Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

oacka
13. okt 2010

@lenuss84 malá aká nežnučká kočenka!

tinaki1275
13. okt 2010

@oacka to je ale ok ..posledne dva tyzdne urcite--ved ste uz v 4.mesiaci ..a to ste este nad priemerom ..mala by priberat okolo 100g tyzdenne..ale to je samozrejme individualne u kazdeho dietata...'nam este vlasky nevypadavaju -teda ved ani nema co ,, 😀

silvia.vesela
13. okt 2010

@oacka inac ani ja som si nemyslela, ze budem kojit, tiez som ich mala makke a tiez sa dost cudujem, ze kde sa tam to mlieko berie...jedine, ked ich mam tvrde, tak to je v noci ked maly spi do piatej rana a nepyta si jest. 🙂
A tiez si myslim, ze nie je podstatne kolko priberaju, ale hlavne ze priberaju a su zdravi. 🙂 Aj ked ja by som tiez prijala keby mal Bedko viac gramov.... 🙂

S tym padanim vlasov nam to dufam, ze vsetkym prejde, lebo je to fakt deprimujuce...ja sa normalne bojim umyvat vlasy, ze kolko mi zase vypadne 😠 😠 a to papam vitaminy, pijem aloe veru....

bambola
13. okt 2010

@lela1809 no vsak mm ju drzi tak ako keby sa kupkala vo vanicke nie nejako na sediaco. len vo velkej vani ma viac vody a mozme tam s nou "jazdit" 🙂 a uz sa tak kupeme raz do tyzdna cca mesiac a pol 🙂

silvia.vesela
13. okt 2010

a ozaj, kocky chcem sa vas spytat, vy co kojite, tak pijete aj nejake caje na podporu tvorby mlieka??
Ja pijem laktacny caj, 3krat denne a mam pocit, ze je dobry a ze odvtedy ma Bedko mensie problemy s kolikou..

oacka
13. okt 2010

@silvia.vesela ja pijem každý deň čaj pre kojace matky, tri veľké šálky. a presne ako hovoríš, tiež mám plné len v noci,ke´d dlho spí. a zase som začala jesť Ricinus

silvia.vesela
13. okt 2010

@oacka a ricinus je tiez na tvorbu mlieka? to je tusim, ze homeopatikum?

lulu1983
13. okt 2010

@silvia.vesela ja pijem denne velky dzban cistej vody a velky dzban caro s bezlaktozovym mliekom, kojaci cajik nam praveze nerobil dobre, ani vinea a ked bola laktacna kriza zazrak urobilo nealkoholicke pivo, do 40 min bolo dost mliecka. Akurat ja pivo nemusim 🙂

maxara
13. okt 2010

Tak sa hlasim..
u zubara som sa neposrala, dokonca mi vrtal dva mensie kazy, obe dolne osmicky BEZ INJEKCIE.. ja som uz normalne asi imunna voci bolesti. Povedal, ze ho nebudem nenavidiet za to, ze ich vrta, lebo ked skonci, tak sa u neho dlhsie neukazem 🙂 cize ho za to vraj budem milovat 😵 fesi.. Malu mi strazila mama, na 11tu som bola objednana a nasi prisli 10:52.. akozeeee a nestresuj. Ale vsetko som stihla. Potom ked som sa vratila, upiekla a uvarila som gastany, nasi si dali a uvarila som aj kukuricu, co nasi doniesli, tak som si pochutila.

@merikac tak ver tomu, ze k mojmu zubarovi by si sa tesila, je to velky fesi a je super.. srandista a voni.. a navyse je to jediny zubar, ku ktoremu som ochotna ist.. moj gyndos je sice tiez v pohode, ale tak trosku starsi pan.. 😅
a to som ja gratulovala Belinke a jej muzovi k 30tkam 😉

@lulu1983 @bambola aj my sa budeme kupat s Ninkou spolu.. teda sme sa uz aj chceli, ale ja som cakala, kym sa mi zahoji poriadne ta rana na pupku a potom ked som chcela, tak mm ma zrusil, ze sa musime ponahlat s uspanim Ninky, lebo sa chce pomojkat. No ale mozno dnes by som to aj vyskusala 😉 takze podla mna to na diagnozu nie je.. robi to vela ludi 🙂 a ked je, tak som vo vasom klube, ale az od zajtra 😀

lela1809
13. okt 2010

@bambola tak vyskusame 🙂 uz vidim mm ako sa potesi 😀 lebo som mu stale hovorila ze ked bude sediet 😒

bambola
13. okt 2010

@silvia.vesela ja pijem niekolkokrat denne kamilkovy a feniklovy caj a mala prdi ostosest 😀

bambola
13. okt 2010

@lela1809 chudak ho natahujes 🙂

meruska
13. okt 2010

Kosicanky co tak sa uz tiez stretnut? Ja budem buduci stvrtok v KE, ale snad sa mi podari prist pripadne i iny den.

oacka
13. okt 2010

@meruska nebolo by od veci. 😉

meruska
13. okt 2010

@oacka kedy by to vyhovovalo tebe?

oacka
13. okt 2010

baby, my asi budeme poslední zaočkovaní, malá má už skoro 4 mesiace a ešte nás očkovať nebudú,lebo nemá rúčku zahojenú a nemám jej s ňou nič robiť,žiadne vytláčanie. je to aj dobre,lebo pri našom šťastí budeme teplotovať a revať ostošesť. ☹

oacka
13. okt 2010

@meruska budúci štvrtok kľudne, to nejdem na žiadnu služobku, ani nerobím nadčasy. 😀 😀 😀

meruska
13. okt 2010

@oacka vyborne a miesto a cas? ja mozem cca od 13-tej a miesto - hocikde

oacka
13. okt 2010

@meruska mne by to vyhovovalo tak od tretej nižšie, to už malá doma nevie čo so sebou. a miesto????netuším

meruska
13. okt 2010

@strasska @karinnka @tinka349 @izira pridete na kosicke stretko pokecat a ukazat julovku?

meruska
13. okt 2010

@oacka chces sa ist von poprechadzat alebo skor si niekam sadnut?

oacka
13. okt 2010

@meruska ja by som brala skôr to prechádzanie s občasným posedením. po tretej chodíme s malou vonku.

meruska
13. okt 2010

@oacka j ja som skor za vychadzku 😉 aspon mi bude spinkat...a miesto?

meruska
13. okt 2010

@oacka jazero, hlavna alebo neaky park?

alllexa
13. okt 2010

@tinaki1275 - dobry tip s tou strankou!

@oacka - to si mala krasnu vahu! My len 5550 g:(

@adelaine - to mozno preto padaju, lebo v tehotenstve zase rastli, ale urcite sa to zastavi a budes ich mat ako predtym.

lenuss84
13. okt 2010

@oacka no to sa aj ja dicim.my budeme mat teraz v piatok 12 tyzdnov.a som fakt stastna ze este kojim.vypijem denne vela vody,hlavne melty.tak asi to pomaha.tak sa drzme a kojme nadalej

lulu1983
13. okt 2010

@alllexa alexa, ze aka kocka z teba! nova visage? pristane ti to 🙂

merikac
13. okt 2010

@maxara hmmmmmmmm, tak to je vrazebna kombinacia,,fesi+ krasna vona 🤐 ...a ako si dopadla?

merikac
13. okt 2010

@alllexa jaka zvodna tigrica sa tu na nas usmieva 😉

lulu1983
13. okt 2010

@merikac @maxara: presne tak, to je samoumrtvujuca kombinacia .. dobre to ma chlap premyslene 😀 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre