Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
10. apr 2010

Kako malo byt Kafko 😀

lenkaaninka
10. apr 2010

baby tak som našla parádne zavinovačky klasika aj také bez krajky že www.gaji.sk a tam si nádješ zavinovačky a zistila som že to ide objednávať iba cez živnostenský list...tak ništ...

oacka
10. apr 2010

adelaine,fakt veľmi pekné fotky, umelecké. 😵 máš také typické tehu bruško, ja ešte také nemám,ešte mi pupík nejde von,ale už sa mení,je taký natiahnutý.
mirka,držím palce s domom,nech je presne podľa vašich predstáv. koľko izieb? a aký veľký pozemok? my sme už naisto vybrali projekt a teraz ho ideme kupovať, je to tento domček: http://prodom.sk/?p=projekty&project=258 ide hlavne o to, že má za dobrú cenu dobrú výmeru.. ddúfam,že sme dobre vybrali a nebudeme nadávať... 😉

mojalili
10. apr 2010

Mirka, ja som dnes uvarila kuraciu polievku, nachystala jatrove knedlicky do nej a zajtra ich zavarim. Urobim tarhonu a kuracie masko na stave a nejaky zeleninovy salat🙂

Ale teraz som presladena a jedla by som slane o 106 😀

mirka285
10. apr 2010

mojalili to bude tiez dobry obedik,aj ja spravim jatrove knedlicky,no sa tesim uz na ten obedik 😝 ten pozemok ma 5 arov a domcek je 4 izbovy,taky sme aj chceli,to nam uplne staci a kuchyna sa mi v nom paci je taky v prirodnom style takom co ja lubim..a neni ani moc drahy,stoji okolo 6 milionov,tak som zvedava aky zadrhel v tom bude 😠

adka1311
10. apr 2010

😀
baby, vy ste zasa toho popisali....ja som sa nahle odmlcala, lebo sme mali navstevu....a potom ma rozbolela hlavicka ☹
Musela som si dat paralen, ale uz je to OK.

oacka - domcek vyzera dobre, my sme pred 4 rokmi postavili podobny, tiez nejaky premier od prodomu.....a sme spokojni 😀

adka1311
10. apr 2010

Mirka, tak drzim palce, nech vam to vyjde s tzm domcekom - pre deti je domcek naporovnatelne lepsie riesenie ako byt - takze ak sa da, rieste to 😀

adka1311
10. apr 2010

dugy - tvrdne mi brucho aj 20-30x za den, neboli to, len je to neprijemne...aj pri prvom tehu to takto bolo a skoncila som v 28mom tyzdni v nemocnici, uz ma nepustili domov, bola som otvorena na 2.5 cm a tak som ostala lezat v nemocnici az do porodu, denno denne do mna pchali infuzkami megadavky magnezia, ale vobec to nezaberalo.....
a maly sa aj tak narodil predcasne.....
tak mam trosku strach, aby sa to nezopakovalo, snazim sa vela lezat, nerozculovat sa a setrim sa..... 😅

mirka285
10. apr 2010

domcek kupime urcite,ked nie teraz tak najneskor do troch rokoch,lebo kym bude mala malinka,mozme byt v pohode aj v byte len ked uz bude mat take tri rocky,radsej by sme uz ten domcek 🙂 aspon ze moji aj priatelovi rodicia byvaju v dome,takze chodime na vikendy tam a nasi byvaju 500 metrov od nas takze tam som stale nasackovana,tam by sme aj mohli stavat hned teraz ale ked ja som sa zaprisahala ze nechcem byvat ani vedla nasich ani vedla svokry 😒 prist na navstevu je fajn,ale byvat radsej v bezpecnej vzdialenosti 😉

adelaine
10. apr 2010

babky, aj mne tvrdne casto brusko, ale najviac asi vecer, ked sa dovalim z prace ☹
musim jest magne B6 3x denne, potom ze som rozozrata a chuti mi jest, ked si davam do tela...

inak mam otazku, este papate tehu vitaminky?
ja este sem tam zjem Femibion, ked si spomeniem, je tam totiz ta nenasytena DHA kyselina ...
v pribalovom letaku pisu ze sa moze jest aj pocas dojcenia, ja len, ze ci to nie je zbytocne....
ci na vrub tych vitaminov nie som taha rozkysnuta 😖

inak, dakujem za pochvalu pupcka, mne sa zda prilis velky,
a spm zvedava, aky Risko bude, ked ma skoro 2 metroveho tatinka.... 😀

mirka285
10. apr 2010

Adelaine vobec nie si rozkysnuta...ja nedavam ziadne vitaminy,mne ani doktorka nekazala a ani by som ich nejedla..ja vitaminy v tabletkach proste nemusim,zato sa kazdy den napchavam jablkami a surovou mrkvou 🙂

robika
10. apr 2010

aj mne tvrdne brusko, naposledy ked som bola u doktora, tak mi kazal brat Magne B6 az 2 krat denne, doteraz som brala iba 1x. Vitaminy beriem uz iba Omega 3 pre tehotne a viac nic, akurat sa snazim, aby som mala co najpestresiu stravu...
Oacka - domcek vyzera dobre, hned by som sa do takeho prestahovala 🙂

zrzulka
10. apr 2010

Mojalili sqele ulovky ....Prezrad mi na co je dobre mat na prebalovaku tu frote plachtu??? My mame podobny este po malej ale ja som tam davala len papierove podlozky. Tie som minula aj 5ks denne kedze mala ich vecne pocurala 😀
My sme boli tiez v Kike (zariadujeme izbu pre malu) Tak sme kupili tentokrat pre nu nieco do izbicky.... Veci pre babetka tam maju krasne vedela by som si vybrat , ale tiez mame ten problem ako niektore z vas ze nemame miesto v byte 😝

Kafko a ako je to cenovo v tom velkosklade? Moze tam nakupovat hocikto alebo len na zivnost? malej by som tam isla pokukat nejake veci na leto uz... Ked sa maly narodi tak nebude casu....

adka1311
10. apr 2010

😒 babule, ved ja uz 10 tyzdnovberiem magnezium - mne poradila doki Magnerot 500mg- a to 3-5x denne.....teraz v stredu idem na kontrolu, tak sa neviem dockat, bude robit aj UTZ, aj ma prezrie odspodu, tak budem vediet na com som...

adka1311
10. apr 2010

zrzulik, ahoj.....ako sa mate? a mala sa do svojej novej izbcky tesi???? 🙂

zrzulka
10. apr 2010

Adik ja ti neviem, s nou je komunikacia tazka.... Ona podla mna vobec nechape ze bude mat svoju izbu(neskor spolucnu s bratom)....Chceli by sme to stihnut kym sa maly narodi ... ale zase nic nasilu. bude mat izbicku pripravenu ale keby tam nechcela byt tak jasne ze bude nadalej s nami v izbe....

adka1311
10. apr 2010

inak k tym tehu vitaminom...tiez ziadne neberiem, len cca raz za tzyden ten Femibion s DHA kyselinou...ale mam pocit, ze mi po nom byva zle od zaludka 😖

zrzulka
10. apr 2010

Kupili sme jej vak na valanie, ona miluje valanie sa, tak som zvedava zajtra ked ho vybalime na jej reakciu....

adka1311
10. apr 2010

🙂 zrzulka, neboj, mala sa rozhodne tak aby to bolo pre nu najlepsie....ved je sikulka 😀
urcite to bude v pohode....

zrzulka
10. apr 2010

Co sa tyka vitaminov tak tiez nic neberiem. Snazim sa mat vyvazenu stravu, akurat teraz posledne mesiace mam problem so zelezom tak beriem tablety na zelezo a obcas si dam magnezko Oxide (to mi odporucil gynekolog)

zrzulka
10. apr 2010

Adik tiez si myslim... Muz jej ide vyrobit postel, dame tam polohovaci rost lebo to ona miluje taketo srandicky tak snad si zvykne.... vsak uz je velka slecna z nej.... zacina nam nova era vo vyvoji nasho dievcatka... az mi je niekedy aj smutno ze tak rychlo vyrastla....

adelaine
10. apr 2010

....dakujem za nazory, asi tie tehu vitaminy naozaj vynecham...ved je jar, vitaminov je naokolo vsade dost 😉

tak sa s vami lucim, idem dopiect tu bublaninu od mojalilly, zajtra napisem ako sa vydarila ....
dobruuuu noc 😵

zrzulka
10. apr 2010

adelaine dobru a bublanina bude urcite sqela, keby sa tam mne chcelo piect .... 😀

kafoditka
10. apr 2010

Zrzulka, to je skor obchod ako velkosklad, chodia tam na tovar vacsinou ti, co maju internetove obchody s kojeneckymi vecami. Sortiment podobny ako v tescu, nieco sa mi zdalo menej kvalitne, nieco bolo zasa v pohode. Ja som si vybrala. proste prides a nakupis... Ale ked to mam porovnat s dievcenskymi vecami v tescu - ktore su tam mimochodom uzasne - asi by som volila tesco...

adka1311
10. apr 2010

😀
baby, prave som muza ukecavala, nech zajtra upece tu bublaninu podla receptu od mojalili a on na to pozrel a pyta sa ma, ze ay velky hrncek sa mysli v tom recepte a ako dlho a pri akej teplote sa to pecie 😀
zlaty, za vraj chlapi potrebuju presne definicie...tak mi ich prosim doplnte...nech zajtra mm moze piect a nema vyhovorky 😕
vdaka....

zrzulka
10. apr 2010

Kafko dakujem ....Tiez nakupujem vela veci pre malu v Tescu.... Maju krasne vecicky a aj dobre ceny. Povacsine aj tak nestihne vynosit ...

zrzulka
10. apr 2010

Adi dobreeeeeeeeeeeeeeee 😀 , no ja keby som prisla s takouto poziadavkou na muza tak mi povie nieco v tom style ze ma radsej vezme do cukrosky :o))))) navarit to ano ale upiect, neviem neviem ako by to skoncilo... Klobuk dolu pred tvojim MM...

adka1311
10. apr 2010

kafko 🙂
ja sa tam uz dlsie chystam, do toho wenice, tak sa chcem opztat, da sa tam platit kartou? a ako su otvoreni?

adka1311
10. apr 2010

zrzulik 😀 ten moj radsej pecie ako vari....ale v podstate nerobi ani jedno...lebo nema cas a ak je nahodou doma a nema robotu, venuje sa malemu....
ale stale hovori, ze by chcel viac piect, lebo ho to bavi...no ved nech sa snazi....nie?

kafoditka
10. apr 2010

adka, ano, da sa paltit kartou, ja som tiez tak platila.. a otvaracie hodiny netusim... ved skus pozriet na nete, maju oficialnu stranku www.wenice.sk

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre