Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

sunnygirl
22. jún 2010

u nás zase prší, hrôza, a dala som si kávu, tak lepšie bo ma tak tlačilo k zemi, že som si myslela, že budem chodiť po 4-roh po byte. Trocha zabrala. Inak dievčatá, ani sa vám nedivím, že ste také pesimistické a znechutené Z tohoto tlaku a z tohoto hrozného času a toľkého dažďa, no hôza 😖

pre všetk: 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .....................................................

adka1311
22. jún 2010

caute babule...prajem pekny den...konecne som mm dokopala k tomu aby mi odfotil brusko, tak ak chcete viediet hodila som 2 ks foto do sukromnej...inde to zverejnovat nechcem.....

maxi - cakame na info ako dopadla poradna

oacka - ta sa asi ozve az po...dnes rano nastupila do nemocky, tak uz ma mozno aj kiku na svete.... 😀

a rybanka sa stale neozvala?

@mirka285 a kafko dnes ide s malym Filipkom domov????

zrzulka
22. jún 2010

@sunnygirl moj muz ma tiez tvrdy spanok ja tiez(az tak ze mohli traktory padat a mna to neprebudilo) a veruze ako sa mala narodila tak sme sa nejako nastelovali na nu ze len co sa pohne tak sme hned hore... ani to neviem vysvetlit, myslela som ze nieco take funguje u kazdeho rodica....

mirka285
22. jún 2010

Adka neviem,to zalezi od toho ci klesla zltacka..

alllexa
22. jún 2010

Ja uvazujem o nejakom nosici, mm sa vyjadril, ze bude babo nosit, tak som zvedava🙂 Zatial mam satku Liliputi, tak by som mozno chcela este k tomu nejaky nosic, co sa da dat aj dopredu aj na chrbat... Ale dost su drahe, taky, co sa mi pozdava (tiez znacka Liliputi) vychadza okolo 60 EUR. Neviete poradit nejaky?

lenkaaninka
22. jún 2010

baby písala OACKA že je na jednotke izbe odbery urobené a ráno o 7.30 sekcia...

sunnygirl
22. jún 2010

@zrzulka aj s týmto názorom súhlasím, človek je schopný sa naštelovať na nejakú inú situáciu. Podvedome začne vnímať, o čo má strach 😉

alllexa
22. jún 2010

@adka1311 - o rybanke zatial nic nevieme:( A to mala mat ten cisarsky uz 10.6. A Oacka rodi mozno prave teraz, ale pochybujem, ze sa bude moct ozvat este dnes.
Pekne foto mas, ved Ty si uplne stihla, Ty mas len to brusko, zavidim..🙂

sunnygirl
22. jún 2010

@lenkaaninka wau, držíme palčeky....................jej ďalšia princezná, princezná Kikuška 😀

lenkaaninka
22. jún 2010

všetkých vás pozdravuje...a už sa na zajtra teší aj bojí...

lenkaaninka
22. jún 2010

@sunnygirl no ja mám pocit že som sa naštelovala až moc a toto tehotenstvo to ešte zhoršilo ja sa zobudím aj ked deti idú cikaťa toje nieked y 4 x za noc...

denisse
22. jún 2010

@zrzulka
ja mam zase taku skusenost, ze ludske podvedomie funguje tak, ze ked si vecer lahas s tym, ze mozes nerusene spat a nie si zodpovedna za strazenie dietata, tak ta ani plac nemusi zobudit .. ale ked vecer lahas s tym, ze celu noc je ot na tebe, tak ta zobudi aj ked sa dieta len otoci z boka na bok ...

a co sa tyka tych modernych versus prirodzenych praktik ... ja som v tomto skor prakticka ... a snazim sa z kazdeho si zobrat to co mne a mojej rodine vyhovuje ... napriklad tie latkove plienky ... vsetko som prestudovala, aj by som sa na to z viacerych dovodov dala, ale cakam az ako to budem vsetko zvladat ... nechcem to za kazdu cenu ... ja som taky analytik ... vsetko studujem, analyzujem, porovnavam za a proti ... a nejak sa rozhodnem ... 😀

zrzulka
22. jún 2010

@alllexa my mame manducu, mne vyhovuje niekto si viac pochvaluje ergo nosic, najlepsie je nakontaktovat sa na nejaku poradkynu a vyskusat si, pripadne pozicat od niekoho. ak by si chcela mozem pozicat i ja....pripadne ti poradit nejaku poradkynu. Poznam viac "takto postihnutych" sme v kontakte....

sunnygirl
22. jún 2010

@lenkaaninka inak , možno je to smiešne, ale my s mm máme také ľahké spánky, alebo sme podvedome hore, že ja viem, že ak nemá zakryté kríže a je otvorené okno, tak ho do rána sekne (vždy medzi lopatkami) a ja ho podvedome kontrolujem a keď treba tak zakrijem perinou (on si ju vždy zošúľa a dá medzi kolená a pod hlavu 😉 )
No a on ma zasa kontroluje, či dobre dýcham, lebo sa mi stane, že na chvíľku prestanem dýchať a potom nahlas zalapám prudko po dychu. Ale mamina mi vravela, že ja to mám od malička. Preto sa ja hrozne bojím toho polohovaní pri spánku, aby sa tomu drobcovi niečo nestalo ☹

adka1311
22. jún 2010

@alllexa dakujem za pochvalu....
pribrala som fakt malicko, ale som rada, ze pri takej prisnej diete, aku mam kvoli tej blbej tehucukrovke, nechudnem....
a ty mas na Rybanku cislo??? ze ci su OK? lebo uz je to naozaj dlho, ved je 12 dni po sekcii, to uz by mala byt hadam doma.....myslim, ze bola rodit na Antolskej, tak mozno bude mat Kafko o nej nejake info...

zrzulka
22. jún 2010

@lenkaaninka waw ze ju pozdravujem a drzim palceky. takze zajtra sa stretne s Kristinkou..... super

sunnygirl
22. jún 2010

že zakrijem 😅 oprava: zakryjem 😀

sunnygirl
22. jún 2010

@adka1311 to je už ozaj dosť 12 dní

petzi
22. jún 2010

Dobre ranko,
@sunnygirl pocasie by sa malo umudrit.Na zapade dnes na vychode snad do zajtra.Tu uz neprsi, je chladno ale sucho, dobre navalilo snehu, tak je aj zima...Ale mne to nevadi, ja uz sa len v posteli budem valat a nohy drzat spolu nech neporodim.... 🙂 este nechcem...

zrzulka
22. jún 2010

@sunnygirl neviem ja pisem len z osobnej skusenosti a bola som v tom ze u kazdeho to tak funguje, preto ma to dost zaskocilo co ste tu popisali, ... mozno je to aj tym ze sme dlhy cas travili s malou spolu v nemocke v miniizbicke tak sme sa tak nejako naviazali na seba. fakt neviem ci to pripisat vztahovej vychove alebo pobytu v nemocke ale vidim na malej ze je uplne ina ako ostatne deti. ona je fakt take stastne, vyrovnane, sebavedome dieta, s nikym a nicim nema problemy aj napriek tomu ze jej start do zivota nebol taky aky by som si pre svoje dieta vysnivala.... fakt neviem od coho to zavisi....

meruska
22. jún 2010

a co hovorite na moje brusko? 😉

zrzulka
22. jún 2010

@petzi a co uz citis ze sa nieco deje???ani ja este nemam chut rodit 😒

zrzulka
22. jún 2010

@meruska jake malinke :O))))

silvia.vesela
22. jún 2010

oacka, supeeer! zajtra bude dalsie babo na svete! Tesiiiim sa!!!! 🙂

Inac kocky, volala som s mojou porodnickou a povedala, ze uvidime aky bude zajtra nalez a je mozne, že pojdeme na to....nepovedala kedy....ale možno už aj zajtra! 🙂

silvia.vesela
22. jún 2010

@meruska
peknucke brusko, take elegantne 🙂

petzi
22. jún 2010

@alllexa
Ahoj, ja mam tiez ten nosic, ale s rakuska znacky BabyBjörn.su dost popularne a kvalitne.tak neviem, ci si pozres na nete, alebo ci sa daju kupit aj u nas , neviem.skusim sa opytat,ak ano ,tak ti potom napisem kde...

zrzulka
22. jún 2010

@adka1311 Rybanka a kafko sa stretli v porodnici. mozno sa este zotavuje po sekcii. kto vie, tiez si myslim ze po porode sem nejaky cas neprispejem... Asi to bude tazke si zvyknut na novy rezim.... Ani neviem do coho idem. nejake predstavy mam ale ako to bude v reali si netrufnem odhadnut... Spolieham len na jedno ze ked to iny zvladli tak musime aj my 😀

meruska
22. jún 2010

@zrzulka malinke? ja viem ze nie je jedno z tych naj..ale trci mi riadne dopredu 😉 ja som totiz okrem bruska nikde inde nepribrala, dokonca mi hovoria ze som zo zadku akoby schudla...

sunnygirl
22. jún 2010

@zrzulka hehe, že neáš chuť rodiť, nesranduj 😅

petzi
22. jún 2010

@zrzulka
no davaju mi 7-10 dni, som otvorena a namerali mi kontrakcie a tak lekar mi dal
hned papiere do porodnice, ze keby nahodou, tak nech to mam pri sebe.tak som
zvedava velice.ved brusko mam uz padnute dole a maly stale kope.
Aj ked idem na zachod ,tak sa bojim zatlacit 😀 aby mi nevypadol.... 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre