Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
18. dec 2010

@tinaki1275 budu to jedny z tvojich najkrajsich Vianoc, mas predsa malinku.. ja odkedy som otehu, nepotrebujem ziadne darceky.. minule Vianoce, narodky a ani teraz tieto Vianoce.. uz proste nechcem nic ine 🙂 aspon zatial.. jasne ze potesi a jasne ze ocakavam, ze tam nieco budem mat, ale nic konkretne nechcem 🙂

maxara
18. dec 2010

@tinaki1275 a vy tam neozdobujete? alebo co vlastne robite na Vianoce?

robika
18. dec 2010

Ahojte,
tak som tu po tyzdni... idem si precitat zo par stran, ze co mate nove...
ja som tento tyzden vobec nestihala, niektore dni som sa nemala cas ani na jest... ☹
Filipko uz papa velmi pekne prikrmy, lebo zo zaciatku nam to az tak dobre neslo, ale teraz mu uz nestiham davat do pusinky, najradsej ma s maskom 🙂 , asi je po ockovi 🙂

tinaki1275
18. dec 2010

@maxara 24.sa tu nedeje nic..25.sa ide na obed k rodine tam to bude hroza,jedia sa blbe steaky a pod...je to vzdy bez darcekov..ani nechcem pomysliet ..ja som 24.vzdy robila stedry vecer s kamoskami zo svk u nas ale tohto roku tu nikto neostal..no nejako to prezijem..stromcek som vzdy mala -umely ale predsa..teraz ale nestiham ani len to aspon mam taky pocit..

macik27
18. dec 2010

@tinaki1275 jaaaj tak to sme dve čo sa netešíme na vianoce...ja som rozmýšlala či mám vôbec stromček stavať ale kôli malej ho postavím...mňa tiež volajú svokrovci že mám byť u nich no malá reaguje na nich podobne ako tvoja a nepotrebujem aby tam po pol hodine plakala...ale znášajú to zle mám pocit že sa cítia dotknutý 😒

tinaki1275
18. dec 2010

@macik27 ja tam pojdem z donutenia na nejaku hodinu a potom sa vytratim ..budu tam mat pozvanych dalsich 15 ludi a dalsie 3 male deti tam budu ,uz teraz viem aka bude mala nervozna..☹

macik27
18. dec 2010

@tinaki1275 ja sa to budem snažiť tiež skrátiť aby neboli urazený i keď oni sú fajn len malá sa tam necíti dobre a to ja stále počúvam že ona neni zvyknutá a ty s ňou nikam nechodíš a nechaj nám ju tu ...je im to ťažko vysvetliť, pritom keď dám malú k sestre tak môžem odísť aj na hodinu a ona sa tam rehoce 😀

tinaki1275
18. dec 2010

@macik27 to poznam..mne neponuknu aby som ju tam nechala to by mali vela roboty ,ale myslia ze ja tam budem s nou sediet a oni sa pohraju kym neplace a ked zacne plakat a sup zase k u mne.. je zbytocne to aj rozoberat...
idem ja spat ..dnes nie je moj den..dobru noc prajem..

macik27
18. dec 2010

@tinaki1275 ja už tiež žmúrim dobrú noc

katarina7777
18. dec 2010

@tinaki1275 my tento rok tiez nejdeme prvy krat na vianoce na slovensko a tiez to tu je uplne inak ako u nas, 24 budem urcite cez skype spojena s nasimi pocas vecere 😀 a chvalabohu 25 vecer dojde ku mne sestra s maminou, takze aj ked mi bude 24 straaasne smutno aspon ze hned pridu. Daj si namontovat ten satelit a aj to ti potom pomoze ze nebudes sa citit tak sama. A 24 si vysmaz file a sprav salat, aby si aspon nejaky pocit z vianoc mala... inak aj ja som mala pocit na zaciatku ze mi tu zo vsetkeho sibne ale skype a slovenska telka ma zachranili. a budeme tu aj my 🙂

maxara
18. dec 2010

@tinaki1275 @katarina7777 ja by som umrela.. ja by som si Vianoce urcite urobila.. aj keby mm nechcel 😔

@luludi precitala som to ☹ normalne mi az do placu bolo miestami ☹

maxara
18. dec 2010

dobru noc

monline
18. dec 2010

@luludi začala som čítať už včera, ale musela som si pár článkov nechať aj na dnes 🙂 nepremýšľaš o pokračovaní?
páči sa mi spôsob ako píšeš...
@maxara aj mne ☹ chválim tvoj stromček, krásny je...ževraj pred ikea už stromčeky nie sú ani nebudú ☹
@tinaki1275 drž sa, zvládni týchto pár dní pred vianocami, viem, že je to extrémne ťažké, ak nie si pri rodine...a ten štedrý večer bude naozaj štedrý, lebo máme svojich drobčekov, krásny vianoce zažiješ aj v trojici
@katarina7777 vďakabohu za skype, že? aj ty to nejak čím lepšie zvládni a potom sa teš s mamou a sestrou

katarina7777
19. dec 2010

@maxara
@monline ja budem v pohode kedze sa tu na mna bude skerit moj drobec... a 25 teho vecer sa uz budem napchavat slovenskou kapustnicou file a salatom (co mi donesie mamina)... mnaaaaaaam.

katarina7777
19. dec 2010

inak dobre rano vsetkym, prva som tu nebola straaasne dlho 😉

bambola
19. dec 2010

Dobre ranko,

ja sa na to mozem..... 😒 krk boli jak svina, niektore polohy a otocenia uz zvladam ale teraz mi to uz vystreluje aj do pravej ruky. v noci som pri kojeni zoparkrat fakt horko zaplakala ☹ nikdy by som si nemyslela, ze hlava je taka tazka 😀 uplne som najzvedavsia ako idem upratovat, pecenie snad nejako zvladnem. mm chory,40ky teploty a to ma z tej pridrbanej prace 😠 este by ma zaujimalo ako sa dostaneme z BB, kedze on soferovat nevladze a ja .......... no vsak tiez ziadna slava , ved sa neotocim 😒
tak som sa vam postazovala hned na rano a idem si trosku pocvicit, nech trochu rozbeham ten krk

bambola
19. dec 2010

@tinaki1275 viem, ze to mas asi na prd a tento rok ti odisli ajj kamosky, ale spravila by som si svoje mikrovianoce 😉 mm to urcite chape a nemyslim, ze by bol proti veceri a prijemnej pohode a mas Leiu, sice si to este nebude pamatat ale budete mat fotky......navyse ak by sme mali robit nieco len ked si to budu deti pamatat tak do piatych rokov mozu sediet na posteli 😠 ked naucis leiu ze proste toho 24 je nejaky sviatok tak sa aj ona bude tesit a ostatni greci sa mozu aj skockaviet 😉
@luludi citam aj ja 🙂 monline mi poslala link lebo si tu vtedy nebola a predpokladala, ze by si mi poslala, tak snad je to ok 😉 niektore clanky su fakt , ze super 🙂

dievcata inac vcera davali v spravach, ze niekde dali zase dietatko do hniezda, cerstvo narodene a dali jej meno Slavka. mne to prislo tak luto, som si trosku poslzila a hned som isla tu moju potvoru vystiskat. si predstavte taka malicka, este len prisla a uz je sama.... 😒

vidim, ze vsetky uz stromcekujete, tak viete co, my este nemame ani stromcek a ani svetla 😀 dnes chcem ist s mamou do metra kedze mm je indisponovany, tak snad kupime lebo inak neviem. chceli sme , ze zobereme v tej ikea akcii ale predstavte si trepat zaoschnuty dvojtyzdnovy stromcek autom z dubravky do ikey, ved by sme sa ihlicia v aute zbavili len predajom auta 😀 😀

kafoditka
19. dec 2010

Ahojte, ja uz odvcera fachcim- upratujem, peciem a dnes pokracujem.. Peter je chory ako pes, takze o tyzden to ocakavam ja, kedze zasadne ochoriem vzdy, ked sa on vyzdravie.. 😒 Maly je celkom v pohode cez den, ale ako odbije 17ta hodina, zacne plac a nervacenie a trva az do 21-22, kym nezaspi.. Dnes mam toho vela na plane, tak nakuknem asi az vecer.
@bambola vam obom prajem, aby ste sa dali cim skor dokopy, dufam, ze ti ten krk povoli.. a hlavne stastu cestu domov, aby ste dobre dosli..

alllexa
19. dec 2010

Ahojte dievcata, tak si predstavte, vcera sme boli s malym na pohotovosti - akurat som organizovala narodeninovu party (ktora bola kvoli nasmu pobytu v nemocnici posunta o 2 tyzdne), ked som pri prebalovani zistila, ze maly ma na zadocku pluzgieriky - na mieste, kde mal ten absces. V nemocnici mi povedali, ze ked sa cokolvek zmeni alebo ocervenie, mame hned prist. Tak som mala naladu na bode mrazu, party sa predcasne skoncila a sli sme na Kramare. Uz som mala aj veci do nemocnice pobalene. Nastastie mi povedali, ze to je len reakcia pokozky na tu elasticku ligaturu (gumicku), ktoru mu tam pri druhej operacii vlozili, aby sa to hojilo, pre istotu nas este poslali na sono, ci sa ten zapal nezvacsuje, pobudli sme tam dve hodinky a mohli sme ist domov. Tak mi fakt odlahlo, lebo som si myslela, ze Vianoce stravim v nemocnici. Ale v pondelok ideme na tak ci tak kontrolu.

bambola
19. dec 2010

@kafoditka kafko dakujeme, vidim, ze ani vas choroby noebchadzaju 😒 u nas je to 😒 nastastie tak, ze ja mam dobru imunitu (klop klop) tak ja som od mm este neochorela ani ked sme byvali len vjednej izbe. prajeme tm tiez skore vyzdravenie a aby to na teba nepreskocilo 😉
@allexa vy sa snad toho nezbavite ☹ drzim palce na kontrole aby vas pustili domov a nenechali vas tam

noemarta
19. dec 2010

ahojte, dobre ranko,
no pekne hned od rana same stazovacky, same choroby, odchody do nemocnice, babyyy, dajte pokooooj, ved idu vianoceeee 😉 😉
U nas pohodicka, mala v celku dobre spala, len teraz ju neviem uspat od osmej, tak som vyhnala mm von. Dnes nevarim, ideme k nasim, mama ma narodky.
A vcera vecer som este spravila stromcek, prikladam foto.
paaa drzte sa.

@bambola stastnu cestu!!!!!!!

katty17
19. dec 2010

@maxara , @luludi - co ste to citali? ake clanky? aj ja chcem ciiiitttaaat 🙂 posli te mi 🙂
vcera sme u nasich ozdobili stromcek a je velice mileny. dokonca krasne vonia po pernickoch 🙂 . dnes budeme zdobit s risim a sandrickou 🙂

katty17
19. dec 2010
alllexa
19. dec 2010

@noemarta @katty17 - no vy ste ale sikulky! My ideme stromcek kupovat az dnes, snad este nieco pekne dostaneme🙂

lela1809
19. dec 2010

ahojte kocky 🙂 tak mm isiel s malou von 🙂 tak ze ja idem varit a pri tom si vas poprecitam 🙂 u nas je -8 🤐
@miki060707 aj nam stale hovori ze mam ponukat.. a ze musi pit aby nebola dehydrovana.... dnes prvy uspech vypila 40ml ale to bola hladna 😒
@karinnka tak nadherny darcek k vianociam ti poslali ☹ hlavne ze oni to riesia bez toho aby si ty o tom vedela
@katty17to co maaaaa byt 😨 ti verim aka si bola nastvana 😖 ja by som tam urcite hned volaal ze co to ma znamenat..
@mirka285 tak Linduska je uuuzasna 🙂 pekne ta nechala vyspat 🙂 poklad je to 🙂
@maxara... no co toto ma byt 😒 len tak si to vymazu ☹

denisse
19. dec 2010

ahojte,
tak my sme dnes spali trosku horsie ako vcera, ale stale sa to dalo ... tak som rada .. dnes poobede k nam pride nelina opatrovatelka, co nam ju strazila uz od roka a pol, ked som bola v praci ... budeme mat take male predvianocne posedenie ... tak som upiekla makovy rez a tieto slane muffiny, su fakt velmi fajne :
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=79509

a dala som piect maso na obed, tak som sa este nestihla ani prezliect z pyzama .. ale som sa rozhodla nestracat cas prezliekanim, ked barunka spi a v klude pijem kavu 😀

lela1809
19. dec 2010

@maxara no Peti 😉 Ninka by sa potesila 🙂 (citam a teda aj reagujem na stare prispevky 😀 )

denisse
19. dec 2010

my v stredu rano ideme na cele sviatky k svokrovcom, tak stromcek doma ani nemame ... a u nich je taky zvyk, ze aj stromcek nosi a ozdobuje jezisko, takze deti na stedry vecer vidia prvykrat stromcek hned aj s darcekmi pod nim ... neviem, ako to tento rok stihneme .. minuly rok nela este poobede spavala, tak sa to dalo ... no uvidime 😀

denisse
19. dec 2010

a tu som vcera natocila nase dieta, ake nadsenie prejavuje z obycajneho bieleho stropu v obyvacke 😀

https://www.youtube.com/watch?v=BVe3doOAWCk
denisse
19. dec 2010

@alllexa
no este stastie, ze uz nemusite byt v nemocnici .. snad sa to malemu zahoji a nadlho ste si vybrali starosti a bude len dobre ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre