Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

zrzulka
22. jún 2010

@sunnygirl pokial tam budem sama jak prst tak fakt ma chut presla 😀 ale jasne ze porodim len skoda ze sa to neda nejako naplanovat ked ma zena na to aj chut ... to by bolo jake idealne.... porod fajn len ta nemocka ma mata... keby sa dalo rodit doma nebola by som proti alebo keby sme mohli hned po porode ist domov....lenze na sr ambulantne porody zatim nefunguju 😠 😠 😠

denisse
22. jún 2010
zrzulka
22. jún 2010

@meruska stastna to zena, ja som zase do riti a stehien pribrala, uz si pripadam jak venusa 😀

petzi
22. jún 2010

@meruska No tak ty mas pekne brusko, malinke veru.to ja som bola v 37tt ako slon.a teraz ani nehovorim... 😅 co bude na bud.tyzden ak nahodou vydrzime, tak to veru neviem....to uz asi ani do sprchy nevleziem.lebo mame otvaranie do V, cize musim sa tam sackovat ako do konzervy, kotastrofa... 😖

sunnygirl
22. jún 2010

@zrzulka takže máš strach z bielej nemocnici, syndróm bieleho plášťa 😖

petzi
22. jún 2010

@zrzulka
jeeee a tu funguju....Ja ak budem v poho,tak mozem ist za 20-24 hodin domov....jak dobre...ale asi nepojdem, lebo je to tam ako v hoteli, tak aspon na volaco sa s toho tesim....

silvia.vesela
22. jún 2010

@petzi
hned by som isla k vam rodiť! 🙂 Prostredie tak vela urobi, do tej nemocnice by som sa aj tesila!

petzi
22. jún 2010

@silvia.vesela
no ja sa tesim ako male dieta.Vcera som to tam bola pozriet, ved som vam to aj pysala, no bola to neskutocne, tak som si podskakovala,ked som sla domov, ze az. 🙂
Aj prsat hned prestalo... 😀

meruska
22. jún 2010

ja mam eske skoro mesiac pred sebou, tak som zvedava ci sa este budem zvacsovat 🙂 ale kilecka uz nepriberam skoro mesiac

sunnygirl
22. jún 2010

@petzi prestalo? Kde?

zrzulka
22. jún 2010

@sunnygirl nie tak celkom... skor z personalu 😀 ale je fakt ze nemocnice nemusim, mam ich plne zuby 😒

silvia.vesela
22. jún 2010

@petzi
ano, ja som si pozrela fotku zvonku a fakt tá nemocnica nevyzera ako nemocnica, ale ako hotel!
Tam by ma aj bolesti presli! 🙂

mirka285
22. jún 2010

hej Rybaanka je uz urcite doma,Kafko ju stretla na Antolskej a uz ju prepustili myslim...kazdy ma iny pohlad na vychovu,ved nemozme byt vcetci rovnaki..moj Tomas ako 7 rocny vedel sam nakupit veci v obchode,ako 12 rocny nemal problem ist s kamaratmi do Auparku do kina..ja som bola tiez vychovana k samostatnosti a som rada lebo aj teraz si viem otvorit hubu a presadit svoje,a chcem aby bol taky aj moj syn...ja nemam rada rozmaznane deti ktore sa hadzu o zem ked im rodicia neurobia po voli ☹

sunnygirl
22. jún 2010

tak zatiaľ páááááááááááááááááááááááá

petzi
22. jún 2010

@sunnygirl
no tu v AT v alpach.ono to vsetko ide od tialto na SVK, vzdy je to tak ,tak aj tentoraz urcite.Ako je tu dnes, zajtra bude na SVK...

petzi
22. jún 2010

@silvia.vesela
nooo a v nutri o to lepsie aj strava, budeme mat vyber s menü ako na hotely a svedske stoly na ranajky...to asi ale neschudnem tak skoro... 😅

zrzulka
22. jún 2010

@mirka285 takze do istej miery to moze byt aj dedicne ?:O))) ja som tiez bola vzdy samostatna. My sme so segrou v pohode pendlovali po meste. ja som mohla mat cca 10 rokov segra 8... a mama ani nevedela. pamatam si jak sme sa raz s kamaratkou stratili na 1 maja v dave. ona celkom hotova sa tam rozplakala za mamou a ja som jej povedala len to nech nepanikari ze ved sadneme na bus a pojdeme domov. tak aj bolo... mala je v tomto po mne. Ona sa neboji, ide s kazdym ... i ked tiez to nie je ziadna vyhra ... nie je zrovna mamickovsky typ zeby nemohla bezomna fungovat....

zrzulka
22. jún 2010

@sunnygirl paaaaa idem aj ja mala o chvilu vstane tak nech jej papat prichystam 😀

silvia.vesela
22. jún 2010

@petzi
mnaaam, to mi ani nehovor, lebo ma tam mm bude musiet odviezt! 😀

mirka285
22. jún 2010

zrzi ani Tomas neni mamickovsky,ale ked treba pozriet mu niaku vyrazku alebo pomasirovat chrbatik hned je nasackovany u mna v posteli 😀 ale dufam ze sa v zivote nestratia a vysporiadaju sa aj s prekazkami ktore im prinesie 😉 kocky no idem urobit toho kapra na obed,sa mi zbiehaju slinky a hlados sa za chvilu dovali zo skoly 😀

petzi
22. jún 2010

@silvia.vesela
ved nech ta odvezie,aspon tu nebudem sama....budeme si predychavat spolocne, najprv porod a poton ked sa prejeme,tak plne bruska.tak budeme fucat, ze no.a domov sa pokotulame... 😀

alllexa
22. jún 2010

Dakujem za tipy na nosice!

zuzik1983
22. jún 2010

no tie nosice su ale riadne drahe,ja mam nastastie pozicany,tak uvidime,ako sa malej bude v nom pacit a ci tam bude vobec chciet byt...

petzi
22. jún 2010

idem si ja poupratovat a vycapim sa do postele babulky.nech teda este konderkujem... 😅

silvia.vesela
22. jún 2010

@petzi
chi, chi, tak dnes mu poviem, ze pojdem rodit k tebe do Rakuska! 😀
Inac, som zvedava ako schudnem po porode, lebo dnes som sa vazila a 15,5 kg mam navyse 😠 😠

zrzulka
22. jún 2010

@mirka285 ako tak citam tvoje prispevky tak mate sqely vztah so synom...... to by som aj ja raz chcela... ako berie gabka??? nerebeluje???

zuzik1983
22. jún 2010

@silvia.vesela no aj ja uz 16kg

petrap001
22. jún 2010

baby ja vas len citam,ale pisat sa mi nechce.dnes mam v hlave praaaazdno 😀 😀 😀 a ku otmu musim byt ticho,lebo moj spi po nocnej 😠 to zas bude dlhy den..
a k tomu spaniu s babatkami..no ja by som tiez nedala ruku do ohna za seba,ze ako spim 😀 ale vacsinou sa zobudim na vsetko.a moj tiez.hlavne teraz mi stale hovori,ze nemoze v noci spat,lebo v kuse mysli na to aby ma nekopol do brucha 😀 😀 😀 neviem preco by ma mal kopnut a ci sa to vobec da 😀 no chudacik,zasa ma len vyhovorky preco sa nemoze kludne vyspat 🙄 ale babo by som si do postele asi nedala,lebo my sa strasne prehadzujeme a zahulavame do periny 😅 ale zasa ked vies ze musis davat pozor,ze je pri teba dieta,tak je to asi ine,no tam ma svoju postielku,tam ho nikto nebude obtazovat 😀
a neviem co mam dnes varit,nic sa mi ani nechce ale mala by som.

silvia.vesela
22. jún 2010

@zuzik1983
ale mam aspom motivaciu v skrini, ja ked si to oblecko pozeram, tak kukam ako pako.....ze to som nosila?!! Nohavice dam teraz na jednu nohu.... 😀

ozaj, a ako sa dnes citis? lepsie, ci pojdes radsej k dr.?

zuzik1983
22. jún 2010

@silvia.vesela dnes je mi uplne fajn zatial,vcera so sa radsej pobrala spat a aj sa mi dobre spalo.
a s tym oblecenim ja fakt neviem,co budem po porode nosit,vsetko,co som nosila natiahnem tak po boky,tak som zvedava ci vobec do niecoho schudnem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre