Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
4. okt 2010

slubena foto torty ale je velmi mala ta fotka, lebo mi poslali len nahlady a fotky dodaju az buduci tyzden na dvd

tinaki1275
4. okt 2010

Tak vas ledva stiham citat.. 😒 dnes zase blby den ale aspon teraz sme vyrazili s mm a malou na milkshake do pristavu ..
baby ja vam to stretko tak zavidim ,ja by som tak rada prisla ☹ ..tu skapal pes ,niet s kym pokecat 😢
tak dufam ze ked dojdem v decembri - januari na svk budete nieco organizovat a hadam sa budem moct pripojit.. 🙂

maxara
4. okt 2010

par minifoto

maxara
4. okt 2010

@tinaki1275 a odkial zo slovenska si?

tinaki1275
4. okt 2010

@maxara daleky vychod🙂) bardejov ale zdrziavam sa pocas dovolenky viac vo viedni,tam mi zije sestra...to mam skok..
super fotky a bomba ciapku ma Ninka🙂

maxara
4. okt 2010

@tinaki1275 strasne som sa smiala, ked som ju obliekla. To jej kupila krstna mama, mi tie saticky prisli straaaaasne gycove a v tej ciapke vyzerala ako kucharka. 😀 😀 😀 pokladik moj najdrahsi

merikac
4. okt 2010

@tinaki1275 no pekne a mas este viac surodencov okrem sestry?? takto ste sa rodicom pekne rozutekali po 🙂 svete

merikac
4. okt 2010

@maxara nahodou,vyzera stylovo,,presne oblecena tak ako si krstinky - ci uvitanie do zivota vyzaduju...niekto to pojme skromnejsie a niekto tak ako mabyt,,,to je presne ako s vianocami 😀

tinaki1275
4. okt 2010

@maxara je rozkosna... 😀

tinaki1275
4. okt 2010

@merikac nemam viac surodencov.. a mamina je v bardejove sama, otec mi zomrel pre 11 rokmi ...a vela rodiny nema..no je z toho dost hotova,ale co sa da robit.. 😒

maxara
4. okt 2010

@merikac @tinaki1275 no ked som povedala ninkinej krstnej mame, ze mozno jej tie saticky budu male (aby som jej ich nemusela dat) tak mala taky sklamany vyraz na tvari, ze som jej to nemohla urobit. A navyse jej sadli ako uliate, az na tu baretku 😀 😀 😀 ta sa jej smykala. Ale kazdopadne zozala obrovsky uspech, vsetci ju obdivovali, aka je krasna, najviac unesena zo saticiek bola prababka..

maxara
4. okt 2010

taaaak som dotlacila gastany a idem sa vyvalit k mm a Ninke.. mm prisiel pred pol hodinou za mnou, ze ci nechcem zobrat Ninku. Skor ako tuto otazku dopovedal, mal Ninku na rukach aj s plienkou a flaskou 😀 😀 😀 cize uz pol hodinu mam pre seba a celu som ju prezrala 😀 😔

tinaki1275
4. okt 2010

@maxara boze ty si pripad 😀 ja sa furt tak nasmejem ked nieco napises..ja by som aj zrala ale tu mi tak nechuti ako na svk ..este ze mamina doniesla horalky a perniky ..uz dochadzaju.. 😖
prajem prijemny oddych mi uz sa dvihame z kaviarne, este ze mm sa venoval cely cas malej aspon som mala normalne cas na net..

monline
4. okt 2010

@maxara díky..idem vedľa k našim vyzitiť ako to zorganizovať a dám ti vedieť, posielam ti mobil do ip
a ozaj- predpokladám, že budeš v aute s ninkou, takže budeš mať kočík so sebou, to sa môj podvozok nevojde už do auta, tak prídem asi s tou švagrinou..dám vedieť

noemarta
4. okt 2010

ahojte, teraz som si vas cele docitala, od rana som na nete nebola.
Boli sme flakat, boli sme v tescu a kuknut moju babku.
Miri, my sme dostali taky trojramik, na dve odtlacky a foto a a a dnes som sa s tym mordovala a poviem ti, ze chuda Nela, nohu som jej robila asi na patkrat..... 😉
to akoze tvoja polovicka od rana bol na nakupoch, dobryyy.... 😉 aj toaletak kupil ???
Max, pekny zazitok s policajtom, ale tak cooo, hlavne ze si to uhrala na zlavu. 🙂 A mala bola kraasna a aj torticka.

mirka285
4. okt 2010

@noemarta no kupil vsetko co som mu napisala na zoznam,aj nieco navyse...a urobil aj tie otlacky,hned na prvy krat,Linda ma take velke nohy,ze akurat to tusim vyslo....a je to strasne chutne 🙂 ja mam chut na sladke jak hovado a nic nemame,tak som si dala cokoladu na varenie 😕 som zabudla napisat do nakupneho zoznamu sladkosti 😠

lela1809
4. okt 2010

@maxara nadherna torta 🙂
tak s tymi policajtami mas teda fakt paradny zazitok 😀 a Ninuska to zakoncila excelentne 😎 no frajerka 😉 hadam pred ujom policajtom nebude plakat 😀 je to proste pokladik 😀
kocky mozem stratit mlieko len tak z nicoho nic??? som isla dat malej ,,veceru,, a nic... tahala chvilku a potom sa riadne odtiahla a plac... tak ze druhu mliekaren vyskusam... a to iste .. riadny rev.. tak chtiac nechtiac som nacala balenie Nutrilonu co bol v zásobe ...tak sme dali Nutrilon.. a to som pre istotu slzila ja (ze som neschopna...ze ani jest jej neviem vyrobit 😢 ☹ tak pekne zakoncenie dna ☹

merikac
4. okt 2010

@tinaki1275 a nechcete si maminu niektora zobrat k sebe??..mozno by sa tym prelomili aj lady so svokrou 😉

adelaine
4. okt 2010

Dobry vecer 🙂
len som sem narychlo nakukla, nestiham vas citat, mam dozadu nejakych 20 stran :(
my mame teraz nejake zleee obdobie :( som normalne na prasky z maleho...z nicoho
nic z dobrej nalady spusti taky vresk, akoby ho krajali, aj v kociku, aj zo spanku..no des,
normalne som z neho vycerpana...furt chce byt na rukach, neviem co mu je ... 😢 😢 😢

inak my sme tie odtlacky robili akurat vcera vecer, tiez na parkrat 😀 😀 maly sa mykal,
namiesto odlackov tam bolo 5 smuh a podobne 😵

lela1809
4. okt 2010

dobru noc vsetkym 🙂

tinaki1275
4. okt 2010

@lela1809 neboj tu bude len laktacna kriza,ale neviem ci je dobre riesenie davat UM,radsej prikladaj malu co najcastejsie....nemalo by to trvat dlho ja som mala jednu v siedmom tyzdni asi 4-5 dni som malo malo mlieka ,ale ja som tak ci tak vedela ze v priebehu 2-3 tyzdnov prestavam kojit tak to nebol az taky problem..ale akonahle som zacala davat UM za tyzden mi klesla produkcia mlieka na polovicu..

tinaki1275
4. okt 2010

@merikac mamina nechce..teraz tu bola mesiac a uz jej chybalo svk....ona je zvyknuta doma..moja svokra jej prejavuje rovnake nepriatelstvo ako mne..navonok hraje sice divadlo ale potom vzdy nejakym sposobom ukaze co si o nas mysli .. 😖 napr.zabudne mame podat ruku pri luceni a pod....

merikac
4. okt 2010

@lela1809 ak chces malu ozaj kojit,,tak treba vydrzat, prikladat aj kazdu polhodinu- hodinu, vela pit tekutim aj 3-4 l denne,,len nedavat UM,,,viem, chce to vela sebazaprenia hlavne voci tomu malemu uzliku,,ale do dvoch dni by sa mala produkcia mliecka znova nastartovat,,,,ak by to ani dalej neslo,,tak to asi nema vyznam,,drzim palceky, nech sa rozhodnes akokolvek,,ale ak nasadis Um- babo ti dlhsie vydrzi nepytat si papu a si stale na tom kazdym dnom horsie,, 😉

merikac
4. okt 2010

@tinaki1275 aaach, jaj co to mas za svokru,,ja ze take su len vo filmoch,,to neni dobreeee,,,,,,,,,,,,aspom vidiem ako nechceme dopadnut 😉 verim, ze mamine je smutno,,ale zas o to veselsie je ked sa stretnete a hlavne vas moze obe kedykolvek prist potesit a postrazit bamboo 😉

merikac
4. okt 2010

babule,,tak dnes sa konecne v panelaku co to dialo,,normalne sa mi tato cast pacila,,, 😀

mirka285
4. okt 2010

a dufam ze maslak sa na tu hlupanu angie neulakomi 😒 mi ide nenormalne na nervy...
@tinaki1275 uzasna svokra,ked ju zabijes ,dojdeme ti ju pomoct zabalit do koberca 😀

ericica
4. okt 2010

@denisse no nemyslim to doslovne ze pobehovala ,ale ked som ju tam dala tak sa zoparkrat odrazila 😵

tinaki1275
4. okt 2010

@merikac idem si to hned pozriet na nete v archive..ak ma mala necha,uz polhodinu k nej beham ku postielke co vypluva dudlik a mrnci .. 😠 a ako naschval dnes mm hraje futbal ,ked je doma tak ona od desiatej spi jak zarezana 😖

tinaki1275
4. okt 2010

@mirka285 ha dik za pomoc.. ak nam nieco odkaze nezabudnem na teba 😀

bambola
4. okt 2010

Toto som nasla v teme "Kvapky Vigantol" : "Chcem vam oznamit, ze od zajtra bude v lekarnach dostupny Vigantol bez toho gumeneho kvapatka. Vyrobna firma redistribuovala balenia z ineho statu v Europe. Mozno ho nenajdete hned v prvej lekarni, lebo je on zaujem, ale od zajtra oficialne je v lekarnach." 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre