Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

ericica
10. apr 2010

tak ten cesnak som radsej vynechala nehcem zase po noci behat na chodbe s pokazenym zaludkom......
a tebe mozem poslat po zuzke 🙂 zachvilu pride 😉

ericica
10. apr 2010

ozaj a tu zavinoacku skus pozriet na MMB tam mavaju aj take co chces aj ty 😉

ericica
10. apr 2010

baby mala mi este stale spi mne sa tomu nechce verit......aj ja som si s nou chvilku schrupla 😝

lenkaaninka
10. apr 2010

https://www.modrykonik.sk/bazar/predajca/evvka/

dugy toto som našla tu na koni...tak som jej písala ale cena je super ako ked to porovnám s obchodom alebo tak...

dugyna
10. apr 2010

ericica diky 😉

kafoditka
10. apr 2010
ericica
10. apr 2010

dugy akurat som si pozrela tvoje svadobne fotky ....wau bola si naaaaaaaadherna nevesta...krasne jednoduche saty prekrasna kytica no niet co dodat 🙂 a ani zenich neni na zahodenie 😀

robika
10. apr 2010

dakujem vam za receptiky... odkedy som tehotna, tak by som v kuchyni travila velmi vela casu, bavia ma vsetky veci ako varenie, pecenie, upratovanie, hlavne ked vidim ako to rychlo mizne v bruchach...
maxi: ja mam tiez domacu pekaren, ale este samostatne cesto som tam nikdy nerobila, iba chlebiky, ale uz som si hovorila, ze raz vyskusam cesto na pizzu urobit v tom...
som velmi rada, ze ste tu a ze mame toto forum... ja si neviem ani redstavit, ze by som sem nesla kazdy den...

drievko
10. apr 2010

to vazne??? no vazne by som si dala! a na MMB taka zavinovačka neni každý den to sledujem! 😉

dugyna
10. apr 2010

lenkaaninka keby ich mala viac tak to by som aj ja brala..

ericica dakujem 🙂

inak kokcy kolko gramov maju vase deticky?

robika
10. apr 2010

kafoditka: tie su krasne, uz som tiez pozerala na nejake ale taketo som na online shopoch este nevidela...

robika
10. apr 2010

a kolko zavinovaciek treba, aby som mala?

ericica
10. apr 2010

no mala je hore idem jej dat nieco papat 🙂 majte sa tu zatial krasne..... 😎

lenkaaninka
10. apr 2010

dugy vôbec netuším kolko malý váži ...mne to nikdy nikto nevravel...ale mám pocit ak mi brucho o jeden cm ešte narastie prasknem...ufff...mám 110 cm cez brucho.... 😠 😠

drievko
10. apr 2010

kafoditka dik su krasne ! Inak uz ten kolac dokonca aj vonia!!! 😀

ericica
10. apr 2010

nemaju 😲 😲 😲 ja som odtail objednavala sestre.....ale to bolo este minuly rok......a preco chces len cisto bielu......na krst?

maxara
10. apr 2010

robi ja som ho teraz robila v nej asi 5ty krat, akurat, ze dnes som ho pototo.. ale rezancove cesto mi vyslo dokonale 🙂

lenkaaninka
10. apr 2010

robika ja budem mať jednu normál a tri na ten suchý zips také do kočíka ...lebo ked kojiš tak si neviem predstaviť nemať klasicku zavinku babo je v tom super pevné a mám taký pocit že niekde sa písalo aj o tom že ked je bábo zabalené napevno v klasike tak je spokojnejšie...

maxara
10. apr 2010

lenkaninka veru, balit treba napevno..

drievko
10. apr 2010

mne sa take strasne pacia je to take cistucke, Na krst mam s cipkami a ja take moc nemusím!

lenkaaninka
10. apr 2010

no drievko ani ja čipku nemusím ale nikde som nenašla normálna klasika bez čipky také niečo ako maju v porodke nikde som nezohnala tak našla som s malou čipkou...čo už... 😉

kafoditka
10. apr 2010

robika... ja mam jednu klasicku zavinovacku - alebo perinku - a mam k nej kupenu letnu aj zimnu vlozku a viac to riesit nebudem. Kocky tu spominali, ze tie na suchy zips sa im neosvedcili, lebo v nich nebolo vobec pevne.. A na polohovanie do postielky to tiez staci... ved bude leto a tu v petrzke, ked sa rozhycuju panelaky, tak noci su tu na skapanie. Nebude babatku v tych zavinovackach na suchy zips moc teplo? Ja som jednu mala v rukach a ta sa mi zdala dost hruba..

maxara
10. apr 2010

baby tak ja som si akurat odmerala ten pas, ze 122 😖 tak ale ja som bola tucna aj pred tehu, mala som pas asi 88, ked som si naposledy merala, ked som si sila suknu na tanecky

dugyna
10. apr 2010

ta co mame na krst biela anji nemoc moc cipiek ale nie je to taka klasicka snurovacia..

lenkaaninka a tych chces brat tu supravu alebo tu samostatne co ma zavinovacku?si jej pisala?

kafoditka
10. apr 2010

no maxi, ja mam priam modelkovske miery.
prsia 100
boky 100
cez brusko 105.... 😉

drievko
10. apr 2010

lenkaaninka kde si ju zohnala?

lenkaaninka
10. apr 2010

ja som mala pred tehu 80 maxi ani ja som neni štíhla 🙂

kafoditka si to poriešila super..ja ti rychlozavinky do kočíka na prikrytie namiesto deky alebo paplonika ...ale oni ked sa operu tak su tenšie omnoho...aspon tie čo som ja videla...

robika
10. apr 2010

boze baby niekedy ma chytaju depky, ze ako budem vediet, co kedy dat malemu na seba a podobne, ved ani v zavinovackach nemam taky prehlad ako vy... viem ze pri prvom sa naucim... ale co ked sa to naucim zle... ☹

maxara
10. apr 2010

lenkaninka - no ty si podvoch detoch 😉 a moj pas som mala este celkom v poho, lebo mam taku venusovsku postavu, a la hruska..
kafko - ale ty vyzeras ako tehulka, ja ako nenazranec 😒

maxara
10. apr 2010

robi - kasli na to, ja tie zavinky sabotujem, lebo si neviem rady.. sestra mi slubila, ze mi slohne z roboty taku ako maju v porodke a vraj pojde so mnou nejaku kupit.. tak sa s nou musim nejako zosuladit.. ani neviem, kam mam na tie nakupy ist

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre