Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
13. júl 2010

@kafoditka kramujes normalne...ved to si ani neviem predstavit zeby zena nekramovala,teda okrem tehotnosti...to by asi nebolo nieco v poriadku,nie?ja som mala DANU,tak sa to volalo a to ani nevies ze mas,nemusis davat pozor,ako pri tabletkach ci si si nezabudla dat,ani z toho nepriberas 😉

kafoditka
13. júl 2010

@mirka285 miri ale ja nehovorim o DANE, viem, co je dana, toto je nove - teliesko, vypada to tusim ako vidlicka mala..

mirka285
13. júl 2010

@kafoditka ale ved DANA je vnutromaternicove teliesko...tak ja neviem co si chces dat ale podla mna to je to iste,ved aj DANA je taky drotik alebo akoby som to nazvala.

kafoditka
13. júl 2010

@mirka285 akurat to pozeram na nete, tak mas pravdu...

mirka285
13. júl 2010

@kafoditka 🙂 akurat ze teraz su uz urcite niake modernejsie,a samozrejme drahsie ☹ ale ja si to dam,bola som spokojna s tym,ja neviem trtosit s kondomom a na prerusovanu suloz neverim a ani to nemienim v najlepsom vytahovat...

janka_michal
13. júl 2010

baby a neskusali ste si poskakat na fit lopte??nepomaha to babatku skor na svet?

kafoditka
13. júl 2010

@mirka285 tak isto... kondom ma pali a stipe - aj tak je to ako lizat med cez sklo 😀 vytahovat nemienime a tabletky nechcem. O 2 tyzdne idem ku gyndosovi na kontrolu tak sa ho porad opytam, kedy mi ho moze zaviest..

mirka285
13. júl 2010

@kafoditka aj ja,lebo vidis,pro mne aj moj nepodny Gabko splodnel 😀

merikac
13. júl 2010

@zrzulka ziram aka si dnes aktivna,,to kedy stihas-umyt dlazku, navarit a este aj zehlit??,,,,,ja mam dnes malu neusatale na rukach,,,ked zaspi,,tak len na par minut ☹

tinka349
13. júl 2010

@janka_michal no ale tak moja sestra je riadna vyzjablina teda....na jej vek som tiez tak vyzerala, no a mmomentalne si vahu nejak nevyberam - tak prislo....ale aj keby pecene kurata z neba padali - po porode pol roka budem v lepsej forme ako pred porodom ....teda aspon dufam 😎

janka_michal
13. júl 2010

@tinka349 ale urcite ano toho sa nemusis bat..vsak si tehotna a k tomu nejake tie kg navyse patria...ja som pribrala ani neviem no naposledy co si pamatam to bolo 16kg no ale dlho som sa nevazila ani na poradni ma nevazili..takze neviem ci sa to zvysilo alebo naopak znizilo..bo mi nejak nechuti jest vobec v tychto teplach..a ty si tehotna a keby si nepriberala tak by to proste neslo..tvoja sestra nie je normalna ked nieco take povie..to su take hlupe detske reci..mala si ju poslat do prdelky..nech sa uvedomi a suknu jej zobrat :D

tinka349
13. júl 2010

@janka_michal suknu som jej zobrala 😝 a som jej aj zakazala pristup do mojej skrine bez mojho vedomia....hcce ist studovat do prahy tak nech sa osamostatni a nech si zozenie vlastne oblecenie 😲

janka_michal
13. júl 2010

@tinka349 noo presne ako hovoris..a co uz mas lepsiu naladu?

zrzulka
13. júl 2010

@merikac tiez sa cudujem , pri malej som nestihala ani navarit... ale tak maly cely den spinka tak sa da a mala mi uz v ramci hry co to aj pomoze 😀 ale tak som to zakrikla lebo sa tak posrala ze kym som ju vykupala tak mi prihorelo masko co som varila na zajtra ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ A ja reku ze zajtra budem oddychovat 😒 a este druha vec preco stiham je ze nechodim von...

zrzulka
13. júl 2010

@stanka33 ja ti neviem aj malu som kojila a ochorela, uz neverim tomu ze mm posilnuje imunitu, radsej by som mu ju poistila este niecim....

ericica
13. júl 2010

@stanka33 ja som pocula tiez ze beba HA je lepsia aj v nemocke nam ju odporucali,,,,
dnes mam hrozny den mala cely den nespi len papa a place a spi len ked je na rukach,uz som z toho na prasky a starsia ako keby citila ze som grogy tez hysaci cely den a +este doplatok mm ide zase na sluzobky tak sa mam na co tesit ☹ ☹ ☹
@kafoditka ja by som chcela vyskusat tu naplast neviete i nej nic???zaciatkom augusta idem na kontrolu k dr a tam sa ho spytam 😉 ale kamoska mala to teliesko a moc si ho chvalila 🙂

zrzulka
13. júl 2010

@bellablonde tak nasa hviezda tiez ziarli my si uz nemozeme dat ani pusu pred nou s muzom. vlastne si uz ani nedavame, uz zijeme jak manzelia po 20tich rokoch 😀 ale na drobceka neziarli, len ho stale chce chytat takze na to sa priprav ze budes musiet byt v neustalom strehu

zrzulka
13. júl 2010

inak vacsina zien chvali to teliesko.... asi sa tiez dam na tuto moznost, tabletky urcite nie, tie som brala 5 rokov , stacilo... som sa zaprisahala ze nikdy viac.... to radsej sexovat nebudem.... 😒

janka_michal
13. júl 2010

baby chcela by som sa vas spytat..tieklo mi kolostrum asi od cca 32tt a teraz uz nie, čo to znamena??

ericica
13. júl 2010

ako sa vola to probiotikum pre drobcov zajtra si ho kupim???a ake mnozstvo treba davat??

ericica
13. júl 2010

@merikac takze asi nie som sama co sa trapi s drobcom cely den.....nie a nie zaspat,na rukach spi ale ked ju dam dole uz aj je hore.....normalne sa bojim noci ☹

jeiny
13. júl 2010

ahojte,

vcera sme uz aj my dosli domov z porodky, konecne, tie 4 dni mi prisli nekonecne.....Livia sa narodila 8.7.2010, 4200 g, 51 cm, sekciou. Je to maly pokladik. 🙂

lenuss84
13. júl 2010

@janka_michal ahoj.ja som mala dnes zasa poradnu.aj monitor.vsetko je OK.termin mam na buduci tyzden 21veho-to mam podla menzesu.ale podla toho prveho sona co mi robili v nejakom 10tom tyzdni mam termin teraz 15teho.a to mi povedali v nemocnici ze vacsinou vychadza ten termin podla prveho sona.tak uvidime.

lenuss84
13. júl 2010

@jeiny gratulujem.

kukucka26
13. júl 2010

ja som dnes bola na poradni v utorok mam prist na 7.00 aj s vecami na indukciu porodu

lenuss84
13. júl 2010

ahojte.dnes som mala poradnu aj monitor.vsetko je OK.ale toto teplo je priserne.som si na obed hodila sprsku a poobede som si zdriemla.az tak fajn mi je.opuchnute nohy mama dost.a citim sa ako hroch...chichi...babky co ste dnes varili a co zajtra?hodte namety.ja premyslam ze zajtra vyskusam tie krupicove slize co tu frcia so salatikom hlavkovym zajtra...uz tesim...

merikac
13. júl 2010

@zrzulka ved von sa ani neda ist,,,,,,,,,☹.pre male mimco, je to doslova za trest ist s nim von,,,moja malinka spinka uz 2 hodky( koncne)- je len v bodinku na ramienka okna pozastierane a pusteny stropovy ventilator na najnizsiu rychlost,,,,,
to je smola s tym maskom,,,,,zhorene sa uz neda nijak zachranit,,,, 😒

merikac
13. júl 2010

@ericica - no presne tak,,,ale vyriesila som to vychladenim miestnosti,,,,,a uz spiiiiiiiii 🙂

janka_michal
13. júl 2010

@lenuss84 ahoj ahoj...no to je fajn,ze je vsetko ok..ale pokial je este ok placenta tak podla mna rodit nebudes az ked je stara ci???no a nevies nahodou ci epi zabera aj na sitie..lebo ja sa bojim najviac toho a ak mi na to epi nezabere tak este prehodnotim svoje rozhodnutie o tom si ju dat..no a sranda,ze ti sono vyslo skor ako vypocet pod ms..ja to mam 25teho podla ms a podla sona 31.7 takze uvidime...ale uz by to mohlo byt aj dnes co ty na to???a k tomu obediku, my sme dnes mali cestoviny so syrovou omackou a zajtra mame bryndzove halusky a vcera sme mali vyprazany karfiolik so zemiakmi a salatikom... 🙂 tak hadam si nieco vyberies..inak baby mi vcera radili aj plnenu papriku alebo fr. zemiaky, bo ja mam mäsa uz dost tak tento tyzden bezmäsite jedla :D

luminkasp
13. júl 2010

@tinka349 ja si to vychutnavam, vobec sa nenudim 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre