Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mima89
18. feb 2010

zdravim vas dievcence, tak ako som predpokladala som chora... ☹ teplotu nemam len ma hlava boli a hrdlo...tak nechcem zbytocne chodit doktorke v takej zime aby sa mi to nezhorsilo... dufam ze cajik s medom a citronom a ovocie mi pomozu... 😒

a inak v 24 tyzdni ma caka dalsi uzv a dufam ze uz budeme vidiet vysnivane dievcatko....ale ja sa obavam ze to bude chlapcek a ze ked to zistim ze budem velmi sklamana...tak neviem ani ci to chcem vediet radsej...mam tusaka na chalana... 😒 a dve kamosky co su teh prvy krat tak ako ja chceli baby a maju...a bojim sa ze im budem zavidiet...ako to mam potom prekusnut? ja viem vyzeram ako krkavcia mater ale ked ja tak strasne tuzim po dievcatku aj s muzom aj s rodinou... 😒

jaruska8
18. feb 2010

Počujte, aká to je tá Staskina tabuľka??? nedáte mi link??? Mne podaľ čínskej tabuľky vychádza chlapček, tak som zvedavá. 😉

maxara
18. feb 2010

oacka - ufff, to musim... ja akoze mam tieto tety len pridane, akoze aktualne sme styria + veduci v administrative celej budovy, cize to mame podelene kadejak... ale viac menej vsetci vsetko musia vediet... no ja mam primarne na starosit celu ubytovnu po stranke ludi, od zamestnancov (recepcne, chyzne), cez ubytovavanie kratkodobe, akoze hotelove az po dlhodobych ubytovanych (zmluvy, medziludske vztahy, kedze su dvaja na izbe, malickej - cize bezne, ja ho uz neznesiem, on smrdi, on chrape, fajci, pozera telku do noci, sprchuje sa o siestej rano a ja spim do siedmej...) no a k tomu mam klasicke papierovacky, vykazy dani, mestskych poplatkov... objednavanie sluzieb, robime aj svadby a oslavy u nas v jedalni a zasadacke, cize aj tam kadeco, minimalne prichystat salu, vyzdobit...
dve kolegyne maju ekonomicke zalezitosti a kolega ma prevadzove vsetko, tovar objednavat a opravy a tak... no a v budove mame aj kuchynu, ale to my neriesime, len nas veduci, je veduci aj kuchyne...my im objednavame cistiace a nejake opravy, sluzby (to mam ja, ale to je nic, par papierov mesacne)

maxara
18. feb 2010

oacka - aj trosku ano, ale som si povedala, ze ked manzel kupil postielku, a na povale mam odlozene vecicky od sestry, vratane vanicky a detskej vysokej stolicky, tak kocik ma uz z povery nevytrhne... nic... netreba si to pripustat, jednoducho tvoj postoj k babatku musi byt taky, ze sa nan velmi tesis... a nicoho sa nebojis, lebo spolu vsetko prekonate... ja este aj ked sa mi neda vykakat, tak poviem malickej, nech mi pomoze potlacit 😉 ja viem, blbost, ale psychicky to je celkom mily ofajc...

mimka - ja som to tu riesila minuly tyzden 🙂 a tusim sa mi k tomu nikto nevyjadril, tak som to zobrala tak, ze som sa babu prihovorila a vysvtelila mu, ze aj chlapceka uvitam, aj ked sa mu mozno budem zdat sklamana, ale nie je to tak... a pod. a nejako som si vsugerovala, ze ho mozno je to fakt chlapcek a aj drahemu som tych par dni hovorila, ze nech pohladka synceka (az bol prekvapeny) a tak... no skus to tak...pripravit sa aj na chlapceka... dokonca na sone som bola aj trosku sklamana, ze nie je chlapcek, ale zaroven som isla vyskocit z koze ze dievcatko. Uz som chcela oboje... 😀

maxara
18. feb 2010

babulky, co neviete, co cakate, vyskusajte toto 😀 😀 😀 😀 😀 😀 :
Podle starodávného papyrusu z doby faróna Ramsese II. pozná žena pohlaví dítěte, když bude zalévat obilná zrna ječmena a pšenice vlastní močí. Vyklíčí-li rychleji ječmen, bude to holka. Když pšenice, tak kluk.

jaruska8
18. feb 2010

A tú tabuľku kde nájdem???? 😀 😀 😀 😀 😝

maxara
18. feb 2010

Babulky, ja beriem spat... ono to sedi, aj ta tabulka u kubky, lebo ja som nevedela svoj lunarny vek a ked som si to vyratala na stranke od strassky (tam je aj cinsky) tak mi to vyslo na dievcatko... ja odpadnem
http://www.pohlaviditete.cz/wp-content/uploads/...
pokukajte, je tam toho viac 😀

lenkaaninka
18. feb 2010

ako si to mám vyrátať ten lunárny vek maxara prosím ťa ??? nechápem

mirka285
18. feb 2010

jaruska vrat sa na stranu 218,tam dala Staska link..

maxara
18. feb 2010

lenka to si vyratas tak, ze od svojho narodenia si nalavo v stlpci najdes najblizsi neskorsi datum a zratas od neho po pocatie babatka pocet tych datumov a nakoniec priratas +1. a vyjde ti akoze kolko tych datumov si prezila plus jeden (asi bonus za narodenie)

jaruska
http://mimino.kvalitne.cz/index.php?file=jindy2...

lenkaaninka
18. feb 2010

a čo ked mám vyššie červenú ale je prerušovaná čo potom?

maxara
18. feb 2010

lenka hod mi to do IP tie tvoje udaje a ja sa na to kuknem, ak chces, lebo takto mi to nejde

maxara
18. feb 2010

ale ked mas hore cervenu prerusovanu a modra je az pod nou, tak dievcatko...

lenkaaninka
18. feb 2010

tak uvidíme ja by som chcela aj ked je to asi choré že už mám dve a tretie ale čo už so mnou 🙂

hej tak to je modrá dole a červená preruš. nad nou 🙂

bellablonde
18. feb 2010

maxara to je strašný hlavolam 😀 ale už som si to vyrátala. Takže pridávam sa do štatistiky, že prvé dieťa sedí podľa čínskeho. Ďalšie by malo byť dievčatko 🙂
Podľa linku od strassky mal byť peťko dievčatko - takže ten mi nesedí.

Inak ja som až do doteraz nevedela, že čínsky sa vyrátava podľa lunárnych rokov... 😅

mimka ja by som chcela dievčatko, ale už teraz sa brušku prihováram tak na striedačku, pripravujem sa na chalana... neboj, keby si sa aj dozvedela, že bude chlapček, v tej chvíli budeš určite najšťastnejšou na svete 😵

maxi, tak ideme zasiať 😀 😀 😀 😀

maxara
18. feb 2010

no tak to by malo byt dievcatko... a v tom cinskom ti co vyslo?

maxara
18. feb 2010

bellablonde - 😀 😀 😀 tak potom daj vediet, co ti vyklicilo 😀

bellablonde
18. feb 2010

mne by to asi skapalo skôr, ako by dačo vyklíčilo 😀 😀 ja som taká záhradkárka 😀

maxara
18. feb 2010

bella - ved si daj kvetinac na zachod a rovno si tam pisni kazde rano 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bellablonde
18. feb 2010

😀 😀 😀 😀 😀 a pod lampu

maxara
18. feb 2010

ale aby ti dosli policajti rozbit drogovy gang za vysoky odber eketriky .. 😀 😀

bellablonde
18. feb 2010

potom budem vedieť kto ma bonzol 😀 😀 😀

maxara
18. feb 2010

😀 😀 ja by som sa prisla s nimi pozriet, ako im to budes vysvetlovat 😀 😀

sunnygirl
18. feb 2010

maxara:
jéééj, ja som ako z osobitnej, neviem či som si to dobre vyrátala, či ozaj dievčatko 😅 Piosím, aj mne to vyrátaj 😵

bellablonde
18. feb 2010

tak ty takto 😀 😀 každému by som dala zopár sadeničiek pre manželky 😀 😀 a vybavčo 😀

sunnygirl
18. feb 2010

či má pravdu môj manžel (dievčatko), alebo môj tušák (chlapec)

sunnygirl
18. feb 2010

vy sadíte niečo zakázané? 😀 😀 😀

sunnygirl
18. feb 2010

ja snívam, že si na jún,júl ušijem také dlhéééé šaty tehotenské až po zem a budem chodiť iba v nich 😅

maxara
18. feb 2010

sunny hod mi to do IP, datumy narodenia vase a datum pocatia, ten mas asi 1.11.2009, ci?

bella - vlastne by si mala asi dva kvetinace, aby si si to nepoplietla... teda ja by som to tak radsej mala 😀

bellablonde
18. feb 2010

sunny pošlem kuriérom aj tebe 😀 😀 alebo maxi bude mať rozvoz v pancierovom aute 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre