Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katy1979
11. jún 2010

zupan v tomto teple urcite nie. ja som mala vyhradenu nocnu koselu ked prisli navstevy a podprdu pod to. vidite nafukovacie koleso musim najst lebo zabudnem.

bellablonde
11. jún 2010

caute zeny

@agika1982 vsetko naj, pripajam sa aj ja.. 😉 . pre istotu zbehni k doktorovi ...

@katy1979 mudro pises, ja som dumala, co by sa mi este zislo a tu ho mas - no jasnacka koleso treba 😎

idem kuk aj nieco popisat konecne

katkaking
11. jún 2010

@katy1979 len si ho pre istotu doma aj nafukaj, lebo ja som si moje nafukala az v porodnici a ked som si nan sadla, som zistila ze mi je na prd, lebo je tam ten otvor moc velky 🙂 🙂 🙂 a sedim vlastne v nom...
Tak mi potom nasi kupili v zdrav. potrebach vankus po porode-vypchaty PS gulickami a ten je super, uz ho mam zbaleny...

adelaine
11. jún 2010

kocky, co si beriete na hradzu?
myslim, aky roztok na umyvanie, ked budeme nahodou zasite?
v prvy den asi cista voda, a potom, existuje nieco na lepsie hojenie?
ja sa obavam, aby, ked bude take teplo, aby sa to tam pod vlozkou nedusilo....

katkaking
11. jún 2010

@adelaine mne v porodnici poradila sestricka a bolo to supis.... po kazdom wc sa ist odspodu umyt detskym mydlom-nestipe a lepsie susi.

mirka285
11. jún 2010

ja som si doma robila repik do toho som si potom sadla,vyliala som si to vzdy do lavora..ale zeby som si mala brat do porodky nieco,no neviemtam neni lavor tak ako sa s tym oplachnem aby to malo aj ucinok....

adelaine
11. jún 2010

@maxara
mne je z pukancov zle 😢
a maalox jedavam skoro kazdy den, zjem cca 4 tbl.,
bojim sa viac,
pijem fatru, mlieko....a ako hovorim, uz nic nezabera...vsetko zaberie len kratkodobo,
ale ako pises, uz mam pozno podrazdeny pazerak tym mnozstvom
kyseliny

mirka285
11. jún 2010

Katkaking to mydlo moze byt 😉

lenkaaninka
11. jún 2010

ja si kupim také kapky to je vlastne koncentrát z kamiliek a to na hrádzu trošku s vodou zriediš a pekne aj vysuší...

bellablonde
11. jún 2010

baby fakt hrozostrasne scenare pisete 😕
vsetko bude super, treba mysliet naozaj len na to pozitivne, ze cochvila budu bejbina s nami ... mne sa pomaly uz kazdu noc sniva, ze uz sa mi narodilo 😵 😵 (ale vzdy za nejakych cudnych okolnosti) 😀

nanajvys budeme prenasat, na to treba byt fakt pripravena. kolko junoviek je teraz 40tt a nic sa nedeje...
ja som s tym vyrovnana, ze budem urcite aspon tyzden prenasat, plus ocakavam otravne telefonaty a maily, ci uz...??
na to sa bude treba obrnit trpezlivostou 😎
a navstevy v porodke nechcem ziadne, okrem mm, babky a maleho petka

zrzulka
11. jún 2010

@mojalili vdaka za povzbudenie.... jasne treba si najst len system. mala ma zrovna obdobie vzdoru takze o to je to tazsie. lebo uz teraz ludia zazeraju ked ju vleciem s revom odniekadial. musi byt na nas uzasny pohlad. ja s bruchom jak svet a vrieskajuce dieta.... 😀 neraz hadzajuce sa o zem... na ihrisko asi s malym aj malou nebudeme chodit vobec lebo to si tiez neviem predstavit ako bude ked ako spominas budem kojit na lavicke. Mala neposedi ani 5 minut. vsade lezie takze budem tam behat asi s malym na cicke ak budem chciet aby boli spokonji obaja. nehovoriac o tom ze po porode s malou nabiehame opat na tvrdy cviciaci rezim kedze teraz s nou cvici muz....ale vychadza to menej tak akoby malo... No vsak uvidime ako to bude ked sa maly narodi...

adelaine
11. jún 2010

@katkaking a nenarusi sa tym mydlom ph v suske?
ja som na take hakliva, doma mam len lactacyd 😒

@mirka285 veru, tam asi na take nebude priestor,
a asi by som si do nemocnicneho lavora nesadla...
takze si na doma kupim repik, dik 😉

bellablonde
11. jún 2010

@lenkaaninka ako sa volaju tie kvapky?

zrzulka
11. jún 2010

a aky intimny gelik na umyvanie po porode? mne poradili v lekarni Chilly gel ze ten je najemnejsi

bellablonde
11. jún 2010

alebo si vzdy repik zarobit do flase a oplachnut tak..?

ozaj baby neviete ako su otocene novorodenecke izby? a rychlovarka je na izbe alebo niekde na chodbe? konktretne antolska ma zaujima ...

katkaking
11. jún 2010

@adelaine ja tiez doma len Lactacyd, ale v porodke som ho nemala a mne to pomohlo. Za tyzden som mala pokoj a sitie pekne zahojene. A nespravilo mi to ziadne ine problemy, ved detske mydielko je velmi jemne a setrne....

zrzulka
11. jún 2010

@bellablonde kanvica je na chodbe a ako to myslis otocene novorodenecke izby? babo mas pri sebe do tej izby ho davas len ked ides na navstevu....

mirka285
11. jún 2010

a este som si doma varila aj dubovu koru kvoli zlatej zile co mi vysla po porode..

zrzulka
11. jún 2010

@katkaking ja som robila to iste co ty, tiez som bola neustale v sprche a neboleli ma stihy ani zasivanie. Plus som pouzivala intimny gelik ale uz si sakra nepamatam aky to bol....

bellablonde
11. jún 2010

@zrzulka zrzik mi hovor cosi, maly ma absolutne neposlucha, hocikedy sa mi vytrhne a uteka rovna ciara na cestu medzi auta alebo po parkovisku... ani sa neotoci ked nanho volam.... vcera ma tak vytocil, ze dostal vyprask rovno na ulici... ludia cumeli jak blbi + nejake babky mali komentare ...
otras 😒

katkaking
11. jún 2010

A este, mne moj gynekolog prisne zakazal akekolvek sedacie kupele po porode, zevraj tak sa najskôr chyti infekcia alebo zapal....

zrzulka
11. jún 2010

@mojalili ako malickeho teraz obliekas???? v tomto teple?

bellablonde
11. jún 2010

myslim orientacne svetova strana...
v stiavnici boli vsetky izby otocene na juhozapad, v maji boli 30tky a nedalo sa tam ani dychat, ani zaluzie, ani zavesy, len tenke zaclony... polovicu dna som travila na chodbe

kafoditka
11. jún 2010

@katy1979 socialka posiela eurase 15teho...

zrzulka
11. jún 2010

@bellablonde ake komentare???????????mna tiez mala vcera total vytocila lebo sme boli v ba (mala som poradnu) rano som este skocila do tesca ze nech mame cerstve pecivo na ranajky. najprv boj ju vobec odtrhnut od muza. nechcela ist za svet z ruk. Potom zase nechcela vystupit z toho auticka na vozenie. tak jak blbi sme sa tam autickovali pol hodinu... ked som ju potom odtial vyrvala nasilim tak jacala ze vsetci cumeli...Niektotri sa usmievali a celou cestou ako sme sli k nasim tak mrnkala ....ja uz fakt neviem co s nou....teraz to o to tazsie zvladam ze mi aj brucho tvrdne a v tomto stave ked mam s nou bojovat tak je to dost neprijemne. Dnes sa chystame na keramicke trhy ked sa zobudi tak som zvedava co zase vymysli....

zrzulka
11. jún 2010

@bellablonde aha:O)))) no tak slniecklo nam tam svietili, som ju davala k oknu lebo mala zltacku tak sme ju vyhanali. no ale to bol november....

zrzulka
11. jún 2010

mne chodi 17

adka1311
11. jún 2010

@adelaine na tu zahu skus sodu bikarbonu, poradila mi to dugyna a super mi to zabralo, ked som bola v kococh...
dala som si jednu cajovu lyzicku na deci vody, pomiesala a vypila...bolo to hnusne, ale zabralo to skvele...skus... 😀

adka1311
11. jún 2010

@kafoditka kafko a ako na teba posobi ta Bertoldova? si s nou spokojna? ides si ju zazmluvnovat? a vysetruje dobre???
ak nechces sem, pokojne mi napis IP...vdaka 😀

zrzulka
11. jún 2010

@alllexa ty chodis tiez do Procare nie? tak je fakt cudne ze tebe panvu nemerali... Ani porodnik? Mne na atolskej nie ale kedze budem mat toho isteho co pri malej tak asi si pamata aky bol porod.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre