Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

oacka
14. jún 2010

ja mám termín 24. a 27. 6., tak čakáme na ten skorší....
s ešte jednou nechutnosťou sa vám zverím-posledné dva dni,keď ráno kakám,tak ma bolí celý spodok akoby som rodila... musím sa na mise štelovať,aby to čo najmenej pichalo....môže to znamenať niečo pôrodné alebo skôr črevné?

strasska
14. jún 2010

@oacka sak ked si predstavim, ze pred tyzdnom sme sedeli v Galerke 😨 a v poho, vecer som ich mala trosku opuchnute. ale teraz uz ked sa rano zobudim. mam ich naliate. ☹
@zrzulka ja sa asi nakoniec budem modlit za horucavy, aby som mohla chodit medzi ludi 😎

miki060707
14. jún 2010

ahoj oacka a pýcha ta uplne celý spodok, alebo len konečník, lebo si myslim, že to môžu byť aj hemoroidy...nie???
tušim erika to mala,

lela1809
14. jún 2010

oacka a nemas to zlatu zilu? ja som mala tieto pocity pri zlatej zile... to by si si dala krem a a malo by to trochu stlmit

lenkaaninka
14. jún 2010

@oacka vieš čo no mna bolia ale ja už neviem či vela či málo teda dosť ale mna ani pôrod moc nebolel ako tragicky..ani epi nechcem...šak načo 😅 a mna bolí celé brucho celé stvrdne od vrchu po spodok kompletka..

lenkaaninka
14. jún 2010

@zrzulka dáme stávky 😀 ? a ty už si ovorená??? či??

oacka
14. jún 2010

mňa bolí celý spodok....ale pichá viac pri konečníku,ale aj v podbrušku keď zatlačím,,akoby som tam mala dačo zošité a to sa malo roztrhnúť,neviem to inak opísať....

@lenkaaninka a to sú tí poslíčkovia,keď ti tak stvrdne brucho?

denisse
14. jún 2010

@oacka picha ta to, akoby si chcela vytlacit tampon a neslo to? ja som mala taky pocit pri velkej asi pred dvoma tyzdnami, ale nejak mi to preslo ... ale ja mam stale akoby zapchu, takze mi to cele ide fakt velmi tazko .... teraz uz 4. den jem to zelezo, tak sa fakt na WCku natrapim ... 😝

achojka
14. jún 2010

Baby aj ja sa chcem spytat na tych poslickov. Lebo mne vcera tak strasne tvrdlo brucho, uplne tak bolavo, az mi to do krizov vystrelovalo. A stale sa to opakovalo asi 2 hodiny. To mozu byt ty poslickovia????? 😕

lenkaaninka
14. jún 2010

@oacka hej ale aj to bolí ...lebo brucho mi tvrdlo od 20tt ale teraz to už aj bolí...ale ono to je tak naprd ked teba to bolí mna nemusí a naopak...individ.

lenkaaninka
14. jún 2010

@achojka hej tak isto ja som mala včera od 21.oo do o2.oo a dneska od 10.oo do 14.oo každých osem minút už mi to liezlo na nervy tak som dala teplú sprchu a prešli...chvááálabohu..

achojka
14. jún 2010

@lenkaaninka Jej, tepla sprcha zabera? No musim to vyskusat. No ja som si uz myslela, ze pobezim do porodnice 😕 . Pri Miskovi mi sice tiez tvrdlo brucho, ale nikdy ma to tak nebolelo, normalne som tie bolesti musela predychavat.

oacka
14. jún 2010

asi sa už moc pozorujem, ale sú to fakt také nové pocity,tak stále čakám,že už sa to asi blíži...
@lenkaaninka no mňa pri tom tvrdnutí bolia kríže zatiaľ len trolinku...
@denisse nie, mňa ani nie tak vo vnútri,ale skôr nejako okolo tej hrádze, možno je to fakt zlatá žila,ja som ju nikdy nemala...

mirka285
14. jún 2010

juuj tak ja uz mam pozehlene,este by mi trebalo urobit poriadok v rolldorkach,tak ale to neviem kedy sa dokopem...a taaak som rada ze neni teplo konecne a dufam ze ani nebude,,,,oacik asi mas zlaty zilu a ono ked stolica stvrdne tak potom rano ked ides kakat je zo zaciatku taka sucha a vtedy to boli....

alllexa
14. jún 2010

@zrzulka - to fakt neprides na stretko?:( to je skoda!

@katty17 - aj mne trpnu ruky a tiez opuchaju. Normalne v nich nemam jemnu motoriku. A nohy mam takisto problem do niecoho narvat, esteze mam jedny take sportove sandale.
Ale kym nemame vysoky tlak a bielkoviny v moci, tak je to asi bezne...

lenkaaninka
14. jún 2010

@oacka no to už u teba je normál v tvojom tt...telíčko sa chystá neboj ked budú kontrakcie budu zosilnovať a častejšie a častejšie tak to spoznáš ono ked si prvorodička ajniekolko dní sa takto telo pripravuje...

lenkaaninka
14. jún 2010

@achojka presne ani ja si nepamätám že takto nejako to bolo iba mi vždy tvrdlo brucho ale ozaj teplá sprcha pomôže..

lenkaaninka
14. jún 2010

@achojka aj ja som fučala ako jež 😉

lela1809
14. jún 2010

chodite niekto k MUDr. Andelovi do Sv. Jura? dnes som bola u neho na poradni a povedal,m že netreba chodiť na predpôrodné vyšetrenia do nemocnice, keď rodím v Ružinove keďže tam on robí (ten posledny mesiac). že tam aj tak chodí vela rodičiek a nemajú tam na ne moc času.... len zase som tu na nete brusila a čítala že sa maju robiť nejake prietoky. a to mi on nebude robiť u seba (nemá prístroj). a keď som sa pýtala či bude robiť ešte ultrazvuk tak povedal že nie. netreba nejak zisťovať vahu babatka a tak? nejaka som z toho zmätená.

lenkaaninka
14. jún 2010

@lela1809 lela to je individuálne napríklad ja som ani do nemocnice nechodila a rodila som v 39tt a môj gyndoš ani sono ani nič nerobil a že ked ma to chytí mam isť do nemocky ale inak som chodila k nemu normálne ako na poradnu...záleži od doktora...

zrzulka
14. jún 2010

@alllexa este neviem, uvidim ako mi bude, ja by som rada prisla... ale tak trosku sa uz aj bojim chodit sama. ked niekam idem tak uz len s muzom ... to je to ze vlastne by som bola cely den v ba. tasku mam v pk. teraz neviem ci si mam bravat aj tasku pre istotu... ale asi budem lebo aj vo stvrtok som cely den v ba

lela1809
14. jún 2010

@lenkaaninka dakujem... som sa citila nejak zmäteno... povedal, že všetko vyzerá byť v poriadku... tak nebudem panikariť... hneď sa cítim lepšie 🙂 lebo po predošlej skúsenosti s predchádzajúcou lekárkou mám nejak obavy...

luminkasp
14. jún 2010

@zrzulka a pri malej si sa bala sama chodit?

lenkaaninka
14. jún 2010

@lela1809 mne jedna sestrička vravela že ani sono neni dobre robiť často ako je nevyhnutné...ja ešte pôjdem na prietoky do jedného centra ale to na buduci týžden ma objednali...a to je asi všetko..

alllexa
14. jún 2010

@lela1809 - aj ja chodim do Ruzinova este mi prietoky ani sono nerobili (sono naposledy v 30. tyzdni).

luminkasp
14. jún 2010

preco by sa sono nemalo robit casto?

lela1809
14. jún 2010

ste zlate 😉 fakt mi je lepsie 🙂

lenkaaninka
14. jún 2010

@luminkasp predsa to maš len vlny ktoré sa vlastne odrážaju od babatka a preto vlastne vydíš ako vyzerá lebo to vytvára ten obraz...a že vraj to babatka ani radi nemajú 😕

luminkasp
14. jún 2010

hm, tu sa robi sono raz do mesiaca, mne robili castejsie toto tehu a pri malej som chodila aj k sukromnemu

janka256
14. jún 2010

ahojte ja odkedy som sa vratila z poradne je mi nejako cudne zacali ma pobolievat krize aj brusko tvrdne ale nejako nepravidelne tak asi este nebudem robit paniku aj ked dr. povedala ked sa mi daco nezda aby som radsej utekala do nemocky no dufam ze este nerodim 😒 mm vravi aby som radsej zavolala dr. ze co mam robit ale nemam nejake bolesti len trosku aj ked pri katke to zacinalo tak isto ze vecer ma pobolievali krize aj v noci a rano uz som bola otvorena na 3 cm a museli sme ist 😒 sak uvidim ako to bude dalej asi skusim tu sprchu radsej ci to neprejde kedze ja som poslickov nemala ani pri jednom tehotenstve ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre