Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katty17
26. máj 2010

ericica, co ja viem od kamosiek, ktore rodili v BA a nemali nadstandart, tak boli na izbach s kymkolvek. nerozlisovali rasu... dokonca kolegyna bola na izbe s jednou bezdomovkynou a bolo to vraj neskutocne hrozneeeee. radsej nebudem ani popisovat. takze neviem ci rozlisuju zeny na biele a ine...

adelaine, ved risko, richard je krasne meno 😉 . ja ti ho uplne schvalujem 🙂

Kafko, ved uz sa ti to blizi. tak C3 je uz namieste 😉 . uz som strasne zvedavucka na vase miminka. o chvilu ich tu budete mat. 🙂 mne zacina materska od 7.6 tak sa uz tesim. uz mam toho celkom plne zubky 🙂

kafoditka
26. máj 2010

@janulienocka prosim ta neries to... kasli na nu. Ked chces Jakubka, tak ho maj. Aj mne sa Jakub paci, len z pochopitelnych dovodov sme ho nemohli dat... Moja segra ked sa dozvedela ze bude Filipko, tak sa zacala smiat - ze Fifo - Fifko - tak som ju pekne rychlo schladila a odvtedy ani necekla 😀 😀

pepppe
26. máj 2010

katty hadam nas nedaju s hocikym,,ja som pocula ze davaju tak ,ze ciganky spolu a biele zvlast,,,,,tu v nitre to tak je,,,ze aj ked jedna ostala ,ze ju dali s inou ,,alebo bola sama na izbe,ze to nezvyknu robit miesat ich 🙂 uvidime ja sa bojim tiez ze bohviekoho dostanem do izby,,no uvidime

adelaine
26. máj 2010

katty,
mne zacina materska zajtra ..jupiiii 😀 aj tebe sa to krati, neboj...
a viem, ze schvalujes risiho, o tom nemoze byt pochyb, riskovia
su nase lasky 😉

a ono sa vzdy najde niekto, kto nam vybrate meno ofrfle, ci uz svekrusa,
kamarati....hlavne je, ze nam a nasim partnerom sa pacia, nech uz
sme mena vyberali s akychkolvek pohnutok...

janulienocka
26. máj 2010

Kafko ved hej, len mi to odvtedy obcas vrta v hlave, ze ci sa to tak hovori medzi ludmi - Jakub - hlupy kubo, aby maly nemal potom celozivotnu traumu 😕 ja som o tom teda doteraz nepocula, tak ale uz je rozhodnute

katty17
26. máj 2010

peppe, neboj sa. ja som na takuto moznost este ani nemyslela. ani ma to nenapadlo 🙂 mne to len kamaratky vraveli ze ako to mali oni. ale to mi vraveli len dve baby . ale to asi preto, lebo boli uz vsetky izby uplne preplnene... cize osobne netusim ako to prebieha v nasich nemocniciach.

katty17
26. máj 2010

adelaine, mne zasa bracho neustale frfle na Sandricku. nechapem s cim ma problem? 😀 . naposledy zadrel ze preco jej nedame meno po nom. . ze PETER 😀 trulo 🙂

tutifruti
26. máj 2010

Janulienocka: nám každý ofrflal Dorotku, že ju budú všetci volať Dora....a tak.... ešte aj moja mama a segra.....Nikto jej tak nepovie a ked náhodou poviem Dorota, čo sa mi páči.... tak malá sa hneď ohradí, že je Dorotka.., Všetci ju milujú, hneď si ju každý obľúbi, lebo je to také trdlo utárané.... Príde k niekomu povie, ahoj, pekne voniaš..., alebo máš pekné tričko.... 😅 a všetci sú z nej namako....

Včera napríklad zarvala: Ja som dnes bola v škôlke úžasná.... a ja: A to ti kto povedal? Ona: No nik, to viem..... 😀

alllexa
26. máj 2010

@katty - prosim Ta, v ktorych miestach maju tie rifle, nejako som nepostrehla, ze by si to pisala...

adelaine
26. máj 2010

tuti, to je zlate 😀 ta tvoja mala musi byt teda sidielko,
aj ja take chcem 😉

tutifruti
26. máj 2010

No to teda je.... 🙂 Dnes jej muz hovorí... a ty pokom si Dorotka, teba museli v pôrodnici vymenit.... 😀 A Dory: no ja som po sebe.... 😀
Je fakt strasne sikovná, ako opica a krásna.... a to hovorím úplne objektívne 😉
A vela ludom sa to meno začalo páčit v našom okoli... 🙂

janulienocka
26. máj 2010

Tuti Dorotka je strasne zlatunke meno, podla mna 😵

janulienocka
26. máj 2010

baby inak ja som vcera vecer mala teda chute 😀 najskor som pozerala bez servitky tak som chytila strasnu chut na ovci syr, (no ale kde vecer o siedmej zozeniete ze?), potom na prime "ano sefe", tak som zas strasne chcela pivo, a ked som sla spat tak by som neviemco dala za pecenu kacku, kapustu a knedlik 😀 😅 no sila, musim dneska aspon nieco z toho kupit, aspon ten ovci syr teda

katty17
26. máj 2010

tuti, dorotka je mile meno. ako z nejakej rozpravky. 🙂 nenechaj sa odradit. 🙂
alexa, nasla som ich len v jednom "butiku", ktory sa nachdza uplne na konci mileticky. teda ak ides od zahradnickej. na konci su take hangare. vyzera to akoby nejake sklady. a je to uplne posledny butik s oblecenim. inac, ked tam budes kruzit, tak mi cinkni. ponavigujem ta. poslem ti kontakt do ip.

sunnygirl
26. máj 2010

Ahojte bábiky,
tak u nás leje od rána. Už tu máme druhú burku, bleskovicu 😅

Adelaine:
aj ja som počula, že jún má byť tento rok pekný a júl , august upršaný, no veď uvidíme.

Prečítala som si vás zo včerajška, ale dnes ste tiež toho popísali, pekne 😀

Inak to pálenie cítim aj ja pod pravím rebrom, a to pukanie som mala aj ja minule, aj teraz počujem škvrkotanie, riadne sa maličké prevracia a tak, neviem si predstaviť ako to bude o mesiac. 😉
Bo ja spávam na ľavom boku, ale niekedy sa mi nedá spať celú noc na ľavom boku a keď si ľahnem na pravý, tak cítim to pálenie ešte silnejšie.

sunnygirl
26. máj 2010

tutifruty:
ty máš obe dievčatá také zlaté, vy musíte mať doma veselo, sa nasmejem, keď píšeš niektoré hlášky, čo povedia princezné 😀

adelaine
26. máj 2010

..ja som tak mala vcera chute na ovci syr 😀 😀
tie ma nastastie chytili v obchode, ked sa na mna usmieval z vykladu...
a tak som mala super veceru, paradajky, ovcik syrik, cierne olivy a bazalku, mnaaami 😎

alllexa
26. máj 2010

@katty - dakujem!

Inak, keby ste chceli niekto lacne nocne kosele do porodnice - v Auparku maju v C&A za 10 EUR dve v baleni. Nie su vyslovene tehotenske, ale ked som si kupila velkost 40/42, tak som sa do nich zmestila aj s bruchom🙂 Maju pod prsiami stahovaciu snurku a nastavitelne ramienka.

sunnygirl
26. máj 2010

inak aj ja mám taký pocit a strach, že malému Šmudielku nejako ublížim, keď si sadám, keď vstávam z postele a tak 😨 Je tam to bábätko bezpečne obalené????????? Ja by som najradšej stále stála aby som ho neprikrčila atak, bo bojím bojím 😒

mirka285
26. máj 2010

dobre ranko..vy ste ake ranne vtaciky dnes 🙂 ja som si dobre pospala konecne...a pekne si kazda dajte meno ake sa vam paci,vsak to su nase deti tak mi si o tom rozhodneme...ja akurat neschvalujem totalne zahranicne meno k slovenskemu priezvisku lebo je to podla mna smiesne ☹ a inak nechcem strasit ale urcite si nebudeme moc vyberat ci budeme mat na izbe romku albo nie...ved kde ny ich separovali,porodnice su total natrieskane ☹ Kafko tak ani ty neviem vahu a dlzku?ani ja,tak dufam ze v nemocnici mi povedia...baby ja uz som jak balon..doteraz som moc neopuchala,ale teraz aj ruky,aj nohy,ja uz len slapky nosim....

sunnygirl
26. máj 2010

Inak ja som si všimla, že vy tam v tej Blave máte lepšie ceny ako mi tu na strednom slovensku, že nočná košeľa za 10€ a dve v balení, to tu nehrozí. U nás v obchode 13-16 € 1 kus, čo sa mi teda zdá drahé na to aby bola len do pôrodnice. A najhoršie je, ťe mi tu nemáme nákupné centrá, iba Tesco v BB, kde nič nemajú (aké je veľké také je prázdne) OD EUROPU, kde je všetko neskutočne drahé a to vsio ☹

adelaine
26. máj 2010

sunny,
mudre knizky a internetpisu, ze v tomto nasom mesiaci, sa sprava babo ako novorodenec,
dokonca citi bolest....takze sa neboj, keby ho nieco zabolelo, da ti to urcite najavo 😉
ja som sa tak minule zavesila mm okolo krku, co ma brusko pustilo...a maly mi
ustedril riadny kopanec 😀 som mu obmedzila uz aj tak tesny zivotny priestor 😀

dior
26. máj 2010

@ kafoditka mena su prekvapko 😉 ,mna to tak mililo kazdy vyjadroval svoj nayor ,tak som povedala ze dost 😵 😵 😵

@mojali a nemalo babo stikutku-moji maju stikutko toto co ty opisujes 🙂 ,je to v pravidelnych intervaloch a nackakuje tak brusko

sunnygirl
26. máj 2010

adelaine:
tak to dúfam, že mi malinké dá vedieť, bo ja sa bojím aj sadnúť. Ja sa len teším, keď sa začne vrtieť, dovtedy som nekľudná 😕

sunnygirl
26. máj 2010

Posledné dva dni mám problé s bolesťou dolu, úplne úplne na spodku bruška (ba som povedala tam kde je ochlpenie) takú bodavú, tak dúfam, že je krčok oki.

lulu1983
26. máj 2010

Ahoj tehulky 🙂,

vratili sme sa z poradne, bubko je dole hlavou, krcok zavrety, prietoky su ukazkove, uplne stopercentne a vazime 2450 g, podla tety doktorky sme o 2 tyzdne vacsi a dozretejsi, ale ze je to v poriadku a podla dlzky stehennej kosticky vraj budeme aj riadne dlhy. Proste moje chlapatko je riadne chlapatko 🙂 Tak sa tesim, ze je vsetko v poriadku 🙂 🙂 Este aj oskar na chvilu vykukol a zasvietil, aby ma potesil 🙂

oacka
26. máj 2010

čaute, baby. Tak zajacik má synčeka Miška, ešte si chvíľu poležia v nemocnici, ale sú obaja zdraví. Rodila prirodzene a vraj to bol pekný zážitok. Dala som ju od nás všetkých pozdraviť. Tak už to má za sebou. Predčasne kvoli silnej infekcii z pesaru. V tej nemocnici,kde sme obe ležali,pchali pesar každej druhej, keď mala mäkší krčok. No ďakujem pekne!

oacka
26. máj 2010

sunny,ja som si nočné košele kúpila u číňana za 4 eurá. veď vraj ich v porodke aj tak zničím...

liluu
26. máj 2010

dievčatá a moja známa včera porodila chlapceka 3,5 kg ale 55 cm, to som ešte nepočula tak vela cm pri narodení 😀 Ale mala to aj rýchlo za sebou aj s cestou 4 hodinky,

lenkaaninka
26. máj 2010

Ahojte 😉
sunny aj ja posledné dva dni tak dole ako keby ma ihlou pichali ale vždy to ochvilku prejde ...

bola som s malou na očkovaní fuuu tak máme to za sebou ale dve slzičky vyšli...inak ok...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre