Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mojalili
1. jún 2010

Kafko, fo teplej vody, vela mydla, oleja, skusaj pokial sa da

cigaretka5
1. jún 2010

@kafoditka Mala som podobný problém keď som sa išla vydávať a prsteň som nakoniec dala dole tak, že som si ruky mocila v studenej vode asi 20 minút. A potom olej a šmyk prsteň bol dole.....

mojalili
1. jún 2010

@mojalili pardon, studena voda, tepla by opuchla este viac

adelaine
1. jún 2010

kafko,
na konikovi uz bola taka diskusia, kukni, mozno nieco z toho, co baby skusali,
zaberie....na spodu diskuse je volajake stahovanie pomocou nitky,
neviem si to predstavit, ale za pokus to stoji, skoda dat znicit snubak...ked sa to mozno bude dat...

https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/ako-dat-dole-obrucku-z-napuchnuteho-prsta/

lulu1983
1. jún 2010

ahoj tehulky 🙂,

tento tyzden sa mi v noci stale snivaju sny suviasiace nejako s babatkom a porodom, podvedomie uz asi pracuje 😉 ale nie su to neprijemne sny

@mojalili - v mojej mudrej tehu knihe som citala, ze trasenie ruk sa povazuje za predzvest bliziaceho sa porodu.. tak uvidime 🙂

kafoditka
1. jún 2010

Dakujem baby... ved ja som hodinu stiskala kocky ladu v ruke, potom mydlo a aj tak cez ten klb nemam sancu..

kafoditka
1. jún 2010

MIRKA... takze nas kocik neprisiel 😢 😢 😢 😢 😢

mirka285
1. jún 2010

Kafko ☹

luminkasp
1. jún 2010

mirka, to mi je luto a co ti povedali?

carrie84
1. jún 2010

@kafoditka - kafko, to snad nie 😠 ☹

lulu1983
1. jún 2010

@kafoditka - neprijemne ☹ aspon ti povedali, kedy by mohol prist?

kafoditka
1. jún 2010

@carrie84 a to som ho objednala tyzden po Mirke... Ze autosedacka pride mozno este tento tyzden - to je podstatnejsie, ja viem, ale chapes? Ja som bola tak nadsena, ze ho budem mozno dnes mat, ked im vcera prisla zasielka a ona mi zadre, ze nic z toho... 😠 Som znechutena a uz mi to je jedno..

kafoditka
1. jún 2010

@lulu1983 mozno do dvoch tyzdnov... 🙄

carrie84
1. jún 2010

@kafoditka - no na vrazdu, presne poznam - na nieco sa tesis ako mala a potom to sklamanie (v tomto som niekedy fakt ako decko). Aspon ti povedali, kedy by mal prist aj zvysok a nielen autosedacka? Tie cakacie doby sa mi zdaju neskutocne dlhe!

kafoditka
1. jún 2010

@carrie84 do 2 tyzdnov... ja viem, ze je to velmi kvalitny kocik a stoji za to, ale tak dlho cakat... 😲 😕 pipinka z predajne, co mi volala mi hovori, ze keby som nahodou porodila skor, tak mi bud nejaky kocik zapozicaju alebo si mam vyskladat nejaku teutonku priamo na predajni... Takze tak.. Hadam ho do porodu budem mat doma..

carrie84
1. jún 2010

kafko - budes musiet filipkovi povedat, ze musi pockat, lebo este nemate kocik 😉 Ja malemu tiez hovorim, ze musi cakat, pretoze este prenho nemam vela veci nachystanych - snad budu ti nasi chalani trosku trpezlivi 😀

luminkasp
1. jún 2010

chcela som napisat kafo a nie mirka 😉

kafoditka
1. jún 2010

@carrie84 no ved to - ja by som najradsej rodila uz buduci tyzden - to budem 38tt... 😉 🙂

lenkaaninka
1. jún 2010

no kafko aj ja by som bola smutná teda ozaj čo to tak trvá... 😠
carrie no mne malá včera chytila bruško a že Paťulko náš krásny už možeš isť von lebo máme pre teba aj maminku všetko a ja že nie nie on musí trošičku podrásť ešte 🙂

bože nech už začne trošku leto aspoň toto ma ubíja furt len varím upratujem a deti sa nudia už vnútri najlepšie im je vonku aj pre mna lepšie lebo nenarobia doma bordel 😉 🤐

mojalili
1. jún 2010

@kafoditka tak to by aj mna nasrali a riadne, tiez som taka, ze ked sa na nieco tesim a nemam to, tak sa nebavim s nikym a nicim...proste ani obraz ani zvuk.... 😒 ☹ 😠 😠 😠

Kocky, prave som mala taky zaberak....bracho byva cca 200m cez cestu a jeho dcera (chodi na gympel) si zabudla ubor na TV...už 2x,do tretice by jej dali 2 zo spravania...(tak to tam chodi).....tak som letela (doslovne) k nim, mm ma cakal autom a leteli sme na gympel jej ho dat....no myslim, ze mi to super pomohlo.....bolia ma krize, dole brucho,maly sa obudil a tlaci dole o 106..... spratek jeden ta moja neter.....uvidim, co mi povie lekar, taktyto sprint v 9,mesiaci tehotenstvca len tak sa nevidi, keby ma niekto sledoval tak by sa posral od smiechu 😀

strasska
1. jún 2010

Ahojte,
tak ja mam za sebou dva soky: najprv na seba maly zhodil detsku stolicka na jedenie, viete taku tu velku plastovu 😒 nastastie bez nasledkov
a vzapati mi sam vyliezol z postielky 😲 Z izby vybehol s usmevom typu: ze aha mama co uz viem, ale ja som bola taka hotova, ze som na neho nakricala, az sa rozplakal. ☹

luminkasp
1. jún 2010

mojalili 😀 , mozno dojdes na poradnu a dr ti povie, podme rychlo rovno na porodnu a bude sa smiat aky das sprint 😀 😀

strasska
1. jún 2010

@kafoditka to ma mrzi, haldam na tom nejaku pozitivnu stranku...tak aspon si budes moct vyskusat dva druhy kocikov 🤐
@mojalili tak klobuk dole, ze ty este vobec nejak sprint das 😀

mojalili
1. jún 2010

@luminkasp a este si odšoferujem sama do porodnice a odveziem aj doktora ja muza, nie??? 😀 (mame 20 km od porodnice)

No kocky, takze na tie moje bolave ruky zabera stale ich zamestnavat, aby som nemala cas frflat a stazovat sa,ze ma bolia. Takze date si??? pridete???
Vlavo su lekavarove, vpravo pizzove satocky 😉

luminkasp
1. jún 2010

@mojalili, mnam, mne tiez teraz ruky puchnu v tomto teple, narobila si mi teda dobru chut, ja to tiez hovorim, ze aby som furt nefrflala, tak sa zamestnam niecim 😉

strasska
1. jún 2010

@mojalili ty na com ficis? velmi dobre to vyzera, posli virtualne par pizzovych 😉

lulu1983
1. jún 2010

drahy boze, prosim si aspon 1/5 energie, ktorou disponuje mojalili a este jej sikovnost pri peceni, lebo ja dokazem pokazit aj muffiny :(

mojalili - uuuuuzasne to vyzera, si sikovnica sikovna, ano, ano, napecene mas, kludne mozes ist rodit 😉 🙂 🙂

lenkaaninka
1. jún 2010

akurát na jednotke boli aj tie čo vyhrali miss tehulka ako sorry neviem v kotlkátom tt bola ale nebolo jej pomaly ani brucho vidieť

mojalili
1. jún 2010

Ja sa cuduje mojej dcere, ze je neposedna, ale pravdupovediac, ved som taka ista, od malicka nedokazem usediet na jednom mieste....ale mojmu muzovi sa to paci 😵 😵 😵 to je zaklad... 😉

No navarene maju, napecene tiez, poprane je, idem pozehlit a mozem ist zajtra do nemocnice....bodaj by to tak bolo... 😉

LEnkaaninka, nasa Tinka bola krasna tehulka s krasnym bruskom, cudujem sa, ze nevyhrala...

Luminka, mate teplo aj dnes? Esteze je chladno u nas, inak by sme vsetky tehulky asi zdochynali... 😉 INak Junovky konecne zacali rodit, jedna za druhou, tak to caka uz aj mna snad.
Dnes som zacala pit ten malinikovy caj, muzicek mi ho zohnal, tak uvidime, ci to pomoze... 😉

lenkaaninka
1. jún 2010

@mojalili a to je malinový či čo? tuším od 36 tt sa pije po jednej šálke a po týždni s apridáva a ešte aj nejaká alchemilka či ako? no veru Tinka bola omnoho krajšia henta bola akási nosatá v tvári nepekná a tinka je peknunká

stanka33
1. jún 2010

Ahojte...

mojalili ja som si dala ten caj pri Jurkovi stacil mi jeden sacik a na druhy den mi odtiekla voda, ale to bola asi nahoda, mozno nie 😀 ,, dala by som si s tych satociek ci co si to napiekla...

bola som dnes na anesteziologii na kramaroch tak mam epiduralku vybavenu ako rezervu....
a chcela som ist za jednym dr. maxi za Valentom ale mal zmenene ordinacne hodiny na zajtra, uz si bola u neho???
ja mu chcem skusit zavolat do ambulancie a uvidim co mi povie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre