Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

zrzulka
20. apr 2010

Mimochodom ak cakate prve dieta je pochopitelne ze sa na oblecku a veciach pre drobca vyburite. Tie podrypavacky neboli ine ale uz na to asi zabudli.... 😒

zrzulka
20. apr 2010

bella ani mojej mame a sestre sa nepaci vyber mena pre maleho ale ja ich kaslem... My sme nastastie s muzom taki ze neupustime.nam sa paci tak si spravime po svojom. Ani Michaela sa im nepacila a nakoniec si zvykli....
Na kazde jedno meno sa da najst aj skareda forma. toto ja vobec neriesim....

bellablonde
20. apr 2010

ja si myslim, ze ta zena si vybrala "najlahsiu cestu" ako ziskat prachy - urcite to nebolo ziadne neviniatko a robila to mozno aj predtym alebo ma k takemu spravaniu sklony

dnes predsa existuju krizove centra, azylove domy pre matky s detmi,
jeden o ktorom viem je v dolnej krupej (kamoska tam robi) maju velky problem dostat tam "normalne matky" a tak im tam posielaju vazenkyne, narkomanky, ktore robia bordel na celu dedinu, behaju nahe po ulici a podobne zazitky ... pritom ten azyl dom bol specialne zalozeny pre ubohe zeny, ktore sa ocitli v zlej zivotnej situacii

je to hroza

oacka
20. apr 2010

zrzi, neblázni! ti niekto za to stojí? sunny, super fotka!!!!!

meruska
20. apr 2010

Ahojte, ja už mám kúpenú súpravičku na cestu z pôrodnice.... Kuk do môjho albumu 🙂 Je to klasická biela súpravička 100% bavlna č. 56..... ešte aj na poličke v obchode ju mali pod názvom .... z pôrodnice 🙂

zrzulka
20. apr 2010

Sunny bola si nadherna nevesticka, naozaj ako slniecko a tie slnecnice su bozske. ja ich tiez milujem:O))))

lenkaaninka
20. apr 2010

maxi ja som to chcela vedieť o tej krvi 😉
fuj baby som sa nažrala kurací perkelt s haluškami som robila...

oacka
20. apr 2010

presne,meruska,také voľačo chcem aj ja kúpiť,len ja s mojím vzťahom k ružovým gýčakom chcem dačo viac ozdoobené. ale moc som to ešte nehľadala. v tom veľkosklade detex majú také všeličo,tak sa tam hádam vypravím s mamkou. kamoška hneď protestovala,že košielky sú naprd,lebo že to má bábo holý chrbát v tom,ale moja švagriná to obliekala a pohoda.

maxara
20. apr 2010

zrzi pod sa vyplakat do sukro, ak ti to pomoze.. 😉 na to ju mame, hm?

maxara
20. apr 2010

lenkaninka - tak aspon ze sa nasla ta spravna osoba.. 😉

meruska
20. apr 2010

oacka... v dievčenskej verzii mali dupačky a košielka volániky, neboli síce ružové ale biele

monline
20. apr 2010

bellablonde, mirka..tiež si myslím, že mala viac možností..že si vybrala tú najjednoduchšiu a najviac platenú..je pravda, že štát nejak extra nepodporí, ale je kopec dobrých ľudí, ktorí by pomohli..možno aj nejakí príbuzní by sa našli..
no- som zvedavá na tú reportáž dnes...

maxara
20. apr 2010

oacka, keby ste dosli v piatok do BA pred stvrtou, tak kukni do wenice.. na hranicnej, co sme boli s kafkom.. mali tam somarin a somarin.. a pre dievcatka mi tam kupila aj svokra vraj nieco z porodnice a vraj cisto dievcenske

mima89
20. apr 2010

caute baby dnes je kraasny dnik aj som bola vonku nacerpat energiu zo slniecka aj mi to dobilo energiu....
dnes som varila kuracie prsicka zapekane s broskynou mnamky..to je moje oblubene jedlo.. 🙂
ak chcete pozrite mam nove foto bruska :D

zrzulka
20. apr 2010

baby ja sa cudujem chlapom ktori s nou vobec "isli" podla mna chce tymto sposobom na seba len uputat. Nechcem sudit, nemam na to pravo ale tiez si myslim ze vzdy su aj ine moznosti....nie je prva ani posledna ktorej sa to stalo....

monline
20. apr 2010

zrzulka- ja nechápem, či sa zhroziť viac nad tými mužmi, či práve nad ňou

maxara
20. apr 2010

zrzi - ja sa necudujem, ze sa nasli chlapi, ktori s nou isli.. ked si predstavis nejakeho kamionistu prepoteneho, dva tyzdne bez sprchy, co si nechava ... pri slovnafte od tych ciganskych fetaciek, co mozu mat kadeco.. bleee..

vierkaha
20. apr 2010

Bellablonde ja si tiež myslím, že už s tým mala nejaké skúsenosti aj predtým, lebo urobiť takéto rozhodnutie v tehu - si ani neviem predstaviť že by to vôbec niekoho mohlo napadnuť ako možnosť zárobku a nie to ešte uskutočniť a Zrzi vždy sa nájdu všelijakí úchyláci to radšej ani nebudem komentovať ...... 😠
Za zdravie malého by mi nestáli žiadne prachy na svete 😖

monline
20. apr 2010

ale ak pozriete na to foto..to prádlo aj pančuchy pôsobia skôr luxusne..a aj tá posteľ a dekorácie..pochybujem, že táto bola odkázaná..

strasska
20. apr 2010

meruska a to su dupacky, svetrik a to je body so zapinanim spredu, alebo kosielka?
kde si kupila, ja chcem presne take.
Inak Misko mal 51/3600 a 56 body mu bolo v porodnici velke, takze mu sestricka obliekla najprv taky svetrik ako mas ty sfoteny, potom dupajdy a az navrch to body, no viete jak vyzeral? 😀

mima89
20. apr 2010

baby o kom kecate??

monline
20. apr 2010

mima o stranu dozadu som dávala link

oacka
20. apr 2010

mne tiež každý hovorí,že malé čísla nech nekupujem,ale mamičky písali,že normálnemu bábu je 56 buď dobrá alebo veľká, takže radšej kupujem aj túto malú veľkosť.
kočky, k tej babe na markíze. už len to,že sa s tým potrepala do telky o niečom svedčí. skromné ženy,ktoré majú ozajstné problémy, by sa za také riešenie hanbili a nie sa ešte pretrčali v telke.

maxara
20. apr 2010

oacka tak je..

karinnka
20. apr 2010

Kuk,Bella ja som to nemyslela v zlom,ze preco mate sukromnu skupinku,len som chcela vediet,ci sa tu nestala nejaka neprijemnost,ktoru som prehliadla 😉
Ja som vcera bola u svokry a ked som jej spomenula,ze mi treba este plienky a ze sa mi pacia farebne,tak s hrozou na mna pozrela ,ze ci som v norme,ze to nie je zdrave pouzivat 😀 A pokial ma k slovu pustila,ze ich chcem pouzivat,len na utieranie a tak,tak som si vypocula 15minutovy monolog,ake je to skodlive 😀
Tak som si povedala,ze to bola prva a posledna vec co som jej spomenula,ze mam 😉
a ta socialna pracovnicka tehotna,ma zabila 😖 no ale tak verim,ze ich behaju na slovensku viac 😉

strasska
20. apr 2010

oacka podla mna si to teraz uplne vystihla

oacka
20. apr 2010

poznala som pár ľudí,ktorí v telke pretrčali svoje smutné osudy, no v reále to bolo trošku inak...

monline
20. apr 2010

kočky..kde asi cítite vrch maternice? bruška s bábätkom? keď tu takto sedím pri pc, zdá sa mi, že si už riadne tlačím bruško..a cítim, že malý je až niekde tesne pod prsiami..dosť vyššie nad pupkom..alebo sa mi len to predchádzajúce sadlo vyšuplo vyššie? 🙂)

monline
20. apr 2010

a možno ma len gumka v rifloch tlačí? 🙂)

oacka
20. apr 2010

monline, ja ju cítim pod rebrom, až sa tam občas tak čudne zašprajcuje,že mám pocit,že sa vo mne dačo zaseklo...určite kope nad pupkom.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre