Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katty17
26. máj 2010

Miri, s tym opuchanim to zacalo tento tyzden aj mne. akurat sa teraz pozeram pod stolom na moje nohy a vyzeraju otrasne. normlane obrovske napuchnute dve bambule. az som sa zhrozila ze nohy dokazu az takto napuchnut... ale za tak neprirodzene napuchnute ze zacinam trosku cititi trpnutie. moze sa mi cosi udiat? alebo da sa to nejako zmiernit?

noemarta
26. máj 2010

luluu, tak to je super porod, to by som aj ja chcela, ze 4 hodinky aj s cestou, supeeer.
fuha, tak ja zatial nejake puchnutie nepoznam, ci uz ruk alebo noh. ja sa zatial citim super a dufam ze aj krpana.
babyyy, ja uz len dva dni som v praaaci a potom uz mam materskuuuuuu. supeeer. 🙂

noemarta
26. máj 2010

katty17, kedy chces ist kuknut tu nemocnicu? teraz v utorok?

katty17
26. máj 2010

mohli by sme ist aj tento utorok. 🙂 odskocim si z prace

mirka285
26. máj 2010

Katty mne opuchali aj pocas prveho tehu a neurobila som s tym nic...som si kupovala o dve cisla vacsie topanky lebo bola zima,tak teraz mame vyhodu ze slapky to istia 😀 idem za chvilu na kozmetiku,poslednu pred porodom 😉

cigaretka5
26. máj 2010

no kocky ja som dnes absolvovala stretko s dr Bohacikovou na Kramaroch, mi to dnes zacalo dochadzat ze o par tyzdnov rodim.

noemarta
26. máj 2010

katty, teraz pozeram, ze ja tam mam lekara v utorok, a kedze sa da obhliadka spravit v ut. alebo stvr. od 13,00 nestiham v utorok. da sa ti vo stvrtok, ci???

tutifruti
26. máj 2010

Cigaretka, kedy más termín?

noemarta
26. máj 2010

tusim chcela ist aj adeleine, ides s nami ???

katty17
26. máj 2010

miri, to napuchame lebo sa zavodnujeme? nieje cosi na odvodnenie. lebo mam pocit ze tie nohy mam ze fakt dost napuchnute. po kancelarii beham na boso lebo uz ani balerinky nenavlecim... vyzeram ako Yeti. 😠

katty17
26. máj 2010

jooooj Miri, uzi si kozmetiku. ja tiez mam na plane ist o dva tyzdne 🙂
neomarta, mozem ist aj vo stvrtok 🙂

tutifruti
26. máj 2010

Ja aj puchnem.... aj zavodnujem.... 😠 ale tiez som to mala aj predtým, takze to neriesim....Ked som sa vratila z porodky, bola som hned o 15kg lahsia, co som sa potila jak kon a curala som.... no stale.... 😅

noemarta
26. máj 2010

super katty, tak sme predbezne dohodnute na stv. dame si este vediet jo? uvidime ci pojde s nami aj adeleine.
katty a tlak mas v poriadku??? lebo to zavodnovanie moze suvisiet aj s tlakom. kedy ides ci uz si bola v poradni?
co pozerala si sa na ten kociar?

mirka285
26. máj 2010

no pomoze tak akurat si ich vylozit na vyvysene miesto...zeby si si spravila v robote vegac?ja inak neviem z coho sa zacodnujem lebo ja strasne malo pijem 😒 mne na rukach normalne az zili navieraju,ale asi to budeme musiet vydrzat,vraj su to normalne tehu priznaky...Katty kamosi sa Risi este s Filipom?

cigaretka5
26. máj 2010

@tutifruti no ja mam termin 20 JULA
no podla doktorky mame 1700 gramov, mimoc je otocene dole hlavickou takze pohodka. BOla som dnes u dvoch lekariek, u svovje gynekologycky ku ktorej chodim furt, ta ze pribratie 13 kg je v pohode, a DR v porodnici na Kramaroch mi tak matersky povedala ze to je teda dost. A to ja jem fakt minimalne ale kaslem na to , jem ked mam chut, velkmosti porcie nie su nejake enormne , tak nech si dokina hodvori co chcem. DVakrat za tyzden idem cvicit tak ja uz fakt neviem

cigaretka5
26. máj 2010

@tutifruti iank mate najkrajsie meno na svete ze Dorotka, aj my chceme Dorotku, este sme ani neboli tehu a uz sme vedeli ze budeme mat DOrotku taku malu pojasenu zabu 🙂

sunnygirl
26. máj 2010

Tak ja som bola na obede a vy ste toľko toho popísali 😉

oacka:
asi to aj ja tak poriešim, nabehnem u nás do Tatiany a nakúpim tam, zo dve košele.

mňa teraz začali aj prsia pobolievať a hlavne jeden, z toho mi ja vyteká viacej toho kolostra aj žltšie ako z toho druhého prsníka.

lenkaaninka:
aj mňa to po chvíľke prejde

Ja som posledný týždeň v práci, v pondelok idem do poradne a od 1. si beriem na dva týždne dovolenku, ak ma Dr. nevypíše skôr. Už nevládzem sedieť celý deň za PC na stoličke v robote a chodiť na WCko do druhej budov na prvé poschodie a ešte aj cestovať domov budom, tóóóóľko ľudí ním chodí, vydýchaný vzduch, no už to nezvládam tak v poho ako doteraz, však je to logické.
Ja som zvedavá koľko som pribrala za mesiac, naposledy to bolo 13 kg, typujem že tých 16 kg už mám na sebe 😉

mirka285
26. máj 2010

Cigi a ti doktori co by uz chceli aby sme pribrali za cele tehu 8 kil?

cigaretka5
26. máj 2010

@mirka285 neviem netusim je to na depku ,ale kaslat na nich citim sa dobre tak o co im ide? mam drzat dietu a jest jedno jabko za den? urcite nie

sunnygirl
26. máj 2010

a čo majú povedať tie, čo priberú aj 30 kg, však to sa nedá povedať, že 12 kg a dosť, telo sa správa ako ono chce a naberá koľko ono chce 😨

sunnygirl
26. máj 2010

aj moja mamina pribrala 29 kg pri prvom a moja starká 30 kg

katty17
26. máj 2010

Miri, mas IP 🙂

mirka285
26. máj 2010

ved my po porode schudneme ked budeme lietat okolo babatka 🙂 ja mam na sebe tiez 13 kil a mam pocit ze som jak slon,lebo nie som vysoka,ale jem normalne,sice ovela viac sladkeho,ale napr. za cele tehu som nejedla v noci,nejneskor tak o siedmej a dietu drzat tiez nemienim lebo by som bola strasne nervozna 😒

katty17
26. máj 2010

neomarta, pisem si do kalendara porodnica na stvrtok 🙂 co sa tyka tlaku tam mam v pohodicke. o cosi nizsi ale taky v norme. taky mavam vzdy. v poradni som bola v pondelok, ale idem aj najblizsi utorok lebo mi musia opakovat krvne testy. tak sa na to rovno opytam...
kukala som tvoj kociarik. presne taky sme chceli 🙂

sunnygirl
26. máj 2010

inak ja som zvedavá ako budem stým srdiečkom keď mi začnú vysadzovať magnézium. Teraz papám 4 tabletky denne

sunnygirl
26. máj 2010

Mirka súhlasím s tebou. A keď budeme ešte aj kojiť. Okrem toho, naši múžíčkovia si na nás už zvykli a ostatný nech sa nepozerajú, keď sa im nepáči 😉

mirka285
26. máj 2010

fuu,ja letim za styri minuty mam byt na kozmetike,este ze ju mam pod barakom 🙂

lenkaaninka
26. máj 2010

sunny aj ja mám 4 x denne ale to máš kôli tehotenstvu a ono v tele trochu ostane tak dúfam že to bude ok...lebo aj mne to na to pomáha aj na bolesti aj brucho mi tak netvrdne...

sunnygirl
26. máj 2010

lenkaaninka
dúfam, že ostane, lebo mne sa niekedy aj teraz rozbúcha srdiečko, len tak 😨

sunnygirl
26. máj 2010

čo sú všetci na obede??????

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre