Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

sunnygirl
2. jún 2010

@mirka285 Linduška bude ako bábika, keď si maniak do čiapočiek 😀

sunnygirl
2. jún 2010

@janulienocka nestraš, ešte musí Jakubko vydržať 😨

lenkaaninka
2. jún 2010

baby taká som sfetovaná som deťom vystriekala hlavy s takou kúrou boli minule na ihrisku v sobotu a malá mala dve vši v hlave...že su teraz všade len nikto nepovie a niektoré mamky ani nevedia alebo neumývajú hlavy alebo ja neviem som taká nasratá až no kurnik by som im ruky osekala...a že aj na školách kolko toho je tuším minule aj v správach o tom bolo ako epidémia to ide...
fuj normálne mám k tomu odpor a keby ste cítili ako to tu páchne ...celu takú penu som minula a minimálne 4 hodiny to musia mať na hlave už som aj na nich kričala lebo to nechceli že to páchne ale čo narobím...

ericica
2. jún 2010

jeeeeeeeej aj ty si erika tak sme menovkyne 🙂
dnes mam trochu menej roboty tak sa asi pustim do vyroby orchidejok.....budem mat casu sa s nimi piplat...... 🙂

ericica
2. jún 2010

@lenkaaninka nezavidim......aj si im vlasy ostrihala?maju ich dlhe?

mirka285
2. jún 2010

objednala som tri pre malu a jednu pre seba 😉 a praveze vobec nie su drahe,u nas v Auparku co je ten obchod s ciapkami stoji jedna detska ciapka cca10-13 eur..kojenecke su lacnejsie,to je jasne,to aj ja som kupila v Ham dve ciapky za 5 eur,ale tu na tejto stranke som kupvala take vacsie pre malu-jednu na pol roka a dve na jeden az dva roky,takze normalne hrube ciapky,takze mne sa cena pozdava 🙂

sunnygirl
2. jún 2010

@lenkaaninka ja sa nepamätám, že by sme my niekedy mali v škole vši, síce nám pozerali hlavy, ale to kvôli cigáňom. No aj svokra vravý (toť vychovávateľka), že teraz je to na školách bežné, vši. Však aj ona si furt drhne tie vlasy. 😨 😨 😨

lenkaaninka
2. jún 2010

@ericia vieš čo to ešte v novembri ked mi ich zo škôlky priniesli tak zadok na krátko a teraz majú tak pod uši vlasy ale staršia má také huste a nechcem už kratšie lebo aj ked pôjde do školy tak aby jej to do očí nešlo aby sa jej dali zapať mala prdtým také krásne princeznovské pod lopatky chudiatko už ju nechcem viac kosiť.
normálne zúrim ako čert.

mirka to asi preto že su prepracovanejšie a také moderné asi zato...

mirka285
2. jún 2010

Sunny u mna je to uchylka,ja mam pre malu 35 ciapok 😝 paneboze vsak mna by mali liecit 😕

dugyna
2. jún 2010

@lenkaaninka viem ako to smrdi..ty hcooris o skolach..a mne sa pred par rokmi stalo ze sme na oddeleni v ramci stazi ani nevedeli ze vysutrejume dietatko so vsami..sak veget pohoda nie..a to sme si az potom vsimli ze sak maly co to ma vo vlasoch.....a sa pytam tej dr ze to nemyslia vazne..a ona ze sak uz ich ani viace menej nema ze uz bol vytriekany/keby ste videli tu hlavicku..v istotou by som nepovedla ze uz tam nic nema.....takze rovno som isla do lekarne pre difuzil a smrdela som ako fuj doma....este aj ta dr ze sak ked tak sa radsej doma vystriekajte...
na skolach je to otras..staci ked jeden rodic neposluchne a nevystrieka dieta v dohodnuty den..a ostatny to mozu robit stale ako blbci...

januliatko1985
2. jún 2010

ahojte, ja som z augustoviek a chemsa vas spytat, ze ci pocitujete poslickov a od kedy?a ake to je.dakujem za odpoved.

mirka285
2. jún 2010

no prave mi Gabo zahlasil ze dnes bude doma,takze moj plan dna sa zrutil..som chcela upratovat,ale ked je doma,tak nerada upratujem,no tak si idem umyt vlasy a navarit obed...priebezne nakuknem,tiez som zvadava co sa stalo Maxinke

lenkaaninka
2. jún 2010

sunny ved práve kedysi sa kukali vlasy to viem aj ja ale nikdy sme ich nemali neviem čo to teraz hlavne že mamky tých detí o ktorích viem tak chodia ako dámičky vyfiflené a detská strapaté s mastnými neučesanými vlasmi keby ste to videli...

Akurát lekárnička vravl že nestíhajú tie sady s tou kúrou na vši objednávať...ale kurnik ani mamky nepovedia pustia decko na ihrisko šak čo má moja nech má aj ich...ako to nechápem ja ked mali baby v zime tak týžden som ich odvšivovala až potom dala do škôlky och bože to je teda doba ....

keby ste ich videli čierne sáčky na hlavách a nadávajú

ericica
2. jún 2010

@januliatko1985 ja pocitujem a pri prvej dcerke som nepocitovala.....pocitujem asi mesiac uz.....

ericica
2. jún 2010

trochu vas opustim aj ja ale priebezne nakuknem 😉

dugyna
2. jún 2010

@lenkaaninka leni a ja mam vlasy az por zadok..takze si vies predtavit ako som zurila...
uplne ta chapem este ked mas dve baby doma...ach jaj..a fakt ze aj minuly rok o zacalo v tom to obdobi tie vsi ako epidemia
aj muzove kocky to mali skoro furt az do leta v skole...
staci ak tam mas par z socialne slabsin rodin po pripade romov-cest vynimkam..a uz mas epidemiu..

drievko
2. jún 2010

@ericica ja by so ti rada pomohla ved to sa da aj poleziaci ! aSPOn by som sa nenudila! 😉

lenkaaninka
2. jún 2010

@dugyna no a kamoška kaderníčka že mamka prišla s dcérou takou 6 ročnou že nakrátko ostrihať a že tak namočila vlasy a začala strihať a ako zahrabla tak hlava ale plná plná vší že hned dezinfekcia a že to jej mala nejako šmiknúť doma a ked odstráni vši tak potom má prisť ...ved čo už chýba len vkaderníctve vši...

ericica vlastne to tvrdnutie brucha su posličkovia??

janulienocka
2. jún 2010

@sunnygirl no to hej, este mesiac, ved mu aj dohovaram 😉 @januliatko1985 ja som prave vcera mala, takych poriadnych 😝 , ale ked to preslo, tak sa nic nedeje ...

lenkaaninka
2. jún 2010

bože že vlasy po zadok uf tak to keby si tam mala nejakú koloniu neviem neviem 😠
viem si predstaviť...a jedna tá kura stojí do 10 eur a to je na jeden krát a akurát im to vyjde na hlavy aj to len preto že majú vlasy pod uši..hovadá tristo korún vyvaliť na jeden raz ale keby to každy tak urobil tak je pokoj. Alebo aspon hlavy pravidelne umývať. Ja deťom každy druhý den umývam a ked je leto aj každý den...ale ktovie už či su nejaké svine odolné z toho či kieho anciáša...
dugy len tu to nielen tie socialne slabšie rodiny to je na ostudu...

sunnygirl
2. jún 2010

ja tiež neviem čo sú to tí poslíčkovia a ako to bolí

sunnygirl
2. jún 2010

inak keď sa tu bavíme o všiach, tak sme v 21 storočí, ale ľudia sa o seba starjú menej ako pred tým 😠

meruska
2. jún 2010

ahojte...tak vam poviem, ze my v skole romov teda nemame a ani velmi socialne slabsie deti a vsivave epidemie ano..kazdy rok aspon 2-3 krat ☹ a vzdy sa ujde aj neakej kolegynke...

sunnygirl
2. jún 2010

@meruska to sa veľmi zle číta, je to smutné

meruska
2. jún 2010

oacka...tak u nas sa teda Hornad zacal vylievat uz vcera, a dnes rano nam hlasili v rozhlase ze mame vyhlaseny mimoriadny stav a ze este to zacne narastat, lebo zacali vypustat priehradu Ruzin... tak som zvedava co z toho bude... pivnica bude urcite zas plna vody 😠

sunnygirl
2. jún 2010

no idem sa prezliecť z pyžama a niečo robiť, tak zatiaľ páááááááá 🙂

meruska
2. jún 2010

sunnygirl veru je to smutne, lebo mame skor solventnejsie deti a odkial to teda maju, nechapem...

patresko11
2. jún 2010

preco je stale tak skaredo? ☹

liluu
2. jún 2010

no mna sa drahý minule pýtal že či už mám tých anjelikov, a ja že čo??? tak na koniec sme prišli na to že myslí poslíčkov... 😀
Poslíčkovia su take kontrakcie, ako pri krámoch a bolia zo spodu smerom hore a kontrakcie bolia z hora od bruška dole.
A že ked nevieme či su to poslíčkovia či kontrakcie tak si dáme teplý kupel a ked su to polsi tak prestanú ale kontrakcie zosilneju..... aspon myslím že som to dobre pochopila

patresko11
2. jún 2010

baby je tu este niekto ktora sa boji porodu?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre