Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

strasska
3. máj 2010

ale aby som nebola na MM zla, tak vlastne vacsinou kupaval manzel, lebo ja som ten predklon velmi nezvladala, mna tak vzdy rozboleli krize, ze som sa nevedela narovnat ☹

zrzulka
3. máj 2010

my sme mali tiez kyblik ale som ho predala a k malemu ho uz kupovat nebudem..... Ale inak sqela vecicka. mala v nom bola rada... Zrovna dnes som sa prehrabavala fotkami malej a nadlabila som aj na jednu takuto kyblikovu fotku... zase nasa mala je vodny zivel ona nema problem s nicim ani s vanou. Ju je skor problem z vane dostat 😒

zrzulka
3. máj 2010

strasska ufff tak to nezavidim. my sme s muzom kupali vzdy spolu (cvoci 😀 ) ja som sa toho kym bola mala vzdy tak nejako bala, ani neviem preco.... neskor som sa zvykla s malou kupat ja... teraz uz malo ale minule ju muz ku mne dal ako som bola vo vani,bolo to super... ja a moje dve deti.... uz sa tesim ked sa budu detvaky kupavat spolu vo velkej vani....

strasska
3. máj 2010

jeeeeeeeeeeej zrzi to muselo byt krasne 😵
my mame tak hlupo vanu, ze ja nad nou okno, z ktoreho ide riadna zima, takze my sa vlastne vobec nekupeme, takze ja ani neviem, aky je to pocit kupat sa s vlastnym babom ☹

tutifruti
3. máj 2010

Strasska my sme vyskúšali plienku, lehátko do vaničky.... všetko.... Nič nepomohlo.... proste stres...
Preto sme kúpili kýblik a fakt bol super.... 🙂
A o krízoch mi nehovor.... to bol otras.... preto som kupovala kýblik so stojanom a fakt super....

Núkala som kýblik aj sestre teraz k malej... /štvrté dieťa/, a ona ho nechcela, že je zvyknutá na vaničku....

strasska
3. máj 2010

ja som si teraz povedala, ze ked sa bude historia opakovat, tak si kyblik zaobstaram

alllexa
3. máj 2010

Maxi, prepac, az teraz som si vsimla, ze si sa pytala na ten krst - ano, dosiel mi mail, ze on uz tie pripravy nerobieva, ze sa treba informovat na nejakej fare. A ze to trva zhruba rok - teda ako som aj ja hovorila - cca od septembra do Velkej noci. Konkretne na stranke Blumentalu uvadzaju az 2 roky pripravy...

aalexis007
4. máj 2010

Dobré ránko, to je hrozné keď sa Vaše malinké zobudí o 4:30 a má rannú rozcvičku v brušku. 😉

miki060707
4. máj 2010

dobré ránko prajeme, no ja som od 6tej hore, sa mi nechce spať, som spapala sladký rožek s kakaom a teraz si spravim kávu a potom pôjdem niečo porobiť a osprchujem sa...kym sa mala s tatom zobudia, tak budem mať spratané, včera som jej vymienala šatník, svetre preč a tričká som jej z min. roka dávala do skrin, ....

johanka331
4. máj 2010

Tehulky aj ja Vám prajem krásne ránko. Aj Vám opuchajú členky??máte na to nejaký trik??dakujem

kafoditka
4. máj 2010

Bre ranko 🙂 dnes ma caka upratovanie bytu, manzelik mi ide navrtat policku pre maleho nad postielku..
Dnes som sa postavila na vahu a je to zleeeee 😲 😝 Ani vam nejdem tadsej hovorit ☹ MIRKA, si pozadu, mam pred tebou naskok.. 😉

mojalili
4. máj 2010

Dobré ránko, teda ja uz ucim 2. hodinu, sme s detmi na pocitacoch, kde mam super programy na SJ.

KAfoditka - ja sa na vahu radsej nestavam, vazne, len zahlasim doktorovi o kg navyse a je to....aby mi stale frflal? To nepotrebujem 🙂 🙂 🙂

Johanka, ja som mavala opuchy len vecer ale uz ich mam aj rano, celodenne, nohy mam vecer ako lopaty alebo plavacie blany 😠 😒 😒 a aj prsty mi na rukach zacali spuchat, tvar mam uz akosi napuchnutu....no kaslem na to, nejako to vydrzime este mesiac🙂

Kočky, ja mam take bolesti noh dnes, reumaticke...na co som dost trpela a s touto zmenou pocasia je to na zblaznenie. pomoze jedine nohy do tepla, ale tu v skole mi to az do 16tej nehrozi 😒 😒 😒

PERLICKA - jedna moja tretiacka mi povedala "PANI UCITELKA, VY MATE TAKE VELKE BRUCHO, BOJIM SA, ZE V SKOLE PORODITE🙂" A nakreslila mi obrazky, kde som na sone, kde mam babo v bruchu a tak.....potom prihodim foto, mam to vycapene na ladnicke🙂

adelaine
4. máj 2010

dobre ranko,
ja som sa konecne vyspala do ruzova po dlhom case...
sla som len raz na Wcko a len raz som sa zoudila na
fajnovy krc do nohy...inak celu noc som spala ako zabita 🙂

teraz mam take kludne rano, dam si kavu, nieco dobre na ranajky...a pojdem do prace,
som dnes sice do 20.00, ale uz mi to tak neva, lebo sa tam poflakujem....
zajtra som posledny den, urobim akoze mensiu rozlucku a adios, mozu ma mat vsetci radi 😀

kafko, ja som sa doteraz vazila raz za tyzden, aby som bola akoze pripravena psychicky
na neustale sa zvysujuce cislo, ale po vcerajsom cisle to tiez sabotujem, kaslem na to...
akurat sestricka v poradni ma vzdy vystresuje, postavi ma na vahu komplet oblecenu,
mam jeans aj s opaskom, najedena, napita,lebo mavam poradne vzdy popoludni,
a bim, vzdy mi zahlasi, svojim kriklunskym hlasom: "zase mate o 2 kg naviac" a mna ide rozdrapit 😖 😠 😠 😠

oacka
4. máj 2010

ahojte! ja som spala do deviatej,až ma manžel vyduril z postele telefónom! predstavte si, napísal mi zoznam,čo mám dnes vybaviť a volal mi,či som ho našla! to je drzosť! ale má pravddu,veď dačo obtelefonovať možem aj ja,nielen tu celý deň šunky váľať.. aj mne hrozne puchnú ruky aj nohy už od rána, teraz to začalo, ak máte na to nejaký dobrý recept, sem s nním. je to hrozné...
mojalili,sa mi snívalo,že som učila a deti vrešťali jak divé... nezávidím ti...už len to vydrž... 🙂
včera som objednala lehátko Fischer price aj prebaľovaviu komodu z MMB. a je to. muž o tom ešte nevie.... ☹

maxara
4. máj 2010

Ahojte bambulky 😀 😀 😀 😀 😀 co ja mam za zivot??? hm? sa tu rehocem jak kobyla na elektrickej ohrade.. 😀 no chvala bohu, ze zachvilu idem na poradnu.. sa tesim, malinka kopka o dusu, tak sa asi aj ona rehoce na tom Murphyho co tu vystraja. 😀

maxara
4. máj 2010

Allexa dakujem aspon za ochotu, odkaz odovzdam.. 😒 Uz som ho odovzdala a je zhrozeny.. On ma na to cas v pohode rok, takze moze absolvovat aj nauky, ale 2 roky? To je uz asi pre neho neaktualne..

mirka285
4. máj 2010

ahojte...tak toto bola najhorsia noc odkedy som tehu ☹ ze som nespala poriadne ako dobre,ale mna tak neskutocne boleli krize ze mne az do placu bolo...ja uz neviem co mam robit,aj postel uz mame novu,aj kvalitne matrace a napriek tomu dnesna noc to bolo utrpenie pre mna 😢 tu upratovaciu maniu mam aj ja,vcera som umyla dalsie okno a odtahovala som v Tomasovej izbe nabytok aby som mohla za nim povysavat...a nasla som tam hodene dve smradlave ponozky tak som sa ho pytala ci nemame kos na pradlo 😒 Kafko ty presne rozmyslas ako ja,lebo aj ja chcem policku nad postielku,lebo chcem si na nu dat lampicku aby som si mohla zasvietit v noci,no ale Gabko na mna kukal ze co zas vymyslam ze este to spadne malej na hlavu 😠 aku policku tam idete dat?ste kupili hotovu?

kafoditka
4. máj 2010

miri ja mam taku z ikei, skusim najst link..http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/6010...
len ju mame vo farbe ceresna... ja uz jednu taku v spalni mam, tak mame 2 rovnake. podla mna je to prakticke, ja budem mat cez postielku krizom tu prebalovaciu podlozku a policku hned po ruke, na ktoru si ulozim plienky, kozmetiku, vlhcene obrusky...
A kedze mam skusenost s tou polickou, viem, ze sa nemusim bat, ze padne malemu na hlavu 😉

oacka
4. máj 2010

mirka,a nebolia ťa kríže od toho upratovania? že sa to prejaví,až keď si ľahneš? Mňa tak zvyknú bolieť. keď chodím nič,a keď si ľahnem,tak už ani vstať neviem.....len ženy si dajte pozor s tými oknami,vraj to pre tehu neni moc dobré sa naťahovať. že potom skôr porodí. preto sa pred porodom okná umývajú 🙂

oacka
4. máj 2010

ja som včera kúpila prebaľovaciu komodu, nič moc, ale dobrá cena a účel splní. len som zvedavá,ako nám ju pošlú...

mirka285
4. máj 2010

jasne ze nepadne nikomu na hlavu to len moj Gabo vymysla,tak mu to pekne ukazem ze som neni jedina co si taketo nieco vymyslela a on mi to nakoniec namontuje 😉 ja tam tu policu uplne potrebujem lebo ta nasa velka postel mi zabrala cele miesto v spalni a tiez mam prebalovak na postielku a ostatne serepeticky si nemam kam dat 😒

maxara
4. máj 2010

johanka jeeej pasova fotecka..
kafko ahoooj
baby inak mojmu krasnikovi uz z tych jeho skusok zacina zadrbavat.. vcera som na ranajky chcela (on vzdy robi) parky s horcicou, pridem dole a caka ma tam leco a este k tomu bez vajca (podotykam, som alergicka na papriku, tak ju mozem jest len minimalne a rajciny zjem len v kecupe a v lece s vajcom).. skoro ma vystrelo.. tak som narychlo zhrabla nejaky chleba so sunkou, nech nezdochnem vo vlaku.. a este som mu povedala, no nic, tak tie parky si dam zajtra na ranajky.. vecer som mala zase na ne chut, ale este som povedala, ze si dam nieco ine a PARKY si dam na ranajky.. este sa smial, ze ma ta chut na ne nepresla a dnes na ranajky ma cakala lupacka a kakao, pricom vie dobre, ze idem na poradnu a z kakaa mam vetry jak svet.. pol dna levitujem pod stropom.. no ja som zdrvena z jeho neaktivnej kratkodobej pamati.. 😒 ALE, dnes na obed si ich dam, aj keby co bolo.. uz ma sere..

mirka285
4. máj 2010

Oacik mna bolia krize stale,asi choroba z povolania ale vzdy sa to dalo vydrzat,len teraz je to take ze uz mi vcera bolo do placu 😢

kafoditka
4. máj 2010

oacik.. ja uz mam okna umyte, ale ked sa malemu nubede chciet na svet, tak mam pripravenu alternativu bud znova ich umyvat, alebo zist hore dole po schodoch nasho 12 poschodoveho panelaka zoparkrat 😀

adelaine
4. máj 2010

maxi 😀 😀 to je sila, ale musela som sa smiat tvojmu komentaru

mirka285
4. máj 2010

ja som od dnes zase slamena vdova moj krasavec isiel do Nemecka na dva dni a navyse si zobral moje auto ☹ zase mi v nom vsetko presteluje podla seba a bude davat nezmyselne otazky ze preco pocuvam Duchona v aute....

lenkaaninka
4. máj 2010

tak ahojte konečne som vás dočítala 😉

dasná moje ubolené začínajú konečne poslúchať mám antib. ešte na dva dni a dufam že to bude ok...mna chrbát a všetko bolí ked dorobím a lahnem ani za pána sa postaviť...ja ešte chcem nejako koncom maja vymalovať tak uvidím lebo to musím kamoša maliara zavolať lebo ten môj mm ako to vôbec malovať ee radšej si ruky useká nervák...
inak aj ja by som si vymalovala len mi to nechce dovoliť 😠

včera som upratovala ako dábel a dneska neviem čo si ešte vymyslím 😅 navarené mám tak neviem čo budem robiť...

oacka
4. máj 2010

teda ja som sa bála okná umývať,a moj mm ich obetavo všetky poumýval! radšej mu nehovorím,že vy ste také aktívne,lebo sa naštve, že ja nie 🙂 maxi, žeby aj ockovia mali tehu demenciu? 🙂

vierkaha
4. máj 2010

Ahojte, ja som tiež dnes mala otrasnú noc, tak mi tvrdlo brucho, že ma to normálne bolelo a zaspala som na chvíľu až o pol piatej. 🙄

Ja som tiež chcela poličku nad postieľku, ale nemám ju kam dať tak budem mať taký vreckár zavesený na postieľke - svokra mi ušije, lebo tie čo predávajú majú všetky vrecká rovnaké a tam by mi plienky nevliezli.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre