Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

luludi
11. aug 2011

@bambola kraaaasne choditko 🙂 martinka je sikovna 😵

adelaine
11. aug 2011

@bambola presne akoby si opisala situaciu u nas...risi mm zboznuje...ked pride z roboty, risi sa za nim priruti a uz sa smeje ako leco.
...a s tym chodenim to bolo u nas tak, ze risi najprv chodil okolo nabytku, potom dokazal stat bez opory a asi 2 tt dozadu zacal chodit za 1 prst, doslova si to vynucoval 🙂 pred dvoma dnami urobil prvych zopar krokov a vcera presiel po celej miestnosti hore a dole...dnes nic, iba stvornozkoval...to mu ide najrychlejsie.

gabika41
11. aug 2011

.....a potom sa to dostane do fazy,ked deticky zistia,ze po dvoch je to rychlejsie ako po styroch.... 😀 aspon tak to fungovalo u nas....u nas uz sa skoro vobec nestvornozkuje...

rolak
11. aug 2011

@gabika41 u nás sa tiž máločo štvornožkuje, radšej sa stojí a vreští a naťahuje ruka za maminým palcom 😀 😀

merikac
11. aug 2011

@bambola Mati, prosim ta,,,ty mi budes isto vediet odopovedat,,,co v teenegerskom slovniku znamena skratka MK presnejsie,,pod na MK, alebo mas mk??? je to droga?

bambola
11. aug 2011

@merikac to neni modrykonik? 😕 😀 😀 jaaaj dakujem za lichotku 😉 ale netusim 😕 skor nech sa @mirka285 skusi opytat svojho tomasa

gabika41
11. aug 2011

@merikac ..nie nahodou mariska....

mirka285
11. aug 2011

caute babule...ja len na skok,Tomas ma uz vyhana 😠
@merikac pytala som sa ho a povedak,ze nevie,vraj to nepocul este... kocky este som vam chcela povedat,ze Linde trvalo dva mesiace kym mala uplne istotu v chodeni...ale ked zacala chodit,stvornozkovat uz vobec nechcela..a ozaj dnes sme presli na topanky c. 21,ja neviem kam jej ta noha rastie 😀 a som nasrdena,kupila som maso,ze uvarim zajtra segedin a Tomas ma zrusil,ze on chce nieco ine,no ako 😠 dnes som robila rezne a kasu a vobec ma nebavi stale rozmyslat co navarit 😒

monline
11. aug 2011

@lutsine pýtala si sa na tehuľky, tak doteraz viem o @cigaretka5, @kristip a @maxara a týmto im opäť srdečne gratulujem a prajem krásne a príjemné tehuľkovanie 🙂

bambola
11. aug 2011

@merikac teraz som nad tym tak premyslala nemoze to byt akoze marlboro classic?

monline
11. aug 2011

@merikac pýtala som sa niky a ona vraví, že tú skratku nepozná a už vôbec nie v súvislosti s mariškou, že oni to volajú tráva..

monline
11. aug 2011

@mirka285 aj Danko nosí 21ky a tenisky som mu kúpila už 22, aj tie nosí a nezdajú sa nejak veľké..a pritom je to stále drobček 😀

monline
11. aug 2011

baby kde ste? spíte?

merikac
12. aug 2011

baby dky
@bambola ,,som vybuchla smiechom , asi fakt to bude marlboro 😀
@mirka285 tak to si bude takymto tempom zit Linda na velkej nohe 😀 .s tym jedlom je to aj u nas na porazenie,,nad vsetkym vymrva nosom,,,najviac sa mu paci ked mu objednam obed v praci a donesiem,,,,,,,,,,

kafoditka
12. aug 2011

Bre ranko...tak my uz mame za sebou expresnu navstevu lekarky, malemu som nasla za uskom zavrtaneho, napiteho kliesta 😔 bala som sa cokolvek s tym robit, tak sme radsej nasadli do auta a sli k pedine. Vytiahla ho, vydenzifikovala miesto a mam ho teraz pozorovat, ci mu to miesto nesvervena..ak ano, mame letiet naspat k nej 😒 Inak dnes ideme malemu kupit topanky na jesen, lebo tie, co ma, su mu uz male...nosi jedny tenisky c.21 tak aby mal na obmenu..
Prajem pekny dnik vsetkym a @kristip a @maxara baby gratulujem ku tehulkovaniu, drzte sa!

noemarta
12. aug 2011

dobre ranko,
@kafoditka a a a to si si vsimla toho kliesta az rano, booozinku.... a kde ste boli ze by mohol dostat kliesta....
To fakt su baby tehu??? tak jasnacka aj ja gratulujeeeem !!!!

kafoditka
12. aug 2011

@noemarta Maci, ja teraz neviem, ci ho schytal vcera, ked sme boli na Dostihovej drahe na ihrisku alebo este ho tam mal z Koliby - tam sa valal aj v trave..kazdy den po kupani ho prezeram a fakt som si to nevsimla za tym uskom, az dnes rano 😔

mirka285
12. aug 2011

dobre ranko dievcata...
@kafoditka Domi to musel schytat vcera,inak by si si to urcite vsimla,neboj,ma ho vonku,tak vsetko je v poradecku..velmi zle som spala tuto noc,na veceru som si supla tresku a celu noc mi bolo tazko...ako ma byt dnes,neviete?

mirka285
12. aug 2011

@merikac Mery ale ja s nim dnes vybabrem,nechce segedin,urobim masko na stave s ryzou a aspon to moze jest aj Linda 🙂

noemarta
12. aug 2011

@kafoditka ja si tiez myslim ze to ma zo vcera, lebo este den navyse, to by bol uz moooc nacicany, a to by si asi nevidela....hlavne ze je to vonku 🙂
Ja robim dnes rychly a lahky obed, leco, lebo na stvrtu ideme na rodinnu oslavu, idem rychlo piect aj kolac. paaacko

kafoditka
12. aug 2011

@mirka285 no dufam... inak dnes ma byt teplucko a pekny den, zatial to tak nevypada, ale snad sa vycasi

bambola
12. aug 2011

@merikac a nemoze byt? 😕

bambola
12. aug 2011

ahojte,
tak my sme vcera padli do postele ako hnile hrusky 😅 tusim som zaspala skorej ako mala 😀 urobili sme si necakany vylet do Brna 😉 dnes by sme chceli konecne do tej zoo ale mame nejake vybavovacky tak neviem ci stihneme 🙄
@maxara @kristip tak este raz gratulka a prijemne tehulovanie a tak trosku zavidim v dobrom 😉

bambola
12. aug 2011

jaj chcela som pripnut fotky z brna 😉

gabika41
12. aug 2011

Zdravim....dnes ako obvykle upratovaci den,svokra mi zobrala malu na chvilu von,tak som v poho dovysavala a umyla dlazky......inak uz tyzden nase uspavanie prebieha tak,ze malu iba polozim do postielky,zazelam dobru noc a idem z izby a zatial funguje.....prajem prijemny den... 🙂

zuzik1983
12. aug 2011

ahojte, dlhsie som sa tu neukazala, ale citam poctivo🙂 akasi som v poslednej dobe unavena, bez nalady, nic sa mi nechce... hlasili pekny den, ale vobec to tak nevyzera. a ja som uz poprala, tak aspon dufam,ze sa nerozprsi.

adelaine
12. aug 2011

ahojte. dobre ranko vospolok.
tu svieti slnko, ale je riadna kosa, rano normalne bola hmla a na kopcoch slnecno, totalna inverzia.
Dnes sa chystame na Rohace, dufam, ze sa nam ten vylet podari, lebo Risi je total nahovno od rana, len vyrevuje ako oci otvoril..nic mu nie je po voli..nervny je a ja z neho, normalne mi ide na nervy, co je taky protivny :(

a aby som nezabudla, gratulka nasim tehulkam ;) to budu teda februarovciatka?

lenuss84
12. aug 2011

ahojte.pekny dnik vam vsetkym.ja som len na skok.idem dat malu spat,pobalim par veci a ked sa zobudi a naobeduje,frcime k svokrovcom na vikend.takze sa ozvem az nedelu vecer popripade pondelok.zelam vam vsetkym pekny vikend.ufam ze bez dazda.papa.

lenuss84
12. aug 2011

a gratulujem tehulkam!

lenuss84
12. aug 2011

a..........prepacte akosi som to nestihla-vsetko naj vsetkym Zuzkam dodatocne!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre