Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

oacka
3. jún 2010

meruska,ja som sa na to normálne tešila už od pondelka... dnes mi je blbo, na vracanie a bolí ma brucho...
kkafko,ešte sa neponáhľaj s rodením,nech sa malý rozhodne. 😉

oacka
3. jún 2010

všetky budete viesť deti domov z porodky v autosedačke? my asi vezmeme Jane vaničku od brata, tá je povolená ako autosedačka.

meruska
3. jún 2010

oacka ja som si dokupila do vanicky autokit, teda tiez pojdeme s vanickou nie autosedackou

adelaine
3. jún 2010

dobre ranko vsetkym,
ja som sa dnes dobre vyspala,
spala som az doteraz, okrem behania na wc
som spala bez prestavky, ziadne bolesti, jupii 😉

belablonde, veru, to bude tym krckom to krvacanie,
len ja ho mam makky, skrateny a hlavicka tam velmi nalieha,
no maly sa volajako derie vonku, uz tam nechce byt... 😲
na jednej strane som aj rada, ale na druhej strane,
ma este cas, ved som 35+2 😒

lenkaaninka
3. jún 2010

Ahojte žíenky. Mojalili super pôrod.
baby ja som Lenušku našu cestu z pôrodnice musela mať celú dobu na rukách lebo plačkala a potom som ju musela kojiť. Takže tak 😉 . Ja asi vezmem tu prenosnú tašku pre novorodencov ja mám takú že je pevná od spodu ale neviem si predstaviť čo teda ako tam bude to minimiminko poskladané teda v autosedačke ale zasa v rámci bezpečnosti zasa hej...neviem nechám to na mm...

oacka
3. jún 2010

lenkaaninka, aj ja mám tú prenosnú tašku,ale v aute m nepríde moc bezpečná,nechcem pokúšať osud...

tutifruti
3. jún 2010

No my máme Jane vaničku, ale možno pojdeme v autosedačke.... Ak bude malý ako boli dievčatá....tak pojdem domov ako s trojmesačným.... 😅 A hlavne z nemocky domov to máme 5 minút....

meruska
3. jún 2010

oacka ak ti brat pozicia jane vanicku, vyuzi to, Kikuska bude moct byt v perinke a je to zaroven bezpecne

robika
3. jún 2010

Ahojte, tak som sa dopocula ze mojalili to ma uz uspesne za sebou a maly danielko je uz s nou... Gratulujm.... to je super sprava, dufam ze vsetky budeme mat taky rychly porod
ja mam dnes poradnu uvidime co povie doktor, ze ci je vsetko ok, si predstavte ze tu v nemocnici mam termin v 38tt aj gynekolog bol v soku, ze vraj nemocnice si nas maju brat na kontroly od 36tt, tak mi povedal, ze pozorovat ma bude on 🙂

vcera sme prerabali spalnu kvoli postielke a pultiku, tak som nemala este cas vas od vcera precitat, tak dufam ze dnes vecer to dobehnem...
vratila som sa teraz z lidla, isla som pesi a mam dost ☹ , a nastvali ma, lebo niektore veci im vraj vobec neprisli... katastrofa, neviem naco to davaju do letaku... hadam vy ostatne budete mat v lidli viac stastia....

oacka
3. jún 2010

no práve meruska,že ju chcem mať v perinke, tak mi príde vanička najlepšia. už sa mi snívalo,že sme rodili,bolo to super, môže za to mojalili! aj mm si prišiel pozrieť jej fotky a len tak čumel na maléhoo, ale sa mu páčilo, že mojalili vyzerá akoby bola v kúpeľoch a nie na porodnej sále! 😀 😀 😀

oacka
3. jún 2010

robika,aj ja som sa bála,že nebudú mať v Lidli tovar,ale u nás toho bolo dosť zo všetkého.

tutifruti
3. jún 2010

Baby u nás normálne ze slnko svieti.... neviem ci to rozdýcham... 🙂

robika
3. jún 2010

@sunnygirl budem rodit v RS, ja velmi dufam ze to bude fajn, lebo nemam tu zname, tak ani neviem ako tu co vnutri vyzera a funguje, ale vraj by sme mali byt oddelene od romiek, tak to by som bola veelmi rada....
uz sa snazim trosku cez znamych zistovat, kto ma koho v nemocnici, hlavne kvoli sestrickam, aby boli mile 🙂

lenkaaninka
3. jún 2010

u nás je tuti tiež kráááásne až sa mi to nechce veriť...a v nedelu je tu program pre deti ku Mdd. Pôjdem na obed urobiť bryndzové halušky tak sa všetci vytešujú.
Aj malý asi lebo vykopáva v bruchu jedna radosť.

maxara
3. jún 2010

Ahojte krasulky,
mna dnes na materskej rano privitalo slniecko a vyzera to na pekny dnik, tak dufam, ze aj bude. Po vcerajsku som dnes uz uplne zabudla na to, ze som niekde pracovala, kedze najblizsie tri roky tie blbe ksichty neuvidim.. teda jedine v pripade dobrovolnej navstevy, ktoru si samozrejme neodpustim, aby som mohla mat aspon blbe poznamky 😀 som rada, ze vas mam a ze som sa mala komu vcera pozalovat a vykecat, aby sa mi takto fajnovo ulavilo.. juuuj, to je radost.. normalne som spoko a v poho.. a este vam mozem nabonzovat, ze som volala s tou mojou fotografkou, ktora nam v pondelok urobila radost (mne, Mirke a Kafkovi) a trosku nas pofotila a povedala mi, ze budem mat dnes (len neviem kedy) jednu protekcnu spolocnu foto 😉 AKO PRVA.. Mirka, Kafko, vcera som ju ukecala, ale nebojte nic, dnes sa im vraj bude venovat a prve robi samozrejme vase, preto mne posle tu, aby sme si boli kvik 😉
a este ma napadlo, ked uz pisete o akciach v lidly, ze vcera mi dosiel letak KIK a mali tam normalne odfotene tucne baby a "modu" pre ne, sice otras, ale cosi by sa snad dalo vybrat.. takze tucniaciky, nabehnite do KIK a kuk.. navyse tam maju aj kojacie podprdky za 5,50e take obycky bavlnene a velmi pekne opalovacky a aj bodynka, aj pre starsie deticky nejake supravicky a tak.. ja sa chystam zajtra tam, idem si urobit radost nejakym vacsim cislom.. (aj pre seba, aj pre malu..)

alllexa
3. jún 2010

Ahojte,
dnes sa mi snivalo, ze budem mat tmavovlaseho chalana🙂

@kafoditka - ja som mala tiez taku onicom noc, stale som vstavala hore-dole... Navyse som musela byt dost skoro hore, lebo mm siel na sluzobku a ked ho nezobudim, tak zaspi🙂
Zajtra na poradni uvidis co a ako, ved kazdy tyzden je dobry na rast babatka, odhadujem, ze tyzdenne moze pribrat cca stvrt kila. Ja to este 2 tyzdne vydrzim, nie je mi zatial nejako vyrazne zle. Skoda, ze neviem, ake velke je babo...

@adelaine - no, to je dobre, ze Ti tie bolesti presli. Aj ja mam zmaknuty krcok, ale doktor to nijako nekomentoval, ze by som sa mala setrit alebo co...

@oacka - aj ja sa chysatm do Lidla, chcem tam ist okolo druhej, predtym ideme pozriet nemocnicu Ruzinov. Snad tam este nieco ostane...

janka256
3. jún 2010

ahojte babulky no aj ja som dnes vyslala mm do lidlu a kupil ten celovo-usny teplomer za 9.99 eur tak som zvedava jak bude merat kupovali ste ho uz niektora?

pepppe
3. jún 2010

ahojte julovky 🙂 ja som tiz rozmyslala nad tym ako babo previest potom domov,ale bude to autosedacka,,vsak to nieje daleko od nemocnice,,,,takze to tu chvilku vydrzi a potom si pekne doma lazka do postielky a moze sponkat a spinkat 🙂

adelaine
3. jún 2010

allexa,
vcera som mm hovorila, ze sa mam setrit, ze teraz bude obskakovat on mna,
ze mi hrozi porod hocikedy...a on sa asi vazne zlakol 😅 chudato,
vcera mi furt nieco podaval, furt sa ma pytal ako mi je...dnes rano
som mala ranajky na stole..no luxus 😀 este si zvyknem...
este mi aj zakazal ist dnes na tu obhliadku s vami, ze co ked mi bude zle...
tak som ho vysmiala, ze doteraz som normalne ficala a nic sa nedialo 😵
normalne je to s nim vazne...

ale platti, dnes sa stretavame v nemocke.

alllexa
3. jún 2010

@adelaine - tak to musim aj ja vyskusat, lebo u nas je to mm kto sa sa rad da obsluhovat🙂

adelaine
3. jún 2010

allexa, treba ich zrejme trosku postrasit 😉
ale tiez som zvedava, ako dlho mu to vydrzi....

je vsak pravdou, ze dnes je mi fakt lepsie,
ten klud ma nieco do seba, treba skusit...

lulu1983
3. jún 2010

Ahoj tehulky 😉 ,

v prvom rade prajem vsetkym prijemny den 🙂 velke gratulacie pre MOJALILI a krasneho danielka a spokojneho tatinka 🙂 som rada, ze porod bol rychly a ze su vsetci v poriadku... Bodaj by sme vsetky mali taky rychly a nekomplikovany porod. tfuj - tfuj

maxara
3. jún 2010

adel - ved ked pojdes na prehliadku porodnice, tak pohodka, nie? 😀 keby aj daco..

adelaine
3. jún 2010

maxi 😀
aj ja hovorim, budem na spravnom mieste 😀
ale nie, este musi drobec 2 tyzdne pockat,
potom mu to uz bude dovolene 😉

mirka285
3. jún 2010

ahojte 😉 tak uz som doma z Kramarov,no Pruzinec je velky pohodak,urobil mi prietoky,pozrel ma zospodu a povedal,ze neboj sa to porodime raz dva,ziadne prenasanie nebude,porodne cesty su zmeknute,mala ma cca 2,9 kg takze ziadny drobcek ako tvrdila moja dokina,ale vraj porodna vaha bude tak do 3,5 kg takze pohoda 🙂 samozrejme som sa zabudla opytat na epi,ale buduci tyzden idem k nemu zase a ze sa dohodneme a aj mi poukazuje nemocnicu,nech tam potom nebeham jak splasena koza 🙂 zastavila som sa v Lidli,kupila som taku tu hracku do postielky co sa natiahne a hra melodiu a ohrievac na flasu,a krsniatku mojmu ten teplomer do uska...u nas mali vsetkeho dost,dokonca este aj tie tehu podprdy u nas maju,co boli v akcii pred dvama tyzdnami 😉

alllexa
3. jún 2010

@mirka285 - no tak to su fajn spravy!
A v ktorom Lidli si bola? Maju tam este tie kolotoce? Lebo na ten si uz brusim zuby🙂

mirka285
3. jún 2010

Alexa u nas v Devinskej,a kolotocov maju dost 🙂

maxara
3. jún 2010

mirka tak supis.. sa tesim s tebou 🙂 .. naozaj je asi super ten dr. ked ta povodi aj po nemocke.. ja idem k tomu mojmu Valentovi az najskor buduci tyzden. Ale asi az ten dalsi, lebo buduci idem len ku svojmu... ale zas, povedal, ze mam zavolat v 35tt a ten som zacala teraz, tak ja mu asi zavolam a rovno sa s nim dohodnem.. co ty na to?

adelaine
3. jún 2010

miri, to je fakt super, ze ma zaujem ti to tam ukazat,
nemas pocit, ze si odstavena na druhej kolaji,
dobry pocit a sympatie su velmi dolezite...

inak aj ja dnes asi vyslem mm do lidlu,
dufam ze tam dravi dochodcovia nieco nechali
a nepokupili vsetko pre svojich vnukov 😀

cigaretka5
3. jún 2010

@mirka285 Epi na kramaroch je pohoda pojdes na 150 - ku vyplnis dotaznik doktor tu to ipeciatkuje do tehu knižky, zaplatia 109 evri a máš

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre