Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
12. jún 2010

...idem ja pozehlit tu kopu pradla, co sa na mna usmieva 😉

luminkasp
12. jún 2010

@kafoditka, prides aj ku mne? ja dnes periem 😉

ericica
12. jún 2010

kafko mne puchnu obe ale viacej ta lava aj ma strasne boli....to si myslite ze este vydrzim tri tyzdne s takymito spuchnutymi nohami 😖 😖 😖 ???ja uz mam oprate vyvesane a akurat som dorobla poslednu torticku,samozrejme posediacky 😖

@mirka285 vcera som bola v SA v dm drogerii a zdalo sa mi ze som videla tvojho Gabka,moze byt???este sa na mna tak pozrel,ale mozno sa mi to len zdalo 😵 😵 😵

ericica
12. jún 2010

no a nohy si stale namacam v malej bazene teraz tam mam aj tak studenu vodu.... 🙂

mirka285
12. jún 2010

Eri veru moze byt,vcera bol v Sali,isli s malou na vikend do Cicman a ja sa tu susim doma 😒 ale v tomto horku sa mi s nimi nechcelo trepat,oslavuju tam den deti,a som si povedala ze si este radsej v klude polezim doma ako pocuvat vreskot,lebo islo ich vea deciek...akurat mi volali ze varia vonku gulas,tak ten by som si veru dala 😝

ericica
12. jún 2010

@mirka285 tak to ti verim.....ani ja neviem co na obed ale asi daco lahke,lebo tie moje nohy to je des 😖
ja by som sa sama doma zblaznila 😝

mirka285
12. jún 2010

som sa rozhodla ze si spravim leco,mam domace vajca 😉

liluu
12. jún 2010

Ahojte babule, ja sa hlásim po 3-dnovom pobyte v nemocke. Bola som na prietokoch a doky zhodnotil že maličkému bije srdiečko rýchlo. Tak ma krásne vystresoval. Ale našťastie sa to nepotvrdilo. Ale aj tak mi pokazili koniec tehotenstva, teraz myslím len na to kedy sa narodí, aby som vedela že je zdraví.. ☹ 😉

adelaine
12. jún 2010

ahojte koceny,
ja som v noci vobec nemohla spat, to teplo je priserne, neda sa to vydrzat 😒
a este k tomu ma zase kvarili poslickovia, od 4 rana som na nohach 😝

inak vonku je na skapanie, bola som len volit a na poste, a myslela som
ze sa na oboch miestach zlozim, bolo mi na odpadnutie....

inak dufam, ze buduci tyzden na to stretko nebude taketo pocko,
lebo o tej 14.00 pokapeme ako muchy 😖

maxara
12. jún 2010

Ahojte babule, tak to mame pekne teplo teda..
Mirka, Kafko aj by som vas zavolala k nam, ked sa tak nudite, ale doma budem az poobede, resp. podvecer.
Som teraz u nasich a to uz mam aj dost. Rano som zacala klasickou sprskou, nahodila som take lahke saty a podho volit. A kym sme autom presli tych 250m bola som spotena jak jedna nechutna svina, vlasy vyzerali jak mastne, lebo sa mi spotil lak, no nastastie volebna komisia sa mi pozerala skor na brucho a veeeelice mali vsetci pocit, ze im tam asi porodim a ze idem volit za dvoch a tak.. no kazdopadne som si povinnost splnila. A ako si tak vychadzam z volebnej miestnosti (my volime v klube dochodcov, je to taky stary rodinny domcek, s este starsim a zanedbanejsim dvorom) , zrazu mi pichla pred ksicht nejaka reporterka mikrofon a zacala sa pytat, co ocakavam od volieb, aku zmenu, cim by sa mala vlada zaoberat a ine bullshity.. a ja s vyraznymi kropajami potu na fejse a splihnutymi vlasmi som uz jednoducho musela odpovedat.. obcas pichla mikrac aj mm, aj on cosi zahnojil a bolo.. Tak dufam, ze to bola len Pezinska telka, lebo ma porazi.. 😠
Odtial sme masirovali rovno k cinanovi, lebo mm chcel teplaky, tak sme sa tam zdrzali chvilku a potom sme isli odviezt auto do opravy.. no a teraz budeme mat pozicane auto od nasich, tak dufam, ze maju nakupene, aby sme nemuseli letiet k nim s chlebom alebo tak.. 😒
No a este sa chystam navstivit moju krsnu, dufam, ze to bude 5minutovka, lebo neviem neviem..

@zrzulka ja nie som pezincanka, som prava Bratislavcanka.. no ale nevidim rozdiel zatial v tom statnom zdravotnictve v PK a BA.. Jasne ze je rozdiel, ked mate s malou problem.. a je aj jasne, ze musis pockat, ked pride pred tebou skor mamicka, ktora ma dieta tiez so 40tkami.. tak ale to nie je predsa chyba lekara.. Aj ze sa dlho caka, ved ked to nie je pravidlo, ale len par dni v roku, ked su trebars epidemie alebo tak.. ved lekarka za to nemoze, ze ochorie polka pezinka.. kazde musi vysetrit, nemoze ta predsa odflaknut, to az potom by som k nej praveze nechodila.. Budeme teraz chodit k Vargicovej a uvidim, ako budem spokojna.. no a s tou poradnou.. ani to neviem isto, ci je to jedno. Viem, ze tam je jedna lekarka viac antibioticka, jedna viac homeopaticka a ja neviem isto, co a ako, ale ked sa stotoznim s jej nazorom, tak potom uz inu hladat nebudem. No uvidim, ked budem mat skusenosti.. Mozno aj ja odidem do BA, neviem..

No baby, tak zatial cao, idem sa teda psychicky pripravit na tu navstevu a vecer vas citam

maxara
12. jún 2010

Inak ktovie co Agika, ako dopadla, ked zacala spinit.. snad nic zle, ked sa neobjavila ☹

@adelaine v utorok hlasia dazd, resp prevazne zamracene s prehankami, tak by sa mal vzduch trochu precistit a v stredu sa to pekne vypari a bude burka 😉

adelaine
12. jún 2010

@maxara
takze budes hviezda v telke? 🙂
a s tym pockom to dufam, lebo sa nedoplazim....

a bohvie ako dopadla aj katty17, lebo vcera mala pocit,
ze je odteka plodovka, a tiez este nepodala spravy
o sebe.... 😒

tinka349
12. jún 2010

baby a ako sa prejavuju poslickovia? som trosku blba v tomto 😅

maxara
12. jún 2010

@adelaine to a jakaaa hviezda 😀 😀 😀 otrasne.. len a mi rano nechcelo umyvat vlasy.. nemam ich mastne, len take scapene, lebo som ich mala dva dni v kuse aj v noci od umytia (od mokra) zaviazane v drdole hore na temene, takze uplna kraaasava som chodila po dome ulizana a este aj celenku som mala.. mi vadil akykolvek minivlasok, co sa mi suchol o ksicht.. a teraz z nich nieco sprav, aby si nevyzerala jak MAJSTER PROPPER .. 😖 a oni ma takuto natocia.. podla mna to bola len pezinska telka, ta je taka aktivna, ale mi ju nastastie nechytame.. mozno pobrowsim na nete..ale link vam sem nehodim, ked to nahodou najdem 😀 😀 😀

no ozaj, aj katty.. booze

maxara
12. jún 2010

@tinka349 bolesti ako na kramy a k tomu tvrdnutie bruska (asi)

lenkaaninka
12. jún 2010

čaute baby...tak dnešná noc horšia ako včera zaspala som o 23.oo a o 4.oo už som bola hore medzitým ma 4x malý kopal a tri x na záchod...tak ráno o pol šiestej som išla na čerstvé rožky ...a nákup a mm ani nevedel že som bola v obchode že kde sa tu vzali ???

už som zavarila 16 pohárov jahôd urobila cestovinový šalát , umyla schody a teraz oddychujem...samozrejme malý riadne rodeo v bruchu robí...idem vás prečitať..

tinka349
12. jún 2010

minule som preriekla ze ten moj muz sa zmenil......velke hoooouby.....Prave som s nim volala a taaak ma vytocil, ze zas len revem...Druhy den je na rybach, ani raz sa mi neozval, ani sms neposlal a ked mu teraz ja volam, tak odpoveda, ze co chem?? hajzel...take nervy mam ze by som ho zabila keby bol pri mne! Cely mesiac robi do polnoci, a ked si urobi volno tak kvoli chatovacke s bohviekym a bohviekde a ja nech kvocim doma....Vkuse tie jeho zahadne telefonaty, sms po polnoci, a najlepsie - kazde rano si natiera vtaka s canestenom , co sme spolu nemali sex asi 3 mesiace...Tha co s takym magorom???? len ho dakde dokopat a zabit!

JOOOOJ TAKE NERVY MAM!

tinka349
12. jún 2010

@maxara jaaaj, no to nieco podobne som mala tuto noc, take divne krce az som rozmyslala ze hadam nie kontrakcie 😕 a brusko mi dnes tvrdne cely den, ale to asi z nervov 😠

adelaine
12. jún 2010

@tinka349
to ti urcite neprida na pohode tie stresy a ta skola,
ja byt na tvojom mieste muz ma hlavu na polovicu...

mne ked moj nieco malo povie, tak som ja furia, kricim...
alebo revem ....dnes rano napr., vytrepala som sa ze zvesim
a poskaldam suche pradlo, uz som ho mala cele skoro zvesene
a on od telky nakukne, ze ved nechaj, ja to urobim...a mna akokeby
popichali vcely...uz som spustila 😅

alllexa
12. jún 2010

@tinka349 - to je blbe, ze Ti robi take nervy prave v takomto case:( Mas dost starosti s tehotenstvom a skolou a este sa musis zaoberat takym ignorantom... Viem, ze je to tazke, ale skus na neho nemysliet. Ked Ta napadne nieco o nom, rychlo sa "prepni" na pozitivne myslienky o babatku, ake bude zlate, ako sa s nim budes hrat, a ze budes mat aj po skuskach a vydychnes si trosku.
A z coho konkretne mas tu skusku?

Ja som bola tiez volit, a vytocila ma ta komisia, ze nie som v zozname, pritom som kvoli tomu volala na miestny urad, ze kam mam ist volit, ked som si menila trvaly pobyt. A kedze mi tvrdili, ze dolezity je zaznam v obcianskom, tak som sla uz do toho noveho obvodu. No a tam zacali vymyslat, ze by som mala ist do predchadzajuceho bydliska. Tak som sa zacala hadat, ze nech ma do toho volebneho zoznamu pekne dopisu, tak nakoniec zavolali nejaku pani, ktora na to asi dohliadala, ze jej sa spytaju, tak nakoniec potvrdila to, co som hovorila ja.
Potom sme boli na velkom nakupe v Avione, som z toho mrtva, lebo vzdy to trva nekonecne dlho, tak ma brutal bolia nohy. Nastastie mm pochopil, ze varit uz nevladzem, tak sme sli do restiky🙂

tinka349
12. jún 2010

@adelaine no ja som si aj porevala riadne....ale s nim to ani nepohne, aj ked som sa nanho vyvrieskala do telefonu, on dokonala ignoracia a ani ho neracilo zavolat mi anspat a ukludnit ma...sak naco aj? jemu je dobre a nic ine ho nezaujima...

@alllexa najtazsia skuska ☹ rysovanie -konstrukcie budov . .. uz raz ma z nej vyhodil aj ked videl moje brusko velike a ani to s nim nepohlo.... A nemysliet na toho debila??? ze on si uziva volne slnecne dni, a ja sama doma kvocim??? A k tomu cele dni robi skoro do polnoci, nema na mna vobec cas, a ked si urobi volno, tak urcite nie kvoli mne....normalne si dakedy az prajem aby sa tak ozral na tych rybach zeby sa uz ani nevratil...lepsie by sa mi zilo, a ja hlupa sa nerozvediem lebo som hlupa

adelaine
12. jún 2010

@alllexa neozvala sa ti katty, co je s nou? dufam, ze je ok.....

alllexa
12. jún 2010

@tinka349 - KPS som ani ja nemusela... Aj tak sa clovek dost namakal uz na tych harmonikach. Akurat schody ma bavili. Co beriete - vodorovne a zvisle nosne konstrukcie - skelety a tak?
Niektori muzi su ako pstrosy - radsej strcia hlavu do piesku a tvaria sa, ze nic nepocuju, nechce sa im nic riesit:( A vobec si neuvedomuju, kolko sa zeny natrapia. Ked sa zena s muzom pohada, tak on vecer v pohode zaspi, a zena bdie a premysla o tom. Fakt sa neoplati nervacit sa, vobec si to nezasluzi.

alllexa
12. jún 2010

@adelaine - neozvala... mam jej napisat sms? Myslis, ze to bolo take vazne s tou vodou? Lebo nepisala, ze by to isla nejako riesit s doktorom.

adelaine
12. jún 2010

@alllexa
mozno sa dnes objavi, lebo hovorila ze maju s muzom jeden notebook,
ale normalne som sa fakt zlakla, ze to na nu doslo ☹

silvia.vesela
12. jún 2010

tak, to dufam aj ja, ze je katty ok. Zo mna zas dnes nieco stale ide, furt to tam mam dolu mokre....už som na rozpadnutie pomaly! 😀
manžel dnes poskladal postielku, tak som sa tesila ako male dieta! Konecne, sa to u nas hybe...hned mam lepsi pocit!

silvia.vesela
12. jún 2010

tinka, to mi je luto, ze sa sprava tak skaredo! A hlavne teraz, ked potrebujes svaty pokoj! 😠
a ozaj, ti poslickovia sa prejavuju, teda aspon mne tak, ze mam pocit akoby som mala menstruaciu dostat, plus mi tvrdne brusko...je to taky neprijemny pocit, ja niekedy nemozem ani dychat, ked mi to brucho tvrdne!

zrzulka
12. jún 2010

@maxara jaaaaaj som myslela ze ty si pezincanka.... vsak jasne uvidis... to sa neda dopredu naplanovat.nastastie je doba ked si clovek moze vyberat. i ked ani to sukromne zdravotnictvo nie je bohvieco ked tak musim napisat. Sice ambulancie na urovni ale co z toho ked vacsina lekarov v nich funguje takym stylom ze odbiehaju z nemocnice na ambulanciu...Takze si vies predstavit ako to potom v praxi vyzera. nenavyberame si. Prave preto som bola dnes volit aby sa nase deti (aj tie v bruskach) mali lepsie....Som zvedava na vysledok volieb....

zrzulka
12. jún 2010

@adelaine veru aj ja nakukam ze co je s Katty ci uz nie je aj ona mamicka... katty ako? ozvi sa nam....

zrzulka
12. jún 2010

my sme dnes vybehli na keramicke trhy ale mam dost, dnes uz von nejdem teda. este aj muz je v praci neviem ako to tu zvladnem s malou sama. este aj kupat aj uspavat (s tym je v poslednej dobe boj) Minule nam uz aj susedia buchali lebo tak revala... trapas....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre