Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
17. feb 2010

carrie - no tak to potom nemusis ani na liposukciu chodit... trosku tuku ti nezaskodi... 🙂 ja ho mam pozehnane a tiez sa momentalne nijak neobmedzujem, ale ani nepriberam, sme na tom s oackou rovnako... ja osobne mam uz teraz viac, ako ktorakolvek z vas co priberiete 25 kg 😅 a zijem... zatial

maxara
17. feb 2010

babule - tehotenstvo vam aj tak zmeni postavu, budete krajsie ako predtym... pekne tvarovane, krasne... nebojte

oacka
17. feb 2010

ja tiež tak viem, že dve slabšie kávy denne sa môžu. ja som kávu nikdy nepila. ale fajčila som tiež. potom som prestala kvoli túžbe po miminku a v marci minulého som zase začala zo zúfalstva,že načo si to odpieram,keď aj tak nemôžem otehotnieť! a som otehotnela aj ako fajčiarka! na začiatku tehu mal moj muž úraz a ja som fajčila zo stresu jednu od druhej. to som ešte nevedela, že som tehu! tak dúfam,že to bábu neuškodilo.

nina88
17. feb 2010

Carrie veď 6 kg je uplne v norme, neblbni... Mne bývalo síce zle, lae vracala som len málokedy... Ja sa zavodňujem. 😒 Pri malej som pribrala 30 kg a len nejakých 12 som nechala v pôrodnici,čo som mala tolko vody a ďalších 8 do pol roka a ostatné tak postupne... Ja sa snažím už na to nejak nemyslieť, kedže viem,že to nezmení. Pijem len vodu, žiadne sladké nápoje, jem pravidelne, večer len lahké, sladkosti mi nechutia, jem vela ovocia a zeleniny, takže ja fakt už viac robiť neviem a aj tak priberám... Tiež-stehná,zadok... Príde leto a odpadnem pri pohlade do zrkadla... 😀 Nevadí, pre toho drobca čokolvek... 😀

nina88
17. feb 2010

Oacka, neuškodilo, nemaj strach... Kolegyňa fajčila celé tehotenstvo 10 cigariet denne a má dvoch zdravých chlapcov... 😉 (aj keď ja by som to neriskla)
Ja som sa zas velice opila 4 dni pred očakávanou mrchou (bola som v ten deň aj na krvi a HCG 0) a bum, nedostala som... Trápila som sa velice dlho preto, ale načo? Nezmením to, musím dúfať,že je všetko ok... 😉

sunnygirl
17. feb 2010

Tak ja kávu som pred tehu pila 3x denne a teraz ju nemôžem ani cítiť, aby ma nebolela hlava tak 3v1, ale aj to až od tretieho mesiaca.
Ja som v prvých troch mesiacoch len vodu a chleba a tiež som priberala, pomaličky. Až nejako v 13tt som mohla papať sem tam polievky a iné veci, ale ja nepapam mäso (a to som bola mäsový žráč 😀 ) ani sladké ani kyslé uhorky (ale kvašáky to mňam) ani polievky, snáď ryža, zemiaky (čo som pred tým nenávidela, zemiaky fuj) a teraz studené mlieko (čo tiež pred tým nie) a najviac hoci aj o pól noci a niekedy aj 2x za noc zvolenské smotanové jogurty-marhuľové (xixi to s tej smotany priberám) tak zatiaľ 6 kg, ale ja som vobec nezvracala, iba mi bolo zle 😒, takže som ani neschudla, len pomaličky naberala.

A ešte zvláštnosť, čo nikto nechápe, že ja čokoľvek zjem, ostane mi v ústach sladká chuť a jedlo mi je málo slané a ťahá mi chuť do sladka (mäso, vývar, kyslá polievka....no hočo)

maxara
17. feb 2010

oacka - ja som prestala fajcit po vysokej, drahy mi zakazal, ale prilezitostne sa stalo bezne, ze som si zapalila... a na zaciatku tehu, asi v takom stvrtom tyzdni, som sa straaasne ozrala a vyfajcila som za vecer celu krabicku... a tiez to bolo v skupinke ludi, ktori mali rozne depky... takze particka jak vysita... a ked som zistila tehu, okrem toho, ze som isla vyskocit z koze od radosti, islo ma porazit od mojej sprostosti... ale docitala som sa, ze v tychto stadiach tehu, ak sa nieco poskodi, tak sa to bud opravi samo, alebo dovi... cize princip vsetko alebo nic. Takze mi mame to vsetko 😉

oacka
17. feb 2010

tak to sme tu na tom viaceré rovnako! ja som pri tom mužovom úraze chlastala od nervov doma jedno pivo za druhým! a ešte som pila víno na kamoškinej oslave! som smútila s ostatnými,že ešte nemáme deti!!!! a už to tam bolo. 😀

nina88
17. feb 2010

Maxara tak si ma ukludnila... 😉
Sunny to myslíš vážne? Ja odpadnem!!! Mám plnú chladničku Zvolenských marhulových jogurtov!!! Mňam!!!

nina88
17. feb 2010

Oacka aj ja som smútila,že prečo sa tak dlho nedarí!!! 😀 😀 😀

sunnygirl
17. feb 2010

a čo vlastne čakám ja, keď ani sladké ani mäso ani kyslé ????????????????????????,, 😒 😒 😒 😒 😒

katkaking
17. feb 2010

ninka, podla mna to nie je prehresok...mozes jednu urcite...

ja sa drzim vsetko s mierou...aj parky sem tam, sem tam dokonca aj plesnovy syr...ked tie mi idu najviac na chut...tak neviem odolat. Tatarak sme mali dva krat, ale to som odolala...inak vsetko s mierou. A najviac mi chuti kysle a strukoviny...co to bude?

sunnygirl
17. feb 2010

nina:
ja len tie marhuľkové 🙂 🙂 🙂

janatt23
17. feb 2010

babule a co varite dnes na obed??? ja by som tusim dala vysmazany syrik

sunnygirl
17. feb 2010

carrie, katkaking:
súhlasím s vami, všetko s mierou, čo chutí si treba dať. Ja mám s tým maličkým takú dohodu, že ja mu dám všetko na čo bude mať chuť a ono bude pekne rásť a byť zdravučké. Akurát, že ja nemám chute.

nina88
17. feb 2010

Aj ja len tie marhulové! Sú nenormálne!!! 😝

sunnygirl
17. feb 2010

prsia mám ako pamela andersona vpredu malú prilbu a trocha boky podrástli 😀 😀 😀

sunnygirl
17. feb 2010

nina88:
😝 😝 😝 😝 😝 ....................................... 😅

maxara
17. feb 2010

sunny - podla mna babulku, moja mama pri mne mala stale sladko v ustach... a ja tiez mavam sladsie a jedla su mi malo slane, ale neprisalam si ich pre istotu...
oacka - ako dlho ste cakali? my asi 2 a pol roka

oacka
17. feb 2010

my tri aj dačo... aj som bola 2x na inseminácii a nič.

liluu
17. feb 2010

Ja som mala zmrzlinové obdobie, acidkové obdobie, minulý týždeň jahody a teraz chlebik so salámou a pomarančom. Kyslé uhorky by som predtým ani neovoňala a teraz ich možem. A drahému som zakázala predomnou piť pivo, lebo potom mám nenormálnu chuť. 😉

oacka
17. feb 2010

ja som si včera dala k haluškám s tvarohom pohár pivka, mňaaam!

sunnygirl
17. feb 2010

maxara:
moja polovička mi vraví, že to bude dievčatko a že bude ako ja priečna 😀 , kučeryvý blonďák s modrými očami, ja som kučeravá špinavoblond, so zelenohnedými očami. Ale ja si myslím, že tmavý "prerazia" svetlích (môj manžel je tmavý ako čertík - oči vlasy)

Vy pivkárky 🙂

liluu
17. feb 2010

to nie ja chcem to pivko, ale to cvrček v brušku, veď je nejaký chlap.Ale si ešte musí počkať.

maxara
17. feb 2010

a mam teraz poruke vzdy nejake to nealko pivko... pre istotu... asi pred troma tyzdnami by som zan aj vrazdila, jak moc som ho chcela

carrie84
17. feb 2010

Dobre pivo nie je zle! 😉 Ja som minule nasla u nas pizzerku, kde capuju fantasticke nealko pivo - chutilo mi lepsie ako normalne! Takze som si pekne dala jedno velke a uz sa tesim, ked si dam dalsie .... No a kedze na mne brusko uz pekne vidno, tak si viete predstavit tie pohlady. co na mna vysielali z okolitych stolov - tehotna a chlastaaaaaaa! Hehe -celkom dobre som sa pobavila 😀 A mimochodom - z tychto reci som zostala pekne hladna, takze idem obedovat - dobru chut 😀

sunnygirl
17. feb 2010

liluu:
aj ja tak poviem manželovi, JA NIE TO TO MALUO 😀 😀 😀 , on sa potmehúcky usmeje

sunnygirl
17. feb 2010

liluu:
pekne ho voláš, CVRČEK, ja ho volám ŠMUDIELKO

a vy dievčatá ako voláte bábätká v brušku? 😉

oacka
17. feb 2010

Kika, Kikuš, bambuľka, dieťa, tak ju volám... 😀 😀

nina88
17. feb 2010

Ja si občas pohár piva alebo deci vínka dám... 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre