Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

zrzulka
9. júl 2010

@noemarta a tebe v pondelok vyvolavaju??? nejako som to prehliadla...a jasne drzime palceky... myslime na katku a sandricku

lela1809
9. júl 2010

@noemarta drzim palec 🙂

noemarta
9. júl 2010

@zrzulka ano vyvolaju mi a bud pojdem prirodzene, alebo cisarak, lebo mala je otocena dole ritkou a vyzera to tak, ze uz sa neotoci....
jo jo, myslime silno na katku a sandricku!!!

tinka349
9. júl 2010

@noemarta to asi lepsie je potom ten cisarak, nie? zadockom porod asi nic prijemne 😖 nemozes si vybrat?

zrzulka
9. júl 2010

babulienky vychutnajte si porody. Ano vsade sa pise ze to boli ze je to otras, kazda jedna z nas ma strach a obavy....Ono sa to da vydrzat a potom ten pocit ked uvidite toho maleho cloviecika. to sa neda ani opisat ake to je krasne... nech je porod akykolvek tie nase drociatka nam vsetku tu bolest vynahradia aj 1000 krat 😀 Uz len pre tento pocit by som mala aj 100 deti 😀 😀 😀 (samozrejme ze srandujem 😀 ) V dobrom zavidim tie prve okamihy. rada by som si to niekedy zopakovala a ked viem ze uz to nehrozi tak mi je to aj luto.... Porodnici maju sqele povolanie. vidiet znova a znova zazrak zivota ...ved to je super

merikac
9. júl 2010

@zrzulka aj ja som mala tento porod bolestivejsi- ako sa povie vychutnala som si hpo so vsetkym..a co sa tyka toho placu- som rada, ze som neni sama- ja tiez stale revem- pozriem na malu a placem- uz si pripadam vadna

oacka
9. júl 2010

@zrzulka to si krásne napísala, ale zároveň majú aj hroznú zodpovednosť, lebo na detičky je každý najcitlivejší a deti samé sú také bezbranné tvorčeky.... baby,všetkým držím palce,nech už to máte krásne a ľahko za sebou, a nech si už všetky píšeme o mamičkovských starostiach a radostiach!
my sme boli 40 min na prechádzke s ockom po prvýkrát, paráda!

tinka349
9. júl 2010

@zrzulka si ma trosku ukludnila, ze aj porod sa da prezit 😕 ja mam momentalne z toho nejak strach . . .a to dost....ale uz sa aj tesim, ale viac sa bojim aj porodu aj toho co bude potom 😖

merikac
9. júl 2010

@tinka349 neboj tinka- obava hned prejde s prichodom do nemocnice.........a ta bolest prejde s nadychom toho maleho uzlika 🙂

alica26
9. júl 2010

@zrzulka dakujem ti, za kazdý tvoj dnešný príspevok! Mám z pôrodu rešpekt, ale po prečítaní tvojich príspevkov sa normálne úprimne teším... 🙂 Ešte raz dakujem...

kafoditka
9. júl 2010

@zrzulka mikinu?? Ja ked idem s malym von po 15tej tak slnko praži jak hovado, tak maly ma len opalovacky, tenku ciapocku a ponozky.. Ked ideme vonku doobeda okolo 10tej, tak ma polodupky a bodynko s dlhym rukavkom, tot vsio..
Ja ho neobliekam vela, bojim sa prehriatia, aj tak mu stale kontrolujem nostek a licka, ci ma teple 😉

MIRKA, preco by si nesla s malou von? Ved okolo 17tej na hodinku.. cerstvy vzduch neublizi 😉

alllexa
9. júl 2010

Prave pisala Katty - narodila sa jej dcerka Sandricka s mierami 2830 g, 48 cm🙂
Tak to bolo rychle!

noemarta
9. júl 2010

@alllexa akurat som to isla napisat, dobre rychlo coooooooooooooooooo???? 🙂 😕 😕 😕
nechcem jej hned volat, ako co a jak prebiehalo, ale zajtra jej cinknem. napisala len, ze ju mala trosku vytrapila, ale stalo to za to. takze sandricka je na sveteeeee, koksooooooo rychlovka.

zrzulka
9. júl 2010

@alica26 rado sa stalo 😀 musime sa tu navzajom povzbudzovat .... 😀 naozaj sa mas na co tesit....

@kafoditka u nas fukalo vcera jak dive tak ja sa bojim zeby mi prechladol.... sice mam ten kryt na vanicke ale aj tak... dnes sme vonku ani neboli....zajtra sa snad dostaneme... malemu sa velmi v kociku nepaci... predvcerom strajkoval, vcera tiez chvilku ale potom zaspal....

mirka285
9. júl 2010

@kafoditka kafko tu si,tiez som bola prvykrat vonku a ako si mi volala som rychlo chystala veceru lebo Gabo isiel pre Lujzu,chce kocikovat zajtra sestricku...a ja obliekam ako ty,dnes som dala malej len opalovacky,a zobrala som plienku na prikrytie keby bolo treba ale nebolo...
@zrzulka podla mna obliekas vela,maly sa ti nepoti?

noemarta
9. júl 2010

@zrzulka pekne si to napisala, velmi a mas pravdu. 🙂 🙂

zrzulka
9. júl 2010

@alllexa tak to bolo... a aky bol porod???? sekcia ked tak rychlo????Kedy sa malicka narodila? gratulujeme a zelame vela zdravicka obom kockam....

zrzulka
9. júl 2010

@mirka285 praveze nepoti... ale zajtra mu asi nedam tu mikcu.... uvidim ci bude fukat

tinka349
9. júl 2010

baby ked mam kontrakcie, ako dlho zvyknu trvat???? lebo ja prave mam kontrackie ale newem ci tomoze byt aj zopar minut vkuse take pichanie 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖

meruska
9. júl 2010

@alllexa to katty sa rozhodla urobit rekord v rychlosti ??? 😀 blahozelam k Sandricke 🙂

noemarta
9. júl 2010

@zrzulka nic viac nevieme, a nechcem katke hned volat, zajtra jej zavolam a dam info.

alllexa
9. júl 2010

@noemarta - no tiez ma to soklo, ze tak rychlo... ale zase sa jej asi dobre vytlacila, ked nie je velka...asi isla prirodzene.

petzi
9. júl 2010

@alllexa coze? to ja som stihla prechadzku a ona porodila dieta? no to je super, to ma asi
elixir od supermana 😀 ze gratulujem a zdravie prajem... 😵

zrzulka
9. júl 2010

@noemarta jasne ale vlastne o 18 isla do porodnice a pred 20 uz bola mala vonku??? tak to je teda rekord... este ze stihli prist... tesim sa na infosky....

tinka349
9. júl 2010

@petzi aj ja chcem taky elexiiiiir 😖

alllexa
9. júl 2010

@tinka349 - no malo by to byt pravidelne, cca kazdych 10 minut (aj menej) a cca 30-40 sekund... Skus teplu vodu, ci Ta to neprejde...

kafoditka
9. júl 2010

@mirka285 mne maly spi v kociku ukazkovo, aj 3 hodky, a do tej teutonky som sa normalne zalubila 😀 😀 Peto zakazdym ked kocikuje tak mi hovori, ze ako dobre, ze sme ju kupili 😉 😉

kafoditka
9. júl 2010

No Katy mala teda expresny porod..

zrzulka
9. júl 2010

@alllexa to ano male deti sa lahsie rodia, sesterka mala tiez taky rychly porod....

mojalili
9. júl 2010

@tinka349 tinka, neboj sa porodu, naozaj ako zrzulka napisala, drzat v naruci vlastne dietatko je nadhera 😵 😵 😵 😵
@ericica, hm, vidis, moj 1. porod bol hrozny - 12 hod, teraz cca 2-3hod... 😒 , ale Edinka je krasna, stala za to... 😵

Kocky, takto strazila Lili bratceka pred obchodom 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tinka349
9. júl 2010

@alllexa no teraz newem ci chcem aby ma to preslo alebo aby som to mala za sebou 😖 😖 😖 😖 kamoska sa so mnou stavila asi pred tyzdnom ze p;orodim 11.7., tak newem ci aj nebude mat pravdu 😖 😖 😖 dnes mam eeeextra zvlastny bolestivy den . . . vseeetko naraz doslo na mna...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre