Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

zrzulka
20. jan 2010

Idem, hviezda sa prebudza, no pekne, som zvedava kedy vecer zaspi a mam dalsiu zakazku ktoru musim stihnut do zajtra tak asik ani spat dnes nebudem.... 😀 Dlho nic a potom dve po sebe....Ale tak... ved sa tesim...

mirka285
20. jan 2010

jej tak ja som si pospala 😉 vidim ze riesite madarsko slovensku komunikaciu aleb ako by som to nazvala 😉 ja neviem po madarsky ani ceknut ale moja polovicka hovori po madarsky,lebo pochadza za Sale a oni aj doma hovoria po madarsky,takze nase dieta bude asi tiez dvojjazycne,ale ved ziadny jazyk nieje na skodu 🙂

dugyna
20. jan 2010

zrzka tak dufam ze je mala uz OK
ericica ani ja to nemam rada ak niekam kam dojdes hovoria po madarsky....inde sa idu pobit aby hovorili recou statu..a u nas 😉

dugyna
20. jan 2010

ja som mala jednu kolegynu a ona vedela aj po madarsky aj slovensky..sice bolo na nej pocut ale vedela super po slovensky..lenze ona deti moc neucial po slovensky..a viete si predstavit ez by napr.to dieta muselo ist bez nej do nemocnice a nebude rozumiet sestrickam?
ale ako pise zrzka tak zrzka dva jazyky sa vzdy zidu..
zrzka a co robis mas nejaku pracu na doma?

mirka285
20. jan 2010

madari su v tomto cudni,oni aj vedia po slovensky,len nechcu rozpravat 😒

mojalili
20. jan 2010

Jejda vy ste toho popiiiisali....ani neviem, kde reagovat.....som velmi unavena, od rana som sa nezastavila, mam snad 3 km v nohach,rano do prace, to je 20 min pesi...pre dceru k rodicom (to je 30 minut pesi k nim, lebo je chora, potom domov, varit, prat....a mam toho uz plne brejle... 😎 😒

O tydzen ide ma podrobne vysetrenie organov a aj urcenie pohlavia, som zvedava, co to bude🙂

katarina7777
20. jan 2010

Ahojte tehulky,

nestiham vas dneska citat lebo ste toho popisali... 😉

Prave som sa vratila z prehliadky u gynekologa, lebo som trosku spinila, tak mi robil aj sono a znova bolo vidiet ze to bude chlapcek... bolo vidiet gulky a pindik... tak sa tesime lebo z manzelovej strany to bude pokracovatel rodu a z mojej strany sa za poslednych 30 rokov narodilo desat dievcat. 😀

Vy uz viete co to bude??

lucka_o
20. jan 2010

zrzulka neskor ti poslem ip...
inak preco musi zubar do karty zapisat tehotenstvo??????????,musim ist za nim?alebo preco to tak je?

lucka_o
20. jan 2010

inak ja mam svagra madara a su so segrou uz pomaly 20 rokov....madarov mam rada🙂 zvlast jeho🙂
a nieco po madarsky aj viem 😀

ericica
20. jan 2010

mirka sala je moje rdne mesto a prezila som tam detstvo....ani ja nemam proti madarom nic len proti tym zarytym tak tych by som vedela ......... 😠 🙄 a aj moja mala miesa rec ale sa mi paci ze v skolke s nimi ucitelia rozpravaju iba po slovensky a deti su nutene prisposobit sa,,,,mala som moznost vidiet na vlastne oci .....
a uz sa tesim ako mi dojde mala zo skoky a bude mi pekne recitovat basnicky 🙂
lucka to je super 😉 vitaj v klube 🙂

kafoditka
20. jan 2010

Ahojte dievcata,
ja dnes cely den lezim, pobolieva ma podbrusko, trochu som nervozna, ze som 18tt a stale necitim poh
a co sa tyka madarciny: ja mam kolegov z Dunaj. Stredy a tiez mi bohovsky vadi, ked sa medzi sebou rozpravaju madarsky a ja netusim, o com je rec... 😠

kafoditka
20. jan 2010

oprava pohyby

mirka285
20. jan 2010

no ved v Sali skoro vsetci vedia aj madarsky aj slovensky,najvacsia sranda bude ked mi to moje male zacne mondokovat a ja mu nebudem rozumiet 🙂 mozno sa aj ja nieco priucim 😉

ericica
20. jan 2010

kafoditka je to dost smutne ked to robia....
ja mam v rodine vela takych co nevedia ani slovko po madarsky a ked sme u nich alebo oni u nas tak urcite nebudem hovorit madarsky lebo t je trochu chore....podla mna ...co si o mne mozu mysliet...no ale sto ludi sto chuti 😒
a som spravila prvy krok a hodila som moje brusko do albumu juloviek a aj do svojho...😵 😵 😵

ericica
20. jan 2010

mirka a sala je skor slovenske mesto ja tam poznam furu ludi co madarsky ani nerozumeju...a keby si pocula ako moja mala rozprava po slovensky.....ale hlavne ze vie rozpravat....vsak v skolke sa nauci poriadne..... 😵

mirka285
20. jan 2010

ericica jasne v skolke sa nauci,a cim vie clovek viac jazykov,tym lepsie..inak viete co?u nas v robote bolo tiez vela madarsky hovoriacich ktori medzi sebou rozpravali po madarsky a vedenie nariadilo,ze v kolektive sa musi rozpravat po slovensky aby rozumeli vsetci 🙂 a bol klud a vsetci to akceptovali

kafoditka
20. jan 2010

dievcata, trochu odbocim, ale neviete mi prosim poradit, kde zozeniem pristroj na pocuvanie babatka v brusku? Predava sa s 2 sluchatkami pre maminu aj ocina, pozerala som uz 3 stranky a nikde ich nemaju skladom...

ericica
20. jan 2010

ja o tom pocujem prvy raz ??? 😲 existuje ajtake nieco??? 😲 tak potom ked nieco najdes daj mi vediet.... 😵

kafoditka
20. jan 2010

ano, das si sluchadla, ten pristroj na brusko a pocujes ako mu bije srdiecko, ked sa mu cikuta a tak..

dadka1213
20. jan 2010

Ahojte baby,ja by som sa k vam chcela pridat,sice trosku neskoro,ale predsa.citam vasu temu,tak sa vyjadrim.moj muz je pravy madar z madarska a nevie po slovensky a ja zas prava slovenka a neviem po madarsky. 🙂 rozpravame sa po nemecky a to nase male,co sa narodi bude mat dva materinske jazyky.. 😉

katarina7777
20. jan 2010

Kafoditka, ja som to videla na ebay, vola sa to Angel Sounds. U nas to predavaju aj v lekarni ale stoji vyse 80 eur. Ked si to objednas z anglicka tak ta to vyjde nejakyr 30 Eur + postovne.

kafoditka
20. jan 2010

katarina dakujem za info 😉

ericica
20. jan 2010

dadka jej to je mile 🙂 take romantishe 🙂
a si priamo z nr???

stanka33
20. jan 2010

Ahojte....

dnes som nejaka unavena, len som Vas tak narychlo prebehla, uz si nepamaam na co mam reagovat..
ericica pekne satocky si vybrala...budes super vyzerat...aj ja by som niekam isla, ale nemam teraz chut....v septembri mame ist na svatbu, som zvedava ako tam pojdeme s 2.mes.babom

rybanka uzite so donovaly,budete mat pekne pocasie.....

a brusko si nefotim, nemam ake a ani mi ho nema kto odfotit....muz to zasadne odmieta 🙄

dnes som predbezne pozerala pre naseho krpca skolky,myslite ze je potrebne hlasit rok dopredu???
teda chcem ho dat az o rok od septembra, ale ked je teraz strasne vela deti, tak neviem...

stanka33
20. jan 2010

Dadka aj ja som povodom z Nitry, vitaj to mate pekne veselo 😀

ericica
20. jan 2010

jej ahoj stanka diky moc ...
no ja som malu zapisala uz v novembri ale ide az teraz v septembri a u nas je len jedna slovenska skolka a dve madarske a ja malu davam zasend ado slovenskej 😉 si myslim ze jedna slovenska skolka na takuto velku dedinu je malo 😠

oacka
20. jan 2010

ahojte, k tej maďarčine sa aj ja vyjadrím, ja som Lászlóová, môj muž László, narodený vo vsetíne, národnosťou Slovak a nevieme po maďarsky ani ň! 🙂 🙂 🙂 Ja si myslím, že je to pekné a prirodzené,že sa u nás miešajú tie tri národnosti - slováci, česi, maďari, lebo v skutočnosti sme si veľmi podobní a máme spoločnú históriu. Moja švagrinka je zase maďarka jak bič, ale svojich synov po maďarsky neučí, ja si myslím, že je to veľká škoda. Nikdy nevieš, kedy sa ti reč zíde. Ja som učiteľka nemčiny a uvažujem, že budem na dieťa odmala hovoriť po nemecky,aby sa čo najprirodzenejšie naučilo ten jazyk. len neviem posúdiť, nakoľko prirodzené to bude pre mňa. predsa len, nie je to moja rodná reč.
Mojalili, ty si angličtinárka, čo si o tom myslíš? Rozprávať s dieťaťom v inom jazyku?

ericica
20. jan 2010

oacka velmi mudro rozmyslas...si moj clovek 😉 😉 😉 a nemcinu mam aj ja rada 😵

mirka285
20. jan 2010

je ste ma potesili,ja tak isto rozpravam po nemecky,absovovala som aj niake rocniky strednej skoly vo Viedni a doteraz som nepocula ze niekto ma rad nemcinu..vsetci preferuju anglictinu,ale mne sa ta namcina zisla doteraz ovela viac ako anglictina 🙂 a je to super ked idem do Rakuska nakupovat alebo lyzovat vsetkym rozumiem..

stanka33
20. jan 2010

som pozerala tu je zapis teraz v marci a potom az o rok, bojim sa lebo tu je strasne vela decak ze to bude neskoro, asi sa pojdem rovno spytat riaditelky,
inak to je brutal ze jedna slovenska a dve madarske na slovensku....
ja by som dala maleho na taku anglictinu odmalicka ale je to strasne drahe, zevraj teraz sa deti najlepsie naucia cudzi jazyk ak sa ho ucia spolu pri uceni rozpravania
ale aj v tejto skolke je anglictina tak bude chodit aspon na tu...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre