Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
15. jún 2010

mna tiez otvarali pri porode,a poviem vam ze vtedy vam to uz je uplne jedno,hlavne chcete aby ste uz boli otvorene a mohli tlacit...

lenka23
15. jún 2010

@mirka285 ďakujem za info 🙂 zajra by som to chcela vybaviť.

nina88
15. jún 2010

Strašne mi tvrdne bruško, už asi 4 hodiny... Každú chvílku,až do spotenia... 😒 Kurnik...

stanka33
15. jún 2010

ahojte....
lulu kamoska bola u prochadzku aj ho mala na zmluve a zevraj bol dobry, mily staral sa o nu tak neviem ale tiey som vselico pocula...

baby nejdem vas citat kukam futbal.....

mirka285
15. jún 2010

prochadzka je mily len ked si ho zazmluvnite,inak je vraj velmi neprijemny 😠

adelaine
15. jún 2010

@stanka33
aj ja kukam, a mam posielat sms mm do prace 😉
normalne si chcel dnes vziat dovcu, aby ho videl...ale musel ist makat 😀

alllexa
15. jún 2010

Inak, dosli mi podprsenky na kojenie z OTTO, su celkom pekne, ale teraz mam trochu dilemu, ci som si nemala kupit vacsie, ci sa mi prsia po naliati mliekom este zvacsia...

lela1809
15. jún 2010

oacka ake mas CS?

alllexa
15. jún 2010

@stanka33 - aj ja mam v pozadi pusteny futbal🙂

stanka33
15. jún 2010

no len klud baby aby sme neporodili pri tom 😀

oacka
15. jún 2010

@lela1809 netuším,mne to nikde nazapisujú...

@alllexa aj mne dnes konečne napísali,že ich posielajú z Nemecka, tak nemusím behať po obchodoch a hľadať iné...

alllexa
15. jún 2010

@stanka33 - tak zatial je to kludne🙂

alllexa
15. jún 2010

@oacka - a podla coho si si objednavala velkost, davala si si aktualne miery?

adelaine
15. jún 2010

@stanka33
my asi ten futbal neprezivame tak ako chlapi, takze nehrozi ziaden porod 😀 😀
a veru...zatial sa nic nedeje

petzi
15. jún 2010

@ribike no si ty ale popleta ti poviem. 🙂 zajtra si to radsej zisti do predu,alebo zabudnes tento krat vobec ist nie?? 😀 O porodnici som ti pisala do IP.... 😉 aKO SA INAK DNES CITIS? tu je chladno, takze je super...

lela1809
15. jún 2010

oacka nemas to v tehu knizke???

oacka
15. jún 2010

@lela1809 nemám. ja mám vraj nejakú zastaralú knižku, mne do nej lekári zasúvajú vytlačené papieriky a na tých som to nikde nenašla,len je to tam slovne popísané.

@alllexa obvod tuším normálny a košíky oo číslo väčšie. uvidím,čo príde... 🙂

petzi
15. jún 2010

Cavte kocandy, sledujete futball??
Dnes hraju tusim nasi, ze??
Ja to teda nemusim, radsej by som si zahrala,ako by som sa mala na to len pozerat, ale teda ,ked uz sme pri tom ,aky je stav??? 😎

lulu1983
15. jún 2010

@stanka33 @mirka285: dakujem za info, uvidim v pondelok, co je zac 😉

miki060707
15. jún 2010

ahojte, tak oacka, na buduci týžden tu bude nové bábenko
lenutliatko si pamatám, to je super, že porodila...
ja ešte pokukávam po dupačkách, lebo síce mam aj 5 kusov, ale z toho su 3 požičané a bojim sa, či ich neprekakáme a nepôjde to oprať, ....
mi sme mali langoše cez vikend, ja ich osobne robim

pol litra mlieka
kilo hladkej muky
kvasnice
dve lyžičky soli
kyslá smotana
dve vajíčka

tušim to je všetko, robim to dosť často, ale na sto % to mam v zošite, ale tušim je to všetko a su supeeer, ja to dávam do mixera, tam mi to zamiesi a potom čakám kym to vykysne, ale najprv si spravim kvások, počkam aj desať minut, nech tak "nabublá" a potom to dám zmiesiť a pridám trochu cukru do kváska a už len na doske vytvarujem langoše a šup na olej....

no mne tiež nedošlo rozhodnutie, a bohvie, či aj dojde, pri prvom tehu mi nedošlo a potom som si bola II. pilier vybavovať s rodným listom....

stanka33
15. jún 2010

no ja to trosku prezivam kedze ja som fanusik a dakedy chodim aj na repru pozret...

miki060707
15. jún 2010

futbal pozerá otec vonku, lebo sme si tam namotnovali malu telku a je tam aj Soňa s nim, tak ja tu mam doma klud,....

lela1809
15. jún 2010

@petzi prvy polcas 0:0

strasska
15. jún 2010

ahojte, dnes je vonku super, ani nie horuco ani zima...tak by som brala az do porodu 😉
@oacka ty sa prosim Ta uz radsej nepresuvaj a oddychuj, ved uz to mas za chvilu. 🙂

Ja spim na pocudovanie dobre, ale to bude tym, ze po veceroch docitavam konika, takze sa do postele dostavam o polnoci a cez den musim fungovat ako perpetum mobile, tak obednajsi spanok vyuzivam na varenie a pohodlne jedenie. 😉
Inak uz minule som sa chcela opytat ako dopadol ten showdance, priebezne ste ho spominali...no a potom som zistila, ze uz bolo aj finale a vy nic? 😨 Tak co vyhrala to vasa oblubena Moorka?

petzi
15. jún 2010

@lela1809 vyborne, dakujem....to sme este nic nepokazili?? 😉 neskutocne....
NApises mi potom este prosim? musim ist poupratovat.....Dakujem

strasska
15. jún 2010

inak mne tiez este nedoslo rozhodnutie zo socialky, odchadzala som na MD 29.05, ale uz mi dosiel papier zo socialky na zastavenie rodicaku a tam je pisane ze mi matersku priznali 😀

lela1809
15. jún 2010

@petzi jaska budem ti pisat stav priebezne 🙂

mirka285
15. jún 2010

strasska nastastie ta hnusna Moorka nevyhrala,vyhrala Zuzka Maurery a Moorku mohlo jebnut od zlosti...Lulu daj potom vediet aky je ten Prochadzka...

petzi
15. jún 2010

@miki060707 a kolko tych kvasnic treba na ten pomer co si napisala??
dakujem

petzi
15. jún 2010

@lela1809 dakujem.... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre