Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

miki060707
16. jún 2010

jeeeej to fakt, to sa mi celkom lúbi, mne sa strašne lubia mená na S, ale mi dáme teraz na Š 🙂

zrzulka
16. jún 2010

@oacka ved aj ja to tak poznam a ze tri dni bez vody, vsak to je ohrozujuce pre dieta nie????

oacka
16. jún 2010

@zrzulka tá moja známa je podšéfka v tej nemocnici, kde idem rodiť a oni tam robia sekciu do 24 hod po odtečení vody,ak porod nepostupuje...

miki060707
16. jún 2010

no hej oacka, máš pravdu, potom som písala jednému pôrodníkovi na mama a ja a on tiež písal, že sa pôrod ma vyvolať do 24 hodin a že obezita nieje indikáciou na sekciu, ale vidiete oni sa báli, či sa nezadusim, či čo, ale teraz môj gynekolog vravel, že musi byť sekcia, lebo on to vidi, že to inak nepôjde, pôrodne cesty a všetko....

oacka
16. jún 2010

@maxara mala si prísť na stretko do Košíc!!!! 😀 uži si výletík a my zatiaľ spíšeme zoznam, kto kedy porodil a ti ho pošleme, ja osobne! 😉

silvia.vesela
16. jún 2010

@maxara, maxi aj mna to mrzi, ze som nemohla prist....vcera som pisala, ze asi nebudem moct, lebo manzel ma vela roboty a nebude ma mat kto odviest a priviest. ☹ nehnevaj sa, mrzi ma to..

mirka285
16. jún 2010

miki to hlavne aj preto ze uz si mala sekciu,tak vtedy sa vacsinou aj druhe rodi sekciou..no ja som pozerala tie tvoje fotky z Piestan a veru ziadnu obeznu babu na nich nevidim 😉

miki060707
16. jún 2010

jeeej mirka, si ma potešila, ale ja som fak slonica, šak mam 112 kil a možno už viac, no čo už so mnou, ja som si to všetko liekmi posrala, bola som tlstá a tolko liekov som do seba dala a nejedla som a bola som fakt taká chudá, brat ked kukne na foto, tak povedal, že mam niejakú chorobu a ked som pribrala, tak porád som dietovala, ale posledné tabletky som užila a potom ma z roboty viezla záchranka, ale dostala som sa z toho a potom som išla na mandle a telo tak zareagovala, že aj ked som nejedla, tak som tak pribrala a to som cvičila a tak, hrooza, ale jako výsledky mam ok, len mi tak metabol, či organizmus reagoval, tak som to tak nechala a pustim sa do boja aj s odborníkom po pôrode....

petrap001
16. jún 2010

a ja by som na stretko prisla urcite 😀 😀 😀 ja som sa dnes nudila veeeelmi. ale co uz,na lietadle ma nechceli pustit,tak starasne som ich prosila 😀 😀 😀

mirka285
16. jún 2010

no ale ty vobec tak nevyzeras..vsak pockaj,tolko sa budes zvrtat pri dvoch detoch,ze schudnes raz dva aj bez odbornika 😀

zrzulka
16. jún 2010

@miki060707 prosim ta ved to nejde o kila ze kolko vazis, si velmi sympaticka a co ja viem ked na teba pozriem vobec to nejako nebije do oci... si taka ak si... ja ked pozriem na fotky vidim jednu sympaticku maminu s krasnou dcerkou....netrap sa kvoli kilam navyse, pokial ti to nesposobuje nejake vaznejsie zdravotne problemy...

lela1809
16. jún 2010

@petrap001 😀 😀 😀 tak to by sme sa stretli na letisku 😀

miki060707
16. jún 2010

jaaaj, baby, tak ste ma teraz potešili, lebo šak ja mam z toho také depky až až, ale ja verim, že sa to podarí, inak problemy nemám žiadne, len ja som taký typ opak od vás, bývam na dedine, oblečená v teplákoch a tričko, no hrúúúza, ale zas ked idem niekde tak sa namalujem, xi, no ale už mi je lepšie, už sa tešim na malého a tešim sa, že možno budem vyzerať lepšie, že to zvládnem a možno aj bez odborníka....sa tešim nato...

cigaretka5
16. jún 2010

cafte dievcata tak ja som dnes urobila licencne skusky a od teraz uz asi fakt budem cakat uz iba na porod🙂 ani si neviem predsatvit den bez potreb& neustaleho sprtania 🙂
No a vcera doniesol drahy od kolegu 28 dupaciek a podobnych veciciek vo velkosti 58 a 62 takze vybavicka poriesena, myslim ze s tymto poctom vystacime🙂 alebo mam podla vas nieco dokupit?

mirka285
16. jún 2010

miki ja po Devinskej chodim tiez len v teplakoch a vyparadim sa len ked idem do mesta alebo niekam mimo..si pamatam ze mama sa na mna vzdy hnevala ze aspon do obchodu by som sa mohla ucesat a normalne obliect 😀 tak ale ja typicky blizenec,raz som za damu a inokedy za uplnu sedlacku 😀 a neboj budeme sa podporovat v chudnuti ked porodime,ked som ja po prvom schudla 40 kil,mam uz skusenosti 😉

zrzulka
16. jún 2010

@mirka285 ty a to sa ti ako podarilo???schudnut 40kil???

lela1809
16. jún 2010

@mirka285 tak to si pekne dala 🙂 ja dufam ze zhodim to co som pribrala... ale keby aj nieco viac nebola by som proti 😀

nebbia
16. jún 2010

Ahojte.Dnes som si zbalila kufre a uz zostava len cakat.

petrap001
16. jún 2010

@mirka285 40kil?? no tak ty tu asi budes za kondicneho trenera 😀 😀

miki060707
16. jún 2010

mirkaaa, čooooo tolko vela, ja som raz schudla "len" 30, ale to z toho, že som nič nejedla za dva mesiace.....
no si ma rozosmiala...
ty bývaš v devínskej?????? ja tam mam ujka na Milana Marečku, poznáš tú ulicu????

nebbia
16. jún 2010

a neviete niekto kam zmizla moja fotka?

cigaretka5
16. jún 2010

@mirka285 mi pripominas samu seba niekedy nevidem ani so smetami bez make upu , inokledy sup len tak od plotny aj do obchodu🙂
Blizenec

miki060707
16. jún 2010

@cigaretka5 no ja si myslim, že to ti bude uplne stačiť....

petrap001
16. jún 2010

@lela1809 mne by tiez stacilo zhodit len to,co som pribrala..sice uz som sa 2tyzdne nevazila..radsej 😀 ale ta 20tka je uz asi prekrocena urcite 😖

mirka285
16. jún 2010

no ja ked som isla rodit som mala cca 87 kil a rok po porode som sa dopracovala na 53 kil a neskor som mala aj 48 ked som robila vo fitku a bola posadnuta cvicenim 😀

zrzulka
16. jún 2010

@nebbia asi ti ju admin vymazal, baby ved si tu dajte fotky potom sa mi to tu pletie....

zrzulka
16. jún 2010

@mirka285 jaaaaaaaaj tak to je potom jasne... co si cvicila??? zadara to nebolo 😝

miki060707
16. jún 2010

no mne tiež asi admin vymazal foto....

mirka285
16. jún 2010

viete co bolo na tom najlepsie?ze nikto ma nespoznal 😀

nebbia
16. jún 2010

zrzulka a co som sa mu nepacila? 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre