Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

strasska
25. nov 2010

@karinnka ja dufam, ze to vyjde, lebo MM ma vtedy dovolenku, rano ideme na rehabku a poobede maju MM so synom zubarku, takze budeme cely den v Ke 😉
a uz sa tesim na punc...sice kojim, ale aspon si srknem od niekoho 😀 a gastany jeeeeeeeeeeeej 😵 sak ja som naposledy bola na vianocnych trhoch ked som cakala Miska 😀

strasska
25. nov 2010

@merikac dakujem za pochvalu...tak si ma na tie dalsie dve deti prehovorila, MM sa potesi 😀

monline
25. nov 2010

@strasska a čo vlastne značí tvoj nick?

jaruska8
26. nov 2010

Ahojte baby, možno ste to tu už rozoberali, ale vy budete kupovať chodítka????? My sme uvažovali, ale ja neviem, ke´d je to dosť kritizované, aj keď ja som sa v chodítku nachodila a som OK. 😉

kafoditka
26. nov 2010

Caute baby, ja som dnes vstavala hore ritou 😠 V noci som bola asi 4x hore pri malom a o 6:00 sa mlady panko rozhodol, ze je vyspaty, takze som pekne rozbita.. spuchnuta a zapaluje sa mi oko 😒 Oddnes som cely vikend slamena vdova. Vsetci odchadzaju na zabijacku do Topolcan a samozrejme kto ostava doma???????? Ano, moj svokor 😠 😠 😠
No pekne sa nam to zacina...

MIRKA, pre teba nazorne foto s prisunutou stolickou za stolom:

zuzik1983
26. nov 2010

ahojte 🙂
@kafoditka moja mala je kazdy den definitivne hore uz od 6- 6.30h.niekedy uz aj od 5h.tak aspon mame dlhsi den 🙂
to filipko uz sedi sam?aky je zlaty...

kafoditka
26. nov 2010

@zuzik1983 nie nesedi este sam, to som ho len na chvilku posadila do sedacky aby som ho mohla cvaknut 😉

lela1809
26. nov 2010

bre ranko
aj my sme hore od 6tej... a aj ked bola Laura hore iba o 3tej tak som ako mechom udreta... ale o 8,20zaspala este pri obliekani... tak hadam pospi aspon dve hodky ...
@kafoditka paradny je v tej stolicke 😉

maxara
26. nov 2010

Ranko baby... tak ja som vecer "ukojila" malinku do sna, supla som sa do postele a s mm sme mali taku dobru naladu, ze sme sa este pol hodinu rehotali (na vas 😀 zartujem). Normalne sme sa steklili ako take dve trubky. On ma nejako "urazil" a pod.. ale normalne bol taky spokojny, ako to super vcera vypalilo, lebo este vecer ma v pokoji nechal pri koni, nech natiahnem fotky a potom sa ma pytal, ze ake boli teda ohlasy. Tak som mu este v posteli zapinala notas, nech sa kukne sam a ked zbadal, ako som to okomentovala ja a ze mu posielam cmuk za to aky bol uzasny, normalne bol dojaty.
Ja som spala tak tvrdo, ze rano som sa prebrala az okolo 5tej na Ninkino zaplackanie zo sna, ale dala som jej dudlik a spinkala dalej. Isla som na wc a potom som tak tuho zachopšila, ze sa mi snivalo, ze niekde byvam s mm, v nejakom byte aj s mojim synovcom a mm mamou, vsetci samozrejme vyzerali a spravali sa uplne inac ako normalne a mne lozili po stene cvrcky a nemohla som ich chytit. Vsetky som pozabijala okrem dvoch, z nich jeden vliezol zo elektrickej zasuvky a zacalo sa odtial parit.. a preto som ich zabijala, lebo necvrlikali, ale kvilili.. a ked sa odtial zacalo parit, tak to kvilenie uz bolo na nevydrzanie a zrazu som sa zobudila, bolo 8 prec a Ninka v postielke si nacvicuje nejaku opernu ariu 😀 😀 😀 a ja ze cvrcky.. nuz.. tak to tam kvilila asi dlho, lebo bezne vstava okolo 7mej 😅

@monline strasska je skratka dievcenskeho priezviska 😉

lela1809
26. nov 2010

@maxara pekne sny 😉 fu cvrcky po stene... 😀 Ninka pekne potiahla...bola asi riadne unavena z vcerajsej velkej navstevy 😉

maxara
26. nov 2010

@lela1809 🙂 Ninka takto spava bezne, od tej 21:30 do 7mej.. ale dnes potiahla este hodinu hore v postielke, chudatko.. ale sa mi paci, ze sa zabavi a neplace. A potom pri papani dala dvojdnovu kakanicu 😲 akoze smrad jak hovado, a mnozstva tiez pozehnane.. totiz sme si mysleli vtedy poobede, ze sa pokakala, ale to boli len prdy, ktore tak smrdeli, ze ked som ju potom este trikrat cuchala, tak v tej plienke mala smrad. Misko ju prebaloval, ale nepovedal mi, ze nebola kakana. Az ked som sa ho vecer pytala pre istotu, ci bola kakana, tak ze NIE. 😕 no tak ale zas mala tri dni len materske a umelacu iba po 80-90ml. Vcera scucla na obed asi 70 UM ale vecer uz pytala tiez, takze mala vecer asi 90. No ale aj tak dobre.

lela1809
26. nov 2010

@maxara no peken... pokladik to je... si viem ten smrad predstavit... aj Laura ked sa po par dnoch pokaka tak to stoji za to... a najcastejsie sa jej to podari, ked sa niekam chystame...tak ju musim opat celu prezliekat 😀

maxara
26. nov 2010

@jaruska8 zrovna vcera sme sa o tom bavili, ze po byte asi moc nema vyznam choditko, ked ti moc nema kadial behat.. v dome asi hej. Ja uvidim. ja som chcela kupit, ale nechcem ju tam dat skor, ako zacne lozit.. to je ta pointa, preco su tak kritizovane.

maxara
26. nov 2010

@lela1809 no Ninus nakakala na komplet celu plienku, ale nepreslo to cez nu, nastastie.. ved nakoniec mame uz 4ky. Kupila som jej babylovky uz tie 4ky.

noemarta
26. nov 2010

ahojte holky,
ja som bola asi tiez trikrat hore, ale u nas to je normalka, akurat ze sa nam zacina budit uz o 7,00 hod. aj dnes... ale uz znovu spi,tak idem rychlo varit obeeed.
@lela1809 pocuj, hadam sme Lauru vcera nezakrikli, ze bola tuto noc horeee, hadam to bolo iba z emocii z celeho dna 😉
Babyyy, dnes vecer ma zacat snezit, a viete cooooo, ja sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim, verim ze aj vy, o kom nepochybujem je Mirkaaaa 🙂 🙂 🙂 🙂

noemarta
26. nov 2010

@kafoditka Fliper je zlaty v tej stolicke, uz tam vyzera taky dospelak, len rezen do ruky mu chyba 😀 😀

lela1809
26. nov 2010

kocky padam na prechadzku a potom plavat... dnes ma mm stretavku tak aspon budem mat klud a pripojim sa 😀 tak vecer papa 😉

kafoditka
26. nov 2010

@noemarta 😀 ze Fliper 😀

lela1809
26. nov 2010

@noemarta jaj nebooj ... myslim ze bola ucarena zo stretka...zjavne sa jej pacilo 😉 ked sme prisli domov tak spat ani za svet... iba sa vyskierala... tak hadam zopakujeme 🙂

noemarta
26. nov 2010

@kafoditka nasi jedny znamy maju Filipa a zacali sme ho volat Fliper a velmi mu to svadci, tak sa mi to teraz hodi aj na vasho.... to uz je pre takeho sintraaaaa....

kafoditka
26. nov 2010

@noemarta mne nic neprislo.. 😕

maxara
26. nov 2010

@noemarta 😀 noe tak mne je to jedno, ale radswej by som bola, keby bola Katarina na blate a nie na lade 😖 nech su na lade Vianoce. Baby moj kolega caka syna a caka ho uz kazdu chvilku 🙂 teda akoze maju termin 13.12. ale mlada sa zacala otvarat a kvoli ociam musi ist cisarakom, tak jej povedali, ze keby daco, tak okamzite a inak v pondelok nastupuje 😵 Som zvedavaaaa na malinkeho.

maxara
26. nov 2010

@kafoditka a co ti malo prist? 😕

noemarta
26. nov 2010

@kafoditka ved mne to normalne odislo, ze uspesne odoslana, ale poslala som ti to este raz, teraz. 😉

kafoditka
26. nov 2010

@maxara Noe mi posiela mail..

noemarta
26. nov 2010

idem variiit...

kafoditka
26. nov 2010

@noemarta no prisaham ze mi nic neprislo.. ☹ mozno to pride neskor, uz sa mi to raz stalo..

maxara
26. nov 2010

@kafoditka jaaaj 😀

mirka285
26. nov 2010

bre ranko herecky 🙂
@noemarta ja sa uz neviem dockat kedy nasnesi,tomu ver....
@kafoditka presne sak som si predstavovala tu stolicku,to len ty si ma vcera zneistila,ze je nizka ci co,takze ukazka je skor pre teba ako pre mna...nastastie vsetko v poradecku...
@maxara a teba co sa to uz za hovadiny sniva,nemam snar doma,by som sa ti kukla co to znamena.. baby ja dnes musim na platicku zase na tie lasery a vobec sa mi nechce,mala bude zatial s kamoskou vonku tak naotocku to musim absolvovat...

oacka
26. nov 2010

@kafoditka si si istá,že máš polročné dieťa???? šak tam sedí jak starý chlap! 😀 😀 😀
inak dobré ráno! moja dccéra konečne prespala celú noc, chuderka,možno že aj pýtala jesť,ale mamina nepočula. 😀 teraz mláti do hrazdičky.
tak som si objednala vianočné darčeky! háčkovaný komplet čiapočka+šál pre mňa aj pre Kiku rovnaký, budeme ako dve hrozná!!!! 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre