Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

lela1809
19. dec 2010

@katty17 tak drzim palce aby fotky stihli prist do Vianoc a aby boli v poriadku 🙂
@mirka285 hej mas pravdu je to take silne...myslim si ze zbytocne jej budes pisat... zjavne je na fotky hrda....

lela1809
19. dec 2010

@maxi ☹ ☹ no to si nemyslim ze vsetky (priznavam som panna) ...teda ja taku pannu nepoznam...su sice panovacne... ale to dalsie 😖

kafoditka
19. dec 2010

@denisse tvoja Barunka je uzasna!! 😵 😵 krasavica mala a pozerala som dalsie videa, pocuj tvoj muz je akyyy fesak, strasne mlado vyzera 😉

merikac
19. dec 2010

peknu nedelu kocky,,
@denisse mala je rozkosna- ako malo jej staci na zabavku 😀 😵
@katty17 ,@noemarta krasne stromceky......vratane toho @maxara- inho.... a musim uznat,,ze tie zive maju v sebe silnejsie caro vianoc ako umely,,,,ale aj ten je krasny,,,,,,,🙂) idem sa ja pustit do toh nasho- umelaca a vdychnut mu dusu 🙂 ,,,,

lela1809
19. dec 2010

@denisse nadherne si rozprava 😉

mirka285
19. dec 2010

ahojte fesandy...
@merikac marianka presne som na to myslela,ze tie zive stromceky sa mi pacia viac,ja mam umely,je tiez pekny ale aj tak mi ten zivy pride taky vianocnejsi 🙂 akurat,ze u nas by som sa toho ziveho asi nedockala,lebo Gabo nema cas 😕 takze takto si zdobim umely kedy chcem...a dnes som velmi sikovna,vari sa mi hovadzi vyvar aj s polkou sliepky,cize taky mix,kura sa pece,ryza je uz tiez na sporaku a navyse dnes uz mam za sebou aj moju kalanetiku,kedze vecer pozerame finale x faktor,neviem ci to poznate,je to spevacka sutaz v Madarsku a strasne drzime palce Nikolasovi z Galanty..on nie len ze vyzera uplne uzasne,on este aj spieva ako boh 🙂 tak sme zvedavi,ci to vyhra,aj ked si myslime,ze preto ze je slovak tak vyhra asi ten druhy ☹ a poobede ideme dokupit darceky pre Gabovu dceru a aj malej chcem kupit este nejaku hracku 🙂 a strasne sa tesim lebo na stedry den budeme cela rodina u nasich,bude nas 10 alebo 12 ludi,takze super,mamina pecie suche a ja upeciem nejake dva normalne kolaciky s plnkou,a Gabovi spravim prave tiramisu....Linda uz zase pekne spava,dnes doobeda ked som cvicila tak Gabo,ze sa jej bude venovat zatial a ona normalne zaspala a spala vyse hodiny,to sa mi este nestalo,tak som sa smiala a upodozrievala Gaba,ci jej dal rohypnol 😀 a tesim sa velmi na Vianoce a som stastna lebo tieto Vianoce je s nami Linda 😔

monline
19. dec 2010

@mirka285 toto bolo krásne, až ma to dojalo 🙂 taká spokojnosť, šťastie, vyrovnanie, radosť z toho cítiť..skvelé...
my ešte nemáme stromček, lebo aj nám ho nosí spolu s darčekmi Ježiško...malému by to bolo jedno, ale malý synovec Mareček, ktorý je u nás skoro každý deň by mohol ostať sklamaný, takže stromček budeme zdobiť až 24tého poobede..
@denisse malá je strašne podarená ako rozpráva a smeje sa..aj danielovi stačí plafón, až sa smejem aký je nenáročný...a pozrela som aj video, kde Nela dala do okna (ježiškovi?) dudlíky, supeeer...to je roztomilé..ako to zvláda bez nich?

denisse
19. dec 2010

@monline
to s tymi dudlikmi bolo uz pred rokom .. teraz som nostalgicky spominala, tak som to tam nahrala, nech sa aj nasi pozru ... 😀
zvladla to dobre, ale uz nikdy mi potom poobede nezaspala 😉

denisse
19. dec 2010

@kafoditka
neviem, na ktorom videu myslis, ze mm mlado vyzera 😉 bude mat o mesiac 35 🙂

kafoditka
19. dec 2010

@denisse presne na tom, co Nelka vyhadzuje cumliky von oknom 😉

denisse
19. dec 2010

@kafoditka
tak to bolo pred rokom 🙂 ona ich len dala na okno a za chvilu bola skontrolovat, ci si ich jezisko zobral a odniesol ich nejakemu inemu malemu babetku 😉

gabika41
19. dec 2010

ahojte babenky 🙂 prajem Vam vela pohody a pokoja do tohoto predvianocneho blazinca 🙂 ja som toho uz tiez dnes stihla pomerne vela,ale uz koncim a budem sa venovat iba malej 🙂 mm je uz samozrejme na lyzovacke,ved si "musi oddychnut"....... 🙂 vsetky stromceky su velmi pekne,my budeme tiez robit asi az vo stvrtok,som zvedava co mala ked ho uvidi.... 🙂

ericica
19. dec 2010

ahojte babule krasne nedelne popoludnie....my uz mame po obede malinka spinka druha sa jasi s tatom tak mam chvilu pre seba 😀
@mirka285 ja x.factor sem tam pozeram a mne sa tiez hrooozne nikolas paci hlavne ten jeho zvodny usmev ,vcera som nemala sancu si to pozriet bo mala kukala no jojke tu rozpravku o psikoch ale koniec som uz videla ,a dnesne finale si nenecham ujst 😉
no a pred chvilkou sok pozerala na rtl-je priamy prenos zo studia a ukazovali utrzky kastingov a skoro kazdy sutaziaci spieval pesnicku od leonarda cohena haleluja a falosne a porotcovia uz krutili hlavami a ked vysiel na podium nicolas tak uplne onemeli ....
ja si aj tak myslim ze to vyhra on 😉
kuk videjko s pesnickou s ktorou sa dostal do sutaze 🙂
http://www.mommo.hu/media/X-Factor-Takacs_Nikol...

ericica
19. dec 2010

@denisse pozerala som videjka mala je uzasna ako si svitori ,a to videjko kde dala dudle jeziskovi je super napad,kebyze ma rebi este dudle urcite vyskusame 🙂
@alllexa drzim palce aby bolo uz vsetko v poriadku 😝
@katty17 @noemarta krasne stromceky 😵
@gabika41 a ako to ze mm je na lyzovacke bez teba?

kafoditka
19. dec 2010

Baby tak ja uz mam linecke, strojcekove napecene, maly mi spi a idem na dalsie kolaciky 🙂
@ericica perfektne spieva ten chlapcisko a este aj dobre vyzera.. 😉 drzim mu palce dnes

ericica
19. dec 2010

@kafoditka domi ze a ked sa zasmeje normalne sa mi roztrasu kolena ako dakej pubiske 😀
ja som robila tie vanilkove rozteky co mam recept od mojalili ale uz sa dneska minuli takze musim zajtra spravit dvojitu davku znova..... 🙂 este ma cakaju medove rezy a medvedie labky.....

monline
19. dec 2010

@ericica vypočula som si, fakt je skvelý...kedy to budú dávať? to finále?

mirka285
19. dec 2010

@ericica uz sa tesim na vecer,ja by som tiez chcela aby vyhral,mne to Gabo vsetko preklada co hovoria,takze ma to bavi a z Nikolas aj ja "odpadavam".... uz sme naobedovani a za hodinku vyrazame lebo moji milacikovia si musia po obede zdriemnut 🙂 ja sa aspon trochu primalujem zatial 😉 a neviem kto to tu spominal dnes,ale tusim Maxi,ja mam tieto Vianoce tiez take,ze ani moc o darceky nestojim,lebo mi vobec ale vobec nic nachyba,i ked samozrejme,ze nejaka drobnost ma potesi 😔 prajem vsetkym prijemnu nedelu,jezis ja som tiez tento rok nejaka vlacna ako Merikac 😀

mirka285
19. dec 2010

@monline dnes vecer o osmej na RTL klub

mirka285
19. dec 2010

a urcite to stoji zato si to pozriet lebo aj ten druhy chlapec,ktory je vo finale je pekny a dobre spieva 🙂

monline
19. dec 2010

@mirka285 pozriem si..už si ho púšťam cez youtube, je výborný, škoda, že som tú súťaž nesledovala skôr..ja aj trocha rozumiem maďarsky

tinaki1275
19. dec 2010

baby dik za podporu ,uz sa hanbim ze tu furt fnukam ..nejako nemam svoje dni ..a to som tu za posldenych 10 rokov bola uz 7 x cez vianoce.ale asi som nejaka rozcitlivena kvoli malej..
@alllexa ja som az zmrzla ked som zazala citat o pluzgierikoch ..uz som vas videla cez vianoce v nemocnic ;-chvalabohu ze to tak dopadlo ..
@bambola ty by si mala ist za nejakym chiropraktikom,s krkom nie je sranda ja som to mala pred rokmi asi 2 mesiace..stale to trochu preslo a zase sa vratilo ..
@luludi posli aj mne link prosim ..

tinaki1275
19. dec 2010

@denisse nelka je super som sa nasmiala..🙂musim to poradit mamine mojho krsnatka ta este na noc musi mat a ma uz 3 roky ..
@mirka285 chcela som sa opytat kolko mliecka ti pije teraz Linda popri prikrmoch ?mne uz Leia druhy den odmieta po zelenine a aj po ovoci mlieko ..ale to sme velmi klesli ..ledva popri prikrmoch vypila tieto dva dni po 500ml ..zda sa mi to malo ..tak neviem ci nevynechat ovocie a nechat len ten zleninovy obed..

merikac
19. dec 2010

@tinaki1275 ak ta to potesi,,tak aj mne mala zacina odmietat prso,,,cez den cuca len 2-3 krat,,,,a inac len otvara usta na tuhu stravu,,,kolko vypije nemam tusenia,,ale uz mi aj clivo prislo,,,,,ale zato cez noc ma ograna aj zo 4 x,,co by cucala,,,,,

monline
19. dec 2010

@merikac môj našťastie neodmieta prso ešte, ale hned po príkrme nechce piť..a niekedy ho musím šáliť, aby sa prisal..ukazujem mu dudeľ, on sa za ním otáča, až ku mne a tam mu do pusy dám prso..väčšinou to zaberie, ak nie, tak len dudeľ nechám....malý papá 3x denne príkrm a asi 6 až 7x denne kojím..(vrátane noci, teraz zvykne mať v noci jedno kojenie)
teraz mi malý nakaká do každej plienky...neviem, či je to preto, že má príkrm 3x, alebo zase zuby, alebo z nádchy, ktorú už pár dní má..ale zas lepšie ako ked ho príkrmy zapekali..
máš nejaké nové fotky? idem kuk...na tú tvoju bundu som zvedavá

gabika41
19. dec 2010

@ericica ja nelyzujem,ale aj tak mi to dnes neprislo moc vhod,ale kedze momentalne byvame so svokrovcami,tak si mysli,ze ked svokra zaskoci,tak ma po probleme.... 🙂

merikac
19. dec 2010

@monline tak ked si to zoberiem aj mne ala tak sto cato papa,,ale ta to dohana v noci 😀 (mylim prso) a s tym kakanim sme boli aj my na tom tak isto a aj sople mala,,a ako jej vysli horne dva zubky,,tak to pominulo, aj sopliky a aj caste kakanie

monline
19. dec 2010

@merikac malá má už aj horné zúbky? daniel má len spodné dva

tinaki1275
19. dec 2010

@merikac no mne ani velmi neotvara usta na tu suchu stravu.. 😒 tak neviem...hadam je to len prechodne..

tinaki1275
19. dec 2010

mne uz sibe ze suchu stravu -tuhu som myslela🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre