bez liekovo 🙂

jej tak gratulujem 🙂 v sobotu uz budes mat svoj pokladik pri sebe 😀 no idem si aj aj urobit ten zazracny cajik... a zeby sex trosku rozbehol to moje CS1? 😀

petrap001
30. jún 2010

ahojte kocky 🙂 tak my sme sa prave napapali a zasa spinkame 😉 musim povedat ze spinka velmi dobre,spal skoro 4 hodinky a len sa napapal a zasa spinka.vcera som tu mala tu sestricku,co sa bola pozriet na maleho a aj ho vazila a od porodu trosku schudol ☹ ale ze to je normalne,lebo normalne mlieko mam asi len 3den,teda si mysli.uz to aj vidim,lebo pije ako o dusu a az sa dusi niekdy 😀 bude asi po mamke 😀 😀
inac ja som mala po porode len 5 kil dole 😠 ale dnes som sa vazila a uz je to 9 😎 😎 tak sa tesim,ze to ide tak lahko.aj nohy uz nemam vobec opuchnute,len brucho mi ostalo 😒 a ten moj pas nie a nie dojst,uz som taka nastvata koli tomu.a viete ako som hovorila,ze mi vobec brucho nepopraskalo cele tehu??? v posledny den pred porodom mi trosku poprasklao nad pupkom,take 3 hnusne strie 😠 😠 svine jedne,ked som ich videla,som myslela,ze ma porazi 🙄 ale to nic,ved s holym pupkom chodit nebudem 😀
zajtra musime ist vybavit rodny list a potom hned pas,aby sme mohli ist pekne na dovolenku domcov 😎 😎

ziadne nove prirastky od vcera,??

adelaine
30. jún 2010

@petrap001 silvia vesala ma maleho Bedka,
a dnes mali ist na radu dugy a ericica, takze dnes urcite pribudnu dajake
babatenka 😀 a ze julovky, dali si to na posledny den v juni 🙂

adelaine
30. jún 2010

@lela1809 no ja mam pocit, ze ten caj mi rozbehol poslov...
a to moje CS islo takto hopom od 35 tt, ale je pravda, ze som sa
dovtedy moc nesetrila, ani pred materskou v praci, ani na
materskej doma....az teraz ku koncu som skoro furt vo
vodorovnej polohe...lebo uz nevladzem 😒 a aj dost
opucham, tak sa setrim....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre