Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

oacka
28. júl 2010

moja buchtička

petzi
28. júl 2010

@oacka no ty mas ale slecinku 😉
mliecko by sa ti aj malo tvorit viac, ked malinka potrebuje viac papat.
A ako casto si ju krmila,ked nechces castejsie ako po dvoch hodinach?
My papame kazde 4 hodinky v noci a cez den mame aj trosku vacsie pauzy.

oacka
28. júl 2010

@petzi každú hodinu, a včera aj každých 40 minút chcela, ale to chcela asi len dudlať, lebo na prsníku hne´d zavrie oči a ťahá len semtam. v noci aj moja zväčša vydrží 4 hodiny,ak ju moc nenaobliekam a nie je jej horúco... a cez deň tvoj vydrží viac ako 4 hodiny?????????? to je zázrak.

merikac
28. júl 2010

@oacka ani moje chrustidlo cez den neprespi,,,stale pyta cici,,,,ale dolezite je , ze pribera,,tak neboj,,,

merikac
28. júl 2010

@oacka booozenku , tak ale narastla 😵

miki060707
28. júl 2010

@tadotami aj nám beba robila zle na bruško a teraz som radšej nasadila nutrilon, čo mi naša doki veeľmi schválila..

petzi
28. júl 2010

@oacka ano vydrzi, ale v nemocke vydrzal aj 6,7 hodin, no ale aj 4 hodiny je super.
ale odsavam a davam s flasky, teda teraz davam umelu par dni,ale zase sa vratime k
mojmu mliecku za 2,3 dni..nemozem teraz davat moje, kvoli liekom, co beriem na kozne
vyrazky, co som si priniesla s kliniky.

lenkaaninka
28. júl 2010

čaute baby tak dneska sme boli na poradni a malý pribral niečo okolo 300 gramov z a dva týždne že celkom ok..
kurnik zavesím prádlo za hodinu mrholí prevesím na prenosný sušiak že dám pod strechu vyjde slnko no také nervy.

oacka krásne dievčatko ako bábika 😵
mne malý prespí max 4 hodinky cez den ale v noci potiahne 5 hodinovu etapku jednu alebo dve niekedy aj 5 a pol...

petrap001
28. júl 2010

@oacka Kristinka ti rastie ako z vody 😉
mne moj spi max 3 hodiny v noci..dost na prd.niekedy ani tolko..a cez den ked nejdeme von tak spi max pol hod.a a stale sa budi...kde je problem? poradte mi..mozno sa nevie poriadne najest,tak preto sa budi..lebo nieje mozne,aby po hodinke reval ako najaty ked sa zobudi a chce zasa jest ☹ ale ked on posledne dni nejako kratko je a casto..akoho odnaucit a naucit nech sa naje raz a poriadne??? asi nijako,co 😀 😀

lenkaaninka
28. júl 2010

@petrap001 neboj ono sa to upraví ved su ešte maličký drobci naši 😉

baby ako ja som obliekla rifle spred tehu ale nemyslite si nebola som nejaká štihlica práve naopak ale zapla a nad tým mi trčí ta slanina brušná ale tu mam zakrytu volným tričkom 😉 😀

lenkaaninka
28. júl 2010

baby a musím sa pochváliť paráááádnuuuu materskú mi uznali sa vytešujem lebo taká koza na soc.poisť. mi na začiatku tehot. vravela to si neplatte aj tak vám to nevyjde a aj tak som platila a vyšlo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

oacka
28. júl 2010

@petrap001 aj moja reve, chcela by jesť častejšie,ale musím ju to odnaučiť, možno aj tvoj len chce byť pri mame,skús ho len mojkať bez toho,aby si mu dalla prsník. ja to tak skúšam,ale zatiaľ to moc nezabralo, takým štýlom ju zas naučím nosiť sa na rukách... ale dnes nám to zatiaľ krásne vychádza - každé dve hodiny papáme pol hodiny a od jedenástej aj spinká.

sarai
28. júl 2010

ahojte, gratulujem k novym mamickam.
ostatnym vam babatka pekne rastu. chcem sa vas spytat, ak mam makke prsia, mam v nich asi menej mliecka, ze? lebo vcera a dnes ich mam makke.

pepppe
28. júl 2010

baby chcem sa este spytat,,ohladom toho prispevku,,,,potvrdi mi to gynekologaj vtedy,ked ma este nevysetri????co ked budem este krvacat,,,, 😒

mojalili
28. júl 2010

@miki060707 miki, to he na predpis ten lumix...?

sarai
28. júl 2010

@pepppe jasne, ze potvrdi. to ide o to, aby sa dieta dozilo 28 dni. ja to mam uz potvrdene a na vysetrenie idem az za tyzden

merikac
28. júl 2010

@pepppe mne to potvrdil,,,sla som si to dat potvrdit po 28dnoch, to som nemala este po nedeli,,,a nechcel ma vysetrit,,,

miki060707
28. júl 2010

@mojalili Hanka, nedala mi dokt. predpis, ale len taký letáčik, uvidime, či zaberie, lebo od jedného dna to nezáleží...dnes spinká stále, a je klop klop dobručký ako v brušku a môžem si tak uvariť kávu, lebo bude hore dlhooo, xi 🙂 ale ked to bude bez koliky, to bude fajn

pepppe
28. júl 2010

@sarai
@merikac dakujem babulky,,,,takze budem vediet,,pojdem si to tam potom potvrdit,,, 😉 😉

miki060707
28. júl 2010

http://www.adcc.sk/web/humanne-lieky/detail/lin...

hanka nie lumix, ale linex, boože, čo som slepá 😉

miki060707
28. júl 2010

@miki060707 na letáku je 3 x jednu kapsulu, ale nam vravela jednu kapsulu denne

dominikaa
28. júl 2010

ahojte kocky,chcem sa opytat neviem mozno blba otazka,ale myslite,ze mozem ist na melir(alebo si farbit vlasy),ked kojim,kedze v tehotenstve sa to moc neodporuca

adelaine
28. júl 2010

@oacka riad sa podla malej, aj mne hovorila pediatricka, ze maly musi vysat prso
za max. 20 min. a musi byt najedeny, ale nie je to tak...ked ho dam dole , reve od hladu,
tak ho supnem na druhy prsnik alebo si doodsavam mlieko a dam mu to flasou...
minule som kukala ako uk, bol asi 20 min.na prse a normalne pil svojim lenivym tempom,
potom som si odsala este 80 ml ktore zlupol ako nic, tak zarucene musel byt hladny....

adelaine
28. júl 2010

@lenkaaninka gratulka k dobrej materskej 😉 mne chodi zase dost na prd, ale co uz...

inak, ja tiez obleciem nohavice spred tehu, ale musim si dat ten
stahovaci pas, tiez mi este trci brucho 😒 ☹
schudla som uz 14 kg, este 6 ostalo, ale tie su paradne nalepene,
snehna mam ako tankodrom 😠

mirka285
28. júl 2010

@dominikaa mne kadernicka povedala ze ked sa koji,nemali by sa farbit vlasy 😒
@lenkaaninka no jak ta materska hned vie zlepsit naladu 😉 baby vy tu stale pisete o vselijakych kvapkach,mastickach na prdy,na koliky ,ved ja vobec nemam o tom prehlad,my asi nic take nepotrebujeme 🙂
@petzi no tak ani tie rakuske kliniky nie su stopercentne ☹ mne mala zase zaspala v lehatku no ja keby som vedela ze budem mat zavislacku na lehatku tak kupim take lepsejsie co je aj ako hojdacka 😉

adelaine
28. júl 2010

@mirka285 tisko ti zavidim, ze mas take spokojnea dobrucke dieta,
napapa sa a vydrzi ti v lehatku...
my sa dost trapime, moj furt ruci, chce prso, skoro kazdu hodinu,
potom to vypije pahltne, ma koliku, a ak dookola....ale asi nie som sama,
co riesim taketo veci

janka256
28. júl 2010

ahojte... my sme dnes boli na poradni tak sme za 3 tyzdne pribrali necelych 400g takze vazime 3115 g este furt je chrustik ale uz je dlha jak tazden pred vyplatou aj s nozickami sme boli a nemusime balit na siroko vobec to sa veeelmi tesim 🙂

mirka285
28. júl 2010

@adelaine no len ono je to asi aj trosku na ukor toho ze nekojim ☹ ona vlastne sa neukludnuje na prsniku,jej staci lehatko,obcas sice aj ona mrnci ale v ramci normy 🙂

alllexa
28. júl 2010

@adelaine - to je blbe, ako sa Ti to nazbieralo:( Ale ked vedia, co to je, tak snad maju na to liek, nie?
A preco chces zastavit kojenie? Kvoli tomu, ze mas brat ATB?
Aj ja som hrozne unavena, maly stale place, ani ten infacol nezabral:( Ani sa nestiham ist osprchovat, lebo len co mam pocit, ze som ho ako-tak upokojila, zase spusti ultrarev.

adelaine
28. júl 2010

@alllexa predtym mi dali ATB na tu mastitidu tak naslepo, lenze teraz sa zobrala
aj kultivacia z mliecka ( nico podobne ako ked ti robia vyter z hrdla) a vysla im takato svina
bakteria, ktora je rezistentna skoro na vsetky druhy antibiotik, no prosto nemocnicny kmen...
a ATB, ktore by sa mi mohli nasadit, pri nich sa nesmie dojcit :( tak som na prasky zo vsekeho,
som zvedava, kedy uz bude tymto trampotam koniec...
fakt uz nevladzem, viem, ze si to chodim ventilovat tu na kona, ale nemam sa komu postazovat,
je to o drzku :(((((((

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre