Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
25. feb 2010

mirka fuuuu, tak toto by som jej neodpustila... toto kebyze mi spravi, tak ju roztrhnem ako hada... 😠 😠 😠
akoze to cakanie by ma sice nasralo, ale dobre, by som to nejako prezila, ale to s tym typkom tak to nieee... ja mam problem si predstavit hromadne vizity v porodniciach kde lezia zeny ako sliepocky na ustlanej posteli, bez gatiek, medzi nohami len vlozka a potom sa dovali 10 ludi a sestricka s kovovou chnapkou jej odhrnie vlozku, vsetci kuknu, ze pekneee, ano mamicka vasa jazva je nagrc ale da sa... a potom dalsej a dalsej v izbe a daju si odchod... bleee

mirka285
25. feb 2010

ja som dosla domov vytocena jak furia 😠 a ten chlapik sa usmieval na mna jak pripeceny ze mna sa nemusite hanbit ja mam doma taku dceru ako vy 😒 akurat ze chlapik mal asi 50 rokov a dceru by tym padom muselmat v sedemnastich..alebo ma pokladal za mladsiu 🙂 no zastavili sme sa aj v obchode a zozrala som polku cokolady tak som sa trosku ukludnila.. 😉

lenkaaninka
25. feb 2010

max presne si to vystihla z tej pôrodnice

baby zasa žeriem chlieb s domácou masťou a cibulou a paprikou 😖

kafoditka
25. feb 2010

mirka... fuha, trochu silna kava!!! By som ju asi niekam poslala, tu doktorku.. 😠 😠 😠

Oacka... mala si sa pri tom vnutorne sone opytat tych jezibab, ci tam naaaahodou nie si navyse... 😉 😠

maxara
25. feb 2010

kafko ahoooj, si sa nejako dlho flaaakala, nie? 😀 😀 😀
lenkaaninka - no a ja som dufala, ze napises, ze nieee, nie je to take strasne 😀 😀 😀
oacka, aj z toho dr.lo

lenkaaninka
25. feb 2010

max niekde ešte horšie 🙂 čo už beriem to ako nutné zlo ktoré treba absolvovať napr. v TN ti tam kukal len jeden lekár a jedna sestrička ale v PN ked som bola s Ninkou tak mi tam kukali všetci...mne to je tak lajtrfuk ked sa im to tak páči 😉

maxara
25. feb 2010

moj doktor ma kozu akoze za rohom, ale aj tak mam osobak, ked sestricka vyjde von pre karticky... akoze otvori dvere a vybavuje sa tam s tetami... ja chodim na gyndu na dedinu (do Jura) takze niekedy je tam taka kopka tiet, nieco ako moje chyzne... a tie nemaju zabrany, ked sestricka povie, pockajte, opytam sa, ppride viac do ambulancie a bavi sa s doktorom a teta vojde, ved sak co by cakala... a zacne "ale sestrickaaaa???ale ja som.." to milujem

maxara
25. feb 2010

lenkaaninka a ta kovova chnapka nie je nechutna??? ved to kazdej zene chyti vlozku... to aby som lezala na ppvej izbe, na prvej posteli... bleee ja viem, ze to ma namocene v liehu, ale tak este mi nikdy nezliezla prazenica z varechy, ked som ju namocila do vody... musela som ju aspon odrhnut, nie???? 😕 😕 😕 🙄

lenkaaninka
25. feb 2010

hej dokonca neviem ani či to do liehu fukla...tuším ani nie....čo ja viem to tak friško prejde ale v TN ok a v PN mi hovorí doktor že to nemôžete nohavičky nosiť a ja že to tá vložka mi má v lufte držať? hovorím reku ja viem že má kridelká ale aj tak... 😀 v TN ok že gatky a na vizite zalahneš a rozpažíš nohy a hybaj...a najlepšie bolo jedna holka tam bola so mnou a ta volala mužovi že miláčik dones mi gačure čiste ale petore a on jej priniesol tangáče ste mali vidieť ako sme sa valali od smiechu...

kafoditka
25. feb 2010

maxiiiiiiiiii, vdaka, ze si!!!! Keby tu bol smajlik-ze boztek- tak zaplnim celu tuto stranku... 😵 😵

tutifruti
25. feb 2010

Caute ženy... Tak som bola včera v poradni... Z gyn všetko OK o dva týždne ma objednali na sono, tak sa hádam dozvieme čo to bude.... 🙂

Ale ma moc nepotešili, lebo mam nejakú pleseň zdola, dali mi tabletky na vkladanie a krém... Doktorka ma poslala na gastro, z krvi mi vyšla nejaká zvýšená hodnota na celiakiu... no už mi nič iné k šťastiu nechýba... ☹
Tak v pondelok idem na vyšetrenie, aj keď hadicu do žalúdka mi hádam nedajú 😕

Dnes mi v obchode tak prišlo zle, že som odišla bez nákupu a bola som aj v práci tak aj tam mi bolo nejak ťažko... 😔 Odmerala som si tlak, mám ho nízky a strašne vysoký tep skoro 100, tak radšej idem ležeť, aby ma tu dnes nevystrelo....

kafoditka
25. feb 2010

inak pomooooooooooooooooooccc, zjedla som nalacno 2 kaleraby a teraz som ako zduta koza ☹ ☹ ☹

maxara
25. feb 2010

kafko - za co? 😵

lenkaaninka
25. feb 2010

tuti ten tep mávam aj ja mala som dokonca 106 ale že do tých 120 je to ok lebo telo zvyšuje objem krvi lebo sa chystá na pôrod a na velku stratu krvi tak viac srdiečko pumpuje...je to nechutné ale už som si zvykla ale bývalo mi na blitie z toho

kafoditka
25. feb 2010

maxi, som nafuknuta ako balon, nadavam, ze som pazrava, boli ma brucho.... a zrazu si precitam o odtrhnutej prazenici z varechy, vybuchnem smiechom a na chvilu ma nic neboli.. 😉

maxara
25. feb 2010

kafko ja len dufam, ze sa budeme tak smiat aj na tej vizite... hm? 😀 😀 😀

maxara
25. feb 2010

neda sa nejako proti tomu protestovat? ved nie je to nehygienicke?

lenkaaninka
25. feb 2010

čo ja viem mne bolo tam celkom fajn sme všetko sledovali v TN su všetci doktori fešný jak modelovia tak sme sa aj šminkovali teraz su tam aj mladší odo mna a ked vošiel tak sa začervenal a že mamičky všetko ok a my zborovo o.ki...a chudák radšej šiel preč hned 🙂

aj ked kojíš babatko tak ho odvážiš predtým a nakojíš a odvážiš potom a podla toho zistíš kolko bábo vypilo a mali sme taku ozaj ťulpasku na izbe že nakojila prebalila čo jasné že sa nesmie a odvážila a zahlásila baby mne malý váži menej ako predtým 🙂 😀

stále pišťala že aký je malý ťažký tak ležala cicík do huby a malý spal šak čo by jedol a ona čitala časopis ....a to mala tretie ....to mala ako hadičku takú viete čo je ta čiapka ana tom ta plechovka a hadička do huby tak mi to tak pripadalo 🙂 😅

kafoditka
25. feb 2010

maxi.. mne by ani tak nevadila ta chnapka ako tych 10mladych ludi co dojdu s primarom na vizitu a vsetci sa ti kukaju na zakrvavenu susku.. To mi pride nechutne ovela viac...... 😝 😝

maxara
25. feb 2010

kafko ved ano, ved to je strasna predstava, ale ked si predstavim, ze z tej zakrvavenej susky odhrnie zakrvavenu vlozku niekto chnapkou 30 zenam predo mnou... 😝 😝 😝

maxara
25. feb 2010

no a so sminkovanim, tak to sa urcite budem 😀 😀 😀 jeden nikdy nevie, kto mu tam vlezie na izbu a navyse, bez mejkapu, aspon slabeho ani na zachod.. ved keby ste ma videli predvcerom... mastne vlasy, ksicht jak zle vygrcane leco... 😝 😝 😝

lenkaaninka
25. feb 2010

max ja sa v poslednej dobe tak budím každé ráno lebo ništ sa mi nechce...nejako som uhnila ...ale zajtra idem na prechádzku čestné pionierske aj sa trochu musím okiepiť...lebo už ozaj ako hrozné so mnou...kukám bez servítky som zvedavá čo tá korytnačka uvarí...

kafoditka
25. feb 2010

vies co maxi, mne kamaratka vravela, ze vzdy, ked bola vizita, tak kym k nej dosiel doktor tak mala po ruke mokre servitky a ako tak sa aspon utrela, takze ked k nej dosiel, nebola spinava a tym padom nemusel pouzit chnapku...

mirka285
25. feb 2010

pomoc,vy mi tu ozivujete spomienky ☹

maxara
25. feb 2010

lenakaninka ja som sa okiepila, kedze som vcera bola u lekara a v robote a dnes mam pozostatok ksichtu zo vcera... no ale zajtra budem uz uuuuplna hruuuuza.. no musim nejako vydrzat do pondelka 😀 inak mi povedal mm, ze uz sa nemam asi pre koho paradit... 😒 (akoze on mi za to paradenie nestoji) chudatko moje... co si to pomyslelo o mne... tak som sa dala trosku do poriadku vtedy, ale som mu povedala, ze som rada, ze sa teraz nemusim ani cesat ani malovat, ked som doma... tak potom povedal, ze ma lubka aj strapatu smudlu 😉 😵
kafko, to skusim... ale tou chnapku davaju predsa dole vlozku, ci? to si ju dam akoze sama nabok? ozaj a keby som to tak robila? to je v pohode nie?

maxara
25. feb 2010

mirka?

lenkaaninka
25. feb 2010

max ja poradím dáš si čistu vložku a ked rozpažíš tak bude celkom čistá a sama odpadne 😀 neboj ništ 😀

kafoditka
25. feb 2010

maxi, ja neviem ja som este nerodila, ale to akoze od porodu krvacas stale? Nepretrzite cele sestonedelie? Ja si to nemyslim... A kamoska rodila sekciou, tak vravela, ze nekrvacala vela, tak vzdy, ked dosiel lekar tak sa stacila utriet a na tu chvilu vlozku nemala.. No neviem... Musime si tym prejst a potom mozme nadavat.. Prezili ostatne, prezijeme aj my... 😉

maxara
25. feb 2010

lenkaaninka no asi takto to vidim aj ja...
kafko ja neviem... ale asi ano 😕 asi v roznej intenzite, ale maternica sa rozhodne cisti, tak asi najrpv viac nakrvavo a potom asi viac soplikovito.... 😨

meruska
25. feb 2010

ahojte...zajtra na mna prosim poobede veeeelmi myslite, idem na ten geneticky ultrazvuk ci mam alebo nemam ist na amnio

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre