Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
10. jún 2010

@oacka alebo na tych tisic psychickych poruch mojej Lary 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no parada, viem co ma caka.. sa tu teraz rehocem jak dementna, ked som si predstavila, ze zachvilku sa s baskom stretneme niekde na pol ceste.. ja ochlpatiem ako on a on sa vyzere na moj vzor.. lenivy po mne uz je 😀 😀 😀

denisse
10. jún 2010

@oacka je to urcite on ... a ona je moja segra ...
maju trojrocnu ninu, pooba sa nanho .... pockaj najdem nejaku foto a ti sem hodim ... .

oacka
10. jún 2010

maxara 😀 😀 😀 😀 tak minimálne farbou srsti sa podobáte! 😀 😀 😀 a je teda tá vaša krásavica v tom?

maxara
10. jún 2010

@denisse ty lichotnicka.. 😀

Baby aky je svet maly co?

drievko
10. jún 2010

@maxara ok tak skocime na daco! 🙂

achojka
10. jún 2010

@maxara No hodila som inu, lebo henta bola rozmazana. Pockaj, hodim do albumu

maxara
10. jún 2010

@oacka ze by to jej mozne tehu zase suviselo s tym, ze sa zacina podobat na mna? 😀 😀 😀
neviem, nechcem to zistovat cez veterinara, lebo mi tam potrati, ak by nahodou bola.. tak sa ho strasne boji a tak mi ostava len cakat.. brusko ma take pripuchnute, ale vcera som im dala prasacie nohy, kazemu jednu a do rana hovno nenechali, tak asi miesto steniatka ma plne crevo.. no uvidim.. ale nespojili sa pri pareni.. no ale semeniska vystriekal kade tade ten samec, mozno aj do nej, obcas sa trafil, tak aj by mohla byt

denisse
10. jún 2010

tak tu su 😉
a na tej druhej ich nina s mojou nelou 🙂

maxara
10. jún 2010

@drievko oki, skocime si odkojit do parku spolu 😀 😀 😀

zrzulka
10. jún 2010

Tak sme spat z poradne. baby nepovedali vam niektorej na ultrazvuku ze babetko ma rozisrene crievka? Vraj je to ku koncu tehu normalne... Dufam ze to bude v poriadku.... Tak my na porod este nevyzerame takze buduce stretko nam hadam este vyjde.... sa tesim...maly inak vazi 3200g. menej ako mala v tomto tyzdni. Ale tesim sa ze nebude nejaky velky obor, aspon s abude lahsie rodit

maxara
10. jún 2010

@denisse a vy so sestrou sa dost podobate vsak?

achojka
10. jún 2010

@maxara Uz je jedna v albume

oacka
10. jún 2010

no moja už bola falošne tehotná, cecky si toľko lízala,že ich má teraz natiahnuté ako po štyroch deťoch! ona má presne tú istú poruchu,čo ja - zvýšená hladina prolaktínu. pažravá a lenivá je tiež ako ja. aj tučko... a som tým myslela,že ten tvoj sa rovnako pekne tvári ako ty! tak nadšene! 😀 😀 😀 😀

drievko
10. jún 2010

@maxara bodaj by si mala pravdu s tým kojenim ! ja sa nicoho tak nebojim ako toho kojenia!
😒

maxara
10. jún 2010

@achojka ty teliatko, ved si super.. aspon sa nemusis kadejako sponovat do objektivu aby si nemala 4 brady, ale len dve 😀 to musim ja 😒

denisse
10. jún 2010

maxi, ano, podobame sa dost ... ked sme boli mladsie sa to ani nezdalo, ale ako starneme a ten 4 rocny vekovy rozdiel sa pomalicky straca (teda nie straca, ale nie je tak patrny), tak sa viac podobame ...

achojka
10. jún 2010

@maxara Ale ked ja vzdy tak prizmurim oci a potom vyzeram, ako keby som mala pol litra rumu v sebe 😀

oacka
10. jún 2010

no denisse, tak toto je gól roka pre mňa!!!!!!! jáj, kamošky odpadnú,oni obidve booli doňho zaľúbené!!!!!! 😀 😀 😀 isto si na ne pamätá! bože, tvoja ségra sa vôbec nezmenila, vyzeráá ako študentka,presne ako na výške. no a vaše malé kočky sú na spapanie! rozkošné. 😵 😵 😵 😵 a čo robia? učia? naposledy tuším Peter učil v BA... ale to už bolo dávno.

maxara
10. jún 2010

@oacka ja sa nemozem prestat smiat.. ako sa to da pekne prekrutit ze? 😀 😀 😀

@drievko neboj, budeme kojit vsetky predsa, uz nam to tu niekto prikazal 😀

denisse
10. jún 2010

@zrzulka ked ti doktor povedal, ze je to ok, tak sa neboj .. maly bude urcite v poriadku ...

zrzulka
10. jún 2010

Denis praveze nepovedal ze je to ok ale ze sa s tym teraz neda nic robit, az po porode...

zrzulka
10. jún 2010

preto sa aj pytam ze ked je to castejsie ku koncu tehu ci to ma aj niekto iny okrem nas....

maxara
10. jún 2010

@achojka no ja sa na drvivej vacsine fotiek tvarim cudne.. ked sa smejem moc, vyzeram ako downica, ked sa smejem bez zubov, vyzeram, ze mam pod dolnou perou nejaky nador.. ked sa smejem so zubami, vyzeram, akoby mi niektore aj chybali, tie zadne, ked som vazna, tak ze ma prave vyrusili pri vrazde.. 😖 no vacsinou nie som spokojna veru

oacka
10. jún 2010

joooj, maxi, ja už nič nepoviem, ja som to myslela v tom najlepšom zmysle!!!! 😎 😎 😎 😎
baby, vám robia lekári ultrazvuk, mne ten pôrodník ešte nerobil,nič o malej neviem...

denisse
10. jún 2010

@oacka obidvaja su zivnostnici na volnej nohe 🙂 segre teraz skoncila materska a pustila sa do fotenia ...
peto robi ciastocne psychloga (on popri tej filozofickej skoncil este psychlogiu) a ciastocne nieco ako novinara ... 🙂

maxara
10. jún 2010

@zrzulka mne nepovedal este nic, az o tyzden mi bude robit take sono.. 😒 tak ale hadam nic vazne, ked ani on nijako nestresoval

oacka
10. jún 2010

maxarka,ty sa asi na fotkách moc pozoruješ! alebo študuješ veľa kníh o patologických telesných zjavoch 😀 😀 😀 😀 😀

maxara
10. jún 2010

@oacka 😀 ale ved ja chapem, co si chcela povedat, ja si to tiez myslim, ze psi sa zacnu podobat so svojimi majitelmi a takisto sa podobaju na seba dlhorocni manzelia.. len ja som teraz rozkokosena, si ma velmi pobavila, lebo hned som si to spojila s tymi chlpiskami 😀

silvia.vesela
10. jún 2010

zrzulka, mne dr. povedal, ze nas maly ma vacsie brusko a neviem co tym myslel.... 😒

lela1809
10. jún 2010

maxi tie fotky su super 🙂 my mame tu hojdacu doma v obyvaku 🙂 len mam teraz problem z nej vyliezt 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre