Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
8. mar 2010

no super,Janatt dakujem pekne 😉 ,ja uz pol hodinu surfujem a nevedela som to najst 😠

janatt23
8. mar 2010

😉 neni zac

janatt23
8. mar 2010

babulky bru nocku. uz ma trosku lame.... 🙂

katarina7777
8. mar 2010

dobru noc

katkaking
8. mar 2010

ahojte, ja som tu od piatku nebola a tolko ste zase popisali, ze vas ani nedocitam. Nejako nestiham sem chodit. Malej rastu stolicky tak byva teraz trochu mrzuta, tak sa jej musim viac venovat a chodim s nou casto von...
Ale mame sa ok, babo rastie, aj brusko 😀
idem uz do hajan, som uz utahana z celeho dna...dobru noc

monline
8. mar 2010

Ahojte kočky
dnes som bola s manželom aj dcérou v Hlohovci na 3D, vošli sme a doktor, že - ktorá je tehotná? 🙂 muža to pobavilo....a ultrazvuk- bolo to veľmi pekné..Daniel je úplne v poriadku, všetky hodnoty v norme, zodpovedali 23tt +2...najskôr mal rúčku pred tváričkou, ale potom ho doktor sondou popostrčil, tak si začal cmúľať palček 🙂 ...zajtra cez obed idem k zubárovi, lebo od víkendu ma bolí zub, bolí hrozne na dotyk, ani si neviem predstaviť čo ma tam čaká ☹ bojím sa
Idem spať, prajem všetkým krásne sny...nie také nočné mory ako ste dnes opisovali 🙂 (ja som ešte tehotenský sen nemala...v snoch, ktoré si pamätám, furt pracujem! ani masláka som v sne ešte nemala, len teraz neviem, či mi to má byť ľúto 🙂 )

sunnygirl
9. mar 2010

Ahojte bábiky, idem vám odpovedať postupne, lebo kým vás prelúskam tak zabudnem komu čo. 😀

Ja teda spávam príšerne, lebo spím na boku a vždy som zaspávala na brušku, bez toho som nezaspala a pritom mám stále strach, že maličké pritlačím 😅

ADKA1311.viiiiiiiiiiiiitttttttttaaaaaaaaaaaaaaaaajjjjjjjjjj, krásne si sa nám predstavila, nech sa ti pekne s nami píše a všetko naj, aj keď neskôr, ale o to srdečnejšie 😀

KATTY.............ty bláho ty fak vyzeráš ako sandra bulock a prezrela som si tvoj albumček, pekný, hezký a ten kúsok kuchyne, uf, vyzerá super, hoď foto 😎

teraz som si nie istá, či JANATT, aj mne tak vyskočí bruško, normálne mi rastie pred očami 😀

sunnygirl
9. mar 2010

MARIKA................teeeeeeeeeeeeeeeeda klobúk dole, že máš toľko detičiek, veľmi pekné a čo hovoria na prichádzajúci prírastok, tam už budeš mať aj pomocníkov 😉

RYBANKA............držím palčeky

sunnygirl
9. mar 2010

MOJALILI..........najhoršie je, keď a ťa šéf nezastane, poznám to, môžeš sa aj roztrhať 😒

sunnygirl
9. mar 2010

No tak vám prajem pekné písanie, tu v ZV aj slniečko svieti, uj ale je -8, kosááááááááá. Inak ja som už, kým som vás prečítala, spapkala (zožrala) véééééééééééľa oravskej slaninky, mňam. Včera som bola nemasná neslaná a bolelo ma bruško 😀 😀 😀

Sem tam cítim pohyby, ale ešte nie také poriadne kopančeky, tak som smutná ☹ , som netrpezlivá.

Inak ja si neviem predstaviť aká budem mamina, lebo chodím skoro spávať (8 hod.) a skoro vstávam (5 hod.) ja to mám od malička, neviem či sa budem vedieť prekonať byť dlhšie hor, ale však to nechám tk a nebudem to riešiť...............naučím kojiť manžela 😀 on je v pohode do 1 rána hore .....................trepem blbosti 😀 , tak pekné písanie

PS.: Dnes idem na ten 24 hodinový strojček 😵

liluu
9. mar 2010

Dobré ráno,
sunny to u nás v Poprade je -15°C A to vstávaš tak skoro sama od seba?? ja som myslela, že kvôli práci.

luan
9. mar 2010

Ahojte dievčatá výstava zameraná pre budúce mamičky a deti od 0 - 12 bude aj v Nitre 😎 http://www.agrokomplex.sk/vystava/92/29/

zrzulka
9. mar 2010

... kedy je ta vystava v Brne??? Zeby som pripravila muza. ved len pozriet... To on to moje ved len pozriet doverne pozna 😀 Ono aj ked to bude rovnake ako na Sr tak to nebude rovnake. V Cr budu urcite ini vystavovatelia, ine ceny a bohatsi vyber. nemate dievcata niekedy pocit ze tu na Sr vozia len "odpad" ktory v inych krajinach nevedia predat ☹ ☹ ☹ ????je mi z toho tak smutno....

Sunny to by bolo idealne aby sme muzov naucili kojit 😀 😀 😀 A my by sme si pospali. 😀 mala sa mi budila asi 3 krat za noc na kojenie ale od roka prespinkala celu noc. Boze uz som aj zabudla ake to bolo vstavat v noci hore na kojenie... teda ja som nastastie nemusela vstavat len som vytiahla "cecok" 😀 Horsie bolo to ze mala zaspavala len na cecku a to niekedy aj hodinu 😝

Sisa kedy byva ten aquaerobik??? Chcem ist aj ja, lebo nam tu teraz v PK upravili cvicko raz za dva tyzdne co je dost malo, hladam este nejaku "nahradu" A da sa tam platit jednorazovy vstup ci je to kurz na mesiac???
Vcera na cvicku som akurat premyslala nad tym ze nasa cvicitelka nam ani nehovori ako dychat pri porode. ja uz som zabudla kedy sa drzi dych a kedy sa dycha 😝

zrzulka
9. mar 2010

Babulky resp. kam chodite v ba cvicit okrem Snopu?hladam aj ja nieco....

aalexis007
9. mar 2010

Dobré ránko všetkým.... sunnygirl viem o čom píšeš, že ráno vstávaš skoro sama od seba. Aj ja mám taký problém, že ráno som skoro hore. Ale aspoň večer vydržím do takej 22 hod., nemusím ísť už o tej 20 hod. Ale určite si na to potom nejako zvykneme, čo by sme neurobili pre naše zlatíčka 🙂

katty17
9. mar 2010

Dobre ranko maminky 🙂 . sunny, som rada ze sa ti pacil aj nas kusok kuchyne. chichichi. je uplne novucka. vlastne sme takmer cely bytik prerabali 😉 .
ozaj, dnes na desiatu idem na tu prednasku o ekoplienkach, tak som zvedavucka co to bude zac. potom hodim moje dojmy 🙂.
stanka, tak tomu ver ze nase male susedky budu kamosky. ved budu mozno aj v tom istom dni narodene. a mozno aj budeme v nemocnici v jednej izbe. chichcihi. kde sa chystas rodit. a vies uz aj u koho?
nechces chodit na ten aquaerobic do Snopu? ja som su uz prihlasila na pilates pre tehulky a chcem skusit este ten aquaerobic. Babule ktore sa chystate na tu vystavu v inchebe ak by ste sli bez manzelikov, partnerov, nespojime sa ? 😀

alllexa
9. mar 2010

Ahojte, chcela som sa spytat tak orientacne - kolko ste asi od zaciatku tehotenstva pribrali? A co obvod pasa? mam trocha depku, lebo za posledny mesiac som pribrala az 4 kg:(

any23
9. mar 2010

pekne ranko bruska🙂dlho som nebola,boli sme chorucky😒najprv maly,chripka ho zlozila,potom som to chytila aj ja,od min.stredy som lezala a liecila sa,ale uz je to v pohode,a verim ze aj drobcek je OK😅ozyva sa skoro neustale,bud sa tak jemnucko prevaluje,alebo riadne vystraja😀ale je to miluckeee-tesim sa kazdemu jednemu kopanceku😵je to uz aj vidno-alex ma z toho uzasnu srandu ako sa brusko nadvihuje,rehoce sa ostosest...no ale ked sa tak triafa do moc.mechura,to zas az tak prijemne nie je😝buduci utorok mame poradnu tak som zvedava,ci je to stale Emka,ci nam nahodou pipik nedorastol😀

any23
9. mar 2010

alllexa,ja mam od zaciatku +7kg hore😝obvod pasa neviem,musim sa premerat😉

aalexis007
9. mar 2010

alllexa, ja som zatial pribrala 6 - 7 kg a obvod pasu sa mi tak postupne zvacsuje.

alllexa
9. mar 2010

No ja uz sa blizim k 8 kg... A to nejako extra naviac nejem... Som zvedava, co to bude posledny mesiac, kedze sa vtedy pribera najviac:/

zrzulka
9. mar 2010

katty kedy byva Pilates?

zrzulka
9. mar 2010

ja mam +10kg

liluu
9. mar 2010

ja som pribrala 7kg, ale kamoška mala pred tehu 50kg a ku koncu 80kg... to bola fakt sila

adka1311
9. mar 2010

🙂 pekne rano, spolutehulky...
teda sunny, mi skoro oci vypadli, ked som zistila kedy vstavas.... 😲
keby to bolo na mne, tak spim aj do 9tej rano....

riesili ste tu lezanie na chrbte - nevedela som, ze to moze skodit, ale fakt je , ze na chrbte mi najviac tvrdne brucho, tak vacsinou spavam na boku, ale je obrovska sranda, ked sa snazim prevalit z jedneho boku na druhy - funim jak lokomotiva, mm sa vzdy zobudi, ze co sa deje a ci som OK 😀

k priberaniu - ja som zatial pribrala len 2 kg, lekarka ma minuly tyzden sprdla, ze je to velmi malo....ale ani pri prvom tehu som nepribrala vela - len 8 kg a v den porodu som zhodila 7....ale je fakt ze do posledneho mesiaca som sa ani nedostala, lebo maly sa ponahlal na svet...

aalexis007
9. mar 2010

Ahojte, dajte mi prosím nejaký typ na dnesný obed, lebo vobec nemám inspiráciu a nevie ma nič napadnúť. Čo idete variť vy?

adka1311
9. mar 2010

alexis, ja ked neviem co varit a nechce sa mi spekulovat, tak robim cestoviny - to je rychlo a daju sa urobit na 1000 sposobov...
dnes ale urobim bud zapekanu brokolicu, alebo kuracie sote so zeleninkou a ryzou....

alllexa
9. mar 2010

Dakujem za odpovede! Nemam sa s kym porovnat a podla tabuliek by sa malo priberat cca 2 kg mesacne (co som teda minuly mesiac pekne presvihla🙂, preto sa pytam...
Chodievate aj cvicit? Ja som zacala navstevovat ŠNOP v BA, tam je cvicenie s fitloptami. Neviete nahodou o nejakom brusnom tanci?

any23
9. mar 2010

no ja dnes budem varit kuracie masko na smotane s cestovinami😉alex by to mohol jest od rana do vecera tak verim ze mu ulahodim😝inak mne tiez dost tvrdne brusko ked lezim na chrbte,ale nie je to pravidlom-niekedy netvrdne vobec😝ale vsimla som si ze je to hlavne vtedy ak mam plny mechur ...to je teraz boj najst si tu spravnu polohu na spanie bo na boku sa mi zle lezi-hlavne na lavom,po chvili ma zacne boliet bedrovy klb😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre