Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

alllexa
13. jún 2010

@kafoditka - dobreee🙂 Mne sa zase minule snivalo, ze som bola v nejakom podniku a balili ma traja muzi naraz a nevedela som si vybrat - tiez dobry sen🙂

Maxi, vsetko najlepsie, hlavne nech porod dobre dopadne a male je zdrave!

zrzulka
13. jún 2010

Maxi vsetko naj aj od nas. hlavne veeeeela zdravicka, to ostatne potom pride aj "samo :o))))

zrzulka
13. jún 2010

Co dnes varite??? mne akosik dochadzaju napady. tak hadzte tipy. chcela by som nieco lahsie uvarit...

mojalili
13. jún 2010

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 MAXI HAPPY BIRTHDAY TO YOU 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

zrzulka
13. jún 2010

waw inak som prekvapena z vysledkov volieb.... zeby nam blislo na lepsie casy??? joj bodaj by tomu bolo tak. nech sa maju tie nase pokladiky v bruskach (i mimo nich 😀) lepsie nez my .....

mojalili
13. jún 2010

@zrzulka jAJ zRZI, TETO ISTY problem mam i ja, tak urobim ryzu a kuracie na sampionoch, sak nic jenoduchsie ma nenapada.

BAby ja som taka nasrata, od piatku nam stale nejde vytah, a ja byvam na 6. poschodi 😠 😠 😠 hrozneeee

zrzulka
13. jún 2010

@mojalili jeminenky moja, a ako to riesis??? mna by asi vystrelo lebo my byvame na 11tom 😒 najvyssi cas sa odtialto odstahovat 😀 len keby to bolo take jednoduche ze jo? 😖

A polievku akuuuuuuuuuuuuu??? ja druhe spravim asi rezne na prirodno . to je rychlo lebo ich nahadzem do tlakacu, nove zemiaciky k tomu (tie upeciem v supke)

mojalili
13. jún 2010

mame hovadziu polievku doma.

No chodime pesi, len vonku sa premiestnujeme autom, vo vajicku zobrat maleho nie je tazke, ale vliect dole kocik, to je o hubu. 😠

zrzulka
13. jún 2010

@mojalili tak to ti verim ze je to o hubu. nam ked nejde vytah tak to tiez nie je sranda a v nasom bloku nejde pomerne casto 😠 😠 😠 hlavne ten nakladny...

Pozeram ze ja to uz mam za 15 dni. Ako to leti...uffffffff.... Tuto noc som mala pocit ze uz hadam aj porodim.....

zrzulka
13. jún 2010

No nic idem ja varit, peknu nedelu vsetkym :O)

mirka285
13. jún 2010

Maxi vsetko najlepsie prajem,hlavne porod podla vlastnych predstav,a zdravu a dobru Ninku 😉 Kafko tiez sa ti mohlo snivam aj s niakym viac sexi chlapom 😀 😀 ja som tiez spala dobre,akurat ze spat som isla az rano o druhej..a zase je pekny hic vonku 😠 Mojalili na vytahu nemate cislo na poruchovu sluzbu?u nas to funguje tak ze na vytahu su cisla ktore volat cez tyzden,ktore cez vikend a este sa nestalo zeby nam nefungoval vytah dlhsie ako hodinu 😉

alllexa
13. jún 2010

@zrzulka - ja dnes nastastie nic nemusim varit, ideme na oslavu otcovych narodiek...🙂

ericica
13. jún 2010

MAXI vsetko najlepsie k narodeninam ti zo srdca zelame...... 😵 😵 😵
ja som dnes spala do pol 9 😲 😲 😲 ale teraz som este ochrapanejsia ako inokedy,,,mala je s dedom v zahrade a ja cucim do pc....
dala som varit svieckovu,knedle sme spravili este vcera....mna iinac zase nenormalne bolia nohy 😝 😝 😝
MOJALILI Danielko je neskutocne krasne babetko 😵 😵 😵

tinka349
13. jún 2010

@mojalili my mame kuracie na sampionoch so slovenskou ryzou, a polievku u nas nikto nece v takej horucave...Babka nam spravila jahodovy koktail namiesto polievky 😀

inak ja som spala v noci otrasne....prehadzovala som sa a ked som nakoniec zaspala, tak o 4tej rano ma zobudili doslova a dopismena posahani sibnuti susedia, ktori su socialni pripad este horsi ako cigani....hadali sa ako zmyslov zbaveni....a rano som sla do kostola,a potom som si lahla.....a ti magori ma zas zobudili 😠 este raz budu po sebe hadzat noze, tak volam na nich asi policiu...ved tie nadavky sa uz nedaju pocuvat...

maxara
13. jún 2010

Dobre ranko, resp pekny dnik krasulky..
Dakujem za priania 😵 Az ste ma dojali, ze ste si spomenuli na mna 🙂
Ja mam za sebou akurat sprchu a pochybujem, ze dnes sa dokopem aj do nejakej prace.. pride mi kamoska s frajerom a dcerou, tak musim nachystat nieco pod zub, ale inak sa veru nechystam nic robit. Vcera ma mm prekvapil, isiel s mojou mamou nakupit, kedze sme im zobrali auto a kupil mi tortu a sviecky, sponky do vlasov (taky moj oblubeny typ) a mam mi dala deku pre malinku, taku ruzovu jemnucku a drevene koralky. Tak ma to prekvapilo, lebo som im aj hovorila, ze nebudem oslavovat, ked tak potom s otcom naraz (on je Peter, takze meniny mame spolu za par dni a on ma 4 dni predtym aj narodky, tak vzdy ma vsetci odignorovali a gratulovali mi potom dodatocne az s nim naraz aj k meninam). No ale ked mm potom poriesil prekvapko, tak ma to fakt prekvapilo 😵 😵 😵
Tak este raz dakujem vsetkym za gratulky a dufam, ze vase priania pre mna sa vsetky splnia, a hlavne aj tie aktualne, co sa tykaju rychleho a lahkeho porodu podla mojich predstav 😉

Mne vcera padol net, preto som tak rychlo a necakane plachla odtialto a tak som aspon urobila tabulku.
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/julovky2010/...

tinka349
13. jún 2010

@maxara aj ja sa pripajam, a zelam len to najlepsie z najlepsieho, nech sa ti splnia vsetky snicky 😵

petzi
13. jún 2010

@maxara Pridavam sa aj ja ku gratulantkam, nech si hlavne zdravucka a nech sa ti splni vsetko, po com tuzis!!! 😉

izira
13. jún 2010

@maxara jeeej pozeram, ze tu niekto oslavuje 🙂 vsetko najlepsie prajem tebe aj malickemu babatku 🙂 🙂 aby vsetko prebehlo v pohode a boli ste zdravucki 🙂

23bambuliatko
13. jún 2010

jeeeeej aj ja som už v tabulke 🙂))
Maxi krasne fotky mas a pripajam sa ku gratulantom 🙂
Na obed dnes ideme do reštiky, svokor ma totiž narodeniny tak dnešne varenie odpada 🙂))

Moj satnik sa asi este dlho nebude podobat na ten predchadzajuci ☹ ale hadam sa postupne aj tento sen stańe skutočnostou 🙂))

maxara
13. jún 2010

Dakujem babulky aj vam ostatnym 😵

a uz mam aj pekny darcek od mm, som sama domaaaaaaaa... juchuuuuu 😀 😀 😀 dnes si urobim (este dve hodinky) take mensie leharko.. potom musim ist umyt podlahy, aspon obyvku a chodbu, lebo pride ta kamoska, tak nech chodi po cistom.. potom musim ostrihat toho chlpaca smradlaveho a este pozehlit veci, lebo kazdy den periem dve pracky, tak ich musim aj priebezne zehlit, lebo ked sa mi tu zase spravi taka kopisko jak minule, ma drbne v lufte.. 😀 mam dnes celkom dobru naladu a celkom sa mi aj chce, ked nemusim varit 😉 asi prve co urobim vramci lehara bude, ze nachystam stol pre navstevu aj s nejakymi jednohubkami a pijatikou a potom uz mozem postupne riesit, co stihnem.. to je fakt super plan.. normalne si zavidim, ze si dokazem taky super plan pripravit 😀 😀 😀 ja viem, uz mi sibka

@23bambuliatko ze pozdravujem svokra 😉

pepppe
13. jún 2010

ahojte baby,,,mam otazku ,vam uz prislo nieco zo socialky ohladom materskej???lebo mne este stale nie a na materskej som od 21jmaja 😠

maxara
13. jún 2010

@pepppe mne nie, ale ja som len od 3.6. ..

mirka285
13. jún 2010

ja som od 23 maja a tiez mi este nic nedoslo...

ivanka85
13. jún 2010

baby oni to robia spatne mesiac dozadu, takze ja som nastupila teraz 8.6. a vyrozumenie dostanem v juli..tak mi to povedala pani na socialke

kafoditka
13. jún 2010

baby tak ja som asi fakt vynimka, ked mi to doslo do 10dni.. 😕

adelaine
13. jún 2010

...mne vyrozumenie doslo za 14 dni...

a Maxi, ja sa tiez priparajam k prianu vsetkeho najlepsieho k Tvojim narodeninkam ! 😀

maxara
13. jún 2010

Baby my mame problem.. moja sestra, ta druha, ma strasny problem s jej 17rocnym synom ☹ teraz mi volala.. chuda a nevie co ma robit.. Baby ona vzdy bola taka realistka, nohami pevne na zemi a nikdy som ju hadam nevidela revat, ani ked sa rozvadzala, ani ked boli jej decka v nemocnici.. proste bud tajne, alebo vobec. A vzdy mala na vec triezvy pohlad a teraz? Ona je v koncoch.. Uz dvakrat sa rozplakala, raz predo mnou, raz pred vsetkymi v restike, ked nam hovorila o tom, co ten jej spratek robi..
Vsetci, uz aj nasi maju o nu obavy a aj teraz ked mi volala z roboty, tak rozpravala tak cez slzy.. No skratka sa bojim teraz. Nasi jej dali byt v Petrzalke ako dedicstvo a akoze mne a druhej sestre nechaju zbytok, cize tato si uz nemoze narokovat. No a ona sa za dva roky na to rozviedla a byt bol tym padom v bezpodielovom a ten zmrd jej ex chcel za neho prachy.. baby ani slamku neprelozil v tom byte, obskakovat sa nechal od vsetkych a teraz si narokoval.. Ona sa nakoniec s nim dohodla na mensej ciastke, s cim suhlasil, ale tak musela si samozrejme zobrat hypoteku na asi milion korun. Sama s dvomi detmi. Robi ako sestricka a nasla si este robotu na pol uvazku, celkom dobru, ze si moze teoreticky naplanovat aj smeny v robote aj tam, pekne zladit a aby mali decka prepych, este robi take sprostredkovanie.. cize ma dve normalne roboty a jednu kvazi volnonoznu.. jej starsi syn sa ale musi obcas postarat o toho mladsieho a logicky si kazdy pomysli, ze snad chape, ze ona nema inu moznost, len makat, aby neprisli o byt a tak.. a viete co? on ju ma totalne v pazi, vsetko neguje, absolutne ju nerespektuje, doma nepohne prstom, ani vo vlastnej izbe, na fb vypisuje aka je p..a a je.nuta a podobne.. a to bol jednotkar a teraz prepadava z matiky.. Ona je zufala, ona nevie, co s nim.. uz mu dohovaral aj moj otec a ten dement krpaty poslal sestre sms, ze ide prvym autobusom domov, ked dedo mieni do neho ryt cely den a tak.. Co mame robit? Viete niekto? Je to des.. ☹

denisse
13. jún 2010

maxi, to je sila ... uplne chapem vase zufalstvo ...
a viete, kedy nastal zlom? kedy sa mu zhorsil prospech a zacal takto blbnut? co je ten impulz? nejaka parta, kamarat, alebo proste len vek?

zrzulka
13. jún 2010

ja som od 17.5 a tiez nic ale mne povedali na socialke ze to trva aj 2 mesiace.

zrzulka
13. jún 2010

@maxara ach jo... tvojej sestre prajem vela sily. nema to chuda lahke ked sa ten ktoremu tolko obetovala takto sprava. kto vie co caka raz nas 😒
Nepomohlo by keby si s nim pohovoril jeho otec ked uz pred matkou a dedom nema respekt? Alebo proste osoba ktorej doveruje? Neexistuje nikto takyyyyyy????17 rokov je asi ten najhorsi vek. vek rebelanstva. Snad ho to coskoro prejde. Drzim palce

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre